Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#61 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.03.2009 – 18:41

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 18:36) писав:

зато мене радує що на стіл вона не лазить. Хоча щоранку будить маму в 6.40 і щоб не робив - не поможе
бггг від цього є гарний засіб: заганяти її так, щоб спала без задніх ніг (часто використовую)
  • 0

#62 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.03.2009 – 20:09

Здається я поступово і непомітно перетворююсь в кошатницю <_< .
Ану, котячі практики, потолкуйте мені таку річ. За всією логікою, фільмами, книжками і не знаю звідки але - кицька створіння лагідне, так? Мала б лащитись, мала б датись на руки погладитись...А наше чудо ні на які руки не йде, ні на які коліна не вмощується..чи то руки не ті, чи коліна...не знаю....Чи то вона мала ще? але котів хоче то не дуже й мала :ggggg: Можна погладити, буде муркотіти як тракторець, але на руки ніколи не йде...навіть коли покласти її коло себе - всеодно встане, або перейде на інше місце, або ляже так як ВОНА хоче...що то? характер такий? чи воно потім зміниться?

Варенику, якщо в 6 ранку її ганяти то фігу вже хто спати буде, мо є інший спосіб?
  • 0

#63 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.03.2009 – 20:30

Перегляд дописуSergiy_K (5.03.2009 00:06) писав:

От з цього місця подетальніш пліз, я підозрював, але ніколи не бачив, що-де-як ловлять і який улов?

Я одного разу бачила це видовище. Влітку мій кіт (чомусь кицька не йде ловити) дійсно ловить рибу. В мене озеро біля будинку, берег мілкий. І під час нересту і потім пізніше (мальки підпливають до берега грітися в теплій воді) він засідає на камінці і чатує поки щось там не припливе))) Схоже на полювання на мишей))) Але після такої риболовлі він приходить мокрий і в піску)) (лапи, трішки живіт знизу) Але довольний)) Полюють вночі або на світанку (вони на плескіт реагують дуже).

Кицька навіть може чайку приволокти зранку на поріг. Часто зранку знаходимо на порозі ту ж саму рибу або вже тільки луску від неї))) Звичайно, що то малесенька рибка.

Тому їм в сільському будинку рай: їх годують, мають де полювати і побігати <_< Часом навіть заздрю їхньому життю :ggggg:

Ластівко, то залежить мабуть від характеру кішки. Мої кошаки з усіх домашніх йдуть тільки до мене на руки. Інколи до мами. І то як приїзжаю з Тернополя, то обсідають мене зі всіх сторін ))) Коти люблять жити самі по собі. Коли захочуть на руки - тоді і підуть. В знайомих є така кицька, яка навіть господиню не підпускає до себе.

З часом думаю вона трішки заспокоїться і буде спокійніша. Піде на руки. Головне любити її.

Повідомлення відредагував Amili: 06.03.2009 – 20:35

• 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2009 – 20:48

Перегляд дописуЛастiвочка (6.03.2009 20:09) писав:

Ану, котячі практики, потолкуйте мені таку річ. За всією логікою, фільмами, книжками і не знаю звідки але - кицька створіння лагідне, так?

То стереотипи типові. Такі ж, наприклад, як любов котів до молока зі сметаною чи до риби - насправді вони все це не лише не дуже люблять, а їм це навпаки шкідливо.
Але стереотипи от такі - можна згадати навіть "Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька", де ораву котів годували одною рибою та молоком <_<

характер такий?

Точно. Насправді кішка - дуже самостійна і примхлива тварина. Захоче - буде лащитись, не захоче - буде тинятись і до рук не візьмеш.
  • 0

#65 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.03.2009 – 19:45

найгірше коли кіт - націоналіст
  • 0

#66 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 18:40

Тримати звіра в квартирі - це убійство.
Інше діло - приватний будинок.
  • 0

#67 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 14:09

Здається я поступово і непомітно перетворююсь в кошатницю :D .
Ану, котячі практики, потолкуйте мені таку річ. За всією логікою, фільмами, книжками і не знаю звідки але - кицька створіння лагідне, так? Мала б лащитись, мала б датись на руки погладитись...А наше чудо ні на які руки не йде, ні на які коліна не вмощується..чи то руки не ті, чи коліна...не знаю....Чи то вона мала ще? але котів хоче то не дуже й мала :ggggg: Можна погладити, буде муркотіти як тракторець, але на руки ніколи не йде...навіть коли покласти її коло себе - всеодно встане, або перейде на інше місце, або ляже так як ВОНА хоче...що то? характер такий? чи воно потім зміниться?

Спробую я порадити... сам скоро вже як рік як присів на це фанатство "Кіт". :ggggg:
Стосовно стерилізації – хто б що не говорив - це найкраще вирішення проблеми. Нормальна вет-клініка і після наркозу догляне і сам наркоз дасть правильно. У кішок гірше - бо необхідне внутрішнє втручання. Але як почне вилизувати шви - намотаєш пов'язку.
В дискусії на рахунок "убійства і жорстокості" вдаватися не буду. Лише зазначу що альтернативою життя в людей є як правило швидка смерть конкретного кошеняти і зменшення популяції до природних умов, транспортування в Африку за рахунок "борців за справедливість".

Як правильно тут вказували - годувати рибою не потрібно... і молоком також... Хоча деякі кажуть багато років і на віскасі живуть... :ggggg:

А стосовно лагідності - мій взагалі на руках не любить сидіти... з першого дня... і вся порода така як правило і є...
Але при цьому радо зустрічає і любить потертися об ноги... зо пів хвилини...
Загалом тримає позицію "Я сам по собі, але ви ж подивіться який я класний"... Тримається в центрі уваги і робить вигляд що всі решта йому по барабану :ggggg:

Зате любима справа лягти на клаву на ноуті або голову на мишку (і мою руку) ввалити... У кожного своє уявлення про ласку :ggggg:

Повідомлення відредагував Zuzik: 18.03.2009 – 14:10

• 0

#68 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 18.03.2009 – 23:47

З тими котами клопоту завжди повно. Нашу ми не заводили - сама "завелася". Прилізла на балкон з вулиці по бузку, а коли чоловік вийшов на балкон, то не посоромилася зайти до хати й заявити, що тут вона й залишиться. Ми потім кілька днів шукали по будинку господарів (кішка сіамська, зовсім не схожа на вуличну), та марно. Згодом з'ясувалося, що наміри її були далекоглядними. Не минуло й місяця з моменту появи у нас, як наша Ксена народила трьох гарненьких чорненьких котиків. За два з половиною роки ми виростили й роздарували 32-ох котиків. Пігулки для кішки - не завада вилізти таємно через кватирку на вулицю (переважно вночі) й зробити там свою справу. Про операцію вже домовлялися з ветлікарем. Але воно ж або вагітне, або годуюче. Іноді й те, й інше одночасно, що унеможливлює проведення відповідної процедури.
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 00:02

офтоп видалила.
стоп. я щось пропустила ;) . чому не можна давати їсти рибу? вона її полюбляє. ми морожену купуємо і креветки любить(чистимо) молока не п"є ,зато любить морозиво і йогурт. це можна давати?
  • 0

#70 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 00:27

Здається я поступово і непомітно перетворююсь в кошатницю ;) .
Ану, котячі практики, потолкуйте мені таку річ. За всією логікою, фільмами, книжками і не знаю звідки але - кицька створіння лагідне, так? Мала б лащитись, мала б датись на руки погладитись...А наше чудо ні на які руки не йде, ні на які коліна не вмощується..чи то руки не ті, чи коліна...не знаю....Чи то вона мала ще? але котів хоче то не дуже й мала :angry12: Можна погладити, буде муркотіти як тракторець, але на руки ніколи не йде...навіть коли покласти її коло себе - всеодно встане, або перейде на інше місце, або ляже так як ВОНА хоче...що то? характер такий? чи воно потім зміниться?

Варенику, якщо в 6 ранку її ганяти то фігу вже хто спати буде, мо є інший спосіб?
Ластівко. в мене з кицькою ситуація така сама, ні разу не підійшла сама полащитися... хоча ні, брешу, коли та скотина зголодніє, тоді підходить і робиться отакою: :rolleyes: .
а ганяти тра ввечері, а не в 6 ранку :gryzin:
  • 0

#71 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.03.2009 – 01:23

щодо вагітності в киць.
маю друзів котятників.
один приклад — кішка вже доросла років 7. не стерилізована. кота як не намагались не прийняла, але стабільно раз на місяць просить. годують таблетками, але допомагає на пару годин. недавно видалили ракову пухлину та з очима проблеми.
другий приклад — кішку стерилізували ще до року. зараз їй вже 5. я навіть котенят таких грайливих не бачила як ця. операція пройшла успішно. пару днів тільки від наркозу відзодила. щодо швів. друзі пошили пару костюмчиків і одягали щоб не роздирала. пара тижнів і все.

щодо їжі.
звичайно краще жива їжа, тобто звичайні продукти. знову ж два приклади.
перша кішка (взагалі дуже балувана і трошки дикувата, вони її навіть на вулицю не виносили, а потім коли таки вирішили вивести десь так в трирічному віці то була істерика. то вони вирішили що їй то не треба) їсть корм і дещо зі звичайної їжі. але тільки з рук і дуже небагато.
друга їсть все підряд. окрім цитрусових — запах дуже різкий. а так від капусти до хліба.

взагалі краще таки почитати про їжу для котів окремо і багато. і привчати до всього. не балувати.

сама не люблю котів. лише одну на світі кішку)))
обожнюю собак. але таки дійсно не в місті їх тримати. собакам потрібно більше місця ніж квартира. досвід моєї це довів.
а в мене була велика собака. тому намагалась часто грати з нею, щоб вона більше рухалась та гуляти подовше. але в місті особливо нема де вигуляти пса.
проблеми були лише з сусідами. хоча вона в житті нікого не вкусила, вони боялись її як вогню. і просто ненавиділи. а я її дуже суворо вихова та і вигулювала в наморднику, лише там де людей не було знімала — їй же теж і травку якусь пожувати, і за палкою чи м’ячем побігати тре. просто стереотип — ротвейлер значить обов’язково вбивця. але дружелюбнішої собаки я не знала.

до речі роздавати цуценят та кошенят дуже складно. зараз дітей мало народжують, а то тварину завести.
  • 0

#72 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 07:27

Та не їсть вона нічого крім віскасу консервів ;) . Щось на зразок: зголодніє - схоче усе мені не підходить, бо я не витримаю її мявчання і просіння, а просити вона вміє :rolleyes: стає на задні лапи і як пес просить і мнявкає:angry12:. Доречі ні ковбаси ні сметани з магазину вона не їсть, може кефіру трошки, рибу морожену, морозиво, йогурт, сире мняско. Доречі сухий корм теж не дуже їсть, їсть але рідко. Боюсь коли лазить по перилам балкону. Він у нас не засклений, а вона прогулюється по перилам...А як весна буде? мухи, метелики, пташки? ще зірветься униз...Але що кішка здружила нас усіх в родині - факт. Навіть батя, що був категорично проти і не дозволяв риб хоча б - тепер бере на руки:gryzin:. А людей наша боїться. Може й добре?Не вкраде ніхто. Спостергіаю за нею і дивне таке створіння: дитинка маленька 2 рочки каже "киця", а вона сидить на руках, боїться, але сичить і лапою махає - лякає чи шо?
  • 0

#73 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 09:20

Перегляд дописуЛастiвочка (19.03.2009 00:02) писав:

офтоп видалила.
стоп. я щось пропустила ;) . чому не можна давати їсти рибу? вона її полюбляє. ми морожену купуємо і креветки любить(чистимо) молока не п"є ,зато любить морозиво і йогурт. це можна давати?

Перегляд дописуЛастiвочка (19.03.2009 07:27) писав:

Та не їсть вона нічого крім віскасу консервів :rolleyes: . Щось на зразок: зголодніє - схоче усе мені не підходить, бо я не витримаю її мявчання і просіння, а просити вона вміє :angry12: стає на задні лапи і як пес просить і мнявкає:gryzin:. Доречі ні ковбаси ні сметани з магазину вона не їсть, може кефіру трошки, рибу морожену, морозиво, йогурт, сире мняско. Доречі сухий корм теж не дуже їсть, їсть але рідко. Боюсь коли лазить по перилам балкону. Він у нас не засклений, а вона прогулюється по перилам...А як весна буде? мухи, метелики, пташки? ще зірветься униз...Але що кішка здружила нас усіх в родині - факт. Навіть батя, що був категорично проти і не дозволяв риб хоча б - тепер бере на руки:). А людей наша боїться. Може й добре?Не вкраде ніхто. Спостергіаю за нею і дивне таке створіння: дитинка маленька 2 рочки каже "киця", а вона сидить на руках, боїться, але сичить і лапою махає - лякає чи шо?
Стосовно риби - річкова є переносником багатьох захворювань - воно вам треба? А морська має велику кількість солей. Киці вони з Африки... в них моча дуже концентрована солями... посолите зверху - будуть камінці в мочових каналах утворюватися... Звичайно раз в рік - ніц страшного... навіть кажуть раз в тиждень морською вареною.
Свинину не дають тому що в свині теж збудник живе... для собак і людей безпечний а для киць смертельний... тому від гріха подалі можна й коровою погодувати...
Молоко загалом навіть людьми не завжди засвоюється... Так що викинуті гроші і час + можливий понос...

Сир корисний... Яйце варене, або хоча б жовток... я свого сирою, 3-4 дні при -24 по цельсію перемороженою, коровою підгодовую... 1-1,5 кг на місяць... виключно як делікатес...

Віскас не те що не давати, навіть дивитися не можна... Відкрийте склад і спробуйте там хоч щось їстівне знайти... частина м"яса не менше 4%? Або займайтеся дієтою (можна знайти в неті), або +/- проф.корма Royal Canin, Hills, Orijen і т.п. Деталі можете визначити і самі...
В мене зараз 1 кг РК в місяць... 4 з чимось кг котику і ще росте... 1 кг обходиться в середньому 50 грн. на сьогодні... Як на мене не набагато дорожче гівна з надписом Віскас.

Стосовно балконів - не пускайте... гигнеться до низу (і не слухайте що в когось 10 років лазив і все)... Коти теж можуть і підсковзнутися і втратити рівновагу... Я вже не говорю сиділа на перилах вирішила вухо почухати задньою лапою... це ВИ пам'ятаєте що заді безодня (і то не завжди ;) ), а воно що не бачить - того немає...

Повідомлення відредагував Zuzik: 19.03.2009 – 09:22

• 0

#74 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 12:55

Погоджуюсь з Zuzikом майже у всьому. Єдине, щодо молока.. нічого немає страшного в тому, щоб давати молоко котам і кицям... Щодо сирого м"яса - не має значення свинина, телятина чи ще щось там - не варто навіть балувати.. Чесно... По-перше - глисти страшні, які й на вас можуть "пересісти", по друге - є така страшна штука як токсикоплазмоз (інфекція), яка передається тільки через котячі екскременти... Інфекція дуже шкідлива для людського організму, а особливо небезпечна для жінок дітородного віку... Але це вже інша історія... Коти з задоволенням їдять і відварене м"ясо або хоча б нарізане невеликими шматками і ошпарене кип"ятком...

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 19.03.2009 – 12:56

• 0

#75 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 17:45

Royal Canin, Hills, Orijen - це консерви чи сухий корм? навіть не бачила таких ;)
З приводу не пускати на балкон певно не вдасться..в нас сонячна сторона і закривати двері влітку - крематорій відпочиває.
Тепер харчі - молока не їсть і все, так само яйце...може сир голандський але покуштувати...і чим його тоді годувати? мняса кажете ніззя, а варене вона не хоче...і тре мені було того дитинчати в хаті?
  • 0

#76 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 17:58

Перегляд дописуЛастiвочка (19.03.2009 17:45) писав:

Royal Canin, Hills, Orijen - це консерви чи сухий корм? навіть не бачила таких ;)
Загалом це торгові марки... в основному сухі корма, є і консерви... я годую свого сухим (виключно через зручність), але води треба що б було багато і постійно...

З приводу не пускати на балкон певно не вдасться..в нас сонячна сторона і закривати двері влітку - крематорій відпочиває.
Можна на літо зробити з металевої сітки грати... ну або надіятися що все минеться і готувати себе до стресу "котик пропав - отово напевно він лежить, ще живий але вже тільки піну пускає" :rolleyes: що б потім було не так шкода...

Тепер харчі - молока не їсть і все, так само яйце...може сир голандський але покуштувати...і чим його тоді годувати? мняса кажете ніззя, а варене вона не хоче...і тре мені було того дитинчати в хаті?
сир мається на увазі звичайний... треба ж йому звідкись кальцію брати...
м'ясо якраз можна (але не одне м'ясо звісно ж)...

загалом якщо нема великого бажання займатися дієтою кішки - посадити на професійний корм... там +/- баланс є... якщо цікаво - в приват.

Але не віскаси... то труйка... ще й з добавками... зігнати кота з віскаса важко як нарика з голки... по тій же причині...
  • 0

#77 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 18:02

Перегляд дописуЛастiвочка (25.02.2009 09:41) писав:

Взагалі-то я люблю собак і бажано в когось на подвір"ї;). Сестра купила маненьке і гарне котенятко. Ніхто у нас в домі не має зеленого поняття як з тою тваринкою обертатися. Воно поступово дорослішає і з тим додаються проблеми. Товариство, поможіть хто має досвід....
Наразі стоїть проблема весна, коти і всьо такоє:rolleyes:. Я чула, що такий період додає "щастя" господарям, але аж стільки щастя ми не витримаємо!!!! Ветеринар запропонував стерилізацію. Що робити? Що порадите, може хтось зтикався з таким? Буду вдячна за будь-які поради
Я мав кітку, блін мороки було більше ніж я думав (мені тоді було 9). Щодо "березневого" періоду то Я давав їй таблетки "Контрсекс". Вони допомагали, але тре узгодити з ветеренаром, що як і по скільки. Щодо кігтів і порчі меблів то раз на тиждень, а то й два можна відрізати їй кігтики (закордоном так і роблять).І бажано змалку почати її привчати до місця де вона може робити "свої справи", в цьому допомагають ароматичні піски (але з ним є деякі нюанси щодо виробника))))
  • 0

#78 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 18:15

Перегляд дописуKyon (19.03.2009 18:02) писав:

Я мав кітку, блін мороки було більше ніж я думав (мені тоді було 9). Щодо "березневого" періоду то Я давав їй таблетки "Контрсекс". Вони допомагали, але тре узгодити з ветеренаром, що як і по скільки. Щодо кігтів і порчі меблів то раз на тиждень, а то й два можна відрізати їй кігтики (закордоном так і роблять).І бажано змалку почати її привчати до місця де вона може робити "свої справи", в цьому допомагають ароматичні піски (але з ним є деякі нюанси щодо виробника))))
Таблетки допомагають не завжди... ну і гормональний удар по організму... воно тра?
Кігті відрізати - дійсно калічити... коти потім ходити нормально не можуть, тому що по факту під час цієї операції видаляють останню фалангу пальців...
Загалом кішку можна привчити дерти не диван і шпалери а спеціальну дошку... і регулярно ПІДстригати кігті...
А що стосується туалету - так це в котів мало не вроджене ;) Мені наприклад піски не дуже подобаються... там так само є свої варіанти і т.д... Але кішка не кіт - в неї запах слабше... може навіть тирса прорулити, якщо міняти часто...

Перегляд дописуВакуОлька (19.03.2009 12:55) писав:

Погоджуюсь з Zuzikом майже у всьому. Єдине, щодо молока.. нічого немає страшного в тому, щоб давати молоко котам і кицям... Щодо сирого м"яса - не має значення свинина, телятина чи ще щось там - не варто навіть балувати.. Чесно... По-перше - глисти страшні, які й на вас можуть "пересісти", по друге - є така страшна штука як токсикоплазмоз (інфекція), яка передається тільки через котячі екскременти... Інфекція дуже шкідлива для людського організму, а особливо небезпечна для жінок дітородного віку... Але це вже інша історія... Коти з задоволенням їдять і відварене м"ясо або хоча б нарізане невеликими шматками і ошпарене кип"ятком...
О гарне уточнення...
1. Глисти у котів є завжди! Це треба прийняти як аксіому і раз в квартал проганяти...
2. Щодо "токсикоплазмоз" - то якраз народженим (:rolleyes: ) людям вона абсолютно не страшна... більшість нею хворіють і не знають про неї... Крім того довічний імунітет. Хвороба страшна для плоду в перших 3 місяці вагітності, якщо вагітна жінка не хворіла. Взагалі вагітним не рекомендується доглядати за тваринами і зовсім не даремно...

Повідомлення відредагував Zuzik: 19.03.2009 – 18:08

• 0

#79 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 18:20

Щодо таблеток то це мені давним-давно порадив ветеренар, а щодо кігтів то я ні про яку операцію не говорив, береш кицьку і відрізаєш нігтики як собі, пізніше вони відростають. Тільки от сам процес назвати гуманним неможна((( Але такий варіант теж існує))
  • 0

#80 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 18:30

Перегляд дописуKyon (19.03.2009 18:20) писав:

Щодо таблеток то це мені давним-давно порадив ветеренар, а щодо кігтів то я ні про яку операцію не говорив, береш кицьку і відрізаєш нігтики як собі, пізніше вони відростають. Тільки от сам процес назвати гуманним неможна((( Але такий варіант теж існує))
А... підрізати певна річ треба, я не вірно зрозумів... хоча точити вона все рівно буде...
Мій кіт не протестує проти підрізання кігтиків... Привчив...

З.І. Ну і гуманізм сам по собі передбачає відношення до людини, а це все таки кіт ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних