Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#121 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 18:00

Перегляд дописуAlex (1.05.2007 23:12) писав:

Якщо ревнує - знадчить любить.
Без цього не обійтись. Ти можеш переконувати інших і себе що ти не ревнуєш, але це не так.
Ти маєш знати де він/вона, з ким і т.д. А це вже ревність
Це егоїзм і втручання в моє особисте життя. :)
Це не любов.
  • 0

#122 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 05.06.2007 – 23:11

хтось з таких розумних людей сказав, що в ревнощах більше любові до себе, ніж до об'єкту ревнування. :wacko:

Я сама така власниця... От попрошу вас, шановне панство, поміркуйте на на таку тему - чи є різниця між ревнощами і почуттям власності? І в чому вона проявляється... Бо інколи їх плутають, інколи - ототожнюють...
  • 0

#123 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 12.06.2007 – 11:15

Ревнощі, коли ти не хочеш ділити ЙОГО ні з ким,
почуття власності - коли НЕ хочеш ДІЛИТИ його ні з ким.

Мені здається, що люди, які справді кохають, повині ревнувати (лише не до фанатизма). Адже це страх втратити те, що тобі дороге. А якщо не цінуєш - значить не кохаєш.
  • 0

#124 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 10:32

Ревнощі - це невпевненість у собі.

Повідомлення відредагував reyneke: 22.06.2007 – 10:35

• 0

#125 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 22.06.2007 – 15:58

Я теж трошки ревнивий. Прикро, коли особа, яку ти любиш, ділиш з нею все ходить десь з іншими і невідомо чим займається. Звісно я не обмежую її, але коль вибрала мене, то можливо спробуємо щось серйозніше, а не знайомство на одну ніч :angry2:

Перегляд дописуreyneke (22.06.2007 11:32) писав:

Ревнощі - це невпевненість у собі.
А також у тій людині, яку любиш.............. :gryzin:
  • 0

#126 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.09.2007 – 23:31

Наніч виникло запитання наступного змісту: якщо людина не кохає... а ревнує, то чи є це ознакою того, що вона таки кохає? Чи то просто відголосок, інерція почуттів, яких насправді може вже й нема?
  • 0

#127 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2007 – 23:37

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 00:31) писав:

Наніч виникло запитання наступного змісту: якщо людина не кохає... а ревнує, то чи є це ознакою того, що вона таки кохає? Чи то просто відголосок, інерція почуттів, яких насправді може вже й нема?
Ревнощі - то відголосок почуттів, які точно є))....але то не завжди кохання. Ревнощі можуть викликатися думкою про те, що хтось інший зазіхає на те, що має належати саме вам ;)...і більше нікому))
  • 0

#128 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2007 – 23:41

То як острах того, що половинка тебе не кохає. А так її не хочеться відпускати. Так, любов це тоже егоїзм. Вона моя і нікому не віддам.

Або ж в іншому випадку просто вже зі звички важко розірвати почуття.

Повідомлення відредагував Dema V: 26.09.2007 – 23:42

• 0

#129 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 23:44

Блискавиця, ні, в мене такого категоричного сприйняття як "належати саме мені і більш нікому" нема, у всякому разі стосовно людей(особливо небайдужих для мене). Тобто саме такий варіант точно слід виключати.

Dema V, я так і не зрозумів - то який з варіантів? Чи Ви з однаковою ймовірністю припускаєте можливість існування або того або іншого варіанту?
  • 0

#130 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 23:46

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 00:44) писав:

Ні, в мене такого категоричного сприйняття як "належати саме мені і більш нікому" нема, у всякому разі стосовно людей(особливо небайдужих для мене). Тобто саме такий варіант точно слід виключати.
А, то ми говоримо про щось конкретне?;)...тобто вибираємо із певного переліку почуттів?))

Я проголосувала "ні".

Повідомлення відредагував Блискавиця: 26.09.2007 – 23:50

• 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 23:51

Та ні, я не маю ніякого переліку....і взагалі не думав про такий варіанти який Ви озвучили. Але оскільки він був озвучений, то я заперечив можливість його існування.
  • 0

#132 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 26.09.2007 – 23:53

Кохання і ревнощі це почуття супутники. Але бувають і ревнощі без кохання.
В кожної людини, а особливо в чоловіків є почуття власності. Воно сидить всередині тихенько поки все добре, а потім проявляє себе у вигляді ревнощів.
  • 0

#133 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 23:56

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 00:44) писав:

Dema V, я так і не зрозумів - то який з варіантів? Чи Ви з однаковою ймовірністю припускаєте можливість існування або того або іншого варіанту?
Мусиш погодитися ситуація таки різнобічна, тому, щоб дати конкретну відповідь, потрібно мати конкретну ситуацію.
  • 0

#134 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 00:00

phobos, ну а що може бути причиною ревнощів, як не кохання? Якщо почуття власності, то воно виникає через призму кохання!
Dema V, а конкретна ситуація є, от тільки навчений гірким досвідом, краще я не буду вдаватись в деталі ;)
  • 0

#135 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 00:08

Сварус
Твоя справа ;) але ти маєш уже деклька точок зору, залишилось надіятися, що щось співпаде з твоєю ситуацією.
  • 0

#136 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 27.09.2007 – 00:15

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 00:00) писав:

що може бути причиною ревнощів, як не кохання? Якщо почуття власності, то воно виникає через призму кохання!
Окрім кохання, почуття власності і т.п. Ми маємо власне его та недовіру до людей. ;)

Якщо не довіряєш своїй половинці, то звісно починаються ревнощі! :( у випадку, коли довіра є - немає сенсу ревнувати, бо навіть як хто зазіхатиме на "вашу територію", то ваша половинка чи то ігноруватиме інших, что то просто буде давати їм зрозуміти, що є кохана людина, якій інші не рівня :D
  • 0

#137 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 27.09.2007 – 00:22

Перегляд дописуСварус (27.09.2007 01:00) писав:

phobos, ну а що може бути причиною ревнощів, як не кохання? Якщо почуття власності, то воно виникає через призму кохання!
Розшифровую детально:
Уявімо ситуацію: ти зустрічався з дівчиною досить довгий час, але у вас не склалося, ти покохав іншу.
І ось через декілька днів після розлучення з першою дівчиною ти зустрічаєш її з іншим, які почуття в тебе виникнуть мимоволі? Можливо на короткий час, можливо слабкі, але які?
  • 0

#138 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 00:29

Перегляд дописуRaven@ (27.09.2007 01:15) писав:

Окрім кохання, почуття власності і т.п. Ми маємо власне его та недовіру до людей. ;)

Якщо не довіряєш своїй половинці, то звісно починаються ревнощі! :( у випадку, коли довіра є - немає сенсу ревнувати, бо навіть як хто зазіхатиме на "вашу територію", то ваша половинка чи то ігноруватиме інших, что то просто буде давати їм зрозуміти, що є кохана людина, якій інші не рівня :D
По-перше, інша людина не може бути "вашою територією" :)
По-друге, ігнорувати інших та давати їм зрозуміти, що є кохана людина якій інші не рівня - це зверхність називається, як на мене))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 27.09.2007 – 00:40

• 0

#139 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 27.09.2007 – 00:35

Перегляд дописуБлискавиця (27.09.2007 00:29) писав:

По-перше, інша людина не може бути "вашою територією" :D
По-друге, ігнорувати інших та давати їм зрозуміти, що є кохана людина - це зверхність називається, як на мене))
1. тому я і взяла в лапки :(
2. не мається на увазі повний ігнор і пафосне "ви того не варті"... все можна робити по-різному ;) просто, сприймаючи увагу, не обнадіювати на можливість стосунків, бо вже маєш людину, яку кохаєш (це якщо у людей дійсно кохання)
  • 0

#140 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 00:36

Raven@ і phobos, Ви трішки мене тут не зрозуміли...тут я кажу про ревнощі наступні: гіпотетична половинка не стільки проявляє у своїх діях щось таке, через що я ревную, а ревнощі виникають абсолютно без участи половинки. Половинка не дає жодних підстав для ревнування, а ревнощі виникають все-одно! Чи то вже слід називати параноєю а не ревнощами..але йдеться саме про таке.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних