Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#181 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.06.2009 – 15:15

Перегляд дописуTeo (24.06.2009 14:59) писав:

крізіс срєднього возраста <_<
та який там срєдній возраст... їй тілько 5-й місяць..
  • 0

#182 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.06.2009 – 18:50

кицьку найшли. повзає тіко на передні лапи, але поїла трошки і пила воду, возили до лікаря..як я маю це пережити - не передати...
  • 0

#183 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 18:55

Перегляд дописуЛастiвочка (24.06.2009 18:50) писав:

кицьку найшли. повзає тіко на передні лапи, але поїла трошки і пила воду, возили до лікаря..як я маю це пережити - не передати...
Ну. слава Богу.. А де? Що сказали лікарі? Не нервуйся і не хвилюйся.. Кицьки живучі.... Все буде добре..
  • 0

#184 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 19:08

тА ж кажу. вчора після Хауса звалилася. причому впала (скоріш за все) на балкон мурований першого поверху, а потім вже на землю...пішли шукати десь хв через 10. ніде не було. почало сіріти знову на пошуки...нема...підвали всі облазили і всі підїзди, допомагали всі діти, яких я вигляділа...радіус пошуків був великий..потім пішли клеїти оголошення. Найшла її сестра в підїзді нашого будинку за другими дверима у куточку.(перші металеві а другі - старі ще лишились...от там і лежала вже без руху..коли її принесли я думала що вона мертва...думаю: нащо несли? краще б я не знала і не бачила)..а вона голову підняла в цей момент...куроче в таксі і до лікарні...зробили уколи(антибіотики і ще там щось). Я в тому шоці не дуже вже памятаю бо тре було маму пильнувати і там дивитись щоб уколи не давати....Дома попила води і трошки поїла..До лікарів маємо йти післязавтра і тре ще рентген зробити. Дивно от що. Усі наші вікна виходять у двір будинку, а під"їзд з іншого боку....як вона туди доповзла? і вона дуже боїться людей і авто...видно шок був чи що...з носа кров текла, задні лапи пошкоджені, і дуже збиті пучки задніх лап.
я себе зловила на думці, що я можу кинутись рятувати людей в ДТП коли море крові і мняса, на роботі у різних ситуаціях, а тут....тут я зовсім безпорадна...

що їй їсти давати? чи можна багато? толком в лікаря і не розпиталась...
  • 0

#185 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 19:35

Перегляд дописуЛастiвочка (24.06.2009 19:08) писав:

бідосятко...
Колись двоюрідна сестра випадково стала на кошеня, яке було під ккилимом... теж йшла кров з носа.. думали, буде капець... кілька днів тільки воду пила.. потім тато годував потрошка перекрученою на мясорубці вареною ковбаскою... нічого, все добре... Жива-здорова...
  • 0

#186 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2009 – 12:36

Перегляд дописуЛастiвочка (24.06.2009 19:50) писав:

тю ти блін! всьо. не панікуй. все з кицькою буде добре. он в мене кошеня теж на передніх тільки лапках ходило,я доглядаю за ним, так він вже трошки намагається на задні лапки ставати,ще не зовсім виходить,але ж прогрес! ))
мама нашому котику якісь вітаміни купляла ще. не знаю точно які,правд. якшо кицька твоя не стає на задні лапки,доведеться тобі ще повозитися з нею,бо вона ..ну під себе може ходити. а взагалі головне,шоб в кицьки шок пройшов. не даром же кажуть,що в кішки дев"ять життів) все буде окей )))
  • 0

#187 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2009 – 15:58

Перегляд дописуЛастiвочка (24.06.2009 20:08) писав:

Молоко хай п'є, якщо не п'є шприцом заливай, і можливо яйця сирі (якщо їстиме) твердого не давай бо може зуби поламала.
В мене 2 роки тому теж киця з вікна випала, то зламала лапу. Можливо в твоєї теж злапи зломані, не видно? Попробуй ними порухати, якщо відчуєш що лапки ніби окремо від всього тіла значить перелом. І ше - якщо там перелом, або рани, то краще з тим не тягнути, бо може піти зараження.
  • 0

#188 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2009 – 11:39

Ага, підібрав якось начальник кицю на роботі - вимахало таке виховане, проте й нахабне трохи. Якесь породисте. Звісно ж постійно на вікні сиділо й намагалося лазити до сусідів... двічі знімали самі, а двічі падало. Один раз на землю, а раз влучило на асфальт, то дочка плякала, щоби рятували всіма засобами. Але начальник усе одразу втямив і відповів категорично: скіко треба для порятунку тварини, га? Та я краще ще одного тобі знайду! Отакот.
  • 0

#189 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 12:05

ні, так не можна...це уже член сім"ї. якби мені хтось раніше сказав, що я їстиму одне морозиво з котом - обізвала б...а лікування? та не дуже дорого...прийом в лікаря-ветеринара 40 грн+ таксі. наступного дня рентген в людській поліклініці(котячих нема чомусь) - 20 грн. Уколи теж не дуже дорогі...я так думаю що мусить видряпатись...надто полюбили ми її. А ще кажуть що такі польоти для котів з вищих поверхів краще закінчуються, бо встигає там якось правильно обернутись, а з нижчих - не дуже добре..Мало того, що кицьку тепер няньчимо, то ще риба здохла, чи то зажерли її співмешканці? Гарні такі риби, з хвостами великими

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  4_171.jpg   186.89К   10 Кількість завантажень:

• 0

#190 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 13:08

Перегляд дописуzav (26.06.2009 12:39) писав:

Але начальник усе одразу втямив і відповів категорично: скіко треба для порятунку тварини, га? Та я краще ще одного тобі знайду!
Нє, ну дивлячись, що у котика поламалося, звичайно...

В нас колись кіт падав на асфальт. Летів з 9го поверху. Але вдало впав. Відлежався тиждень і став таким як був. Тіки на балкон пів року не виходив.
А в ветлікарні (вже з собакою роки зо 3 назад ходили, котів не було), перестріли тьотіньку. Їй саме знайомі дали кота погледіти 2 тижні, поки з відпустки повернуться... Каже, летів з 4го поверху. В результаті зламав всі 4 лапи...

Повідомлення відредагував reyneke: 26.06.2009 – 13:09

• 0

#191 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 23:41

досить таки серйозна незручність: шерсть...цей білий снігопад уже добряче таки замучив...як боротись і чи можна шось робити окрім вичісування?
  • 0

#192 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 00:35

Перегляд дописуЛастiвочка (20.09.2009 00:41) писав:

досить таки серйозна незручність: шерсть...цей білий снігопад уже добряче таки замучив...як боротись і чи можна шось робити окрім вичісування?
Епіляцію, напевно.
  • 0

#193 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 06:21

Перегляд дописуzav (20.09.2009 01:35) писав:

Епіляцію, напевно.
пане Зав, я розумію вам аби лічильник дописів накрутити і встірілити аби шось. Я чекаю на пораду чи допомогу знаючих людей. Колись пан Бендера радив тюльку варити, але я б на таке не пішла б..все ж таки в місті живемо...сморід той буде рік в хаті, та й не їстиме вона такого.
  • 0

#194 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 08:09

Перегляд дописуЛастiвочка (20.09.2009 00:41) писав:

Нічого.
У нас пухнаста кицька - просто копія тої, що на світлині вище - і собака була ще більш пухнастіша - ми просто на це махнули рукою, раз на тиждень пилососом прибираючи те, що по кутках позбиралося.
Навіть щоденне вичісування мало чим допоможе, ще й може до подразнень призвести.
Звикайте :)

Перегляд дописуЛастiвочка (26.06.2009 13:05) писав:

ні, так не можна...це уже член сім"ї. якби мені хтось раніше сказав, що я їстиму одне морозиво з котом - обізвала б...

Ото коли пані наступного разу щось будуть казати - хай згадує ці слова і не відкидає так категорично :happy1:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 20.09.2009 – 08:07

• 0

#195 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 20.09.2009 – 19:33

Вчора помер хом"ячок,((((( більше немає проблем з тваринами в домі))).
  • 0

#196 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 11:23

може хтось знає??кицька присіла на рибячий корм(сухий)... як її тягне на рибячий сухий корм можна порівняти хіба шо з валер"янкою..мо хто знає? це не шкідливо?
  • 0

#197 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 11:44

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 12:23) писав:

може хтось знає??кицька присіла на рибячий корм(сухий)... як її тягне на рибячий сухий корм можна порівняти хіба шо з валер"янкою..мо хто знає? це не шкідливо?
є варіант не давати їй той корм... Дам точно є якийсь складник, який дає звикання котові на таку їжу
  • 0

#198 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 12:00

Перегляд дописуВакуОлька (15.10.2009 12:44) писав:

є варіант не давати їй той корм... Дам точно є якийсь складник, який дає звикання котові на таку їжу
хмм..варіант? щоранку годую рибок...а та наркоманка або відкриває шухлядку з кормом і дре до тих пір поки не торимає, або тупо злизує корм з води...риб зжерти не шарить:happy1:
  • 0

#199 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 12:05

Перегляд дописуЛастiвочка (15.10.2009 12:00) писав:

хмм..варіант? щоранку годую рибок...а та наркоманка або відкриває шухлядку з кормом і дре до тих пір поки не торимає, або тупо злизує корм з води...риб зжерти не шарить:happy1:
маньячка
  • 0

#200 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 12:25

та мене турбує те, що й так хімію одну жере. корм - віскас в консервах, дуже рідко сухий корм, таблєтки від секасу час від часу, тепер ще й рибячий...а не дати - то гастролі її витримати довго нема сил...звичайну їжу категорично відмовлялась їсти ще з маленької..їсть лише риби морожену і креветки..і все..але то скорше як ділікатесь..принесли якось свіжу риби - понюхала, фиркнула і пішла геть, правда з раком живим трохи погралась - лізло ж і вусами рухало:happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних