Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#161 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.10.2007 – 23:54

Selena, я би зараз почав трішки сперечатись про саме поняття ревнощі, але для цього є відповідна тема Ревнощі...адже ревнощі(як і почуття закоханості) - це біологічні процеси і людина не в змозі їх контролювати(у всякому разі "чисті", не надумані). Але не це наразі є головним...є таке питання - чи ревнощі є ознакою власне кохання, чи це ревнощі "по інерції" від кохання, якого вже нема..тобто чи може таке бути що ревнощі є, але кохання насправді нема? :D

P.S. А кожен скорпіон, як я бачу з досвіду, завжди має(не має) щось таке, що не мало(мало) би бути в цього знаку зодіака..
  • 0

#162 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.10.2007 – 12:23

Цитата

ревнощі(як і почуття закоханості) - це біологічні процеси і людина не в змозі їх контролювати(у всякому разі "чисті", не надумані)

Погоджуюсь :D Можливо ти мене не так зрозумів, а можливо я просто не дуже вдало висловила свою думку... Я згодна з тим, що ревнощі контролювати неможливо, а якщо хтось і захоче їх контролювати, то це буде дуже складно...

Цитата

чи може таке бути що ревнощі є, але кохання насправді нема?

Вважаю, що таке можливе... Думаю, що почуття ревності часто ( і неправильно ) сприймають саме за ознаку кохання, хоч насправді кохання між цими людьми не існує. А ще це може залежати і від темпераменту людини... Тут таке вже, здається, писали :)

Можна кохати і відчувати ревнощі, можна не кохати і теж відчувати ревнощі. Ревнощі "по інерції" від кохання, якого вже нема також існують. Довгий час людина була лише з тобою, і враз все помінялось... Але почуття так швидко не зникають, для цього потрібен час. Тому і ревнощі ще присутні...
  • 0

#163 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 06.10.2007 – 22:55

НМСД, ревонщі свідчать про:
1) невпевненість у собі
2) інстинкт власника
Більш нічого.
  • 0

#164 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2007 – 22:59

Я погоджуюсь з думкою,що ревнощі це почуття власності...
  • 0

#165 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 09:56

Перегляд дописуgold_elf (27.09.2007 17:30) писав:

Я колись дуже ревновала, а потім зрозуміла, що ревнощі тільки вбивають любов та портять здоров"я. Якщо хлопець дає привід ревнувати, то мабуть він не кохає , тому для чого псувати нерви. У стані ревнощів ми робимо не обмірковані вчинки, які б ти не зробив у спокійному врівноваженому стані. Ревнощі з"їдають тебе з середини. :D
Був період, коли я теж думала, що не ревную. Але прийшло кохання і не тут то було. Ревнувати це не так і погано. Оберігатися потрібно від проявів ревнощів. Ситуації бувають різними, і дійсно, коли тебе це нервує і ти не можешь адекватно поводитися, то вже не гуд. А коли то просто відчуття, що ти цінуєш своє кохання і не хочеш його ділити не з ким, тому що в той момент воно помирає, то вже інше.
  • 0

#166 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 10:35

:D Ой, почитала темку, всі такі демократичні та не ревниві. Брехня! Я не вірю цьому. Говорите ви правильно, та в житті все інакше. Більшість людей мають таку рису характеру, як рівнивість. Чи тут зібралися одні унікуми?
Вибачте, якщо когось образила своїм постом. Просто пахне лицемірством.

Повідомлення відредагував Манюня: 07.10.2007 – 10:35

• 0

#167 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 07.10.2007 – 13:18

Перегляд дописуRaven@ (27.09.2007 01:15) писав:

Окрім кохання, почуття власності і т.п. Ми маємо власне его та недовіру до людей. :D

Якщо не довіряєш своїй половинці, то звісно починаються ревнощі! :) у випадку, коли довіра є - немає сенсу ревнувати, бо навіть як хто зазіхатиме на "вашу територію", то ваша половинка чи то ігноруватиме інших, что то просто буде давати їм зрозуміти, що є кохана людина, якій інші не рівня :)

Ненавиджу ревнивих хлопців!!!! В Пауло Коельо є книга "11 хвилин", там є гарний вислів: "Ревность - это в порядке вещей, хотя жизнь уже успела научить ее, что не следует думать, будто кто-то кому-то может принадлежать. А тот, кто все-таки считает, что это так, просто обманывает сам себя..." Вибачайте, що на російській...
  • 0

#168 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.10.2007 – 22:51

Перегляд дописуСварус (5.10.2007 17:56) писав:

Тобто ящо людина ревнує, то не обов`язково кохає, а просто хоче мати будь-кого при собі? Чи і кохає і хоче мати при собі? Чи як? :D

Відповім анекдотом. Англієць має жінку і коханку - любить жінку. Француз має жінку і коханку - любить коханку. Єврей має жінку і коханку - любить маму. Росіянин має жінку і коханку - любить випити. Українець має жінку і коханку - просто любить МАТИ.
  • 0

#169 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 30.10.2007 – 23:52

Я страшенно ревнива, але ревную ВИКЛЮЧНО кохану людину. А трапляється це ЗОВСІМ не тому, що я не впевнена у собі, або у коханні до мене, а просто тому, що надто важливими є для мене ці стосунки... Плюс, ревнощі (але в міру) завжди додають гостроти... :rolleyes:
  • 0

#170 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 31.10.2007 – 00:31

Що саме тобі додає гостроти???

Коли коханий буде на 20 хвилин запізнюватися - а ти будеш думати, що він з коханкою???

Тобі такі емоції є приємними????
  • 0

#171 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.10.2007 – 01:33

Вот-вот, а пом ше сцени ревнощів і непотрібних нервів :angry12:
  • 0

#172 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 01:43

Перегляд дописуsam (31.10.2007 01:31) писав:

Що саме тобі додає гостроти???

Коли коханий буде на 20 хвилин запізнюватися - а ти будеш думати, що він з коханкою???

Тобі такі емоції є приємними????

Не треба перекручувати мої слова! :angry12: Я не сказала, що я ловлю кайф від цього! По перше, може коли твоя кохана спізнюється на 20 хв, то у тебе вже починаються параноїдальні шизоїди, але я у таких випадках тільки переймаюся, чи мой коханий не втрапив у якусь халепу! По друге: "додають гостроти" - це позбавляють одноманітності, змушують задуматися, заново відчути...
  • 0

#173 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 31.10.2007 – 02:08

sam, Topper ,Та ладно вам, накинулись на_saljam'y_ . Вона ж одразу написала, що ревнощі в межах розумного- це нормально, а не накручувати себе, щоб потім сцени влаштовувати. З ким не стається, навіть при самих хороших стосунках? :angry12:

Повідомлення відредагував чорно-біла: 31.10.2007 – 02:10

• 0

#174 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 02:57

Перегляд дописучорно-біла (31.10.2007 03:08) писав:

sam, Topper ,Та ладно вам, накинулись на_saljam'y_ . Вона ж одразу написала, що ревнощі в межах розумного- це нормально, а не накручувати себе, щоб потім сцени влаштовувати. З ким не стається, навіть при самих хороших стосунках? :box:

Хоч хтось зрозумів, що саме я мала на увазі! :angry12: +1
  • 0

#175 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 31.10.2007 – 09:57

Просто нічого "гострого" у ревнощах не бачу...

НА рахунок того, що я думаю, коли запізнюються на 20 хвилин - то я не є ревнивим, та й останнім часом мені просто нема кого ревнувати - з дружиною розвівся, а дівчини не маю... :angry12:
  • 0

#176 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.10.2007 – 10:33

Смішно чути від деяких людей слова типу "ревнує значить кохає", це банально, і це тільки виправдання для своїх безпідставних ревнощів, хоча сказати щось однозначно неможна у кожної людини все по різному, але факт ревнощі руйнують стосунки :angry12:
  • 0

#177 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 11:12

Перегляд дописуDynkan 113 (31.10.2007 11:33) писав:

Смішно чути від деяких людей слова типу "ревнує значить кохає", це банально, і це тільки виправдання для своїх безпідставних ревнощів, хоча сказати щось однозначно неможна у кожної людини все по різному, але факт ревнощі руйнують стосунки :angry12:

Не варто оперувати шаблонами! Якщо на вашу думку, стосунки руйнуються від ревнощів, то це не означає, що вони руйнуються у всіх. :box:
  • 0

#178 maril

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 16:09

хех))
думаю, ревнощі - це зовсім не ознака кохання...
довіра повинна бути перш за все до людини, яку кохаєш...
  • 0

#179 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 11.11.2007 – 16:59

Ревнощі - це не головна ознака кохання, зовсім. Але по ревнощам можна судити про наявність кохання. Ось у мене приклад - колись кохала людину, ревнувала, не сильно, але все ж таки. А коли розлюбила, бо так треба було - ревнощі зникли.
  • 0

#180 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:01

Я мрію побудувати стоснки, які грунтуватимуться на довірі.
Відповідно,я не ревную принципово. І мені тяжко спілкуватися з тими, хто мене ревнує.

Якщо мене ревнують, значить мені не довіряють. Але мене не втримати силою! Я сам піду, якщо захочу. Іншими словами, це тільки погіршує стосунки.

Перегляд дописуОлесік (16.01.2007 12:17) писав:

Буває. Часом люди не ревниві взагалі. Але зазвчиай то люди, яким взагалі до одного місця, хто поруч з ними. Вони не бояться, що ті їх покинуть. А відтак не хвилюються і не ревнують :kozak:
Я просто не переношу боятися. Тому хай я краще буду впевнений в тих, то поруч, ніж буду боятися.

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 15:00) писав:

В ревнощах є свої вади, але без них не завше зрозуміло - кохають тебе чи ні... хай навіть, чи ти кохаєш...

Народ, а правда, що люди, котрі бояться лоскоту, страшенно ревниві???
Якщо так, то я ревнивий, що ховайся в жито!!! :kozak:

П.С. хм, тре буде собі аватару намутити... :kozak:
Ага, значить, щоб дізнатися, що тебе кохають - треба, щоб тебе ревнували?
А для чого тоді існують подарунки, подорожі, присвячені вірші та музика???

А щодо лоскоту і ревнощів -- не знаю. Але може існувати зв'язок. Можна взяти контрольну групу і встановити, чи ці два параметри (лоскотки і ревнощі) корелюються. Або погугліть :), може, хтось це вже досліджував.

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 18:45) писав:

А як Вам такий аргумент - "ти мене не ревнуєш, значить не кохаєш" (с) жіноча логіка ?!!!
Я про це написав вище.

Перегляд дописуЮна_Лель (1.05.2007 16:45) писав:

Кажуть,що любов грунтується на довірі. Вважається,що ревнощі свідчать про хиткість цієї основи. Так-так, ревнувати не варто,особливо якщо дійсно любиш...
Моя власна думка,що це лише теорія і навіть якщо віриш своїй людині,все-одно мимоволі зміюка ревнощів коли-не-коли прокрадається,тому...Думаю,що навіть ті,що кажуть,що ніколи не ревнують, насправді лукавлять,можливо,самі того й не знаючи.Отакий-то парадокс
"якщо віриш своїй людині,все-одно мимоволі зміюка ревнощів коли-не-коли прокрадається"
Так ви, шановна, визначте поняття "вірити" будь-ласка.
"Вірити", як я це розумію, за визначенням не передбачає ніяких "зміюк" і інших негативних конструкцій у голові.

Перегляд дописуMATADOR (2.06.2007 14:22) писав:

Не ревнуть тільки ті, що не люблять. Може не показують, але все одно десь далеко все одно ревнують.
От тільки ревнощі в кожного свої.
Немає людини, яка б ніколи не кохала
Немає людини, яка б ніколи не ревнувала
Але кожна боїться втратити своє кохання
Гм, а чи можна вашу фразу "не ревнують ті, що не люблять" перефразувати як "ревнують ті, що люблять"? І чи це буде достатнім критерієм для кохання чи тільки необхідним?

Так, я колись ревнував, але я вирішив відмовитися від цього - це примітивно.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 01:45

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних