Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#101 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.05.2007 – 14:48

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 16:00) писав:

В ревнощах є свої вади, але без них не завше зрозуміло - кохають тебе чи ні... хай навіть, чи ти кохаєш...

Народ, а правда, що люди, котрі бояться лоскоту, страшенно ревниві???
Якщо так, то я ревнивий, що ховайся в жито!!! :)

П.С. хм, тре буде собі аватару намутити... :)

Я лоскоту не боюся, але є ревнивий, і не вважаю, що це якось впливає на ревнивість особи.

Перегляд допису4esterfielter (17.01.2007 16:55) писав:

Якщо нема приводу - то й ревнощі недоречні. а інколи починається гра з вогнем, хованки, протест проти буцімто обмеження свободи, усамітнення, ігнорація і прикидання - як тут не заревнуєш до уявного "когось"?
Це просто класно сказано, якщо не дає поводу, то не потрібно створювати зайві проблеми в стосунках

Перегляд дописуKassandra (17.01.2007 20:12) писав:

це страх..що тебе знову зрадять...на самому початку ти не є 100% впевнений у малознайомій дівчині,а раптом вона така ж сма,візьме зрадить і забуде за тебе..а ти страждаєш..і боїшся що таке повториться знову із тією,котру ти вже покохав..
Це просто страх, що стосунки.
Ревнуюючи люди, ніби хочуть себе вберегти від нещасного кохання, а насправді ж самі його знищити.
Найкраще, це просто переговоріть з коханим/коханою на цю тему. Як я сьогодні. Сказав, не давай мені повід мені ревнувати.
ВІдверта розмова дасть вам обом зрозуміти точку зору один одного. Відвертих розмов бояться тільки, невпевнені в стосунках люди.
  • 0

#102 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 04.05.2007 – 17:44

неймовірно ревнива ) до того ж страшенний власник ))) Мені від однієї думки, що там, де буде МОЯ улюблена людина, будуть ще хоч якісь особини жіночої статі... нехай навіть друзі!... починають мурашки бігати ))) і при цьому всьому я намагаюся робити холоднокровне обличчя і незалежний вигляд ))

тому, шановний любий, майте наувазі )) так-так, ви ))

Повідомлення відредагував faSolechka: 04.05.2007 – 17:47

• 0

#103 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2007 – 18:42

Перегляд дописуFallen Angel (3.02.2007 19:54) писав:

елементарно.жінки тішать свій егоїзм. вияви кохання є дуже різними, тому спершу скажіть їй, в чому проявляється ваше, якщо їй буде це байдуже, то вона вам теж стане байдужою.
Ну шо ви ото розказуєте за маячню? Дівчата так кокетують, коли зайвий раз приємне хочуть почути :)
  • 0

#104 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.05.2007 – 15:58

Я ревнива, дуже,але в межах розумного. Ви спитаєте ,в яких межах? Ну наприклад точно не в скажених. Маю приклад того ,чого б я ніколи не зробила із ревнощів. Одна моя знайома примусила (!) свого хлопця порвати всі фото з його подругами, однокласницями і тд і порвати всі стосунки з особами протилежної статі. Вона поставила його перед вибором-або він продовжує спілкуватися зі своєю подругою ,або зустрічається з нею. Він обрав ,звісно, її, але ж... Вона нишпорить по його кишенях, шухлядах,стирає всі номери з пам'яті його телефону, по яким відповідає жіночий голос... Зробила йому цілковитий терор. І це при тому, що той хлопець на неї прямо молиться і ні про яку зраду там не йдеться. Це вже ненормальні ревнощі.

А сама я була деякий час об'єктом ревнощів. З боку дівчини мого друга. Правда, вона була спокійніша в цьому плані за мою знайому, але погляди там були такі, що такими вбивали ,і постійно вклинювалась в наші розмови, приходила замість нього на зустрічі... І всі ревнощі були безпідставні! Ми з ним знайомі давно, більше, ніж вони зустрічаються, тож якби хотіли, щось би замутили сто разів. Ну вона вже начебто зрозуміла все. Тепер перейшла від жорсткого несприйняття до намагнь подружитись і зі мною. Смішно в неї то виходить ,але заради друга я намагаюсь товаришувати і з нею.

Отака ото штука ревнощі. Якщо брати мої почуття, то я скоріше буду мовчки в собі їх тримати і виказувати лише виглядом ,але ніколи не буду влаштовувати істерики, давати ляпаса прилюдно (як це, до речі, теж робить моя знайома ,якщо в її присутності хтось телефонує її хлопцю і говорить жіночим голосом), чи "розбиратися" з кимось моєї статі.
  • 0

#105 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 16:09

Знаю по собі, якщо ревнощі набирають вже ознак "переслідування", то це дуже тяжко. Люди ж не можуть говорити тільки зі людьми своєї статі. Рано чи пізно ці переслідування надоїдають тій особі, яку переслідують. Надмірні ревнощі вбивають стосунки, а легкі, тільки збільшують страсть ( якщо ви розумієте, про що я), а я про "ето" :D
  • 0

#106 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 08.05.2007 – 19:33

Я не ревнивиця... я власниця...може воно і не правильно... але так вже є... Я не люблю, коли на МОГО хлопця хтось зазіхає... А безпідставно я не ревную... та і такого паняття в своему словнику не тримаю... воно лише псує відносини...
  • 0

#107 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 10.05.2007 – 14:01

І взагалі...Ревнощі (особливо безпідставні) несуть в собі тільки руйнівну силу... і ніякої користі не вносять у розвиток стосунків...
  • 0

#108 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 21:55

Перегляд допису_Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_ (10.05.2007 15:01) писав:

І взагалі...Ревнощі (особливо безпідставні) несуть в собі тільки руйнівну силу... і ніякої користі не вносять у розвиток стосунків...
тут ще можна поспорити. я не прибічник ревнощів, не люблю коли я і мене ревнують, але це може бути саме тим перцем. може я помиляюсь. можливо. не маю стільки досвіду як хотілося б
  • 0

#109 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 22:27

Вважаю ревнощі - це недовіра, а якщо вона є - то стосунки поступово самознищуються.
Якщо кохаєш - то довіряєш людині більше ніж самому собі.
  • 0

#110 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 11.05.2007 – 08:00

ревнує значить любить)
  • 0

#111 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 11.05.2007 – 11:31

Це правда, ревнують ті, що люблять. Просто ревнощі кожен по своєму виказує, хтось аж надто, хтось просто поглядом. Але ревнощі притаманні всім закоханим. :D
  • 0

#112 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2007 – 08:23

Перегляд дописуMarcos (4.05.2006 14:20) писав:

Чи ревнива ви людина?
Так, якщо мої підозри обгрунтовані.

І як ви взагалі ставитися до ревощів, коли до вас ревнує близька вам людина ?
Якщо знаю за що, то стараюся пояснити, що нема за що. Якщо ж чорт зна за що, тоді нема ради - продовжую вдавати. що цього не помічаю.

Як на вашу думку, ревнощі це погано чи добре ?
В межах здорового глузду. Ревнувати дівчину за відверті танці з знайомими\друзями - можна, але слідкувати за кожним кроком людини, і ревнувати за більш щире привітання чи телефонну розмову - це безглуздо.
  • 0

#113 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 13.05.2007 – 12:53

Ревенощі це цілком природнє відчуття! Вони можуть виникати не лише до коханої людини, а до брата, сестри, батьків, друзів...... і.т.д Головне ними навчитись володіти! І правильно їх подавати оточуючим! Тоді можна зміни ставлення до себе та змінити своє ЖИТТЯ в кращу сторону!.......................... Але, нажаль насправді все навпаки! :)
  • 0

#114 Veselka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.05.2007 – 14:58

Цитата

а от хлопці всі ревниві!!! всі затяті власники!!! ;) :)

:cool2:
Не всі хлопці ревниві, можу сказати про свого - ми досить давно разом, він мені ще жодної сцени ревнощів не влаштував. Каже, що дуже мені довіряє, а може я просто не помічаю?
Я ревнива, але намагаюсь тримати себе в рамках. Спочатку з'ясовую ситуацію :)
  • 0

#115 Liberta

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.05.2007 – 14:38

Ревнощі - це справжнісіньке зло!!!
  • 0

#116 Гість_boris_*

• Гості

Відправлено 15.05.2007 – 17:28

Ревнощі, це почуття дуже віддалено пов"язане з коханням.
Можна не любити, а при цьому шалену ревнувати-затронуте почуття власності і вибраності. Але це зовсім не кохання...
А взагалі це все впирається в довіру.
Якщо я справді довіряю коханій людині і впевнений в ній, то чому я повинин її ревнувати? :cool1:

Ревнощі, це почуття дуже віддалено пов"язане з коханням.
Можна не любити, а при цьому шалену ревнувати-затронуте почуття власності і вибраності. Але це зовсім не кохання...
А взагалі це все впирається в довіру.
Якщо я справді довіряю коханій людині і впевнений в ній, то чому я повинин її ревнувати?
  • 0

#117 Mixmen

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 07:41

Перегляд дописуMarcos (4.05.2006 13:20) писав:

Чи ревнива ви людина ? І як ви взагалі ставитися до ревощів, коли до вас ревнує близька вам людина ?
Як на вашу думку, ревощі це погано чи добре ?

Ревнощі це типу:[

Микола це ти?
А це хто ?
Ой я така затуркана..... затуркана .....))))))) :D
  • 0

#118 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2007 – 08:43

Чи ревнива ви людина ? І як ви взагалі ставитися до ревощів, коли до вас ревнує близька вам людина ?
Як на вашу думку, ревощі це погано чи добре ?

Звісно погано. Ніколи не ревную і ревнувати не буду.
  • 0

#119 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 14:22

Не ревнуть тільки ті, що не люблять. Може не показують, але все одно десь далеко все одно ревнують.
От тільки ревнощі в кожного свої.
Немає людини, яка б ніколи не кохала
Немає людини, яка б ніколи не ревнувала
Але кожна боїться втратити своє кохання
  • 0

#120 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 09:46

був ревнивий, вже напевне не буду, доки не буду мати свою жінку....в котру закохаюся по самісінькі вуха....а поки, не бачу сенсу для ревності, немає місця, я вільний і вона вільна - а відносини на те відносини, ми маємо свою голову на плечах. ми робимо вибір.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних