Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#181 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:17

Ні.
Дехто ревнує "для профілактики", "авось пригодиться".
  • 0

#182 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.12.2007 – 14:17

Ревність - це лише невпевненість у своїх силах, страх втратити кохану людину
  • 0

#183 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.12.2007 – 14:32

Перегляд дописуBewildered (1.12.2007 14:17) писав:

Ревність - це лише невпевненість у своїх силах, страх втратити кохану людину
це щей недовіра до людини яку кохаєш, хоча декому подобається коли ревнують в міру розумного, до ревнощів неможна ставитися однозначно, для декого малеькі ревнощі частина любовної гри:D, але якщо ревнувати до кожного стовпа то це просто хворобаB)
  • 0

#184 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 16:16

Особисто я дуже ревнивий. Іноді навіть безпідставно,але це не від недовіри до моєї дівчини,просто я її дуже кохаю і хочу бути з нею максимально можливу кількість часу .
  • 0

#185 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 16:32

Перегляд дописуSlevin (1.12.2007 17:16) писав:

Особисто я дуже ревнивий. Іноді навіть безпідставно,але це не від недовіри до моєї дівчини,просто я її дуже кохаю і хочу бути з нею максимально можливу кількість часу .
Особисто я тебе навіть розумію :) Я сама ревнива страшне (один спільний друг каже, що два сапога пара :) ) і коли примірюю на себе ревнощі коханої людини інколи здається, що вони зовсім безпідставні, але от коли я ревную- порву всіх, хто наближається до коханого :D Просто наближається! І якщо раніше я би сказала, що ревнощі не обов"язково є ознакою кохання, то зараз я думаю, що ревнощі без кохання можливі, а от кохання без них- ні! Бо коли кохаєш людину, дуже боїшся її втратити, ревнуєш до кожного стовпа, НЕ ХОЧЕШ ДІЛИТИ НІ З КИМ, НІ НА СЕКУНДУ B) Головне, щоб ревнощі не псували стосунків між коханими людьми.
Ото така я :)
  • 0

#186 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 17:26

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 16:32) писав:

Бо коли кохаєш людину, дуже боїшся її втратити, ревнуєш до кожного стовпа
У мене от алергія на страх ("боїшся її втратити"), тому і не ревную.

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 16:32) писав:

ревнощі без кохання можливі, а от кохання без них- ні!
Звідси можна зробити два висновки: або я не вмію кохати або у мене інше кохання, ніж описане тобою.
  • 0

#187 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 17:35

Перегляд дописуsleeping_daemon (1.12.2007 18:26) писав:

У мене от алергія на страх ("боїшся її втратити"), тому і не ревную.
Звідси можна зробити два висновки: або я не вмію кохати або у мене інше кохання, ніж описане тобою.
Мабуть інше))) Я ж кажу тільки про своє, бо судити тільки по ньому можу :D А алергія на страх..Хм... Знову ж, з моєї точки зору, яко не боїшся втратити, значить не дуже любиш або надто самовпевнений. Без образ B)
  • 0

#188 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 18:43

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 17:35) писав:

Мабуть інше))) Я ж кажу тільки про своє, бо судити тільки по ньому можу B) А алергія на страх..Хм... Знову ж, з моєї точки зору, яко не боїшся втратити, значить не дуже любиш або надто самовпевнений. Без образ :)
А третій варіант: ланцюг+нагайка - не розглядається? :D
  • 0

#189 Crazy Pixel

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 19:24

Однозначно ревнощі, це слаба сторона людини. Вони у більшій мірі тільки заважають стосункам між двома люблячими людьми. І, так само, їх можна вважати ознакою недовіри, як і їх відсутність. Бо, чого б його ревнувати, якщо все «Окей»? А що до окремих випадків, так не треба лукавити, всі ми люди, всі в основі своїй збігаємося думками, «Унікальними є тільки душевно хворі» (с). І останнє, ревнощі – це звичка, якої важко здихатись. А їх вигороджування, ніщо інше як вигороджування себе і своїх слабких сторін, небажання їх визнати і міняти «ІМХО».
  • 0

#190 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 19:30

Перегляд дописуCrazy Pixel (1.12.2007 20:24) писав:

Однозначно ревнощі, це слаба сторона людини. Вони у більшій мірі тільки заважають стосункам між двома люблячими людьми. І, так само, їх можна вважати ознакою недовіри, як і їх відсутність. Бо, чого б його ревнувати, якщо все «Окей»? А що до окремих випадків, так не треба лукавити, всі ми люди, всі в основі своїй збігаємося думками, «Унікальними є тільки душевно хворі» (с). І останнє, ревнощі – це звичка, якої важко здихатись. А їх вигороджування, ніщо інше як вигороджування себе і своїх слабких сторін, небажання їх визнати і міняти «ІМХО».
Гарно сказав, але так ніби тебе це не стосується. А ти ревнуєш? Чи позбувся цієї звички? Чи ніколи і не мав?
  • 0

#191 Crazy Pixel

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 19:39

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 19:30) писав:

Гарно сказав, але так ніби тебе це не стосується. А ти ревнуєш? Чи позбувся цієї звички? Чи ніколи і не мав?

Мав і маю, у дуже низькій консистенції. Намагаюсь позбутися (як і дурної звички курити). Але в потрібний момент я завжди можу заткнути ревнощі далеко. У мене не ревнива дівчина, я сам практично не ревнивий. Навіщо мені цей камінь на шию? Любов же окриляє (с) Так нащо ж її тягнути додолу?
  • 0

#192 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 19:51

Перегляд дописуCrazy Pixel (1.12.2007 20:39) писав:

Мав і маю, у дуже низькій консистенції. Намагаюсь позбутися (як і дурної звички курити). Але в потрібний момент я завжди можу заткнути ревнощі далеко. У мене не ревнива дівчина, я сам практично не ревнивий. Навіщо мені цей камінь на шию? Любов же окриляє (с) Так нащо ж її тягнути додолу?
Ти намагаєшся кинути курити? Виходить? Як на мене, простіше кинути курити, ніж ревнувати( ну це такий висновок умоглядний, ніколи не курила). Коли хочеться курити, можна просто не купувати сигарети, не "стріляти" їх у когось, і тоді-хочеш-не хочеш, а не закуриш ,а коли ревнуєш, ти не можеш наказати собі-не ревнуй, коли всередині все стискаєься, руки стискаються в кулаки, а на очі навертаються сльози... Я можу багато від чого в житті відмовитись, від того, що пов"язано з зовнішнім світом (як сигарета-якщо не куплю, не закурю) ,але від себе ,свої відчуттів не можу. Скажи, що я слабка, я ніколи і не казала, що сильна. І не скажу, що хотіла б позбутись ревнощів зовсім(так недалеко і до повної байдужості). І є речі ,які тягнуть вниз пострашніше ревнощів. І ще одне-маю таку несміливу думку, що коли ти починаєш спокійно дивитись,як до коханої людини заграють, ціпляються, ти ставишся до неї вже як до своєї власності,яка нікуди не дінеться. От.
  • 0

#193 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 19:58

Перегляд дописуCrazy Pixel (1.12.2007 19:39) писав:

Як ти можеш цього позбутися? Ти можеш примусити себе не відчувати ревнощів? Так недовго примусити себе не кохати. Вибач,особисто я так не можу.
  • 0

#194 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.12.2007 – 20:12

rainy, Slevin, я не можу зрозуміти чому ви одне одного ревнуєте? Чи це так просто, "для профілактики"? :D
  • 0

#195 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 20:16

Перегляд дописучорно-біла (1.12.2007 21:12) писав:

rainy, Slevin, я не можу зрозуміти чому ви одне одного ревнуєте? Чи це так просто, "для профілактики"? :D
А з чого ти взяла, що ми одне одного ревнуєм?
  • 0

#196 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.12.2007 – 20:21

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 19:16) писав:

А з чого ти взяла, що ми одне одного ревнуєм?
вибачте, якщо помилилась :D , ви просто так гарно "спєлісь" в ревнощах...здались дуже спорідненими ревнивцями B)
  • 0

#197 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 03:31

Перегляд дописуCrazy Pixel (1.12.2007 19:24) писав:

Саме розумніший допис у цій вітці на мій погляд.

З цього допису можу зробити висновок, що я не збігаюся в основі з більшістю, ура, я душевнохворий, і це все пояснює!
  • 0

#198 Crazy Pixel

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 11:21

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 19:51) писав:

Ти намагаєшся кинути курити? Виходить? Як на мене, простіше кинути курити, ніж ревнувати( ну це такий висновок умоглядний, ніколи не курила). Коли хочеться курити, можна просто не купувати сигарети, не "стріляти" їх у когось, і тоді-хочеш-не хочеш, а не закуриш ,а коли ревнуєш, ти не можеш наказати собі-не ревнуй, коли всередині все стискаєься, руки стискаються в кулаки, а на очі навертаються сльози... Я можу багато від чого в житті відмовитись, від того, що пов"язано з зовнішнім світом (як сигарета-якщо не куплю, не закурю) ,але від себе ,свої відчуттів не можу. Скажи, що я слабка, я ніколи і не казала, що сильна. І не скажу, що хотіла б позбутись ревнощів зовсім(так недалеко і до повної байдужості). І є речі ,які тягнуть вниз пострашніше ревнощів. І ще одне-маю таку несміливу думку, що коли ти починаєш спокійно дивитись,як до коханої людини заграють, ціпляються, ти ставишся до неї вже як до своєї власності,яка нікуди не дінеться. От.
По-перше, про куріння це окрема дуже долинна і нудна тема. По-друге, невміння опанувати свої ревнощі – явні ознаки не контрольованості свого тіла. Невміння працювати з своїми емоціями і діями. І коли вже вас перестане нести, якого чорта ви пхнете байдужість до ревнощів? Це різні речі. Не треба вигороджувати свої слабкі звички!

Перегляд дописуSlevin (1.12.2007 19:58) писав:

Як ти можеш цього позбутися? Ти можеш примусити себе не відчувати ревнощів? Так недовго примусити себе не кохати. Вибач,особисто я так не можу.
А тобі скажу по іншому. Ревнощі – не ознака кохання і ніколи вони не були нею і не будуть. (Теж саме вигороджування їх через те, до чого вони і відношення зовсім не мають)
  • 0

#199 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 11:44

Перегляд дописуCrazy Pixel (2.12.2007 12:21) писав:

По-перше, про куріння це окрема дуже долинна і нудна тема. По-друге, невміння опанувати свої ревнощі – явні ознаки не контрольованості свого тіла. Невміння працювати з своїми емоціями і діями. І коли вже вас перестане нести, якого чорта ви пхнете байдужість до ревнощів? Це різні речі. Не треба вигороджувати свої слабкі звички!
А тобі скажу по іншому. Ревнощі – не ознака кохання і ніколи вони не були нею і не будуть. (Теж саме вигороджування їх через те, до чого вони і відношення зовсім не мають)
А бувають сильні звички? :wub: Ну не всі в нас такі сильні і можуть опановувати себе так, як ти. Згодна, ревнощі тільки псують життя обом, і самі по собі не є ознакою кохання. Але я не можу не ревнувати, може поки не можу. І в моїй хворобливій уяві не-ревнощі знаходяться досить близько до байдужості. Ну от так. І взагалі, цікаво ти мене заплутав, бо виходить,що я фактично защищаю ревнощі, хоч насправді я би хотіла їх позбутись. То по-твоєму, ревнощі-це тільки слабкість і не має за собою ніякого підгрунтя? І чи згоден ти з тим, що ревнощі- це по суті почуття власності, замішане на власних комплексах і невпевненості?
  • 0

#200 Dre@mAn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 11:43

Якщо людина кохає,то обов'язково,це кохання будуть супроводжувати ревнощі,адже це боязнь втратити те що вже тобі "належить". :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних