Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#41 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 27.02.2009 – 20:28

Перегляд дописуЛастiвочка (25.02.2009 14:35) писав:

Дякую усім, хто відгукнувся...Так важко коли не знаєш що робити, і спитати нема в кого.
А порадьте щось на рах харчування? Наразі купуємо консерви і сухий корм мало...Рибу би їла, а от як на рах глистів? так само сире мняско теж певно краще ніж корми пішло б. Перевести на звичну для нас їжу - нереально

Я завжди була кошатницею :) Скільки вже в нас тих котів жило, народжувалося, роздавалося, можна архів вести. Але до одного вони в мене були приучені - їли все те, що ми їмо. Ніяких спеціальних кормів ніколи не купували, мама завжди казала: "Жиий корм, хой тільки ідуть в сарай і ловлять". Привчи свою кицю до нормальної їжі, вони тоді більш дисциплінованими стають, слухняними. І тільки поробуйте заперечити :) В мене кіт все їсть, а сам дай боже, скоро лусне :)

Перегляд дописуbendera.UA (26.02.2009 12:39) писав:

мене від одного слова "стирилізація" :) ........... коти (собаки) вам на то свою згоду давали (чи ви в них питали), що за ради ВЛАСНОЇ зручності господарів ви тварин калічите? То ж ви для себе а не для них робите - аби не заважали.....

Смішні люди на квартирах! Одне діло тварини на подвір"ї живуть і мають свободу, інше діло - в декількох кімнатах, маючи обмежене пересування. Оце не розумію, новіщо люди заводять тварин, щоб стерилізувати і калічити? :) Я ще розумію, є така операція для котів як "м"яка лапа", обрізають їм когтики, щоб обивку на диванах не псували. Ну це ще більш-менш нормально, не шкідливо, хіба що наркоз у деяких важко проходить.
Ластiвочка , я категорично проти стерилізації. Народяться кошенятка, роздасте, хто б тут проблему бачив? Оголошення дасте в крайньому випадку, скільки пам"ятаю, у нас з роздачею кошенят ніколи не було великих проблем, було б бажання! :) Успіхів!
  • 0

#42 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 27.02.2009 – 20:47

ага посилання в тему http://bash.org.ru/?...%F0%EE%E2%E0%EB
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 20:53

Перегляд дописуЛастiвочка (27.02.2009 09:46) писав:

Тему перейменувала.
Sensssorikо, це в квартирі 5 собак і 14 котів?Тоді співчуваю сусідам, а якщо приватний будинок то це ж жерти їм скільки тре? Я собі уявляю брачний сезон і коли 14 штук котів так мучаться як моя то в мене волосся стає дибки...Не дарма кажуть, що занадто - то не здорово. 14 штук)))))))
Унас приватний будинок. Нещодавно ще було 13 котів, але прибилася до двору сіамська кішечка. тепер в мене сіамсьих вже дві вдома))) Не всі кішки прагнуть так би мовити кота. В мене є такі які весну цілком спокійно переносять лежачи в кріслі чи на батареї))А коти..буду я ще з ними панькатись. Хочуть вийти- нехай йдуть. буває шо по кілька днів додому не приходять. Але голод бере своє,то потім повертаються)) З собаками набагато складніше,бо їх вигулювати треба. А вигулювати пятьох одночасно неможливо. А по черзі- здуріти можна)))
  • 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 05.03.2009 – 00:06

Перегляд дописуAmili (25.02.2009 15:14) писав:

Мої коти їдять все. В них конкуренція, якщо хтось з них буде вибагливим - залишиться голодним :rolleyes: Тому їдять все і хліб, і каші, і борщі-супи, звичайно, що купую їм також сухий корм. Крім того, вони ловлять влітку рибу під час нересту
От з цього місця подетальніш пліз, я підозрював, але ніколи не бачив, що-де-як ловлять і який улов?
  • 0

#45 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.03.2009 – 00:40

Перегляд дописуAmili (25.02.2009 15:14) писав:

Крім того, вони ловлять влітку рибу під час нересту,

нерест закінчується 9 червня.. :rolleyes: вони що ? рибку ловлять лише з 1-9 червня ?? :ggggg: :D
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 00:54

Перегляд дописуivansstef (5.03.2009 00:40) писав:

нерест закінчується 9 червня.. :ggggg: вони що ? рибку ловлять лише з 1-9 червня ?? :D :)
з миски - цілорічно :rolleyes: , але реально цікаво
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.03.2009 – 01:13

А скажіть мені ще таке: чи потрібно висівати траву? Воно котам тре? вони то будуть їсти чи я марно буду паритись?
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 01:22

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 01:13) писав:

А скажіть мені ще таке: чи потрібно висівати траву? Воно котам тре? вони то будуть їсти чи я марно буду паритись?
:rolleyes: *ніби не пив :ggggg:

ти про що?
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 07:17

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 01:13) писав:

Тре, тре - аби кишки не забивалися шерстю після вилизування.
А висівати не обов"язково - в будь-якому зоомагазині продається готова, тільки на підвіконня поставити залишається.
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 07:56

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 07:17) писав:

Тре, тре - аби кишки не забивалися шерстю після вилизування.
А висівати не обов"язково - в будь-якому зоомагазині продається готова, тільки на підвіконня поставити залишається.
ДОбро, якщо не важко то підкажіть ( і не смійтесь) як її давати ту траву? Сама має їсти чи нарізати? В магазині, як купувала насіння не питалась, бо ж встидно)))шо туман вісімнадцятий
  • 0

#51 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.03.2009 – 10:19

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 08:56) писав:

ДОбро, якщо не важко то підкажіть ( і не смійтесь) як її давати ту траву? Сама має їсти чи нарізати? В магазині, як купувала насіння не питалась, бо ж встидно)))шо туман вісімнадцятий
В магазні є вже пророщена трава, а є спеціальнй наповнювач з насінням: кілька днів полваєш і воно бігом проростає. Нарізат салатк кці не треба. Просто ставш цей "вазонок" трав"яний де киці буде спідручніше (я своїй на підвіконня ставила, відволікала від вазонів) і вона при бажанні сама собі буде скубати ту травичку...
А в магазині питатись не встидайся... Там такі тумани приходять, що ти попри них - профі!:rolleyes:
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 10:29

Перегляд дописуВакуОлька (5.03.2009 10:19) писав:

В магазні є вже пророщена трава, а є спеціальнй наповнювач з насінням: кілька днів полваєш і воно бігом проростає. Нарізат салатк кці не треба. Просто ставш цей "вазонок" трав"яний де киці буде спідручніше (я своїй на підвіконня ставила, відволікала від вазонів) і вона при бажанні сама собі буде скубати ту травичку...
А в магазині питатись не встидайся... Там такі тумани приходять, що ти попри них - профі!:rolleyes:
Та ж кажу: купила, проросло, але вона шось його не хоче їсти...мо мале якесь?
  • 0

#53 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 05.03.2009 – 10:33

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 11:29) писав:

Як тваринці захочеться трави, ти помітиш - вона почне домашні квіти гризти :rolleyes:
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 10:45

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 11:29) писав:

Може й не хотіти... буває й таке.... Добре каже bulbashka_aero, вазонки смачніші :rolleyes:

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 05.03.2009 – 10:58

• 0

#55 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.03.2009 – 11:00

А в мене останнім часом така от проблема з кицькою - ця тварюка забуріла до н’єльзя!!! 2 перших місяця року так вийшло що в домі постійні свята....... то в одного гімініни, то в іншої........ зрозуміло в домі повно квітів......... так ця нагла рижа морда призвичаїлась пити воду з ваз........тепер лакати воду на куфні з миски МИ не можемо - нам обовязково в кімнаті кришталева ваза на стєнці має стоять........ аби то вона мені такі коники влаштовувала - вже б давно дьоготь з миски лакала...... а так най понтується)))
  • 0

#56 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 17:39

Перегляд дописуbendera.UA (5.03.2009 12:00) писав:

аби то вона мені такі коники влаштовувала - вже б давно дьоготь з миски лакала...... а так най понтується)))
Пане Бендеро, я й не сумнівалась, що ви є дуже добрий :ggggg:

Моя теж вар"ятка. Якщо чоловік подарує квіти - не чіпає, а як хтось з роботи чи з друзів-чоловіків - відгризає бутони... То ціла катастрофа... Чоловік колись "возмущався", що дарують квіти чужі люди, а тепер ставки ледь не ставить скільки бутонів на ранок буде відгризено.. :rolleyes:

В подруги кітка п"є тільки стічну воду. Вилазить на умивальник в ванній і кличе, щоб кран відкрутили... З миски, не п"є.
До речі, і моя, і подруги, як і ваша, пане Бендеро кішки - руді:D
  • 0

#57 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.03.2009 – 17:45

ВакуОлька - то я ж і кажу - руді наглі морди)))
  • 0

#58 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 17:48

Перегляд дописуbulbashka_aero (5.03.2009 10:33) писав:

Як тваринці захочеться трави, ти помітиш - вона почне домашні квіти гризти :rolleyes:

угу, а в мене котяра квіти гризе, а траву не чіпає... на закусь видно береже...
  • 0

#59 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 05.03.2009 – 17:59

Перегляд дописуЛастiвочка (5.03.2009 09:29) писав:

видно твій кіт не дурне створіння. хоче, щоб ти йому тепер траву висушила, перемолола і підкурила :rolleyes: ))))
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 18:36

зато мене радує що на стіл вона не лазить. Хоча щоранку будить маму в 6.40 і щоб не робив - не поможе
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних