Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 328

#121 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.05.2009 – 08:58

Перегляд дописуЛастiвочка (13.05.2009 20:54) писав:

Ану досвідчені люди порадьте щось...Мурка жере як з переляку і спить...тупо жере і спить...і жирна така робиться...лінується навіть гратися. Ми перекормили її? посадити на дієту чи шо?
А чим годуєте? Скільки років?
  • 0

#122 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.05.2009 – 09:03

Та їсть лише віскас в консервах, рибу морожену, креветки і сметану лише одного виробника(найдешевшу :happytwo:). Але останнім часом так жерла, що стала схожа на вагітну...жерла і спала.....років скільки? та їй всього 7 місяців. Правда вчора давали їсти дуже мало але часто то нині вже намагалась погратись)))хоч важкувато
  • 0

#123 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2009 – 09:16

Ану досвідчені люди порадьте щось...Мурка жере як з переляку і спить...тупо жере і спить...і жирна така робиться...лінується навіть гратися. Ми перекормили її? посадити на дієту чи шо?
ясно, що треба на дієту! Зайва вага для тварини - це дуже шкідливо, особливо для серця. Коти - це хижаки за природою, і в них має бути присутнє легке почуття голоду. От побачиш, як кішка одразу оживе, почне гратися, проявляти увагу до оточуючих! Можливо, треба просто на певний час виключити з раціону сметану та інші жирні продукти і лишити тільки віскас. Потім, коли вага прийде у норму, потихеньку давати сметану чи молочка.
  • 0

#124 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.05.2009 – 15:17

:) от коли я голоний то хочу жерти а не гратися....

Декілька днів назад знайомий забрав в мене декоративного кролика (він з дівчиною посварився і шукав собі худобинку щоб увагу було кому приділяти...), а от сьогодні дзвонить і каже - забери його, бо та худобинка жре в два рази більше за мене... от такі ось безвідповідальні люди бувають... :happytwo:
  • 0

#125 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 18:16

Перегляд дописуMiguel (16.05.2009 16:17) писав:

:unsure: от коли я голоний то хочу жерти а не гратися....

Декілька днів назад знайомий забрав в мене декоративного кролика (він з дівчиною посварився і шукав собі худобинку щоб увагу було кому приділяти...), а от сьогодні дзвонить і каже - забери його, бо та худобинка жре в два рази більше за мене... от такі ось безвідповідальні люди бувають... :angry2:

ні, я коли нагодована то хочу спати ;).
Хоча прислухалась до порад і стали давати менше їсти...частіше але менше
  • 0

#126 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.05.2009 – 08:55

Вчора о третій годині дня моє місячне кошеня почало задихатися,битися у судомах,а потім в нього відняло задню частину тіла. Спочатку думали,шо то парез,але сьогодні вже здається шо параліч. Ніхто нічого не може зробити. Ветеринари порадили приспати малого. Мати сказала,шо скоріш за все так і зроблять,якшо не буде надії на одужання. В мене просто паніка,всю ніч біля нього просиділа.Вчора він ще нічого не розумів,а сьогодні в нього наче депресія почалася- він тільки ходити нещодавно навчився, вже навіть бігав... а сььгодні просто не розуміє що з ним,плаче. В мене серце крається,я так його полюбила за цей місяць. Ну не можу я його приспати. Знаєте, та по фіг на всі проблеми з тими тваринами в домі, я ладна все терпіти,аби тільки вони здорові були (((

Повідомлення відредагував Sensssorika: 21.05.2009 – 08:58

• 0

#127 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 10:01

А звідки в тебе, Сенсоріко, взялося кошеня місячного віку, до якого ти вже місяць як звикла? ти його що відразу з народження забрала? ;)
  • 0

#128 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.05.2009 – 10:43

Перегляд дописуSensssorika (21.05.2009 08:55) писав:

Спочатку думали,шо то парез,але сьогодні вже здається шо параліч. Ніхто нічого не може зробити. Ветеринари порадили приспати малого. Мати сказала,шо скоріш за все так і зроблять,якшо не буде надії на одужання.
Сенсоріко, таки варто приспати.. Хоча, вряд чи воно довго протягне... Минулого року в мене всі кошенята (4-ро) померли від такої інфекції... Шкода, але що зробиш..

Перегляд дописуZuzik (21.05.2009 10:01) писав:

А звідки в тебе, Сенсоріко, взялося кошеня місячного віку, до якого ти вже місяць як звикла? ти його що відразу з народження забрала? ;)
А ти уважніше читай, в неї не одна кішка вдома...
  • 0

#129 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.05.2009 – 12:14

відмодерував

Sensssorika - співчуваю....
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.05.2009 – 15:46

Перегляд дописуВакуОлька (21.05.2009 11:43) писав:

Сенсоріко, таки варто приспати.. Хоча, вряд чи воно довго протягне... Минулого року в мене всі кошенята (4-ро) померли від такої інфекції... Шкода, але що зробиш..
Так жодних ознак шо то інфекція нема.Він так само хоче гратися,апетит як завжди добрий, тільки що лапкою вушко почухати не може,і бігати теж- от це його засмучує. Я массаж роблю- нічого наче в нього не перебито,не болить...Він ЖИВИЙ. Як можна вбивати живе створіння лише тому,що він каліка? В мене вдома ще кішка одноока є, ворона з перебитим крилом...Я всіх їх люблю(((

І взагалі він сьогодні по підлозі повзав,а потім двома лапками навіть зумів на ліжко залізти- кігтики ж вже є..
  • 0

#131 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.05.2009 – 19:06

Перегляд дописуSensssorika (21.05.2009 16:46) писав:

Так жодних ознак шо то інфекція нема.Він так само хоче гратися,апетит як завжди добрий, тільки що лапкою вушко почухати не може,і бігати теж- от це його засмучує. Я массаж роблю- нічого наче в нього не перебито,не болить...Він ЖИВИЙ. Як можна вбивати живе створіння лише тому,що він каліка? В мене вдома ще кішка одноока є, ворона з перебитим крилом...Я всіх їх люблю(((

І взагалі він сьогодні по підлозі повзав,а потім двома лапками навіть зумів на ліжко залізти- кігтики ж вже є..
Я б порадила рентген зробити, може шось "зіскочило". І до ветеринара звернутись однозначно (якщо ще не встигла).
  • 0

#132 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 10:11

Перегляд дописуSensssorika (21.05.2009 16:46) писав:

Дійсно.. Якщо до тепер живе та ще й в доброму гуморі, знач не інфекція... І при таких умовах я проти того, щоб присипляти...

Перегляд дописуHalka (21.05.2009 20:06) писав:

Я б порадила рентген зробити, може шось "зіскочило". І до ветеринара звернутись однозначно (якщо ще не встигла).
Добра думка.. десь може скакнуло незручно...
  • 0

#133 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 15:57

чув, що ветеринарні послуги досить вартісні. дешевше людини лікувати ніж собаку.
  • 0

#134 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 16:24

Перегляд дописуHalka (21.05.2009 20:06) писав:

А краще до двох а то і трьох...
  • 0

#135 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 09:08

Маю нову проблему в своєму міні-господарстві.
Народились малята в моїх риб-півнів. Відсадили, а далі що? їсти їм що давати? Хтось підкаже, чи що з ними робити?
  • 0

#136 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.05.2009 – 09:11

Перегляд дописуЛастiвочка (27.05.2009 10:08) писав:

Маю нову проблему в своєму міні-господарстві.
Народились малята в моїх риб-півнів. Відсадили, а далі що? їсти їм що давати? Хтось підкаже, чи що з ними робити?
сухі дафнії, або циклопи, перетри на порошок і можеш годувати.
  • 0

#137 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 12:26

навчив свого папугу казати "хочу пива" :rolleyes:
  • 0

#138 Гість_slavik78a_*

• Гості

Відправлено 28.05.2009 – 13:11

Всім привіт....... :rolleyes:

ПІдскажіть, шо можна придумати шоб ластівки не гніздилися на будинку...... зробили ремонт, а вони засирнають цілі стани...... шо можна придумати шоб вони перестали будувати гнізда ??????!???!
  • 0

#139 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 13:21

Перегляд дописуslavik78a (28.05.2009 13:11) писав:

Всім привіт....... :rolleyes:

ПІдскажіть, шо можна придумати шоб ластівки не гніздилися на будинку...... зробили ремонт, а вони засирнають цілі стани...... шо можна придумати шоб вони перестали будувати гнізда ??????!???!
Навіть не знаю.. Кажуть, то дуже добре, кои ластівки хочуть звити гніздо біля хати..
  • 0

#140 Гість_slavik78a_*

• Гості

Відправлено 28.05.2009 – 20:12

Перегляд дописуВакуОлька (28.05.2009 14:21) писав:

Навіть не знаю.. Кажуть, то дуже добре, кои ластівки хочуть звити гніздо біля хати..

та я не проти гнізда....... вони як змовились..... ліплять під цілим дахом....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних