Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#21 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2009 – 16:44

Перегляд дописуЛастiвочка (25.02.2009 09:41) писав:

Взагалі-то я люблю собак і бажано в когось на подвір"ї<_<. Сестра купила маненьке і гарне котенятко. Ніхто у нас в домі не має зеленого поняття як з тою тваринкою обертатися. Воно поступово дорослішає і з тим додаються проблеми. Товариство, поможіть хто має досвід....
Наразі стоїть проблема весна, коти і всьо такоє:). Я чула, що такий період додає "щастя" господарям, але аж стільки щастя ми не витримаємо!!!! Ветеринар запропонував стерилізацію. Що робити? Що порадите, може хтось зтикався з таким? Буду вдячна за будь-які поради

порада №1
віддарувати сусідам, родичам знайомим в крайньому разі "на село"
порада№2
стати затятою котячницею, погуглити начитатись купу літератури, потім вступити в клуб, потім зробити портал присвячений"мілєнькім кошечкам" стати навіки "кошачою мамою" і.... івсьо.. :ggggg:
порада№3
втопити ( хто б що не казав але це найгуманніший метод)

стерелізувати в будь-якому разі..... чим швидше , тик краще для кота.. допоки статева система не пробудилася "післязмін" не спостерігатиметься.. якщо стерілувати після першого проходження гормонального періоду, він вже почне поправлятися та змінюватиметьмся...
приблизно з 4 місяців можна робити операцію. коштує приблизно 100 грн ( коштувала)
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.02.2009 – 10:04

Іванку, лиш ти міг таке порадити))))перший і третій варіанти відпадають
стати кошатницею затятою і створити власний сайт - до того йде)))
нині нову проблему маємо. Зрання пішло і наїлось хімії, яку засипають для прочищення каналізаційних труб. Те, що носа і язика обпекла - факт, нічого не їсть...що порадите?
  • 0

#23 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 10:20

Перегляд дописуЛастiвочка (26.02.2009 10:04) писав:

Іванку, лиш ти міг таке порадити))))перший і третій варіанти відпадають
стати кошатницею затятою і створити власний сайт - до того йде)))
нині нову проблему маємо. Зрання пішло і наїлось хімії, яку засипають для прочищення каналізаційних труб. Те, що носа і язика обпекла - факт, нічого не їсть...що порадите?

я заради тебе теж скоро стану котяттником (хоча їх не люблю) у нас тут дівчинка Тетяна котятниця на роботі є, то я в неї все випитую..
Вона сказала що при сучасному розвитку ветиринарії, найкраще зразу йти до лікаря.. Наразі є досить промивочних засобів.. не загубіть кошеня самолікуванням...
І запамятати і усвідомити що тварина = мала дитина. Все ховати, зачиняти і т.д.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 11:09

Перегляд дописуivansstef (26.02.2009 10:20) писав:

я заради тебе теж скоро стану котяттником (хоча їх не люблю) у нас тут дівчинка Тетяна котятниця на роботі є, то я в неї все випитую..
Вона сказала що при сучасному розвитку ветиринарії, найкраще зразу йти до лікаря.. Наразі є досить промивочних засобів.. не загубіть кошеня самолікуванням...
І запамятати і усвідомити що тварина = мала дитина. Все ховати, зачиняти і т.д.
:) так вчимось...але воно ж точно як малі діти...одні є чемні і слухняні а інших чогось кругом повно
  • 0

#25 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2009 – 12:15

Що й казати, тваринам в квартирі жити погано. Це вам не людина). Може бути зручно тим, хто живе на першому поверсі, бо тоді коти спокійно гуляють через кватирку туди-сюди.
Дві мої подруги, які тримають кішок, годують їх пігулками "антисекс". В одної кішка ще молода і живе в квартирі. В іншої - вже стара і живе в квартирі на першому поверсі, тому гуляє сама де хоче. Має пречудовий вигляд, здихати не збирається)). А коли настає весна, то починає гратися з котами. Це так смішно спостерігати! Вона сідає на підвіконні і час від часу змінює пози, позираючи на котів. Ті підбігають і починають до неї залицятися та несамовито нявчати (кішка дуже красива - чорна із білими лапами та грудкою). Коли ж хтось з котів очманіє настільки, що лізе до неї на підвіконня, вона - ррраз у кватирку, і дивиться на них уже з того боку вікна :) Коти бувало що навіть за нею до хати лізли, тоді вона на табуретку застрибує і звідти відбивається)).
В мене був колись кіт, навесні він народився, а вже наступної весни втік за якоюсь кішкою і пропав ((. Ми теж тоді не знали, що треба заздалегідь якісь заходи вживати.

Погоджуюся з дописувачами, що краще звернутися до вет.лікаря. Він порадить, які для цієї кішки будуть найкращі засоби.
В моєї мами двоє кішок, живуть в селі. Їх вчасно не стерилізували, тепер мають мороку.
  • 0

#26 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 26.02.2009 – 12:39

мене від одного слова "стирилізація" :) ........... коти (собаки) вам на то свою згоду давали (чи ви в них питали), що за ради ВЛАСНОЇ зручності господарів ви тварин калічите? То ж ви для себе а не для них робите - аби не заважали.....
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 12:52

Тут доводиться вибирати - або раз зробити стерилізацію, або топити щороку по 3-5 кошенят.
  • 0

#28 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 12:56

або тих кошенят роздавати бажаючим.......або не доводити до кошенят - є пігулки, краплі і т.д. ........... в мене вже 1 кіт і 2 кицьки на "антисексі" прожили (1 зараз живе) - і проблем ніяких не маю. 1 пігулка на тиждень і як шовкова.
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 12:58

Перегляд дописуБлискавиця (26.02.2009 12:52) писав:

Тут доводиться вибирати - або раз зробити стерилізацію, або топити щороку по 3-5 кошенят.
Тут погоджуюсь з Блискавицею. Топити я не можу...а викидати чи роздавати...не знаю....але знаю коли роздають і коли починаються маненькі якісь проблемки, то котят чи песиків викидають на вулицю...а воно бідака з тепла і догляду попадає куди? мало я дворняг годувала і ласкала а потім йшла з сльозами додому, бо притащити то все не можна було
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 12:59

Щороку роздавати бажаючим по 20 кошенят не вийде). Кішка вагітніє разів з чотири на рік, якщо не більше. Пігулки не завжди допомагають. Я погоджуюся, що стерилізація - це звірство, але за життя в природі коти одне одного калічать не менше.
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:00

Перегляд дописуbendera.UA (26.02.2009 12:56) писав:

або тих кошенят роздавати бажаючим.......або не доводити до кошенят - є пігулки, краплі і т.д. ........... в мене вже 1 кіт і 2 кицьки на "антисексі" прожили (1 зараз живе) - і проблем ніяких не маю. 1 пігулка на тиждень і як шовкова.
ну антисексом якраз зараз і порятувались тимчасово, але вчора колупалась в неті з приводу цих ліків....тривале їх використання - шкідливе і які б ліки не були всеодно це хімія
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:02

До речі, самі по собі пологи - це таке "каліцтво" (хіба що природнє), що із стерилізацією поруч і не лежало))
  • 0

#33 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:04

Перегляд дописуbendera.UA (26.02.2009 12:39) писав:

мене від одного слова "стирилізація" :) ........... коти (собаки) вам на то свою згоду давали (чи ви в них питали), що за ради ВЛАСНОЇ зручності господарів ви тварин калічите? То ж ви для себе а не для них робите - аби не заважали.....

в мене на цю тему була дискусія з кошатніками.. ось в даному випадку яскравий приклад для теми ЩО ТАКЕ ДОБРО І ЗЛО.

1.Зі своєї людської сторони ми проявляючи жалість стараємось стерилізацію викласти в негативному світлі.. тиуп живодьори.. ніхто котів не питав... і т.д. насправді нам начхати на них, ми просто боїмося тривожити свої емоціїї, боїмося що нас назвіть ізуверами

З кошачої сторони кішка (зараз про самок) яка пройшла стерилізацію ЖИВЕ довше, ЗДОРОВІША, і краще себе почуває... Це довдено ветеринарами та медициною.. окрім того в котів дві паралельні незалежні системи 9 статеві.. але не паралельні статеві органи прошу не плутати) тому насправді коти не страждають як думають люди... :)

Так що є насправді добром і злом в даній ситуації???
Думати про котів з точки зору людини "Ах какіє мілиє кошєчкі!" і не дбати про їхнє зддоровя.. і тим самим тіпа творити ДОБРО ( зауважте ДЛЯ себе добро, тобто бути егоїстом), чи ВНИКНУТИ насправді в фізіологію тварини піти на ЗЛО (аякже ми ж каструємо та стерилізуємо ізверги ми прокляті :) ), і тим самим забезпечити тваринці ПВНОФУНКЦІОНАЛЬНЕ, здорове життя ???

Давайте усвідомимо ДЛЯ КОГО ми хочемо в даному випадку зробити Добро :)
  • 0

#34 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:05

ну не гнаю Блискавиця.................ні в мене ні в знайомих що котів тримають (мати їм всім то радить) з тими пігулками проблем не було - тіки починає щось муркотіть - таблетку в пащеку, рота прикрити аби не виплюнуло, носа закрити аби ковтнуло і фсєх ділов........... зараз на разі маю другу ділему - з 2 тушканів (буцім самок), що малим на Нов.Рік подарували одне явно мужІком виявилось.................. вчора навіть малі то помітили)))) так шо - приймаю дрібнооптові замовлення на тушканів-пісчанок))))
  • 0

#35 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:42

В мене 4 коти ну і??Все добре...Головне привчити шоб ходили куда треба,добре виховати...і тоді все буде ок=)
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.02.2009 – 22:36

в мене пять собак і останнім часом 14 котів. нічо,якось справляємося:)
Якшо це кішка- то обовязково треба,щоб вона народила один раз,а тільки потім давати пігулки і т.д Якшо кіт..то й хай собі гуляє- в чому проблема?.
Я своїм кішкам якісь краплі даю,щоб не вагітніли. та раз на раз не приходиться...
  • 0

#37 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.02.2009 – 23:04

Перегляд дописуbendera.UA (26.02.2009 13:05) писав:

ну не гнаю Блискавиця.................ні в мене ні в знайомих що котів тримають (мати їм всім то радить) з тими пігулками проблем не було - тіки починає щось муркотіть - таблетку в пащеку, рота прикрити аби не виплюнуло, носа закрити аби ковтнуло і фсєх ділов........... зараз на разі маю другу ділему - з 2 тушканів (буцім самок), що малим на Нов.Рік подарували одне явно мужІком виявилось.................. вчора навіть малі то помітили)))) так шо - приймаю дрібнооптові замовлення на тушканів-пісчанок))))
МЕНІ!!! МЕНІ!!! Мені тушканчиків!!!! :)
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.02.2009 – 23:24

Перегляд дописуБлискавиця (26.02.2009 12:59) писав:

Щороку роздавати бажаючим по 20 кошенят не вийде)
Це хто як старається. Мені подруга тричі кошенят додому приносила,і кожен раз як мені вдома не було- вона розраховувала на мою сердобольну матусю))) Я одного так і назвала на честь подруги- Литовчік))))
А взагалі у бабусі в селі всі тих котят топлять. Сама бачила як сусідка у відро з водою їх одразу після народження кидала,вони захльобувалися і всьо. та я б так точно не змогла.
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 08:46

Тему перейменувала.
Подумала собі, що тваринки є майже в кожного і поради чи консультації час від часу треба усім:)
Добре говорити про то, що в когось живе по троєі більше котів. Sensssorikо, це в квартирі 5 собак і 14 котів?Тоді співчуваю сусідам, а якщо приватний будинок то це ж жерти їм скільки тре? Я собі уявляю брачний сезон і коли 14 штук котів так мучаться як моя то в мене волосся стає дибки...Не дарма кажуть, що занадто - то не здорово. 14 штук)))))))Нам взагалі ніякої тварини не дозволяли додому, сестра хитрістю взяла. Довго вибирала, збирала гроші і купила котя, принесла додому. Мама була здивована і в паніці що з ним робити:) Батько у нас суворий чоловік, міг і викинути(каже: ліпше най вмре як має мучитись в неволі. Дивна психологія, але ми привчені слухатись). Мама любить усіх і усе тому з мамою якось обійшлось. Ми усі(сестра, я і мама) з острахом чекали приходу тата. Прийшов пізно і ми полегшено зітхнули. Котеня маненьке ше можна було сховати. Тато пішов на роботу і котеня прожило у нас добу. Тваринка привчена до туалету, їло гарно і тішило усіх. така собі мала пухнаста, біла рукавичка. ВВечері коли тато прийшов ми зважились показати тваринку, вислали парламентарем маму, їй би менше дісталось:) І думаєте що те мале зробило? Воно почало лизати татові руки...Той ше й слова не сказав, а воно почало лизати руки:) Як тут вже викинеш?Випадковість чи відчувало шось мале хто загроза для нього?
Дякую Іванкові за відповіді. Ми таки теж схиляємось до поради лікаря прооперувати, але страхів повно: як перенесе, як післяопераційний період - шви, і так далі...
  • 0

#40 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 20:25

ух.... кітки, коли їм хочеться, ну таке влаштовують!! я шокована була... мені ж буває теж хочеться "кота", тим не менше, сцен я не влаштовую....
а собаці... люблю їх дуже)) але деколи ну шалено лінь з ним гуляти.. а ще він білий і пушистий, тому коли ліняє, то килими всі вкриті "снігом"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних