Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#261 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2009 – 13:24

Перегляд допису100000 (29.07.2009 13:17) писав:

В цьому світі все побудовано на балансах, тобто не розумно говорити, що ревнощі це погано або стверджувати що вони повинні або не повинні мати місце у тих чи інших відносинах. Вони можуть відігравати як позитивну так і негативну роль у нашому житті в залежності від точки зору з якої ми розглядаємо це явище.

Уявімо собі таку точку зору, дивлячись з якої можна стверджувати, що ревнощі не є самостійним об'єктом тобто окремим елементом у відносинах, а лише індикацією їхнього стану, який активовується в результаті певного впливу. Тобто сам факт існування ревнощів вказує на якусь проблему подібно тому, як підняття температури організму - на якусь хворобу.
Ревнощі це лище форма вираження деструктивного процесу, який відбувається в механізмі відносин і руйнує його, знищуючи по суті саму ідею цих відносин.
Ревнощі не можна сприймати як індивідуальне явище чи обєкт, задля обєктивності аналізу цього явища. Ревнощі слід аналізувати як одну з складових у системі взаємовідносин чоловіка і жінки як пари. Ревнощі є певним показником, який взалежності від ступеню і міри свого прояву напряму впливає на відносини та їх майбутню тенденцію. Сприйняття цього показника як диструктивного є хибним, атже у малій мірі свого прояву вони не здатні кардинально вплинути на тенденцію розвитку стосунків. Тому я з вами не погоджуюся.
  • 0

#262 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.07.2009 – 13:35

Перегляд дописуCastiel (29.07.2009 14:24) писав:

Ревнощі не можна сприймати як індивідуальне явище чи обєкт, задля обєктивності аналізу цього явища. Ревнощі слід аналізувати як одну з складових у системі взаємовідносин чоловіка і жінки як пари. Ревнощі є певним показником, який взалежності від ступеню і міри свого прояву напряму впливає на відносини та їх майбутню тенденцію. Сприйняття цього показника як диструктивного є хибним, атже у малій мірі свого прояву вони не здатні кардинально вплинути на тенденцію розвитку стосунків. Тому я з вами не погоджуюся.
Я веду мову про ревнощі не як об'єкт, а як факт.
Все залежить, як ми цей факт сприймаємо і як на нього реагуємо, але він завжди є свідченням наявності у відносинах якогось деструктивного процесу.

Ви можете навести хоча б один приклад ревнощів, які відігравали б конструктивну, а не деструктивну роль у відносинах?
  • 0

#263 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2009 – 13:50

Перегляд допису100000 (29.07.2009 14:35) писав:

Я веду мову про ревнощі не як об'єкт, а як факт.
Все залежить, як ми цей факт сприймаємо і як на нього реагуємо, але він завжди є свідченням наявності у відносинах якогось деструктивного процесу.
Сприймати ревнощі для подальшого аналізу як факт хибно, адже вони якщо присутні у стосунках то мають постійний характер і мають залежність від часу. Тому їх можна і представити у вигляді фунції від часу. Самі ж ревнощі є результатом відносин а не фактом. Слово факт ви вживаєте для того щоб привязати саме явище ревнощів до деструктивних критеріїв відносин. Суть ревнощів у більшості випадків полягає у глибокій цінності одного з учасників відносин для іншого і показом небайдужості. Прояви ревнощів у слабкій формі можуть проявлятися в конструктивних діалогах між учасниками відносин, у формі зауважень в т.ч. і в жартівливій формі. В багатьох відносинах ревнощі є показником істинності і правдивості почуттів одного учасника відносин до іншого. Відносини - річ суто інидвідуальна тому висновки зі свого досвіду переносити на всю супупність відносин як таких дуже немудро і це призводить до хибних висновків про явище відносин між чоловіком і жінкою як таких.
  • 0

#264 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:39

Перегляд дописуCastiel (29.07.2009 14:50) писав:

Сприймати ревнощі для подальшого аналізу як факт хибно, адже вони якщо присутні у стосунках то мають постійний характер і мають залежність від часу. Тому їх можна і представити у вигляді фунції від часу. Самі ж ревнощі є результатом відносин а не фактом. Слово факт ви вживаєте для того щоб привязати саме явище ревнощів до деструктивних критеріїв відносин. Суть ревнощів у більшості випадків полягає у глибокій цінності одного з учасників відносин для іншого і показом небайдужості. Прояви ревнощів у слабкій формі можуть проявлятися в конструктивних діалогах між учасниками відносин, у формі зауважень в т.ч. і в жартівливій формі. В багатьох відносинах ревнощі є показником істинності і правдивості почуттів одного учасника відносин до іншого. Відносини - річ суто інидвідуальна тому висновки зі свого досвіду переносити на всю супупність відносин як таких дуже немудро і це призводить до хибних висновків про явище відносин між чоловіком і жінкою як таких.
Будь яка дія або подія, яка відбувається або відбулася уже є фактом певного явища незалежно від того, як ми його назвемо. Ви можете уявити образ того про що говорите?

Функція від часу лише демонструватиме рівень розвитку суб’єкта відносин і його здатність до виявлення деструктивних елементів та нейтралізації негативних ризиків, пов’язаних із їх впливом на ці відносини. А те, що ви називаєте суттю є лише процесом нейтралізації цієї деструкції, який може виражатись у формі демонстрації глибокої цінності, небайдужості та застосування інших методів ефективність, яких і буде відображатись у Вашій функції від часу.

Щодо розглядання ревнощів як показника істинності і правдивості почуттів та інших їх складових то вони будуть показником не в багатьох відносинах, як ви стверджуєте а у всіх без вийнятку, в тому числі і моїх. Я не веду прив’язку того про що веду мову лише до власного досвіду. Людину можна ідентифікувати по різних критеріях індивідуальності, але сам факт присутності такого критерію уже свідчить угадайте про що?
  • 0

#265 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.08.2009 – 08:29

Я дуже ревнивий, настільки що деколи сам в шоці від того. Але я можу на протязі місяців не показувати свої ревнощі, з метою перевірки тих речей, через які ці ревнощі виникли... Я можу підняти всі знайомства (в тому числі і силові структури, чи "неофіційні") щоб отримати необхідну мені інформацію. Потім, співставивши факти, роблю висновки про обгрунтованість ревнощів, і якщо все чисто - дівчина ніколи не дізнавалася про ревнощі і весь вищеописаний процес. А од якщо ревнощі обгрунтовані - беру докази (документи, виписки, фотографії) і йду на серйозну розмову, задаючи запитаня і при брехні подаючи папірці з теки... Тоді доводиться все пояснювати, і зраду і брехню. Але здебільше причини зради пояснити не можуть... тому я і пишу деколи в відповідну тему...
Так, я ставлю дуже високі вимоги, але це все винагороджується, і я ніколи не вимагаю від когось того чого не вимагаю від себе. Рівність і взаємовідповідальність.
  • 0

#266 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.08.2009 – 08:56

Перегляд дописуMiguel (19.08.2009 09:29) писав:

Я дуже ревнивий, настільки що деколи сам в шоці від того. Але я можу на протязі місяців не показувати свої ревнощі, з метою перевірки тих речей, через які ці ревнощі виникли... Я можу підняти всі знайомства (в тому числі і силові структури, чи "неофіційні") щоб отримати необхідну мені інформацію. Потім, співставивши факти, роблю висновки про обгрунтованість ревнощів, і якщо все чисто - дівчина ніколи не дізнавалася про ревнощі і весь вищеописаний процес. А од якщо ревнощі обгрунтовані - беру докази (документи, виписки, фотографії) і йду на серйозну розмову, задаючи запитаня і при брехні подаючи папірці з теки... Тоді доводиться все пояснювати, і зраду і брехню. Але здебільше причини зради пояснити не можуть... тому я і пишу деколи в відповідну тему...
Так, я ставлю дуже високі вимоги, але це все винагороджується, і я ніколи не вимагаю від когось того чого не вимагаю від себе. Рівність і взаємовідповідальність.
ну я теж від твоєї розповіді в шоці :angry12:
Я ревнива)))але повинна бути ще довіра...Якщо виникають якісь підозри, питаю напряму, коли людина збрехнула, а це ясно одразу тоді обриваю усе і йду геть, без розборок, без сварок...йду і не повертаюсь...Казали мені багато товаришів : поговори, розберись...все можна повернути...а навіщо? коли людина тобі зрадила чи збрехала - вона це буде робити як не постійно то час від часу. Я людина щира і порядна у відносинах, тому такого ж вимагаю у відповідь...але коли б мене перевіряли та ще й такими методами як ти описав, ой непереливки було б тому хлопцеві:ggggg:
  • 0

#267 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2009 – 14:49

Перегляд дописуMiguel (19.08.2009 08:29) писав:

А не легше напряму спитати про те, що тебе хвилює, ніж влаштовувати шпигунські ігри?
  • 0

#268 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 17:58

Перегляд дописуMiguel (19.08.2009 09:29) писав:

Ото тебе почитаєш - і аж страшно стає... Справді - невже ж не легше і природніше просто запитати?
  • 0

#269 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 20:50

Перегляд дописуЛастiвочка (19.08.2009 09:56) писав:

ну я теж від твоєї розповіді в шоці :angry12:
Я ревнива)))але повинна бути ще довіра...
На 100% не довіряю нікому, а оскільки якийсь відсоток довіри є - то вищеописана процедура розпочинається з метою виправдати або заперечити цей відсоток довіри.

Перегляд дописуЛастiвочка (19.08.2009 09:56) писав:

Якщо виникають якісь підозри, питаю напряму, коли людина збрехнула, а це ясно одразу тоді обриваю усе і йду геть, без розборок, без сварок...йду і не повертаюсь...Казали мені багато товаришів : поговори, розберись...все можна повернути...а навіщо? коли людина тобі зрадила чи збрехала - вона це буде робити як не постійно то час від часу. Я людина щира і порядна у відносинах, тому такого ж вимагаю у відповідь...але коли б мене перевіряли та ще й такими методами як ти описав, ой непереливки було б тому хлопцеві:ggggg:
Якщо на руках всі карти, і я заздалегіть знаю відповіді на всі питання, то процедура проводиться з метою самовираження, і для того щоб показати мою жорстокість.

Перегляд дописуHalka (20.08.2009 15:49) писав:

А не легше напряму спитати про те, що тебе хвилює, ніж влаштовувати шпигунські ігри?

Перегляд дописуTwinkle (20.08.2009 18:58) писав:

Ото тебе почитаєш - і аж страшно стає... Справді - невже ж не легше і природніше просто запитати?
Я завжди на пряму питаю, але я не можу бути впевнений в правдивості отриманих відповідей, тому і проводжу процедуру. Нажаль поліграфа в мене нема, а професійно визначати брехню, базуючить на зовнішніх ознаках, я ще не вмію...
  • 0

#270 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:26

Miguel
це для мене незрозуміле і шокуюче якесь...якщо нема довіри то може тоді не варто зустрічатись узагалі?
або не так: перевіряти може потрібно після того, як щось запідозрив? а перевіряти просто так...наприклад я пішла звеснянкою в кафе чи на пиво, а ти будеш перевіряти? хмм...не розумію
  • 0

#271 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:37

Підтримую Ластівочку. Мені видається, що так взагалі важко жити: ти ж тоді людині зовсім не довіряєш!
  • 0

#272 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:41

Перегляд дописуЛастiвочка (20.08.2009 22:26) писав:

Miguel
це для мене незрозуміле і шокуюче якесь...якщо нема довіри то може тоді не варто зустрічатись узагалі?
або не так: перевіряти може потрібно після того, як щось запідозрив? а перевіряти просто так...наприклад я пішла звеснянкою в кафе чи на пиво, а ти будеш перевіряти? хмм...не розумію
Повторюю я дуже РЕВНИВИЙ, і на 100% не довіряю НІКОМУ.
Чому взагалі не зустрічатися, ідерльних же ж нема, у всіх є свої недоліки. От коли просто підозрюю, то керуюся власними можливостями, а коли Серйозні підозри - задіюю всі засоби... Від того що Ви з Веснянкою пішли на пиво, занроза сімейному життю і стосункам не виникає. Це мінімально допустимий ризик (ну теоретично - всьо ж може бути...)

Перегляд дописуTwinkle (20.08.2009 22:37) писав:

Підтримую Ластівочку. Мені видається, що так взагалі важко жити: ти ж тоді людині зовсім не довіряєш!
Зовсім - не довіряю, довіряю - чуть-чуть... і те "чуть-чуть" міняється під дією зовнішніх чинників)))
  • 0

#273 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:42

Перегляд дописуMiguel (20.08.2009 22:40) писав:

Повторюю я дуже РЕВНИВИЙ, і на 100% не довіряю НІКОМУ.
Чому взагалі не зустрічатися, ідерльних же ж нема, у всіх є свої недоліки. От коли просто підозрюю, то керуюся власними можливостями, а коли Серйозні підозри - задіюю всі засоби... Від того що Ви з Веснянкою пішли на пиво, занроза сімейному життю і стосункам не виникає. Це мінімально допустимий ризик (ну теоретично - всьо ж може бути...)
це ви про то, шо коли з нами буде вареник то ми получимо усі?
  • 0

#274 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:45

Перегляд дописуMiguel (20.08.2009 22:41) писав:

Зовсім - не довіряю, довіряю - чуть-чуть... і те "чуть-чуть" міняється під дією зовнішніх чинників)))

Не розумію, як може бути чуть-чуть? Це як тригер, одиниця або нуль, довіряєш або ні!
  • 0

#275 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:00

Перегляд дописуTwinkle (20.08.2009 22:45) писав:

Не розумію, як може бути чуть-чуть? Це як тригер, одиниця або нуль, довіряєш або ні!
Ні, є поняття - акредитація - рівень довіри, отой рівень може бути різним. То вагітною можна або бути, або не бути... А з довірою - то складніше)))

Перегляд дописуВареник (20.08.2009 22:47) писав:

тю, а я тут до чого, та шоб я кума підсижував? нікада в жизні, для чого ж ми з бабою вас двох зводили, шоб потім таке робити гг
:ggggg: Куме - ти сваха??? ;) Нє, ну я розумію, в баби - маразм на старості років, але ти куме!!! Ти п'яний?

Перегляд дописувеснянка (20.08.2009 22:56) писав:

діду дайте спокій молодим...йдіть спати
Хату - спалю, корову - втравлю, свиню - заб'ю, огорожу - обхезаю... :angry12:
  • 0

#276 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:02

Перегляд дописуMiguel (20.08.2009 23:00) писав:

Ні, є поняття - акредитація - рівень довіри, отой рівень може бути різним. То вагітною можна або бути, або не бути... А з довірою - то складніше)))

Як на мене, якщо є бодай тінь недовіри, то це вже свідчить про те, що зі стосунками щось не так...
  • 0

#277 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:06

я ревнива....
  • 0

#278 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:09

Перегляд дописуЛастiвочка (20.08.2009 23:06) писав:

я ревнива....

А я чомусь ні...
  • 0

#279 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.08.2009 – 22:15

Якщо людина хоче бути з тобою - підстав немає, якщо не хоче - немає чого переживати.
Схоже на "якщо задача має розв'язок - то причин хвилюватись немає, якщо ж немає - то знайшли через що переживати"
Відповідно, не ревнивий, ібо розв'язку не бачу. Хоча зазвичай усе знаю, але на той момент уже байдуже.
  • 0

#280 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:17

Перегляд дописуГетьман (20.08.2009 23:15) писав:

Якщо людина хоче бути з тобою - підстав немає, якщо не хоче - немає чого переживати.
Схоже на "якщо задача має розв'язок - то причин хвилюватись немає, якщо ж немає - то знайшли через що переживати"
Відповідно, не ревнивий, ібо розв'язку не бачу. Хоча зазвичай усе знаю, але на той момент уже байдуже.
а може вам не зносило дах від почуття? буває таке...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних