Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#141 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 27.09.2007 – 00:40

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 00:36) писав:

Чи то вже слід називати параноєю а не ревнощами...
:( ;) параноїдальний страх та недовіра - шось таке?..
  • 0

#142 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.09.2007 – 01:01

Raven@, та ні, не так...недовіри нема зовсім. І страху теж. Не знаю як це можна по іншому пояснити :( я ж кажу - половинка в цьому участи не бере зовсім, абсолютно ніяким чином. От просто на пустому місці виникає ревність..
Але суть питання то в чому - чи це таки колишнє кохання дає справді про себе знати чи мені вже треба дописувати не сюди а в тему Безумство ;)
  • 0

#143 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.09.2007 – 01:02

Сварус
А у тебе часто спрацьовує інтуїція?...мається на увазі по життю взагалі
  • 0

#144 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 27.09.2007 – 01:04

Сварус
Перш за все тобі необхідно виспатись.
  • 0

#145 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 01:21

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 01:01) писав:

Raven@, та ні, не так...недовіри нема зовсім. І страху теж. Не знаю як це можна по іншому пояснити :) я ж кажу - половинка в цьому участи не бере зовсім, абсолютно ніяким чином. От просто на пустому місці виникає ревність..
Але суть питання то в чому - чи це таки колишнє кохання дає справді про себе знати чи мені вже треба дописувати не сюди а в тему Безумство :D
кхм-кхм... ;) але ж просто так ревнощів не буває... нічого просто так не буває. :(

просто тре звернути увагу на підґрунтя цих "спалахів". не маю на увазі ситуацію, а відчуття, з якого все починається щоразу... :)

це дійсно виглядає трохи параноїдально :)

P.S. ти не дуж хочеш всіх слухати насправді) тому phobos має рацію :)
  • 0

#146 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 01:39

Блискавиця, інтуіція...мабуть можна сказати що часто, скорпіон все-таки. Хоча не певен, дуже це суб`єктивно.
Raven@, гаразд тоді змоделюємо гіпотетичну ситуацію:
Йду я вулицею. Зустрічаю знайомого. Він каже що закохався і повідомляє якісь ніби безневинні відомості, з яких я відразу роблю припущення що він кохає особу, кохання до якої я в собі самому намагаюсь заперечити(але яке точно було). І тут виникає ревність. При тому що сама можливість їх знайомства між собою, з моєї ж точки зору, складає мізер! Тобто простіше кажучи виникає підозра до кожної відносно нещодавно закоханої людини.

P.S. Дяка вам усім, спробую таки послухатись і поспати.
  • 0

#147 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 12:21

Сварус, ;)...Скорпіони взагалі дуже ревниві, причому не тільки до живих людей, а і до ідей, чи власних речей. До того ж інтуїція у тебе напевне працює добре, тож ти наперед передчуваєш, що може щось трапитися і тривожися, так би мовити даєш волю своїй неабиякій фантазії :(.
Цим можуть користуватися деякі кмітливці, тож будь обережним)).
Якщо ти будеш впевненим, що твоя кохана тобі вірна, як і ти їй, тоді ревнощі тебе трохи відпустять, як на мою думку :D
  • 0

#148 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 27.09.2007 – 12:31

Певнувати - не довіряти своїй коханій людині. Не обовязково є любов там де ревнощі. І взагалі ревнощі це як "то моє, не чіпайте, бо воно моє" ;) Великі ревнощі можуть вбити навіть ті почуття які тільки починають зароджуватися...
На мою думку, вислів "якщо ревнує, то любить і наш час не актуальний"... люди мають таку властивість як володіти чимось.. от і своє те саме сокровенне і бережуть у золотій клітці.
  • 0

#149 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 12:31

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 01:39) писав:

Блискавиця, інтуіція...мабуть можна сказати що часто, скорпіон все-таки. Хоча не певен, дуже це суб`єктивно.
Raven@, гаразд тоді змоделюємо гіпотетичну ситуацію:
Йду я вулицею. Зустрічаю знайомого. Він каже що закохався і повідомляє якісь ніби безневинні відомості, з яких я відразу роблю припущення що він кохає особу, кохання до якої я в собі самому намагаюсь заперечити(але яке точно було). І тут виникає ревність. При тому що сама можливість їх знайомства між собою, з моєї ж точки зору, складає мізер! Тобто простіше кажучи виникає підозра до кожної відносно нещодавно закоханої людини.

P.S. Дяка вам усім, спробую таки послухатись і поспати.
Все. :( Нарешт зрозуміла всю суть проблеми.
А тут вже явно мало хто зможе дати однозначну відповідь окрім тебе... шанси 50/50, що це кохання, але якась доля маніакальності в тому є навіть, якщо це кохання (різниця лиш в тому виправдане чи не виправдане ;) )
  • 0

#150 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 17:30

Я колись дуже ревновала, а потім зрозуміла, що ревнощі тільки вбивають любов та портять здоров"я. Якщо хлопець дає привід ревнувати, то мабуть він не кохає , тому для чого псувати нерви. У стані ревнощів ми робимо не обмірковані вчинки, які б ти не зробив у спокійному врівноваженому стані. Ревнощі з"їдають тебе з середини. ;)
  • 0

#151 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.09.2007 – 17:42

Ох, оце знову відкрила цю тему, перечитала і вирішила написати такби мовити свою оновлену думку) Я таки ревнива і ревную страшенно. Правда, намагаюсь це не дуже показувати, а точніше- взагалі не показувати. Тут згодна з попередньою думкою, що хлопець не має давати привід для ревнощів ,а якщо подає, то значить не кохає, але от по собі сужу- я ревную навіть за відстуності таких приводів з його сторони. Просто ревную до тих, кому він теж подобається, хто хотів би бути з ним. я довіряю йому ,але мені в таких випадках хочется забрати його подалі, а всім їм видряпати очі ;) :( :D Ну просто так, щоб не задивлялись)))
  • 0

#152 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:10

Raven@, дякую, завжди стає добре, коли людина тебе розуміє! Блискавиці теж спасибі за застереження, хоч повноту проблеми охоплено не було.. :(
P.S.Виходячи з цієї теми у мене таки емоції і інтуіція дещо переважають (хоча не виключено що то залежить від кута погляду на монітор ;) )
  • 0

#153 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.09.2007 – 12:06

Буває різне, чужа душа - темний ліс. Проте ревність, швидше за все - це почуття власності

Повідомлення відредагував Олеська: 29.09.2007 – 12:07

• 0

#154 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 12:27

Перегляд дописуОлеська (29.09.2007 13:06) писав:

Буває різне, чужа душа - темний ліс. Проте ревність, швидше за все - це почуття власності
Погоджуюсь) ;)
  • 0

#155 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.09.2007 – 21:49

Існує кохання нижчого рівня, коли суб`єкт бажає добра в першу чергу собі. Звідси почуття власності і ревнощі.

Існує вище кохання, коли суб`єкт бажає щастя, в першу чергу, об`єкту кохання.

Отже, для людей, які більш схильні до першого типу кохання ревнощі є ознакою кохання, а для тих, хто більш схильні до другого типу - ні. :D
  • 0

#156 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 12:11

Ну, трохи є...

Хоч я не буду намагатися вислідити, спіймати на гарячому чи щось таке...
Я довіряю людям і не перевіряю їх. Мені просто неприємно, коли я відчуваю, що мені брешуть...
  • 0

#157 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 20:37

ТЕ що людина ревнує значитьщо вона або дуже власницька, і через те не хоче ділитися ні з ким, або просто не довіряє...
  • 0

#158 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 16:56

Перегляд дописуОлеська (29.09.2007 13:06) писав:

Тобто ящо людина ревнує, то не обов`язково кохає, а просто хоче мати будь-кого при собі? Чи і кохає і хоче мати при собі? Чи як? :D
  • 0

#159 Armani

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 21:52

Ревнощі це просто хвороба, задоволення свого я та бажання обмежити свою половинку. Людина завжди хоче дихати. Треба дати їй свободи і бути незалежною, тоді тебе посправжньому будуть цінити
  • 0

#160 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 22:27

Сварус, цікаве питання... Думаю ревнощі можлна лише частково вважати признаком кохання. Кохання грунтується на довірі. А якщо є довіра, то як можливі підстави для ревнощів? Думаю, ревність - це всетаки бажання неподільності чогось. Можливо, тобі прикро, що кохана проводить час з іншими, усміхається ще комусь... Хочеться, щоб кохані були завжди поряд :) Але ревнощі просто так не виникають. Для цього потрібні хоч якісь почуття, а це вже щось :D

П.С. Я й сама скорпіон... І не погоджуюсь з думкою, що ми дуже ревниві :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних