Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.05.2010 – 18:53

Перегляд дописуОлеська (15.05.2010 17:13) писав:

Береженого Бог береже (с). Якщо користуєшся захистом під час сексу і не спиш з ким попало, захворіти на СНІД шансів набагато менше. Те ж саме стосується і токсоплазмозу.
ну якшо ти живеш як нєряшліва свинюшка, то я і справді нічо більше сказати не можу.
я акуратна іі охайна, в нас ні у кого ніколи нічо подібного не зустрічала.

Перегляд дописуОлеська (15.05.2010 17:13) писав:

Котів не люблю (винятком хіба є чорні коти), хоча зо два роки тому тримала кота. Він в мене літав як с..ний віник. Та все одно шкодую, що сусіди забили його. Але щоб знала, що ніззя тримати, то не тримала б.
краще нікого не заводь. ти надто агресивна по відношенню до слабших за тебе. ще вб"єш ту собаку "ненароком".
кіт котом, а на місці собаки я б тебе покусала.а ти така зла, шо точно вб"єш.

ВакуОлька, WTF? , ну шо ви лякаєте. ну дійсно, як часто той токсоплазмоз зустрічається? ;)
  • 0

#262 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 15.05.2010 – 19:49

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 19:53) писав:

ВакуОлька, WTF? , ну шо ви лякаєте. ну дійсно, як часто той токсоплазмоз зустрічається? ;)
Рено, не бійся. :lol:
Людина з добрим здоров'ям може підхопити токсоплазму 1 раз в житті, створиться імунітет до цієї маленької тваринки, як казала Вакуолька. Далеко не не всі люди з міцним імунітетом.
Хронічний токсоплазмоз - це вже надто слабкий імунітет. Вроджений - слабкий імунітет і ознака того, що мама цілувала хворих котів.
Частіш за все людина хворіє на токсоплазмоз і не помічає цього зовсім, бо симптоми непомітні й неболючі. Буває й інакше.
У всякому випадку усі вагітні перевіряються на токсоплазмоз. Не дивлячись на те, який імунітет вони мають.
  • 0

#263 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.05.2010 – 19:56

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 19:53) писав:

ну якшо ти живеш як нєряшліва свинюшка, то я і справді нічо більше сказати не можу.
я акуратна іі охайна, в нас ні у кого ніколи нічо подібного не зустрічала.

краще нікого не заводь. ти надто агресивна по відношенню до слабших за тебе. ще вб"єш ту собаку "ненароком".
кіт котом, а на місці собаки я б тебе покусала.а ти така зла, шо точно вб"єш.

Не вийде. Я спочатку на тебе хоч якось реагувала, бо ще якось сприймала як гомо-сапієнс. Зараз - пофіг. Досить невдала і груба провокація. Хоча тобі не дивуюсь.)

А ти нікого не слухай, тримай котів. Може дійсно підхопиш ту хворобу.
  • 0

#264 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.05.2010 – 20:01

Перегляд дописуWTF? (15.05.2010 20:49) писав:

Людина з добрим здоров'ям може підхопити токсоплазму 1 раз в житті, створиться імунітет до цієї маленької тваринки, як казала Вакуолька. Далеко не не всі люди з міцним імунітетом.
Хронічний токсоплазмоз - це вже надто слабкий імунітет. Вроджений - слабкий імунітет і ознака того, що мама цілувала хворих котів.
Частіш за все людина хворіє на токсоплазмоз і не помічає цього зовсім, бо симптоми непомітні й неболючі. Буває й інакше.
У всякому випадку усі вагітні перевіряються на токсоплазмоз. Не дивлячись на те, який імунітет вони мають.
ааа!! я тебе зараз укушу)))
вкотре запитую: як часто зустрічається?
а боятися мені нічого.

Перегляд дописуWTF? (15.05.2010 20:49) писав:

Рено, не бійся. ;)
прочитала "не вбийся" :lol:

Перегляд дописуОлеська (15.05.2010 20:56) писав:

Не вийде. Я спочатку на тебе хоч якось реагувала, бо ще якось сприймала як гомо-сапієнс. Зараз - пофіг. Досить невдала і груба провокація. Хоча тобі не дивуюсь.)

А ти нікого не слухай, тримай котів. Може дійсно підхопиш ту хворобу.
не знаю що аме не вийде. :(
ти мене якось дивно сприймаєш, але ладно. навидумувала собі провокацій - шуруй до юща у клініку )

Повідомлення відредагував Sensssorika: 15.05.2010 – 20:01

• 0

#265 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 15.05.2010 – 20:07

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 20:57) писав:

ааа!! я тебе зараз укушу)))
вкотре запитую: як часто зустрічається?
а боятися мені нічого.
прочитала "не вбийся" ;)
Нам наводили статистику, роки 2 тому.
Говорилося, що Південна Америка та Африка хворіють частіше за всіх, там відсоток заражених досягає 90-95 %.
Європа та Північна Америка хворіють рідше й менше, там, приблизно, 25-30 % населення інфіковані.
Казали, що інфікований українець, до прикладу, переносить хворобу легше за того самого африканця.

Еее, що ще сказати.
Якщо я все ще не дала відповідь - можеш відкусити мені руку. *боїться*

Повідомлення відредагував WTF?: 15.05.2010 – 20:07

• 0

#266 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.05.2010 – 20:15

ну хоч одна розумна відповідь. нареешті. дякую)
Ніколи не поїду до Африки. проблем нема)
нінада руку, в мене сємки є гг
  • 0

#267 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.05.2010 – 23:27

Перегляд дописуWTF? (15.05.2010 13:03) писав:

Забула додати, що те, що вам лікар сказав - дурня. Токсоплазмоз буває як і один раз в житті людини, так і хронічно. А ще буває хронічний вроджений токсоплазмоз.
Людина, котра похворіла ним в дитинстві може легко захворіти ним і в юності.
Чесно кажучи, не знала.. Але все ж жінка, яка перехворіла токсикоплазмозом в юності і дитинстві має мінімум шансів заразитись під час вагітності...
  • 0

#268 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.05.2010 – 13:28

в мене вдома знову ворона живе. їй більше року, крила цілі, взагалі здорова птиця, але літати не вміє, зате швидко бігає і дуже смішно стрибає. їсти теж не навчена, тобто їсть лише так, як пташенят кормлять- коли у клюв їжу запихуєш. батьки до лісу їздили, там її десь по дорозі підібрали, вона до людей приставала, їсти просила. ндзвичайно ручна, минула ворона яка в мене жила, так та сприймала лише своїх домашніх,а чужих постійно норовила клюнути. ця ж птаха дуже комфортно себе почуває у людини в руках. саме "в", а не "на", бо сидіти як всі птахи, на вітці,жердочці чи ше чомусь такому, обхвативши це кігтями вона навчилася тільки сьогодні. і то не на руці, а у дворі скакала, то вистрибнула на таку жердочку і вчепилася в неї. вино, шо їй сподобалося. капєц, не розумію де вона до цього жила, очевидно, шо у людей, але шо то за умови були, шо вона така безпомічна.

в принципі, проблем з нею не маю, досвід виховування ворон є, тільки от не знаю як це зажерливе(дууже хороший апетит має) створіння назвати..?? :D
  • 0

#269 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 31.05.2010 – 13:41

Sensssorika

Ти б її до ветеринара віднесла. У птиці ще більше всяких хвороб небезпечних для людей буває ніж у бродячих собак і котів разом взятих.

але хоча досвід є, то мабуть ти вже так і зробила.
  • 0

#270 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.05.2010 – 13:51

досвід є, тому я про всі ті хвороби тільки слухаю, але не спостерігаю )))

ветеринар їй нічим не поможе, тим більше, що наші ветеринари ні нащо не здатні: мою собаку вони хтіли приспати, а ми відмовилися і вилікували собаку від чуми самі вдома, а морську свинку моєї подруги вони взагалі випадково вбили вколовши їй шось не те.

ворони хворіють не менше за свійських птиць типу курей. моя бабуся ніколи в житті до ветеринарів своїх курей не водила, вороні так тим більше то не треба. ворони самі по собі надзвичайно чистоплотні, якби з нею шось було не так я б вже помітила. зараз вона потребує тільки імені. а то мама ї Кузею обзиває :D
  • 0

#271 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 31.05.2010 – 13:59

Sensssorika

ну, кури падаль не їдять.

А вилікувати самостійно собаку від чумки, то подвиг, я вважаю.
  • 0

#272 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2010 – 20:37

Народ, хтось може стикався з таким? Кицька почала посилено жерти траву. Не кицька а коза якась. Щоб то означало? Вроді здорова, носик вологий, ніби така як завжди...а от ця трава насторожує. Порадьте щось
  • 0

#273 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 26.06.2010 – 17:23

Цитата

Если ждет вас наказанье
За плохое поведенье,
Например, за то, что в ванной
Вы свою купали кошку,
Не спросивши разрешенья
Ни у кошки, ни у мамы,
Предложить могу вам способ,
Как спастись от наказанья, -
Головою в пол стучите,
Бейте в грудь себя руками
И рыдайте, и кричите:
"Ах! Зачем я мучил кошку?!
Я достоин страшной кары!
Мой позор лишь смерть искупит!"
Не пройдет и полминуты,
Как, рыдая вместе с вами,
Вас простят и, чтоб утешить,
Побегут за лимонадом.
И тогда спокойно кошку
Вы за хвост ведите в ванну,
Ведь наябедничать кошка
Не сумеет никогда.

Г.Остер "Вредные советы"

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2010 21:37) писав:

Народ, хтось може стикався з таким? Кицька почала посилено жерти траву. Не кицька а коза якась. Щоб то означало? Вроді здорова, носик вологий, ніби така як завжди...а от ця трава насторожує. Порадьте щось
главне шоп вона її не курила
  • 0

#274 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 17:30

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2010 21:37) писав:

Може це просто валеріана. :ggggg:
Та не вартує так цим перейматися. Кицька сама знає, вдчуває що їй потрібно, які вітаміни, чи інші речовини.

Повідомлення відредагував Богатир: 26.06.2010 – 17:33

• 0

#275 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.06.2010 – 18:10

сушу собі голову чи переводити кота на мишну дієту. це ж така економія на віскасі
  • 0

#276 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.06.2010 – 22:07

Перегляд дописуSergiy_K (30.06.2010 19:10) писав:

сушу собі голову чи переводити кота на мишну дієту. це ж така економія на віскасі
твій кіт повернувся чи то новий вже?
  • 0

#277 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.06.2010 – 22:11

Таракан був на балконі, дихлофосом попшикав. Проблем нема.
  • 0

#278 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.06.2010 – 22:47

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2010 23:55) писав:

брехня. якшо млися на увазі якісь зарази- то вони не передаються

Взагалі-то мова в першу чергу про шерсть, а не про хвороби.
20% пилу в квартирі - часточки шкіри, якщо в квартирі ще й тварини - то пилу стає набагато більше через їхню специфічну шкіру, до цього додається ще й шерсть, яка літає в повітрі.
Це все не назвеш здоровою атмосферою для немовляти.

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 00:08) писав:

як часто він зустрічається?

50-70% населення, в деяких місцях до 95, оскільки вона переноситься з брудом. Кішка, якщо вона не сидить постійно вдома під замком, заражена токсоплазмою з ймовірністю 99%. При цьому щоденно вона виділяє зі свого тіла до 2 мільярдів цист паразита, які ви потім ковтаєте. Втім, якщо СНІДу нема, то це не страшно - імунітет виробляється одразу і на все життя. Головне - встигнути його набути до того, як завагітнієш.
  • 0

#279 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.06.2010 – 22:51

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 20:01) писав:

не знаю що аме не вийде. :P
ти мене якось дивно сприймаєш, але ладно. навидумувала собі провокацій - шуруй до юща у клініку )
Давай ти перша, все ж таки 20 тварин у домі маєш, фігзна яка зараза.

Повідомлення відредагував ----: 30.06.2010 – 22:51

• 0

#280 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.07.2010 – 10:59

Перегляд допису-=VJ=- (30.06.2010 23:47) писав:

Взагалі-то мова в першу чергу про шерсть, а не про хвороби.
20% пилу в квартирі - часточки шкіри, якщо в квартирі ще й тварини - то пилу стає набагато більше через їхню специфічну шкіру, до цього додається ще й шерсть, яка літає в повітрі.
Це все не назвеш здоровою атмосферою для немовляти.

50-70% населення, в деяких місцях до 95, оскільки вона переноситься з брудом. Кішка, якщо вона не сидить постійно вдома під замком, заражена токсоплазмою з ймовірністю 99%. При цьому щоденно вона виділяє зі свого тіла до 2 мільярдів цист паразита, які ви потім ковтаєте. Втім, якщо СНІДу нема, то це не страшно - імунітет виробляється одразу і на все життя. Головне - встигнути його набути до того, як завагітнієш.
живу в приватному будинку. коти в мене: половина живе в одному будинку, половина в іншому, ще кілька на кухні, а є такі, які взагалі додому тільки поїсти приходять. всіх котів, які бувають в будинку, чи я чи мама розчісуємо.
з моїм станом здоров"я я кожні півроку медогляд проходжу і по два тижні в неврології лежу(нерви партачат)
після нового року я чи не щотижня в лікарні буваю. всі аналізи і теде і тепе в мене гарні. думаю, якби з котами було шось не те, по мені було б вже видно. якшо ж з ними і шось не те,але на мене це ну ніяк не впливає, то яка в біса різниця?

мої батьки вироли в селі. там тварин набагато більше. і ніхто ніколи нічим від тварин не хворів.

наразі ж у мене вдома, точніше у дворі, бігають сусідські діти(дівчинка 6 років, хлопчик 6 років, дівчинка 4 роки), також живуть тут дівчинка 3х років і хлопчик років 9ти. бачили в ви які вони щасливі, шо тут тварин стільки. коти, правда, від нихвже ікають, а от мій Пес Паланікне менш щасливй за дітей погратися. а Юля(з роки) досі згадує ворону Кузю, яку атьки мої принесли. ворона вже тижні два як полетіла.
зате дехто живе в квартирі, боїться завести кота і купляє дитині іграшку,що нявчить, щоб дитині були знайомі ці тваринні звуки. ато кашмар :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних