Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2006 – 14:30

Справді, ревнуєш значить кохаєш але не тре забувати шо є люди вразливі, тобто мона з ними пожартувати на рахунок ревнощів, а вони то сприймуть в серйоз і тоді буде не приємно.... такшо з коханими людьми не бажано так жартувати але інколи корисно :)
  • 0

#22 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 11:57

Я дуже ревнива людина, але відношусь до цього не дуже добре. Закохані люди повинні довіряти один одному.
  • 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 12:27

А я ревную мовчки , нічого не кажу , нічого не роблю , але дівчина завжди бачить коли я ревную , каже погляд в мене дивний в таких випадках . А можливо приводу просто для таких сильних ревнощів не було .
  • 0

#24 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.06.2006 – 02:30

я ревнива.добряче. але завжди бачу ч є підстави дляревнощів чи ні.та й намагаюся завжди тримати себе в руках. :)
  • 0

#25 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.06.2006 – 16:02

а в мене проблема з моїм малим, він мене ревнує до мами (дружнини моєї)
при ньому нема права і позажиматися ги-ги
  • 0

#26 Sweete

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 02:27

Ревнощі - дуже погане відчуття, іноді вони просто з'їдають людину (ревнивця) і її жертву. Скажу відверто, я ніколи не ревнувала свого хлопця. Я сама не ревнива по натурі і хочу, щоб і мене не діставали цим, а мій хлопець...в нього така думка: ревнує - отже кохає (як у більшості). Іноді він спеціально намагеється зачепити мене, щось зробити, щоб я його ревнувала. Колись, йшли ми по вулиці, поряд проходила дівчина в дуже короткій спідниці, він мало того, що дивився одразу на неї, так потім (коли вона пройшла трохи) обернувся, продовжував знову дивитися на неї, ще з такими пилаючими очима, а в кінці достяг телефон і сфотографував "низ" цієї дівчини...Що ви на це скажете? Спеціально, намагався визвати ревнощі, а я лише посміялась з нього і ніяк не відреагувала. Я ж розуміла, що це все спеціально для мене було розіграно, але ж такі спроби були...Навіщо? Чому так йому хотілося, щоб я його ревнувала? Невже це так добре?! Скажіть мені, будь ласка!
  • 0

#27 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 29.06.2006 – 10:48

Перегляд дописуSweete (29.06.2006 03:27) писав:

Ревнощі - дуже погане відчуття, іноді вони просто з'їдають людину (ревнивця) і її жертву. Скажу відверто, я ніколи не ревнувала свого хлопця. Я сама не ревнива по натурі і хочу, щоб і мене не діставали цим, а мій хлопець...в нього така думка: ревнує - отже кохає (як у більшості). Іноді він спеціально намагеється зачепити мене, щось зробити, щоб я його ревнувала. Колись, йшли ми по вулиці, поряд проходила дівчина в дуже короткій спідниці, він мало того, що дивився одразу на неї, так потім (коли вона пройшла трохи) обернувся, продовжував знову дивитися на неї, ще з такими пилаючими очима, а в кінці достяг телефон і сфотографував "низ" цієї дівчини...Що ви на це скажете? Спеціально, намагався визвати ревнощі, а я лише посміялась з нього і ніяк не відреагувала. Я ж розуміла, що це все спеціально для мене було розіграно, але ж такі спроби були...Навіщо? Чому так йому хотілося, щоб я його ревнувала? Невже це так добре?! Скажіть мені, будь ласка!

Ну ось захотiлось йому,щоб ти приревновала,довела своi почуття...ти ж сама писала,яка в нього думка щодо ревнощiв....ось вiн i захотiв побачити твоi почуття...менi особисто дуже не подобаеться коли так роблять....
  • 0

#28 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 29.06.2006 – 10:51

Перегляд дописуЛиЛёК (29.06.2006 09:48) писав:

менi особисто дуже не подобаеться коли так роблять....
Це називається ревнощі..
  • 0

#29 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 10:53

Stuff,ну так я знаю,що це ревнощi :lol:
  • 0

#30 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 11:03

Перегляд дописуЛиЛёК (29.06.2006 09:53) писав:

Stuff,ну так я знаю,що це ревнощi :lol:
Так би й одразу сказала :lol: А то пишеш,що тобі не подобається, коли так роблять :)
  • 0

#31 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 11:22

Так я мала на увазi,що менi не подобаеться,коли ревнують :lol:
  • 0

#32 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 11:36

Перегляд дописуЛиЛёК (29.06.2006 10:22) писав:

Так я мала на увазi,що менi не подобаеться,коли ревнують :lol:
Коли тебе ревнують чи коли ти ревнуєш?
  • 0

#33 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 12:22

коли мене ревнують...та i сама намагаюсь не ревнувати,але щось не дуже виходить :lol:
  • 0

#34 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 12:27

Перегляд дописуЛиЛёК (29.06.2006 11:22) писав:

коли мене ревнують...
Ну коли трошки ревнують - то хіба тобі не приємно? :lol: Але от коли невеликі ревнощі переростають у якесь переслідування - це вже точно не дуже добре :lol:
  • 0

#35 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 12:30

Ой,мене розкрили :lol: ну коли зооовсiм трошки-подобаеться))але чомусь це трошки швидко переростае у переслiдування :lol:
  • 0

#36 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 13:01

Перегляд дописуЛиЛёК (29.06.2006 11:30) писав:

ну коли зооовсiм трошки-подобаеться))
Мені теж :lol:
  • 0

#37 over to you

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 09:50

Ні.Не ревнива.Ревнощі нічого на краще не змінюють. :lol:

--------------------------------------------
Я налию собі, я налию тобі вина.......
А хочеш із медом?

• 0

#38 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 08.07.2006 – 01:18

Причім тут змінюють ревнощі щось чи ні? Яка ріщниця? Вони або є, або їх нема. І що з того, що хтось скаже, що ревнощі це погано, це недобре, це може комусь незручності принести? Це абсолютно нічого не змінить. Абсолютно!. Людина або ревнива або ні. І річ зовсім не в тому, як ти себе поводиш. Це просто відчуття, яке тебе палить зсередини і полум"я якого тобі аж ніяк загасити не вдастся. І з положенням про те, що це прояв кохання теж не згідний. Адже ревнощі, як тут вже написали, доставляють тільки негативні почуття партнеру, адже це обмежує його "волю", перекриває кислород. Це єдине джерело живлення для так званого "пазлу", коли ти сидиш і з нічого добудовуєш якісь картинки, яких насправді не існує. І ти це розумієш. Тоді тут вступає співвідношення розум/емоції. І в залежності до того, що в кого переважає визначається рівень ревнивості. Наприклад, якщо людина стикається з такою річчю як недомовка, або помічає якісь дрібниці, то в ревнивої особи це швидше викличе якусь реакцію, аніж в неревнивої. Тоді ця людина усвідомлює, що так, довіра є, все є, але всеодно щось в середини тисне. І з цим нічого поробити неможна. Лиш збільшувати співвідношення розум/емоції. Тоді можна це тупо в собі зам"яти, задавити, як хочете, так і називайте. Воно існує незалежно від того, чи гарно ви вчитесь, чи народились в рік тигра чи ще чогось. Просто існує. Тому єдинй вихід є просто скрутитись в комочок і перетерпіти той момент, коли емоції беруть верх...просто побути холодним... а краще ніч переспати і все притихне..зробити задоволений фейс і продовжувати. Так принаймні точно проблем менше. Тому виходить що найбільший прояв любові - це не проявляти ревнощі. Ну там якісь банальні, маленькі, для того, щоб інтригу якусь тримати, а серйозні в собі закривати. Бо нікому вони непотрібні. Можете вважати це за плівку до фотоапарата, яку слід постійно тримати в темноті і глибоко.
  • 0

#39 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 17.07.2006 – 11:07

Ревнива до сказу :cry:
М-да...Незнаю чому,але мені подобається
коли мій хлопець мене до когось ревнує... :lol:
Я не думаю,що в цьому є щось погане...

• 0

#40 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 25.07.2006 – 15:30

Ревнощі це скоріше прояв дрібязковості в ненадійних стосунках і дуже надійний спосіб їх знищити, якщо у когось виникла така потреба - дуже рекомендую.
У справжніх стосунках ревнощі недоречні, їм та немає місця, а якщо і появляється щось таке, то називається воно зовсім по іншому.

Повідомлення відредагував ФАХ: 25.07.2006 – 15:32

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних