Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#241 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 20.04.2010 – 11:11

ну вікно ж можна чимось закрити. для цього є штори/жалюзі/газета))
на крайняк можна переговорити з ластівками. ви маєте знайти спільну мову)
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.04.2010 – 11:29

штори? коти чують скоріше ніж бачать:) а ластівки? що їм пояснити? не валити ж гніздо....
  • 0

#243 zelja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 14.05.2010 – 20:45

В мому домі в сусідньму підїзді котячий "притомнік"- і це в буквальному сенсі слова Зображення
Тому що є десь так 20 котів яких годують Звернуті бабки і дєди,кожен день б...я їм по графіку носять їсти.
А Якшо тронеш якогось кота то забють,Було таке ше малий мені розказували шо один старий ходив по вулиці із молотком в кишені... ;)
То ше фігня котів я то люблю но не в таких кількостяхЗображення.Які ходять і "обесцяють"колеса та бампер машини,і від надмірної кількості ужасно смердить в підвалі особливо після зими.
І то я не один шо в конфлікті з тими старими,повивозив би тих всіх котів далеко за місто і випустив (самий гуманний спосіб) БО коли злий і не такі думки в голову лізутьЗображення

Повідомлення відредагував zelja: 14.05.2010 – 20:46

• 0

#244 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 20:52

тьху-тьху, за 8 років життя нашого пекінеса шкоди майже не було. він вирішив у знак протексту НЕ обсцикати кутки, не гризти взуття і не дряпати шкіряну оббивку. було, правда, по молодості-глупості, з.їв резинову рукавицю. довго ми тоді витягували...по пальцю

Повідомлення відредагував Саляма: 14.05.2010 – 20:52

• 0

#245 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2010 – 20:56

Перегляд дописуСаляма (14.05.2010 21:52) писав:

тьху-тьху, за 8 років життя нашого пекінеса шкоди майже не було. він вирішив у знак протексту НЕ обсцикати кутки, не гризти взуття і не дряпати шкіряну оббивку. було, правда, по молодості-глупості, з.їв резинову рукавицю. довго ми тоді витягували...по пальцю
в моєї подруги Потворки є кішка, Катька- подкроватний монстр, так вона раніше їла новорічний "дождік". і дістати його можна було лише коли він сам вилазив. частинами. з іншого місця ;)
  • 0

#246 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 21:01

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2010 21:56) писав:

в моєї подруги Потворки є кішка, Катька- подкроватний монстр, так вона раніше їла новорічний "дождік". і дістати його можна було лише коли він сам вилазив. частинами. з іншого місця ;)

розказувалася мені баришня, що у бурхливі 90-і вониз чоловіком купили лабрадора. а воно було таке тупориле, що жрало усе, що бачило. так от, одного разу він захавав мірну стрічку (3 м). вони і не помітили, доки не вивели погулять. він сів..ее...іспражняця, а з нього виліз шматочок цього щастя. а далі не виходить. то вони наступили на край і як дали пинка під сраку. той аж полетів, а за ним по вітру ще 3 метри розмівалася стрічка. і хто казав, що "раждьоний ползаць лєтаць нє может"?
  • 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.05.2010 – 21:35

Ми от надумали взяти цуценя куртхаара. Та нас відговорили, мовляв що то мисливський пес і він не зможе жити в квартирі. А жаль...
  • 0

#248 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2010 – 21:40

Перегляд дописуОлеська (14.05.2010 22:35) писав:

Ми от надумали взяти цуценя куртхаара. Та нас відговорили, мовляв що то мисливський пес і він не зможе жити в квартирі. А жаль...
це така назва породи? може "курЦ"? тіпа короткошерсте. .. ?

в мене дві коллі жили. в приватному будинку. вигулювали їх на вулиці, просто випускали- вони нікого не чіпали.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 14.05.2010 – 21:41

• 0

#249 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 21:43

Перегляд дописуОлеська (14.05.2010 22:35) писав:

Курцхаара?
Я б собі взяла цуцика сибірського хаскі, якби задарма хтось пропонував.

Повідомлення відредагував WTF?: 14.05.2010 – 21:48

• 0

#250 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 22:49

Мабуть таки курцхаар правильно.)
Корочє, сказали, що там, де ще плануються діти, ліпше не заводити ні кішок, ні собак.
А мисливські породи ще й вигулювати треба подовгу.

Перегляд дописуWTF? (14.05.2010 22:43) писав:

Я б собі взяла цуцика сибірського хаскі, якби задарма хтось пропонував.
А я лайку сибірську хочу.
  • 0

#251 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 14.05.2010 – 22:51

а лайка і хаскі це не одне й теж?
  • 0

#252 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2010 – 22:55

Перегляд дописуОлеська (14.05.2010 23:49) писав:

Корочє, сказали, що там, де ще плануються діти, ліпше не заводити ні кішок, ні собак.
брехня. якшо млися на увазі якісь зарази- то вони не передаються. ну хіба що лишай. та це ж який кіт має бути, щоб в нього лишай був. взагалі, це легко лікується. зате дитина змалечку вчитиметься про когось дбати.

Перегляд дописуОлеська (14.05.2010 23:49) писав:

А мисливські породи ще й вигулювати треба подовгу.
ну взагалі-то вигулювати подовгу бажано будь-яку собаку. Мій Паланік безпородний, схожий на таксу,як дзига бігає )))
  • 0

#253 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 22:58

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2010 23:55) писав:

брехня. якшо млися на увазі якісь зарази- то вони не передаються. ну хіба що лишай. та це ж який кіт має бути, щоб в нього лишай був. взагалі, це легко лікується. зате дитина змалечку вчитиметься про когось дбати.
Не варто так категорично. Мається на увазі токсоплазмоз. Я консультувалась з лікарями.
  • 0

#254 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2010 – 23:08

Перегляд дописуОлеська (14.05.2010 23:58) писав:

Не варто так категорично. Мається на увазі токсоплазмоз. Я консультувалась з лікарями.
як часто він зустрічається? таке враження, що ним тільки лякати вміють, бо все життя живу з купою котів(тобто не одна я, а взагалі все оточення має домашніх тварин) і ні про що таке і не чула.
  • 0

#255 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 23:10

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 00:08) писав:

як часто він зустрічається? таке враження, що ним тільки лякати вміють, бо все життя живу з купою котів(тобто не одна я, а взагалі все оточення має домашніх тварин) і ні про що таке і не чула.
Частіше, ніж здається. До речі, особливо це стосується котів.
  • 0

#256 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2010 – 23:18

Перегляд дописуОлеська (15.05.2010 00:10) писав:

а я знаю, що на кожну сотню людей трапляється один віл-інфікований( а може й більше, нам в школі так казали). виходити на вулицю дуже ризиковано!
так можна і дітей боятися народжувати, бо вони мають таку особливість як "хворіти". а іноді ще й "дуже дорого хворіти".
я боюся порахувати скільки в мене вдома котів зараз і скільки їх було за все моє життя, але жоден нічим так не хворів. а якшо і хворів, то - о диво!- на людей воно ніяк не вплинуло.
  • 0

#257 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.05.2010 – 01:15

Якщо жінка з дитинства контактує з котами, то скоріш за все уже перехворіла свого часу токсикоплазмозом і має імунітет до цієї хвороби. Це з розмови з лікарями.

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 00:08) писав:

Достатньо часто, повір. Але щоб цього уникнути - треба просто приймати певні міри .. Банально дотримуватись гігієни і не прибирати за котом туалет під час вагітності. А якщо прибирати, то в рукавичках або добре мити руки. Ну й поменше сирого м"яса котові давати.

Перегляд дописуОлеська (15.05.2010 00:10) писав:

Це стосується ТІЛЬКИ котів.
  • 0

#258 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.05.2010 – 07:54

Лесю, заведіть собі кішку, таку як в мене. ротвейлер відпочиває ;) Гарчить як пес на всіх, хто заходить до хати. Стає диба і нікого не пустить. Вигулювати в 5 ранку чи вночі в дощ - не потрібно, по столам не лазить, ніц не дряпає і не гризе (тьфу, тьфу). Важить вже вісім кілограм а яка довжина - фіг його зна, але корова ще та:lol:
  • 0

#259 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 15.05.2010 – 12:03

О, та, токсоплазмоз є небезпечним для вагітних жінок.
Якщо жінка схопить токсоплазму будучи вагітною, може бути або викидень, або дитина народиться інвалідом.
Кажу це як колишній студент кафедри зоології.
Я теж боюся тримати кота в хаті на період вагітності. Але мені до того періоду ще жити і жити.

Перегляд дописуВакуОлька (15.05.2010 02:15) писав:

Якщо жінка з дитинства контактує з котами, то скоріш за все уже перехворіла свого часу токсикоплазмозом і має імунітет до цієї хвороби. Це з розмови з лікарями.
Взагалі-то токсоплазма для невагітних не така вже й небезпечна, ібо людина не є її кінцевим хазяїном, як, наприклад, бичий цепень, а лише проміжним. Кінцевим хазяїном токсоплазми гондії є кіт, от йому вона завдає шкоди неабиякої. Хоча, і тут свої цікавинки, людина, хвора на токсоплазмоз може мати якісь такі симптоми, як слабкість, біль голови зранку, так і серйозніші.
Якщо вагітна жінка захворіла токсоплазмозом - чекати біди.

Забула додати, що те, що вам лікар сказав - дурня. Токсоплазмоз буває як і один раз в житті людини, так і хронічно. А ще буває хронічний вроджений токсоплазмоз.
Людина, котра похворіла ним в дитинстві може легко захворіти ним і в юності.

Повідомлення відредагував WTF?: 15.05.2010 – 12:29

• 0

#260 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.05.2010 – 16:13

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2010 00:18) писав:

а я знаю, що на кожну сотню людей трапляється один віл-інфікований( а може й більше, нам в школі так казали). виходити на вулицю дуже ризиковано!
так можна і дітей боятися народжувати, бо вони мають таку особливість як "хворіти". а іноді ще й "дуже дорого хворіти".
я боюся порахувати скільки в мене вдома котів зараз і скільки їх було за все моє життя, але жоден нічим так не хворів. а якшо і хворів, то - о диво!- на людей воно ніяк не вплинуло.
Береженого Бог береже (с). Якщо користуєшся захистом під час сексу і не спиш з ким попало, захворіти на СНІД шансів набагато менше. Те ж саме стосується і токсоплазмозу.

Перегляд дописуВакуОлька (15.05.2010 02:15) писав:

Це стосується ТІЛЬКИ котів.
Маю іншу інформацію.

Перегляд дописуЛастiвочка (15.05.2010 08:54) писав:

Лесю, заведіть собі кішку, таку як в мене. ротвейлер відпочиває ;) Гарчить як пес на всіх, хто заходить до хати. Стає диба і нікого не пустить. Вигулювати в 5 ранку чи вночі в дощ - не потрібно, по столам не лазить, ніц не дряпає і не гризе (тьфу, тьфу). Важить вже вісім кілограм а яка довжина - фіг його зна, але корова ще та:lol:
Котів не люблю (винятком хіба є чорні коти), хоча зо два роки тому тримала кота. Він в мене літав як с..ний віник. Та все одно шкодую, що сусіди забили його. Але щоб знала, що ніззя тримати, то не тримала б.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних