Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#201 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2009 – 14:06

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 13:25) писав:

та мене турбує те, що й так хімію одну жере. корм - віскас в консервах, дуже рідко сухий корм, таблєтки від секасу час від часу, тепер ще й рибячий...а не дати - то гастролі її витримати довго нема сил...звичайну їжу категорично відмовлялась їсти ще з маленької..їсть лише риби морожену і креветки..і все..але то скорше як ділікатесь..принесли якось свіжу риби - понюхала, фиркнула і пішла геть, правда з раком живим трохи погралась - лізло ж і вусами рухало:happy1:
В село її! На тиждень! Жуттю вчитись! І ви з нею їдьте, гиги.
  • 0

#202 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.10.2009 – 14:29

Пан Зав добре щодо киці радить :happy1:

Був у мене колись котик. Весь чорний, Мавриком назвали. Спочатку він перебив весь посуд, до якого зміг добратися. Хоча ні, не весь. Але по одному предмету з кожного набору - то точно. Потім здер на ніц м'яке крісло. А оскільки того йому було мало, то він погнався якось за мухою... по фіранці. Вирвав карниз "з м'ясом". Тоді батьки рявкнули: "На село його!", і моє котяче щастя закінчилося.
  • 0

#203 Люблю_САЛО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Місто:ГЦУ

Відправлено 15.10.2009 – 14:43

Попробуй молока дати)))))))))))))) :happy1:

Не буде таким шкідником
  • 0

#204 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.10.2009 – 15:56

Перегляд дописуzav (15.10.2009 15:06) писав:

В село її! На тиждень! Жуттю вчитись! І ви з нею їдьте, гиги.
вам аби потролити. Великий вже і мали б знати, що кота не можна вивозити, він буде намагатись повернутись, а втратити тварину, що стала членом родини - нема бажання. Ми й так її один раз ледво не втратили
До Твінкловни - кицька дуже чемна, тьфу-тьфу і шкоди ніякої не робить(тьфу-тьфу), а турбує менесаме її харчування
Злий дощ - хибне твердження, що коти люблять молоко. Коти люблять сметану і не жирну. Все ж таки коти - хижаки, вони мняса хочуть :happy1:
  • 0

#205 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 15.10.2009 – 16:00

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 16:56) писав:

вам аби потролити. Великий вже і мали б знати, що кота не можна вивозити, він буде намагатись повернутись, а втратити тварину, що стала членом родини - нема бажання. Ми й так її один раз ледво не втратили
До Твінкловни - кицька дуже чемна, тьфу-тьфу і шкоди ніякої не робить(тьфу-тьфу), а турбує менесаме її харчування
Злий дощ - хибне твердження, що коти люблять молоко. Коти люблять сметану і не жирну. Все ж таки коти - хижаки, вони мняса хочуть :happy1:

от в селі і навчиться "мнясо" ловити)
  • 0

#206 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:05

Перегляд допису†Fallen Angel† (15.10.2009 17:00) писав:

так може казати лиш людина, що не любить тварин і ніколи не мала їх в домі :happy1:
уяви що тебе з комфорту закинули десь у печерний вік...і мусиш виживати..дурня якась...просила допомоги і ото думаю що дарма, бо коли нема чого людині написати то пише шо-небудь аби лічильник постів накрутити..
  • 0

#207 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.10.2009 – 16:05

Шо ви оце напосілись "Кота в село. кота в село". Нічого подібного. Якщо киця гарна і чемна. нема шо їй шургатись в селі за мишами... навіть якщо не гарна і не чемна, але улюблена...
  • 0

#208 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:08

Перегляд допису†Fallen Angel† (15.10.2009 16:00) писав:

Любите мнясо? Їдьте в корею!

Перегляд дописуВакуОлька (15.10.2009 16:05) писав:

Шо ви оце напосілись "Кота в село. кота в село". Нічого подібного. Якщо киця гарна і чемна. нема шо їй шургатись в селі за мишами... навіть якщо не гарна і не чемна, але улюблена...
Ога, хай вдома жере віскас пачками і крісла мітить.

Повідомлення відредагував Вуйко Дмитро: 15.10.2009 – 16:09

• 0

#209 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:11

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.10.2009 17:08) писав:

Любите мнясо? Їдьте в корею!

любить мнясо, рибу морожену і креветки - я спроможна таким її годувати:happy1:
крісла не мітить, обої не дере, на стіл не лазить, не гадить ніде!!!а питання було: чи шкодить рибячий сухий корм от і все
  • 0

#210 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 15.10.2009 – 16:12

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.10.2009 17:08) писав:

на рахунок мітки території, то дуже легко вирішити - до ветлікаря, маленька операція і все
  • 0

#211 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:13

Ластiвочка (15.10.2009 16:56) писав:

сама ж кажеш — хижак, а ви її в хаті тримаєте лише. хай трохи на волі побуває. це ж садизм тварину таку і з дому не випускати.
а щодо їжі самі винні, що розбалували. пару днів поголодала б і їла б все що дадуть і ніяких фокусів. в мене в друзів одних кицька така сама балувана, панькаються з нею. за все життя з дому не вийшла ніразу. а тре було до лікаря везти то вся сім’я подряпана, воплів на весь двір.
у інших жере все що дадуть окрім цитрусових, сире не сире, мнясо риба молоко капуста хліб…коротше все що бачить. кицька регулярно вигулюється. ніяких дряпань взагалі.
так що все залежить…
а і корм. колись друзям привіз хтось рибячого корму. кицька теж наче скажена сумку де той пакет лежав дряпала. довго думали що вона там так хоче знайти. виявилось гості своїм рибав корму купили і додому везли і він ото в сумці лежав. то кицька так смачно його жерла)))
корм без хімії, натуральний. той чувак еколог затятий усьо перевірив. так що то щось інше в ньому таке смачне для кицьок))
  • 0

#212 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:16

Вуйко Дмитро (15.10.2009 17:08) писав:

Вуйку, ану тойво.. не говоріть пустої... Не знаєте ніц про котів/кішок - не кажіть.. Якщо я за своєю кицею доглядаю, годую і виховую відповідно, то вона віддячує тим же.. так шо ненадо тойво.. Вам шо, віскасу шкода?
  • 0

#213 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:16

Ластiвочка (15.10.2009 17:05) писав:

так може казати лиш людина, що не любить тварин і ніколи не мала їх в домі :ggggg:
уяви що тебе з комфорту закинули десь у печерний вік...і мусиш виживати..дурня якась...просила допомоги і ото думаю що дарма, бо коли нема чого людині написати то пише шо-небудь аби лічильник постів накрутити..

Бачив на свої очі як кота який вередував з їжею, рибу він буде їсти тільки такі і не інакшу, того він не їстиме, того не їстиме... Завезли його на місяць в село і все виправилося.

Офтоп: для Ластівочки: "527 повідомлень (2.23 Дописів у день)" ось як я собі накручую лічильник :happy1:
  • 0

#214 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:22

kompman (15.10.2009 16:12) писав:

на рахунок мітки території, то дуже легко вирішити - до ветлікаря, маленька операція і все
І кісі буде нічим пісять :happy1:

Ластiвочка (15.10.2009 16:11) писав:

любить мнясо, рибу морожену і креветки - я спроможна таким її годувати:ggggg:
крісла не мітить, обої не дере, на стіл не лазить, не гадить ніде!!!а питання було: чи шкодить рибячий сухий корм от і все
Чи шкодить сухкорм кицям? А ви пробували жити на одній мівіні хоча б місяць?
  • 0

#215 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:22

Якщо киця то їсть, значить їй якихось вітамінів бракує, треба попитатися в ветеринара. Не думаю, що корм для киці шкідливий, рибок би не травили всякими хіміями.
  • 0

#216 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:27

Ластiвочка (15.10.2009 17:11) писав:

чи шкодить рибячий сухий корм от і все
Якщо він натуральний - думаю, Зимова має рацію..
  • 0

#217 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:27

Ластiвочка (15.10.2009 17:11) писав:

любить мнясо, рибу морожену і креветки - я спроможна таким її годувати :happy1:

Коти зовсім не дурні таварини і коли вона їсть значить то їй не шкодить. І коли вона не захоче то сама перестане його їсти
  • 0

#218 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:29

Зимова Дівчина (15.10.2009 17:13) писав:

сама ж кажеш — хижак, а ви її в хаті тримаєте лише. хай трохи на волі побуває. це ж садизм тварину таку і з дому не випускати.
та не то шо не випускаємо..вона після падіння з 8 поверху сама нікуди не йде, а на звук ліфту просто гавкає)))як пес))))шерсть дибом(ангора) так шо...хоча зараза така на перила всеодно вилазить:happy1:.
з приводу що розбалували - таки так. правда...але перевчати вже пізно. вона в нас гоноровиста дуже..є кішки лагідні, а є такі, як то кажуть про них: гуляє сама по собі...а ще...ще мені тут радили якось траву висаджувати - скільки не висаджували - жодного разу не їла...
Дяка Зимовій за пораду. Вже навіть троха побоюватись почала, це ж так ламає її за тим рибячим кормом..як казала: валер"янка - відпочиває
  • 0

#219 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 16:49

Ластiвочка (15.10.2009 17:05) писав:

так може казати лиш людина, що не любить тварин і ніколи не мала їх в домі :ggggg:

ВакуОлька (15.10.2009 17:05) писав:

Не нервуйтеся так :tryzub: Я якщо беру тварину до себе додому, то саме тому, що люблю її, і віддам на село хіба в крайньому випадку. Під час того випадку, що я описала, мені було років 11-12, я там нічого не вирішувала. Власне, мрію про кицю, коли матиму свою власну хату, де зможу робити, що захочу :happy1:

А той мій котик був, до речі, наполовину лісовим - то в нього татусь такий був. А мама породиста якась, точно не пам'ятаю. То в нього такий норов був, що ого-го! ;) Батьки, кажу, не витримали і здали котика в село, та найкумедніше те, що й бабця теж його довго не витримала: на Зелені свята він пробрався до комори і понадкусував всі пляцки :prapor3: Бабця потім до мами говорила: "Ти що його там у Львові - одними пляцками годувала?")) Отже, й бабця його "передала далі" - в сусіднє село. Там з ним не панькалися, він навчився там ловити мишей і, кажуть, гарно собі жив відтоді ;)
  • 0

#220 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 17:08

Twinkle (15.10.2009 17:49) писав:

Не нервуйтеся так :prapor3: Я якщо беру тварину до себе додому, то саме тому, що люблю її, і віддам на село хіба в крайньому випадку. Під час того випадку, що я описала, мені було років 11-12, я там нічого не вирішувала. Власне, мрію про кицю, коли матиму свою власну хату, де зможу робити, що захочу :happy1:

А той мій котик був, до речі, наполовину лісовим - то в нього татусь такий був. А мама породиста якась, точно не пам'ятаю. То в нього такий норов був, що ого-го! ;) Батьки, кажу, не витримали і здали котика в село, та найкумедніше те, що й бабця теж його довго не витримала: на Зелені свята він пробрався до комори і понадкусував всі пляцки :ggggg: Бабця потім до мами говорила: "Ти що його там у Львові - одними пляцками годувала?")) Отже, й бабця його "передала далі" - в сусіднє село. Там з ним не панькалися, він навчився там ловити мишей і, кажуть, гарно собі жив відтоді :tryzub:
нє)))це ви свого спровадили, а я тепер кошатниця так що....сама кого хош порву;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних