Перейти до вмісту

Тварини в домі і проблеми з цим

Повідомлень в темі: 330

#101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2009 – 11:38

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.04.2009 10:00) писав:

собака померла.
є така одна прикрість — домашні тваринки більше за дворових хворіють, і переносять хвороби гірше. і чим породистіше — тим вразливіше.
розлучатись страшенно важко. особливо після того як витягли її із страшної хвороби і поставили на ноги. важко коли на очах життя йде з живої істоти.
важко — бо була членом родини, я її з п’ятиденного віку ростила.
моя сім’я так і не пережила. іншої тваринки так і не з’явилось в домі. надто важко.

Надто важко - це навіть не те слово. Це як втратити дитину.
Ми свою втратили сьогодні.
Дружина казала, що треба якось заспокоїтись, а я ніяк не можу. Все плачу і згадую її - усі ці дев'ять років разом від її появи в нашій сім'ї до цих трьох жахливих днів, коли вона "згорала" на очах, а я її носив на руках з клініки додому і назад в клініку, де їй кололи десятки уколів, ставили по три крапельниці, витягували, як могли. Вчора їй дали останню крапельницю на чотири години - я поруч сидів до часу ночі, за лапу тримав - вона без мене відразу турбуватися починала, хоч і сил не було. А в три години ночі вдома у неї почалися болі - вона так почала плакати, що я прокинувся, підняв, поклав її на її звичайне місце біля себе на ліжку - одразу перестала плакати, тільки іноді стогнала, коли дуже вже погано було. Так і лежали без сну разом до восьмої ранку, коли треба було їхати в клініку. До того часу вона вже навіть перестала реагувати на все - шкіра, ясна, навіть язик стали яскраво-оранжевого кольору, як апельсин. І все одно, в останній момент перед смертю вона начебто повернулася на мить із забуття, рванулася до мене з останніх сил і так заплакала, що в мене цей крик, мабуть, до кінця життя тепер у пам'яті залишиться - ніби розуміла, що йде назавжди і благала когось відпустити її ще побути з нами хоч трішечки.
А нам тепер лишилась порожня квартира, купа її речей і фотографії де вона ще здорова і щаслива.

Про це не можна розповісти словами. І не бажаю нікому це пережити.
Вибачте, може я не в тему, але хотілось хоч комусь виговоритись, бо у мене вже такий стан, що скоро мене самого треба буде класти в лікарню...
  • 0

#102 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2302 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.04.2009 – 11:46

-=VJ=- співчуваю(((

дійсно - "прийняти" таке важко........ радити тут щось зайве - лише час то гоїть....

пам’ятаю як носив свого кота усипляти (не було сил дивитись як конаєповолі й мучиться)...... заснув і помер на руках....
  • 0

#103 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.04.2009 – 13:25

-=VJ=-
якщо важко мож не відповідати. А чому померла? Хвороба якась чи від старості?
  • 0

#104 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 13:37

Перегляд дописуЛастiвочка (22.04.2009 14:25) писав:

якщо важко мож не відповідати. А чому померла? Хвороба якась чи від старості?

Основна причина - бабезіоз. Деякі плутають його з піроплазмозом, яким теж заражаються через укуси кліщів, але це різні хвороби.
Додатковою виступило щось інше, але вже тепер не з'ясуєш, що саме. Лікар казала, що згідно аналізів є підозра на давню хронічну безсимптомну хворобу, яку ми не помітили, щось з печінкою чи нирками, чи з обома, але за аналізами на осідання еритроцитів сказала, що дуже схоже на рак - підозри щодо раку мають виникати при показанні ШОЕ 50-55, а у неї було 78, фактично кров була як вода. Можливо була початкова стадія раку печінки, а укус кліща та зараження бабезіозом просто склалися докупи і обумовили миттєвий розвиток хвороби.
Фактично якби ми не випустили її погуляти вздовж дороги, коли їхали по селам, то вона б і зараз була жива, просто можливо почала б здавати через рік-другий вже від раку :)

А старість ще не настала, коллі живуть до 15-16 років, а їй було всього 9.
  • 0

#105 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.04.2009 – 14:25

Перегляд допису-=VJ=- (22.04.2009 14:37) писав:

Фактично якби ми не випустили її погуляти вздовж дороги, коли їхали по селам, то вона б і зараз була жива, просто можливо почала б здавати через рік-другий вже від раку :)
А старість ще не настала, коллі живуть до 15-16 років, а їй було всього 9.
Знаєш, рак у людини важко лікується, навряд чи собаку врятували б. Болісно помирати.. що так ,що так.Пробач((

В мене теж коллі була.Вона захворіла чумкою. Пам"ятаю як возили її до ветлікаря,а він..."Ми можемо вашу собаку приспати". Сказали,шо вилікувати її не можна. Був 95-й рік,нічого не було. Ми Лорда додому забрали, мама їздила в інше місто купляла укусь вакцину. Робили вдома самі їй уколи. Собаку ми врятували...

А картати себе не треба,хоч і розумію як це важко. Ти потрібен дружині,їй зараз теж не легше за тебе(
  • 0

#106 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 14:55

Перегляд дописуSensssorika (22.04.2009 15:25) писав:

Ти потрібен дружині,їй зараз теж не легше за тебе(

Та от погуляли довкола озера, вирішили, що краще по роботам поїхати, відволіктись. А увечері будемо щось думати. Може кудись сходимо, бо при одній думці про "йти додому, де тебе вже ніхто не зустріне" зовсім погано...

Бережіть своїх тваринок, люди. Без них життя вже абсолютно не те...
  • 0

#107 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2009 – 15:26

У нас був басет. Після переїзду вона тікала і поверталася до старого дому. Знаходила дорогу, хоча у центрі міста багато переходів. На той час уже не жив не з батьками. Мати сказала, що того дня сильно покарала її за шкоду і та втікла. Сподівалися, що знову знайдуть її біля старої квартири, але так і не знайшли. З цим песиком я виріс, так і не знаю що з нею сталося. Сусідка сказала, що її могли з’їсти бомжі.
  • 0

#108 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.04.2009 – 11:01

Для кошатників. знайшла от книжечку внеті про кішкотерапію.. Цікаво так стало.. :cool1:.. ТУТО

А отут програмка для читання книжки...тут
  • 0

#109 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 23:52

з тваринами взагалі проблем немає.
живе папужка маленька і все добре :cool1:
  • 0

#110 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 05:40

Хочу завести риби. Але мені б невеликий акваріум. Кажуть можна тримати півнів. Мені б якісь простенькі поради. Хто рибак у нас? Зголосіться
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.04.2009 – 09:04

Перегляд дописуЛастiвочка (24.04.2009 06:40) писав:

Хочу завести риби. Але мені б невеликий акваріум. Кажуть можна тримати півнів. Мені б якісь простенькі поради. Хто рибак у нас? Зголосіться
В мене у тата знайомий є, який займається акваріумними рибками(бізнес). То той знайомий сказав,що рибок заводити не варто, бо їх до нас в країну вже зараженими якоюсь штукою привозять,і вони потім дохнуть. Заражають спеціально,в більшості випадків людина не захоче щоб акваріум пустував і купуватиме тих рибок знову.А вони все одно дохнутимуть. І так до бескінечності))
  • 0

#112 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 09:35

Перегляд дописуЛастiвочка (24.04.2009 05:40) писав:

ой, така рка з чиенням акваріуму. він у на на всю стіну, то дорого обхдиться служба по обслуговуванню
  • 0

#113 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 13:41

взнавала троха про ті риби. в магазині самі їх розводять. кажуть купити тих півнів, то їм не тре компресора чи як та штука шо повітря качає називається? а як часто тре міняти воду? або які риби тре купити, які там більш-менш живучі...я б хотіла якусь піранью чи акулу...але ніззя;)
  • 0

#114 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 14:44

Перегляд дописуЛастiвочка (24.04.2009 14:41) писав:

взнавала троха про ті риби. в магазині самі їх розводять. кажуть купити тих півнів, то їм не тре компресора чи як та штука шо повітря качає називається? а як часто тре міняти воду? або які риби тре купити, які там більш-менш живучі...я б хотіла якусь піранью чи акулу...але ніззя;)
на роботі тримали акваріум в своєму відділі. возили його за собою з офісу в офіс, з кімнати в кімнату. втратили під час переїзду кілька рибок. поки офіс був біля пташиного ринку, то раз на місяць купували когось новенького. потім переїхали і слідкували вже за тими хто вижив.
воду міняти хоч раз на місяць. рибок головне не зводити агресивних з пасивними.
мені дуже барбуси подобаються, такі веселі і смугастенькі)))
півнів хлопці якось купили. то вони повбивалися(((
а ще слідкувати за температурою. особливо коли холодно.
наші померзли(((( на зимові свята купа вихідних. в офісі світло вирубилось і опалення і вони бідолашні замерзли. вижили лише равлики і криветки.
  • 0

#115 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 15:20

ну температура кімнатна думаю згодиться, а от якщо не купувати ту фішку що повітря качає, здохнуть? Дивилась на ціни на акваріуми...малий коштує 300 гривень і більше...купити ту штуку, а як риби здохнуть то шо робити? вазонки садити? раз в місяць міняти воду - не проблема. Зараз питання чи тре компресора? 2) різновид риби яка довше живе?
Ще скажіть хто давно ті риби тримає? Салямка, скільки часу у вас той акваріум?
  • 0

#116 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2302 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 24.04.2009 – 15:27

Перегляд дописуЛастiвочка (24.04.2009 14:41) писав:

йой - було то діло..... стандартний "піжонський" набор - гупії, мечоносці, скалярії......... в принципі, як равильно підібрати (скалярії не всі підійдуть та й самці меченосців не уживаються й можуть мілкотню жерти чи хвостом викидувати) то особливих турбот не викликає а релаксуху дає..... Воду міняти - то все від акваріуму залежить (обєм, наявність водорослей, компресора, як, чим і скільки годуєш). Хоч піранію чи акулу - заведи мініатюрного соміка - порося ще то)))) (але інших риб пожре)...
  • 0

#117 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2561 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 15:14

У мене був акваріум років п*ять. Клопоту з ним забагато. Рекомендацій багато є в інеті, в мене була ціла папка тих сайтів про рибок - вже все повидаляла.
Півнів в одному акваріумі тримати не можна - вони войовничі і скубають одне одного до смерті, або інших рибок. Півня рекомендують тримати одного, окремо, або в парі. Ну у мене в парі вони теж скублися бувало, аж поки один не залишався (або одна). То певно тільки на період розмноження їх підсаджують.
Компресори продаються на ринку. В акваріум треба "бульбашки" (тобто щоб вироблявся кисень), фільтр для води і нагрівач. Воду в акваріумі треба міняти і слідкувати за температурою.
В мого знайомого є великий акваріум із піран*ями. Каже, що живучі.
Зазвичай мені доводилося рибок купувати щороку, а то й півроку нових. Невибагливі рибки (наприклад, барбуси, гупії, сомики тощо) мені не подобаються. А за іншими треба надто складний догляд. Зокрема дискуси в мене довше півроку не жили.
Рибок краще купувати приблизно одного розміру, бо якщо одна з них буде набагато більша, то поскубає решту.
Знайшла кілька хороших порад для починаючих на сайті : http://www.malecha.o...?showtopic=3895
А взагалі на пташиному ринку, де продаються рибки, можна отримати всі потрібні консультації.

Щодо тварин в домі, які згодом стають членами сім*ї...Наприклад, якщо тварина живе в сільському будиночку, то до неї не так "прикипають серцем", бо там тварина має "своє окреме життя" ;)
У міській квартирі тварина стає членом родини, бо все спілкування в неї відбувається виключно із представниками "гомосапієнс")). Я вважаю, що так не має бути.
  • 0

#118 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2561 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 22:17

Та, ще одне про рибок згадалося (хоч з ними стільки мороки, що можна цілу тему написати)) : компресори зазвичай шумлять, зовсім безшумних кажуть не буває. Отже ці всі штукенції цілодобово гудуть в квартирі, причому вночі гудіння стає голосніше, бо навкруги панує тиша ;) Я їх два рази змінювала на ще тихіший, але все одно чути досить добре.
Це одна з причин, чому зрештою від акваріуму довелося відмовитися.
  • 0

#119 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5823 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 19:54

Ану досвідчені люди порадьте щось...Мурка жере як з переляку і спить...тупо жере і спить...і жирна така робиться...лінується навіть гратися. Ми перекормили її? посадити на дієту чи шо?
  • 0

#120 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 13.05.2009 – 20:34

співчуваю -=VJ=- :happytwo: сама близько 2 місяців тому втратила свою тваринку - хом*ячка. В тому році вона два рази захворіла на простуду, і ці два рази її з того світу витягала, носилася до вет лікарні, але таким дріб*яком вони не займаються, мусила сама давати їй антибіотики, кормила з ложечки... :unsure:але з початку березня, вже цього року їй ставало все гірше, за день до смерті якось умудрилася ще й на додачу зламати собі лапку.. 5 березня, під кінец дня вже лежала і ледве дихала, лише кліпала оченятами коли сіділа коло неї, о 16.00 її не стало :D <_< <_< .........це вже 2гий бобрик шо так у мене на руках помирає...........чорт, дуже важко навіть тепер, всеодно не можу без неї((

Повідомлення відредагував @_Kat_@: 13.05.2009 – 20:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних