Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#221 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 25.12.2007 – 18:40

А для чого їх викликати? Мало уваги з боку коханої людини? Забивати собі і людині голову фігньою всякою і робити двом неприємно- якось тупо. A якщо ви від того насолоду отримуєте, то не говоріть, що ви закохані.
  • 0

#222 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 25.12.2007 – 22:13

А мені здається, що все ЦЕ шаблони..
Так-так це, блін, у всіх так. А треба, щоб було по-своєму. Якщо хочешь, шось зробити-роби! Не думай як, де, коли, хто, з ким і т.д.
Хочешь гарних стосунків-не стидайся показати своє альтер-его, тобто себе :)

Crash! Boom! Bung! :lol:
  • 0

#223 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 26.12.2007 – 01:14

Викликати ревнощі, насправді елементарно, а от припинити їх набагато важче (а то й не можливо), тому треба 100 раз подумати перед тим як то робити, адже ревнощі часто свідчать про наростання недовіри до коханої людини, що ні до чого доброго не приведе.
  • 0

#224 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2007 – 04:17

Якщо людина схильна до ревнощів, то нічого й придумувати не потрібно. Вона сама придумає і буде бурчати. Я впевнена в своєму коханому і сама йому вірна, та тільки думка, що на нього задивляються інші дівчата приводить мене до сказу :) Знаю, що сухарі доведеться сушити, але суперницю вб'ю.
  • 0

#225 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 10:02

Я викликаю легкі ревнощі, коли не відповідаю на дзвінок. Це підігріває відчуття, що дуже корисно при довгих відносинах.
  • 0

#226 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.12.2007 – 00:04

Ото тема- капець просто. Спитали б краще як зробити так, щоб не ревнували)) А взагалі, якби оце в мене спеціально викликали ревнощі, то мало б "викликачу" не показалось. Я й так ревную-до минулого, до всіх дівчат, що знаходяться задовго поруч, до тих, кому просто симпатичний, навіть до друзів. Йо, яка ж я погана :D :( Ну що ж, люблю :P І погоджуюсь з тим, що викликати ревнощі -це найбільша тупість,яка свідчить про те, що ти не кохаєш людину ,а просто бавишся, бо робити боляче коханій людині нестерпно боляче...
  • 0

#227 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 02:20

намагання викликати ревнощі це погана робота, ознака самообжененості, треба просто любити, а ревнощі ознака недовіри, довіра це щирість в почуттях, будьякі йорзання і думання заднім числом це погано, це дуже погано.
недовіра це страх, страх дорога до прямого і безпосереднього зла, таким чином можна нашкоити тільки собі, щастя на душевних ваганнях інших не робиться, Його Величність - Дмитро, переглянь свої мральні цінності, ти десь щось губиш. нероби дурниць, недовіра прямий шлях до кінця
  • 0

#228 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 29.01.2008 – 03:13

Що ж ревність може і справді вбивати почуття коли вона є без поважної на те причини і коли її нема у випадках якщо на це є серйозні підстави.:prapor3:
Тут головне взаєморозуміння та довіра партнеру. :ggggg:
  • 0

#229 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 21:23

Ревність - моє друге ім'я...
але скажу чесно - захоплюватись нею не слід...
хіба що, коли в партнера від цього кайф!)))

• 0

#230 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 15:42

я людина не ревнива ( не помічала за собою такого ) ! і вважаю що ревнощі це не дуже добре оскільки вони можуть призвести до поганих наслідків !
  • 0

#231 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2008 – 21:54

Теми об’єднано.
  • 0

#232 Koshk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 15:29

Я ревнива. Але мене в принципі ніколи не ревнували за виключенням кількох випадків. Для мене якщо чесно дивно коли мене ревнують і звично коли ревную я.
  • 0

#233 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 08:40

РЕВНОЩІ

Ревнощі -- одна з найбільш сильних, руйнівних і хворобливих емоцій. Частенько вона розглядається як міра любові однієї людини до іншого. Відсутність ревнощів, навпаки, часто трактується як ознака безралічия, так що в разі сумнівів одна людина навіть може випробовувати силу любові іншого, намагаючись викликати в нім ревнощі.

Якщо визначити поняття точніше, то ревнощі швидше є страх втрати, чим демонстрація любові. Необгрунтовані і часті прояви ревнощів свідчать не стільки про недовір'я партнерові, скільки про невіру у власну здатність утримати взаємні стосунки перед лицем навіть незначного змагання. Коли ревнощі досягають такої міри, єдине, чого ваш партнер не може вам дати, це упевненість. Ваші відчуття ненадійності і неповноцінності такі, що ви не можете повірити нічому іншому, крім того, що вас так страхає: ваше місце зайняте кимось іншим.

Коли ревнощі обоснованна?

Оскільки ревнощі є боязнь втратити щось дороге, загрозу для взаємин звичайна людина не може не відчути. Ревнощі, що проявляються, залежать як від тверезості думок, так і від самоконтролю. Наступні зауваження допоможуть вам вирішити, чи оправданна ваші ревнощі (або ревнощі вашого партнера).

• Ви маєте підстави випробовувати ревнощі, якщо ваш партнер підозріло поводиться? Якщо в рутині добре організованого життя раптово з'являться значні, але нез'ясовні зміни, ваші підозріння, ймовірно, обгрунтовані. Підозрілість завжди розростається при накопиченні доказів, поки або отримає підтвердження, або приведе до розлучення. При виникненні підозрінь дозволити собі спалах ревнощів і дати партнерові застережливий сигнал про вашу стурбованість цілком природно.
  • Ви маєте підстави випробовувати ревнощі, якщо партнер у вашій присутності обурливо фліртує з ким-небудь. Це свідчить про його погані манери, і ви маєте право висловити йому докори. Але він міг бути далекий від думки образити вас, а міг і свідомо провокувати вас, щоб переконатися у вашій любові, або ж, переживаючи образу, хотів розвіятися. Проте, які б не були його мотиви, ваші ревнощі мають позитивну спрямованість, з тим щоб відкрито виразити і укріпити своє відчуття самоповаги.
  • Ревнощі безрозсудні, коли вона виникає виключно з ваших власних відчуттів приниженості або ненадійності. Безконечні питання про те, як ваш партнер проводить час беч нас, що задаються лише тому, що ви підозрюєте існування іншого життя на стороні, образливі, можуть викликати обурення партнера і надати найзгубнішу дію. Огляди його білизни для виявлення фізичних ознак невірності безрозсудні, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні безперечних доказів, що він вас обманює.
  • Безрозсудно проявляти ревнощі до людей, яких він знав і любив до зустрічі з вами. Самого факту, що він з вами в даний час, повинно бути вистачає, щоб бути упевненою в його любові. Якщо ви ревнуєте його до минулого, переживайте це про себе.
  • Якщо ви ніколи не проявляєте ваші ревнощі, ви, мабуть, дуже мудрі. Проте не дозволяйте партнерові ображати себе або піддавати небезпеки ваші стосунки. Якщо ви нікуди не випробовували ревнощів, то або вам випало щастя бути вкрай упевненою в собі і абсолютно спокійною за міцність стосунків, або вас не чіпає думка, що ви можете втратити партнера.

• 0

#234 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 17.10.2008 – 09:00

я абсолютно не ревнива, і вважаю це недоліком.
як на мене ревність свідчить про невпевненість як у собі так і у партнері...
  • 0

#235 Гість_Лібра_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 01:31

Перегляд дописуMarcos (4.05.2006 13:20) писав:

Чи ревнива ви людина ? І як ви взагалі ставитися до ревощів, коли до вас ревнує близька вам людина ?
Як на вашу думку, ревощі це погано чи добре ?

Ревнощі - прояв інколи ряду комплексів, інколи дурості і тільки в мізерній меншості є виправданими. Навіщо мучити себе і людину, коли ви не довіряєте їй, а насправді не вірите у свої сили? Це природньо, коли кожен хоче жити, кохати, і бути коханим самою-самою красивою,талановитою, розумною, багатою,харизматичною,...особою, але варто також почувати себе гідним\ою цієї самої-самої, інакше немає рівності у стосунках, а це означає відсутність повної гармонії, що в свою чергу тягне неповноцінність стосунків
Дорога нам людина ніколи не буде належати вам на всі 100%. Частина її належатиме роботі, частина - друзям, частина - улюбленій справі.
  • 0

#236 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 17:31

І ревнива..і вважаю що ревнощі це добре...це означає що ця людина ще дорога для тебе і ти не хочеш її втратити)
  • 0

#237 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.07.2009 – 15:02

і я ревнивий за людину до якої не байдужий... хоча ці почуття рідко якщо зовсім не показую...

питання: чи правда що дівчата дуже не люблять коли їх ревнують??

п.с. виходить я знов у більшості... :()
  • 0

#238 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.07.2009 – 15:13

Перегляд дописукОшЕнЯткО (29.12.2008 18:31) писав:

І ревнива..і вважаю що ревнощі це добре...це означає що ця людина ще дорога для тебе і ти не хочеш її втратити)
Саме так. Тому коли кажуть чо такий ревнивий то кажу, якби мені було на ту людину начхати то і ревнощів не було б. Ревнощі - цеколи боїшся втратити щось дороге тобі.
  • 0

#239 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.07.2009 – 18:44

Перегляд дописуCastiel (3.07.2009 15:13) писав:

Саме так. Тому коли кажуть чо такий ревнивий то кажу, якби мені було на ту людину начхати то і ревнощів не було б. Ревнощі - цеколи боїшся втратити щось дороге тобі.
а ще коли не довіряєш і не впевнений у собі :)
  • 0

#240 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 18:53

Перегляд дописучорно-біла (3.07.2009 19:44) писав:

а ще коли не довіряєш і не впевнений у собі :)
ага,і вкупі з виходом таких ревнощів назовні виходить казна що, аж ніяк не позитивний бік ревнощів.
Ревнощі мають бути приводом для самовдосконалення, а не метою оприлюднення .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних