Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#221 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2009 – 17:42

Ластiвочка (15.10.2009 17:05) писав:

так може казати лиш людина, що не любить тварин і ніколи не мала їх в домі :happy1:
Мій начальник людить тварин, мав їх у домі, тому обидвох вивіз на село - нічьо, всі живі.

Ластiвочка (15.10.2009 17:05) писав:

уяви що тебе з комфорту закинули десь у печерний вік...і мусиш виживати..дурня якась...просила допомоги і ото думаю що дарма, бо коли нема чого людині написати то пише шо-небудь аби лічильник постів накрутити..
Ой, не можу. Давайте вже закидайте, якщо зайдете той печерний вік, ґґ.
А киця - вона звірина, тому якщо не вміє вижити, то сенсу в ній? Мяка іграшта нежиттєздатна, тьху.
Киця має бути така, що щурів метрових у київському метрополітену душить, або білок по смереках кусяє, або хоча би сусідських песиків ганяє.
  • 0

#222 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.10.2009 – 17:44

zav (15.10.2009 18:42) писав:

Киця має бути така, що щурів метрових у київському метрополітену душить, або білок по смереках кусяє, або хоча би сусідських песиків ганяє.
Звідки так точно знаєте яка вона має бути? га?
  • 0

#223 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 17:50

†Fallen Angel† (15.10.2009 17:16) писав:

Бачив на свої очі як кота який вередував з їжею, рибу він буде їсти тільки такі і не інакшу, того він не їстиме, того не їстиме... Завезли його на місяць в село і все виправилося.
Та який місяць... у начальника сіам був гордий, то спершу три дні на дереві волав, а тоді всіх у дворі вишикував, що перший їв перед свинями, а ті сторонилися й після нього вже. І півсела сіамів потім було... і за стокілометрів у те село пвертався, здається. Звір! Гиги.

ВакуОлька (15.10.2009 18:44) писав:

Звідки так точно знаєте яка вона має бути? га?
Патамуша звір. А незвір - це невдала киця, як людина-каліка. Обмежена й квола. Так само й собака має бути кусяча коли треба, а не цуценя зашугане.
  • 0

#224 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.10.2009 – 17:50

Ластiвочка (15.10.2009 18:08) писав:

нє)))це ви свого спровадили, а я тепер кошатниця так що....сама кого хош порву:happy1:

Не треба нікого "рвати". Я бачу, Ластівочко, що Ви свою облізлу ангорку геть годувати не тямите. До того ж, не второпали її природньє правило : вона нічия, зате ви всі їй належите. З її точки зору - це честь для вашої родини. Вона вас там усіх давно "пойняла". Тому і "виделуєцця". Купіть звичайної гов"ядини. Тіко не смердючої. Зваріть її. Потім поріжте на дрібні кубики (коти не люблять великі шматки) і годуйте. Через короткий час, вона на ваш риб"ячий корм не реагуватиме. Обов"язково зелень. Якщо вона у вас так принцеса, то слід або виносити на вулицю, або насіяти зелень у лоточку. Я це практикував.
Далі. Коти бувають дуже ревниві. У сім"ї вони вибирають когось одного. Подивіться на те, коли саме вона намагається їсти той корм для риб : як риб годує її "любимчик", чи взагалі будь хто ? Якщо таке пов"язане з тим, що риб годує "обраний" Вашою нещасною ангоркою, то це звичайна ревність.
  • 0

#225 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.10.2009 – 18:21

Бугага)) а я нормально кота вивозила в село кожного року, не було так - якщо нас батьки вивозили, то і кіт мусив терпіти разом з нами - солідарно, гиги))
  • 0

#226 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.10.2009 – 18:44

zav Смисл вивезення в село? я в шоці...нема в мене села, я пані з міста:) Нашо мені її везти в село на щурі? та я скоріше б вас вивезла б і їсти вам не дала б...і тоді побачили б ми коли б ви дременули б у місто по запаху:)
Безбожник я перепрошую, але вам тра ворога нажити? не облізла в мене кицька, вона нєвєста хоч куди:)Зображення
  • 0

#227 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 19:08

ВакуОлька (15.10.2009 16:16) писав:

Вуйку, ану тойво.. не говоріть пустої... Не знаєте ніц про котів/кішок - не кажіть.. Якщо я за своєю кицею доглядаю, годую і виховую відповідно, то вона віддячує тим же.. так шо ненадо тойво.. Вам шо, віскасу шкода?
Ога, я дурень, тільки сьогодні народився, про котів взагалі ніц не знаю. А віскас шкода, самі знаєте, криза в країні.
  • 0

#228 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 20:12

Ластiвочка (15.10.2009 19:44) писав:

zav Смисл вивезення в село? я в шоці...нема в мене села, я пані з міста:) Нашо мені її везти в село на щурі? та я скоріше б вас вивезла б і їсти вам не дала б...і тоді побачили б ми коли б ви дременули б у місто по запаху:)
Безбожник я перепрошую, але вам тра ворога нажити? не облізла в мене кицька, вона нєвєста хоч куди:)Зображення

Ластівочко, шо то воно таке є ? Якась розгодована істота. Не дивно, шо вона там усіма вами керує.
Нагадує мені сусідську. Тут поряд молодята будують хату, так вони щось подібне привезли. Ходила тут як пані, пухнатим хвостом крутила, поки не попала до лап мого звірюги Гаврика. Тепер тіше води, ніже трави. І їсть усе підряд.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.10.2009 – 20:16

• 0

#229 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 20:42

Безбожник (15.10.2009 21:12) писав:

Ластівочко, шо то воно таке є ? Якась розгодована істота. Не дивно, шо вона там усіма вами керує.
Нагадує мені сусідську. Тут поряд молодята будують хату, так вони щось подібне привезли. Ходила тут як пані, пухнатим хвостом крутила, поки не попала до лап мого звірюги Гаврика. Тепер тіше води, ніже трави. І їсть усе підряд.
Нє, вона не груба..вона така пухнаста. Певно через рибячий корм:). До речі якщо чужі в хаті то піде не до всіх..може дряпанути і сичати. все. припиняємо, бо зара по шапці получимо...

ще в тему хотіла спитати знаючих людей для мальків рибячих є спеціальний корм? бо мені далеко пиляти до зоомагазину, щоб консультацію взяти
  • 0

#230 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 20:57

Ластiвочка (15.10.2009 21:42) писав:

Нє, вона не груба..вона така пухнаста. Певно через рибячий корм:). До речі якщо чужі в хаті то піде не до всіх..може дряпанути і сичати. все. припиняємо, бо зара по шапці получимо...

ще в тему хотіла спитати знаючих людей для мальків рибячих є спеціальний корм? бо мені далеко пиляти до зоомагазину, щоб консультацію взяти

Є. Правда якщо є під рукою корм взагалі (сухий) то можна використати і його. Перед тим перемолоти, наприклад у кофемолці, щоб було "борошно". А рибки то які ? Вони хоч варті того, щоб годувати ?
  • 0

#231 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 21:13

Перегляд дописуБезбожник (15.10.2009 21:57) писав:

Є. Правда якщо є під рукою корм взагалі (сухий) то можна використати і його. Перед тим перемолоти, наприклад у кофемолці, щоб було "борошно". А рибки то які ? Вони хоч варті того, щоб годувати ?
рибки - півні. множаться так швидко, але не виживають...старі їдять їх, а як відсаджувати - дохнуть
  • 0

#232 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 21:28

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 19:44) писав:

Щоби родовід згадала! І вам я теж радив туди їхати з того ж приводу! З міста вони, бугога!
А мну селом не налякати - картоплі тої клятої лише в 9 клясі здихався.
  • 0

#233 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 21:52

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 22:13) писав:

рибки - півні. множаться так швидко, але не виживають...старі їдять їх, а як відсаджувати - дохнуть

Хто ж так робить? Відсаджувати потрібно не мальків, а самку та самця (чи пару самців). Бо ті мальки народившись у акваріумі не дохнуть, а помирають від розриву серця побачивши бажаючих з"їсти їх. А ті, яких Ви вже здатні були побачити (адже видно їх не зразу) і відсадили - просто доходять від наслідків шоку.
Взагалі, я не знаю як ті півники уживаються. Навіть в середньому акваріумі два самці - це багато. Сильніший, якщо не вб"є конкурента, то буде ганяти його до смерті. Півники досить вередливі до стану води та температури. Для мальків потрібно дещо інший склад води і інша температура. Це може бути причиною невиживання. Тільки з часом, воду потроху змінюють наближаючи до стану основної в акваріумі.
Я давно вже не займаюсь рибками (хоч мав непоганий досвід), але півників не тримав. Щоправда багато про них чув від акваріумістів і читав. Всі, хто тримав їх жалілись що півники такі собі "хирляки" для акваріуму, бо потребують жорсткого виконання правил щодо умов. Я тримав хромісів. Годував фаршем з яловичини. Плюс інший корм включаючи риб-живородків для чого ті підростали окремо. Хроміси виростали - хоч на сковорідку клади.
  • 0

#234 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 22:29

ого, як багато нового ви мені сказали. щиро дякую. а в нас мальки вижили разом з старими(самець і самка) і досить такі вже величенькі...правда лишилось їх тільки два з вісьми...то ми відсадили самку інтуїтивно - надто вона войовнича
  • 0

#235 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 15.10.2009 – 23:23

Ну, друзі, соя собака перетворює моє життя на пекло. Песик декоративний пінчер. Сантиметрів 20 заввишки та 30 завдовжки. Живе у мене вже давно. У листопаді виповниться 16 років. Але що він почав творити очтаннім часом! Уявіть, не може дати собі спокою: бігає туди сюди квартирою. Проситься на вулицю - випускаю. Надвір з під'їзду не виходить. посидить біля порага 20 хвилин і додому. І тут починаються основні проблеми. паскуда заходить на кухню, поки ніхто не бачить, та нахабно ссцить! І не маленьку там калюжку, а ціле море! Вся підлога у його "воді". вже не знаю, що робити. і носом його тицяв, і по дупі гарняче мантулив, і підсрачника добрячого давав. Все без результатно. Як сцав, так і сцить. і що робити? Я вже ладний його прибити. Але шкода тварюку. Жива душа все-таки.
  • 0

#236 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 14:58

Перегляд дописуКобзар112 (16.10.2009 00:23) писав:

Ну, друзі, соя собака перетворює моє життя на пекло. Песик декоративний пінчер. Сантиметрів 20 заввишки та 30 завдовжки. Живе у мене вже давно. У листопаді виповниться 16 років. Але що він почав творити очтаннім часом! Уявіть, не може дати собі спокою: бігає туди сюди квартирою. Проситься на вулицю - випускаю. Надвір з під'їзду не виходить. посидить біля порага 20 хвилин і додому. І тут починаються основні проблеми. паскуда заходить на кухню, поки ніхто не бачить, та нахабно ссцить! І не маленьку там калюжку, а ціле море! Вся підлога у його "воді". вже не знаю, що робити. і носом його тицяв, і по дупі гарняче мантулив, і підсрачника добрячого давав. Все без результатно. Як сцав, так і сцить. і що робити? Я вже ладний його прибити. Але шкода тварюку. Жива душа все-таки.

16 років? Старий він уже. Здохне скоро. Тому і гадить. Назло.
  • 0

#237 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 17:21

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 19:44) писав:

Ластівочко, показав фото Вашої нєвєсти своєму Гаврику. Шось він і оком на неї не кинув. Повернувся і незважаючи на дощ, побрів шукати кращу.
  • 0

#238 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.12.2009 – 13:46

коли довго не пускати кота надвір, то частенько згадуєцця анек про мужика який продавав півня і його питають:
А курей топче?
Топче. І курей топче і індичок і свиней і корівку...
А чо ти такого нев"їбезного півня продаєш?
На дружину око поклав
:happy1:

• 0

#239 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.12.2009 – 20:07

в мого кота величезна проблема, він ніяк не може зловити курсор на моніторі
  • 0

#240 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:06

Маємо чергову проблему...Прилетіли ластівки (вони живуть у нас давно, років з вісім). І маємо кицьку...здоровенну..Розганяється і у вікно, про те, що виє - навіть не кажу. Що робити? Саме прикольно коли ластівки десь в 5 ранку починають моститись у гнізді...всьо..спання нема
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних