Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#201 Crazy Pixel

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.12.2007 – 15:46

Перегляд дописуrainy (2.12.2007 11:44) писав:

А бувають сильні звички? :wub: Ну не всі в нас такі сильні і можуть опановувати себе так, як ти. Згодна, ревнощі тільки псують життя обом, і самі по собі не є ознакою кохання. Але я не можу не ревнувати, може поки не можу. І в моїй хворобливій уяві не-ревнощі знаходяться досить близько до байдужості. Ну от так. І взагалі, цікаво ти мене заплутав, бо виходить,що я фактично защищаю ревнощі, хоч насправді я би хотіла їх позбутись. То по-твоєму, ревнощі-це тільки слабкість і не має за собою ніякого підгрунтя? І чи згоден ти з тим, що ревнощі- це по суті почуття власності, замішане на власних комплексах і невпевненості?
Я мабуть не так виразився. Ревнощі не слабка звичка, а шкідлива)) Так от, як до почуття любові так і до почуття власності вони є важким тягарем. Власна людина, яка дуже ревниво відноситься до об’єкту своєї власності слаба духом і в повній мірі не реалізує своїх можливостей. Вона скоріш всього в потрібний момент не зможе затягнути ремінь на шиї свого об’єкту, їй завадить елементарна неуважність, яку вона отримує разом з фобійними ревнощами + елементами манії переслідування . :-D
  • 0

#202 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 03.12.2007 – 17:46

Перегляд дописуCrazy Pixel (3.12.2007 16:46) писав:

Я мабуть не так виразився. Ревнощі не слабка звичка, а шкідлива)) Так от, як до почуття любові так і до почуття власності вони є важким тягарем. Власна людина, яка дуже ревниво відноситься до об’єкту своєї власності слаба духом і в повній мірі не реалізує своїх можливостей. Вона скоріш всього в потрібний момент не зможе затягнути ремінь на шиї свого об’єкту, їй завадить елементарна неуважність, яку вона отримує разом з фобійними ревнощами + елементами манії переслідування . :-D
Добе, на рахунок шкідливої звички з"ясували. Тепер дивись, на твою ж думку, ревнощі це не є добре і вони ознака слабкості,але разом з тим ти кажеш, шо вони завадять затягнути ремінь на шиї свого об"єкту. А таке затягування-це тоді, по-твоєму, нормально? І чим тоді взагалі відрізняються ревнощі (=власність) від такого затягування ремня? В мене склалась хибна думка про те, що ти засуджуєш ревнощі як щось,що заважає відносинам двох люблячих людей, що псує їх, але ж,як виявилось, ревнощі не корисні з суто споживацького точки зору, бо заважають свідомо керувати людиною. Так виходить? Чи я не зрозуміла глибину паралелі з ремінем?
І ще- менше всього і мені ,і тобі хотілося,щоб нас називали об"єктом. І вже зовсім не розумію до чого неуважність тут? Хочеш сказати, що за примарними, хворобливими переслідуваннями не помітити явної загрози?
І ще одне- "фобійні ревнощі" це до сьогоднішньої теми "...ось що я про це думаю" :wub: ?

Повідомлення відредагував rainy: 03.12.2007 – 17:47

• 0

#203 Crazy Pixel

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 18:16

Перегляд дописуrainy (3.12.2007 17:46) писав:

Добе, на рахунок шкідливої звички з"ясували. Тепер дивись, на твою ж думку, ревнощі це не є добре і вони ознака слабкості,але разом з тим ти кажеш, шо вони завадять затягнути ремінь на шиї свого об"єкту. А таке затягування-це тоді, по-твоєму, нормально? І чим тоді взагалі відрізняються ревнощі (=власність) від такого затягування ремня? В мене склалась хибна думка про те, що ти засуджуєш ревнощі як щось,що заважає відносинам двох люблячих людей, що псує їх, але ж,як виявилось, ревнощі не корисні з суто споживацького точки зору, бо заважають свідомо керувати людиною. Так виходить? Чи я не зрозуміла глибину паралелі з ремінем?
І ще- менше всього і мені ,і тобі хотілося,щоб нас називали об"єктом. І вже зовсім не розумію до чого неуважність тут? Хочеш сказати, що за примарними, хворобливими переслідуваннями не помітити явної загрози?
І ще одне- "фобійні ревнощі" це до сьогоднішньої теми "...ось що я про це думаю" :wub: ?
Хто тобі сказав що тираном бути добре? Ти спитала : «І чи згоден ти з тим, що ревнощі- це по суті почуття власності, замішане на власних комплексах і невпевненості?». Ревнощі це не почуття власності. Це складова почутті власної людини, і навіть там вона така ж безглузда як і у любові
  • 0

#204 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 03.12.2007 – 18:21

Перегляд дописуCrazy Pixel (3.12.2007 19:16) писав:

Хто тобі сказав що тираном бути добре? Ревнощі це не почуття власності. Це складова почутті власної людини, і навіть там вона така ж безглузда як і у любові
Ти сказав. принаймі так виклав свої думки в останньому пості.Тому ,якщо тобі не важко, поясни, про яке затягування реміня йде мова, якщо ти не то мав на увазі, і Останню фразу цього посту. Власної = рос. властной? Тоді що ревнощі притаманні тільки власним людям? Але ж ти казав, що всім вон притаманні, але ж не всі власні...Словом...для тих,хто в танку :wub:
  • 0

#205 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 03.12.2007 – 21:00

Не згоден,що ревнощі притаманні лише власним людям. Я ось,наприклад, зовсім не власний, але ревнивий.
Та й у власності не бачу нічого поганого. Стосунки протекціонізму це ж прекрасно :wub:
  • 0

#206 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.12.2007 – 10:50

Як на мене ревнощі-то просто віголосок "інстинкту власності"(инстинкт сообственности) Ну привикає людина до тебе,вважає тебе своєю,от і ревнує коли щось їй підказує що це не зовсім так "ІМХО"

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 06.12.2007 – 10:52

• 0

#207 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:44

Ревнують ті люди,які мають певні комплекси щодо себе. Я не кажу,що я їх немаю - я ревнива (але вміру). Інколи це навіть корисне почуття
  • 0

#208 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.12.2007 – 18:01

Якщо людина ревнує, то це зовсім не означає кохання, швидше вразливе самолюбство і егоїзм.
  • 0

#209 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 16.12.2007 – 16:43

Всі люди мають комплекси.
Я думаю, ревність не зовсім залежить від того.

Це швидше почуття власника в крові грає... І нікого не дозволено на свою територію пускати... ;)
  • 0

#210 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 16.12.2007 – 17:50

Почуття власності, і не більше...
  • 0

#211 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 23.12.2007 – 11:49

Інколи реінощі вбивають почуття ;)
  • 0

#212 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 00:13

Поділіться,хто коли і як викликав у любимих ревність?чим викликали,яки поступками?можливо,ви спочатку і самі цього не підозрювали
Мені відомо,що дівчата ревнують щодо спогадів,розмов,прогулянок з іншими представницями жіночої статі
  • 0

#213 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 00:20

Ненавиджу, коли у розмові зі мною хлопець згадує колишніх...Ну, не гребе мене, з ким він був до мене! А ревную тільки те, що дуже для мене близьке, дороге...Тому, що не хочу ні з ким ділити. Можу ревнувати друзів, коханого. Але скандалів не влаштовую ніколи. Все вирішуєтья мирно.

Викликаю елементарно - підстроюю, що мене бачать із другом у двозначній ситуації... А далі чоловіча фантазія сама все домалює...
  • 0

#214 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.12.2007 – 20:18

Я дуже часто фліртую з хлопцями,і це якось ну незнаю..на підсвідомо рівні..І мені хлопець дуже часто робить зауваження на рахунок цього!
  • 0

#215 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.12.2007 – 20:59

І в мене теж така природа - хронічний флірт... але коли в нас все гуд і в стосунках, і в нього з самооцінкою, і в почуттях, то це сприймається нормально, адже така я і таку мене любить.. логічно...
А зазвичай ревнощі викликати не проблема, якщо в хлопця починається якась криза наприклад... тоді він ревнує без причини...

Один з найбанальніших мабуть способів, це запросити коліжанку на одинці в кафе.. але важко тут говорити, адже є люди, які НЕ ревнують...
  • 0

#216 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 23:58

Перегляд допису_saljama_ (24.12.2007 00:20) писав:

Викликаю елементарно - підстроюю, що мене бачать із другом у двозначній ситуації... А далі чоловіча фантазія сама все домалює...
ну не знаю,практично завжди хлопці знають друзів(чоловічої статі) своєї дівчини,наврядчи,це викличе ревнощі!!!
  • 0

#217 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 25.12.2007 – 00:09

Цитата

Як викликати ревнощі?
закохатися...
  • 0

#218 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 25.12.2007 – 02:33

Ревнощі - це емоції негативні,а інколи навіть нездорові.Так?
От і питається,навіщо викликати негативні емоції у когось(вже і не кажу про близьку людину),якщо ці емоції вернуться до ініціатора?Це не припущення,це 100% гарантії.
І ще одне.Намагайтесь не вбивати людей,які вам не байдужі.Ну спробуйте ,хоча б,робити це якомога повільніше.Я,звичайно,не про фізичне вбивство,а про моральне.Адже кожна неприємна дрібниця,яку ми робимо не минає безслідно.Вона залишає за собою частинку вбитого почуття,яке з часом може просто вмерти.
  • 0

#219 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 25.12.2007 – 04:18

Ne daremno * ka*yt' "revnue-zna4ut' ljubut'!"
Potribno * jakojis' gostrotu po4yttiv,nam * ne po 80 rokiv: varenu4kiv navarula i spat' polo*ula..lol
Ja,napruklad, flirtyu tancem.Ad*e mova *estiv bagatwa vid slovesnoji movu...efekt 100%uj :)
  • 0

#220 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.12.2007 – 18:25

Викликати ревнощі дуже просто. Враховуючи те, що ревнує більшість людей потрібно докладати не багато зусиль. Наприклад рідше відповідати на телефоні дзвінки. Заглядати за іншими дівчатими (хлопцями) в їх присутності. А далі все піде як потрібно. Але взагалі я не думаю, що в коханої людини потрібно викликати ревнощі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних