Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.03.2009 – 18:37

та з туалетом все добре(тьфу-тьфу) ту малу рукавицю як принесли то вже привчене було. купуємо пісочок. так само проблем з дряпанням стін-меблів нема. купили таку дощечку для пазюрів то вона її не хотіла, а купили стовпчика - та то кращої драпачки не тре й шукати. Кігті обрізати не рекомендують, бо можна пошкодити і занести інфекцію. На стіл тож відучили лазити відразу. Сидить на табуретці поряд але на стіл не лізе..
Про корми. Не хоче вона кормів сухих ;) . Найкраще було б на звичайну їжу присадити але навіть не уявляю як.
  • 0

#82 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 18:37

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 18:30) писав:

А... підрізати певна річ треба, я не вірно зрозумів... хоча точити вона все рівно буде...
Мій кіт не протестує проти підрізання кігтиків... Привчив...

З.І. Ну і гуманізм сам по собі передбачає відношення до людини, а це все таки кіт ;)
Взагалі-то гуманізм тут вживається для окреслення ненасильницького способу договору з котом))))
А щодо точіння моя не точила нігті поки я їй відрізав взагалі!!!

Є один спосіб (мого виробництва))) не годуй нічим окрім нормальної їжі, але не доводь це до абсурду(хоча я думаю ти не дурненька і все і так прекрасно розумієш :rolleyes: )

Повідомлення відредагував Kyon: 19.03.2009 – 18:41

• 0

#83 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 18:38

вам дуже пощастило... ;)
  • 0

#84 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 19:28

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 18:38) писав:

вам дуже пощастило... ;)
це було кому і про що? :rolleyes:
  • 0

#85 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 19:34

Мені за киця і те що вона не точила кігті об меблі)))
  • 0

#86 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 19:36

Перегляд дописуKyon (19.03.2009 19:34) писав:

Мені за киця і те що вона не точила кігті об меблі)))
саме так ;)
  • 0

#87 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 20:14

питання: таблетки від глистів як часто і як даєте? в мене щось не дуже получається -= випльовує :rolleyes: і не здуриш нічим
  • 0

#88 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 30.03.2009 – 20:22

Треба пошукати не таблетки, а спрей. Частину може й виплюне потім, а щось та й залишиться. Воно в зоомагазинах продається. Там же й проінструктують. А з таблетками доводилося дурити. Наприклад розтовкти на порошок і змішати з консервою. Спочатку виходило. Пізніше кішка порозумнішала й таке вже не їла, то я часом кілька краплин валер'янки додавала. Тепер вже й цей спосіб не проходить.
  • 0

#89 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.03.2009 – 22:09

В мене був кіт. Клопоту він небагато завдавав. Іноді нагадить в під"їзді, коли мені впадло спускатись серед ночі в піжамі випускати, тоді мушу прибирати за ним; іноді спить на моїх речах, при тому спав або на тій речі, яку пригледів на той момент, або ображено йшов з дому; то спати не давав своїм храпом... Тепер нема кота. Нема і проблем. Більше котів не хочу мати вдома. Коти - суцільна проблема.)
  • 0

#90 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:11

Перегляд дописуОлеська (30.03.2009 23:09) писав:

В мене був кіт. Клопоту він небагато завдавав. Іноді нагадить в під"їзді, коли мені впадло спускатись серед ночі в піжамі випускати, тоді мушу прибирати за ним; іноді спить на моїх речах, при тому спав або на тій речі, яку пригледів на той момент, або ображено йшов з дому; то спати не давав своїм храпом... Тепер нема кота. Нема і проблем. Більше котів не хочу мати вдома. Коти - суцільна проблема.)

Така метафора, капєц,гг
Особливо про храп мені сподобалося :rolleyes:
  • 0

#91 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.03.2009 – 22:17

Перегляд дописуОлеська (30.03.2009 23:09) писав:

дійсно ну страшенно жахливі проблеми, тобі треба видати медаль "котовласниця-героїня" :D

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 18:58) писав:

Але не віскаси... то труйка... ще й з добавками... зігнати кота з віскаса важко як нарика з голки... по тій же причині...
коти токсикомани :rolleyes: жесть

Перегляд дописуNomad (30.03.2009 23:11) писав:

Така метафора, капєц,гг
Особливо про храп мені сподобалося :rolleyes:
метафоричний кіт?
  • 0

#92 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:26

Цитата

метафоричний кіт?
скоріше мартовський))

мене задовбує коли моя кицька починає вночі дерти моє ліжко або шкаф... :rolleyes:

флуд видалила. Останнє китайське попередження за флуд Номаду і Сергієві! Ще хоч в одній темі - не ображайтесь потім. Є розділ ігри для цього - ластівочка
  • 0

#93 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 09:29

Перегляд дописуЛастiвочка (30.03.2009 21:14) писав:

питання: таблетки від глистів як часто і як даєте? в мене щось не дуже получається -= випльовує :rolleyes: і не здуриш нічим
рекомендується раз в квартал... не рідше... ну і за тиждень до якихось лікарських дій (кастрація, операція, щеплення особливо)...

щоб згодувати таблетку ми перший раз її стовкли в ступці і вимастили кусок мняска...
а зараз взагалі легко... беремо в руки... акуратно роздзявляємо йому пащу... кидаємо трішки сухого корму... він починає жувати... далі пихаємо таблетку (частинками) і він її теж жує...

заводчиця мого взагалі тупо в горлянку всунула і зажала... горло гладиш - він ковтає... ще рекомендують (якщо щось рідке) шприцом без голки за щоку лиєш... теж ковтне...

З.І. Якщо говорити про таблетки - рекомендують дронтал... але можна і тупо ворміл (людський препарат), він чим класний, тим що в суспензії є і легше згодувати. Єдине що (особливо з вормілом) кілограмаж розрахувати тра... а то не довго і отруїти... Додатково рекомендують Гамавіт проколоти в момент гонки глистів...

З.З.І. Є ще цікавий препарат Стронгхолд... він загалом від блох і кліщів, але круглих гельмінтів теж травить на ура... а 80% власне круглі і є...
  • 0

#94 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 17:07

Дякую за поради...Але скормити щось з комом чи мнясом - просто потім ні корму ні мняса в рот не бере....навіть вітаміни свої улюблені закинула...таке вредне і перебірливе, і в кого воно таке? ;) А от про краплі не знала. Таблетки від секса ковтає запросто, маленькі вони, а от від глистів здорові...закидуємо їй...поплямкає, тіпа ковтнула...випускаєш а волна чихне і виплюне...зараза мала така
  • 0

#95 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2009 – 17:11

Перегляд дописуЛастiвочка (31.03.2009 18:07) писав:

закидуємо їй...поплямкає, тіпа ковтнула...випускаєш а волна чихне і виплюне...зараза мала така

Треба закидувати не просто на язик, а вглиб пащі, на корінь язика - так включається ковтальний рефлекс і ковтається будь що.
У нас в цьому нема проблем ні з собакою, ні з кицькою. Щоправда з останньою це краще робити удвох - один займається пащею, інший тримає лапи, аби не подряпала ;)
  • 0

#96 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 17:12

Перегляд дописуЛастiвочка (31.03.2009 18:07) писав:

Дякую за поради...Але скормити щось з комом чи мнясом - просто потім ні корму ні мняса в рот не бере....навіть вітаміни свої улюблені закинула...таке вредне і перебірливе, і в кого воно таке? :D А от про краплі не знала. Таблетки від секса ковтає запросто, маленькі вони, а от від глистів здорові...закидуємо їй...поплямкає, тіпа ковтнула...випускаєш а волна чихне і виплюне...зараза мала така
гм... даремно ви так з секасом...

а стосовно великих таблеток - так розріжте на менші куски... Якщо справа в розмірі...
А ще розтовчіть, розмішайте з водою і шприцом... за щоку...

і що означає не їсть ні корму ні м’яса... щось же їсть ;)
  • 0

#97 Ganichka-Dykanichka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:калуш-франик

Відправлено 06.04.2009 – 17:36

а в мене маленький котик,щоб він не роби як тільки почує що відкрився фолодильник так зразу в ньому...як чує запаз мяса то в нього поченається напад бішенства і нічого з робити неможна,мушу десь його закривати.ну з туалетом в нього трохи проблеми....раз сходить до себе,а потім,якщо невстигну поприбирати, то навколо унітазу.... а загалом він хороший...зараз трохи прихворів,напевно глисти, проте я впевнена що все буде добре :happy1:
  • 0

#98 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.04.2009 – 20:53

Перегляд дописуGanichka-Dykanichka (6.04.2009 18:36) писав:

а загалом він хороший...зараз трохи прихворів,напевно глисти, проте я впевнена що все буде добре :happy1:

до ветеринара зводи, а то з такими "напевно" йому може стати дуже зле
  • 0

#99 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 08:49

Помітила цікаву річ, що з нашої мурки користь таки є. Ловить усі мухи які випадково пролітають. І кайф отримує більший від будь-яких вітамінів. Але я боюсь якщо замість мухи буде бджола чи оса...
Тут зимова писала про свого собаку....мені цікаво де той собака зараз і як можна пережити розлуку з твариною з якою ріс?
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2009 – 09:00

Перегляд дописуЛастiвочка (21.04.2009 09:49) писав:

Тут зимова писала про свого собаку....мені цікаво де той собака зараз і як можна пережити розлуку з твариною з якою ріс?
собака померла.
є така одна прикрість — домашні тваринки більше за дворових хворіють, і переносять хвороби гірше. і чим породистіше — тим вразливіше.
розлучатись страшенно важко. особливо після того як витягли її із страшної хвороби і поставили на ноги. важко коли на очах життя йде з живої істоти.
важко — бо була членом родини, я її з п’ятиденного віку ростила.
моя сім’я так і не пережила. іншої тваринки так і не з’явилось в домі. надто важко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних