Перейти до вмісту

Хто більше схильний до зради

Повідомлень в темі: 173

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2009 – 23:02

переміщено
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.03.2009 – 23:08

Не перечитувала всього і даруйте, але на думку прийшла лише вульгарна приказка: сучка не схоче - кобель не скоче....Хотіти і могти - різні речі. Якщо чоловік хоче, а жінка не дає - він не гвалтуватиме...то може собі хотіти далі
  • 0

#23 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.03.2009 – 23:31

Теоретично, зрадити може як чоловік, так і жінка. Але у суспільстві вже склався стереотип, що чоловіки полігамні, і що чим більше "перемог" тим вищий його статус і т.д і т.п. На мою думку більш схильна до зради невпевнена в собі людина, яка всім намагається довести совю неповторність.
  • 0

#24 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2009 – 23:46

Перегляд дописуПовітруля (2.03.2009 23:31) писав:

Теоретично, зрадити може як чоловік, так і жінка. Але у суспільстві вже склався стереотип, що чоловіки полігамні, і що чим більше "перемог" тим вищий його статус і т.д і т.п. На мою думку більш схильна до зради невпевнена в собі людина, яка всім намагається довести совю неповторність.
Ххха.. склався стереотип.. :happytwo: сонце !! в суспільстві скалався стереотип, що дівчина в міні спідницю простітутка... то що насправді так вважати? чи бути розумнішим і розуміти що напрсавді це всього лиш частина одягу а не ознака професії :happy1:

є поняття БІЛЬШІСТЬ..
Більшість це така середня маса з якої ( для уникнення РАДИКАЛЬНИХ прикладів забрані дві крайні категоріїї. Дибіли та геніїї... ось саме отака УЗАГАЛЬНАНЕ маса називається БІЛЬШІСТЬ та відносно неї наводяться приклади.
Теоретично зрадити може ЛИШЕ людина 9 незважабчи на стать)...
Але оскільки жінка є більше емоційна , і її головний контролюючий орган це СЕРЦЕ, а не МОЗОК ( і не тре хмуритись, це не я придумав.. і насправді це не погано це навпаки гарно)... і саме тому вона СХИЛЬНА до більше яскравих переживань та фантазувань..
Розумієте ?? СХИЛЬНА не значить що вона ПЕРША піде зраджувати.. а значить що такі думки , бажання та фантазії. у неї виникають ЧАСТІШЕ та в більшій кількості аніж у чоловіків.. бо ми логіки, а Ви красуні наші Сердечники (не хворі, а ті що живуть емоціями) :ggggg:

Як то кажуть "У нас в думках одна Памела Андерсон" а у Вас вдумках всі чоловіки світу.... :)
  • 0

#25 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 03.03.2009 – 10:00

Флуд видалено
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 13:01

Перегляд дописуivansstef (2.03.2009 22:53) писав:

Мушу тебе розчарувати не лише у мене, а у кожної людини так півкулі побудовані.. Просто в когось більше а в когось менше виражений розвиток

Я нажаль не довідник на тему "як-то мамця доглядаючи дитину буде зраджувати?" - але не тре бути "СЄМІ ПЯДЄЙ ВА ЛБУ" щоб придумати одну -дві схеми... Це лише по-перше...
Невже в такі поважні літа ти не маєш дітей ??? питаюсь саме тому, бо лише людина яка немає досвіду доглядання власних дітей з усіма атрибутами зайнятості, може написати отаку невірну інформацію як "І цікаво було б побачити - як-то мамця доглядаючи дитину буде зраджувати?)) У тебе певно не було племінників або хоч якогось досвіду доглядання за малечею.
З,І, У мене Двоє доньок. Чотири похресника і похресниці.. Більше десятка племінників та племінниць..
З,З,І Показав дискусію дружині..Сказала що "Єслі б шо ,(якщо б хотілося, то і при двох дітях-двійнятах) - то льогко..."
От саме тому ПО ТЕМІ я і висловив що є різниця між ХОТІТИ та ЗРОБИТИ.. Схильність та реалізація - різні речі..
Цікаво, в які такі "поважні літа" треба вже неодмінно мати дітей?))). Ти мене намагався образити чи як?

Вочевидь догляє за дітьми в основному твоя дружина. Тому мати дітей і мати уявлення про догляд за ними - це різні речі :rolleyes:
Якщо твоя дружина так тобі відповіла - то це ваші особисті проблеми і не розповсюджується на всіх жінок :ggggg:

По темі зради матусь, які доглядають за дітьми - маю безліч подруг, знайомих та родичок. Доглядати за дитиною є складною працею, там не те щоб на зраду, іноді дійти до ліжка, щоб виспатися складно.
  • 0

#27 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 03:20

Перегляд дописуБлискавиця (5.03.2009 13:01) писав:

1.Цікаво, в які такі "поважні літа" треба вже неодмінно мати дітей?))). Ти мене намагався образити чи як?

2.Вочевидь догляє за дітьми в основному твоя дружина. Тому мати дітей і мати уявлення про догляд за ними - це різні речі <_<
Якщо твоя дружина так тобі відповіла - то це ваші особисті проблеми і не розповсюджується на всіх жінок ;)

3.По темі зради матусь, які доглядають за дітьми - маю безліч подруг, знайомих та родичок. Доглядати за дитиною є складною працею, там не те щоб на зраду, іноді дійти до ліжка, щоб виспатися складно.

1.Поважні це такі, коли даються поради стосовно виховання дітей, або приклади з життя ЯК поводитися з дітьми тими ПЕРСОНАМИ, які навіть незнають що це таке СВОЇ ДІТИ :ggggg:
Я не намагався тебе образити.. Я взагалі ( якщо ти помітила не намагаюсь) ;) Я або ображаю, або ні :)

1.1.Вочевидь ти помиляєшся... стосовно догляду.. А стосовно МАТИ ДІТЕЙ і МАТИ УЯВЛЕННЯ ПРО ДОГЛЯД ЗА НИМИ - погоджуюсь.. Це різні речі.. і я це знаю з досвіду та з практики .. а ти ? :)

2.Моя дружина звичайно не є шаблоном дій та поведінки для всіх жінок, (але зате вона добра та гарна :) ), це просто був приклад того , що твій закид "...І цікаво було б побачити - як-то мамця доглядаючи дитину буде зраджувати?))......" є хибним та неправдивим.ііііі..."...не розповсюджується на всіх жінок ;) ...."

3. Як каже моя дружина дивлячись на тих хто має одну дитину ( уточню у нас двійнята - дівчата) :
"Хха! мала б я одну дитину, я б сиділа і ноги на стіл виставила б...." Так що не тре ля-ля.. :) і окрім того знову таки.. Що Ви, теоретик, на основі "...безліч подруг, знайомих та родичок. Доглядати за дитиною є складною працею..." розповідаєте практику ?

З,І І взагалі тема не про це.... Дописом Вище я дав розгорнуту відповідь стосовно СХИЛЬНОСТІ..
може там попрактикуєтесь в дотепності та в наведенні прикладів з життя "...подруг, знайомих та родичок..." ??? :)
з,І А власний досвід є ?
  • 0

#28 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.03.2009 – 11:46

Уявимо умовні обставини: чоловік і дружина, 10 років шлюбу, двої дітей, власний куток.
Якщо за таких умов сталася зрада - то тут важко сказати або зпрогнозувати хто більше буде схильний до неї. Якщо стався сам факт, значить стосунки в родині не ідеальні, зникли почуття і з'явилися перешкоди для щасливого сімейного життя. Є ще інший фактор - пошук нових "вражень і відчуттів".
Мені здається, що зрадити можуть обоє, кому вистачить смілості і хто більше буде озлоблений життям. На жаль від такої втрати почуттів ніхто не застрахований!
  • 0

#29 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 14:55

Перегляд дописуМалюсінька (6.03.2009 11:46) писав:

Уявимо умовні обставини: чоловік і дружина, 10 років шлюбу, двої дітей, власний куток.
Якщо за таких умов сталася зрада - то тут важко сказати або зпрогнозувати хто більше буде схильний до неї. Якщо стався сам факт, значить стосунки в родині не ідеальні, зникли почуття і з'явилися перешкоди для щасливого сімейного життя. Є ще інший фактор - пошук нових "вражень і відчуттів".
Мені здається, що зрадити можуть обоє, кому вистачить смілості і хто більше буде озлоблений життям. На жаль від такої втрати почуттів ніхто не застрахований!
чому ти говориш про зраду як про доконаний факт ??? СХильність це є термін який визначає можливість то бто факту зради ще немає...
от тепер оп иши все те що ти гарно написалає, але з точки зору що ще зради ніякої не було..
як вважатимеш ? хто схильніший 7
  • 0

#30 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:07

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 14:55) писав:

чому ти говориш про зраду як про доконаний факт ??? СХильність це є термін який визначає можливість то бто факту зради ще немає...
от тепер оп иши все те що ти гарно написалає, але з точки зору що ще зради ніякої не було..
як вважатимеш ? хто схильніший 7

Важко мені виділити когось більш схильнішого до зради. Це може бути і мужчина, може бути і жінка. Але все-таки спробую. Мені здається що чоловік, бо в природі в меншій степені закладена схильність до зради. Вона берегиня домашнього вогнища, вона на підсвідомості віддана одному чоловікові. Він - стомлений побутом, одноманітністю сімейного життя. Це моя думка - жіноча. Хоча представники протилежної статі можуть зі мною сперечатися. Принаймні я зовсім не схильна до зради. Я навіть на каву не хочу йти ні з ким, бо в мене є наречений. Він - мій коханий і я віддана і вірна йому. Навіть думки іншої не припускаю.
  • 0

#31 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:15

Перегляд дописуМалюсінька (6.03.2009 16:07) писав:

. Мені здається що чоловік, бо в природі в меншій степені закладена схильність до зради.

Так... чоловік більше схильний, бо природою закладена МЕНША схильність ?? <_< Розжуйте мені тугодуму.. :ggggg:
  • 0

#32 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:16

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 16:15) писав:

Так... чоловік більше схильний, бо природою закладена МЕНША схильність ?? <_< Розжуйте мені тугодуму.. :ggggg:
БО В ЖІНОЧІЙ ПРИРОДІ ЗАКЛАДЕНА МЕНША СХИЛЬНІСТЬ ДО ЗРАДИ
Це опечатка, вибачте...
  • 0

#33 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 17:14

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 16:15) писав:

У біологію роду людського закладено інстинкт збереження роду.
Тому чоловіки шукають як "ощасливить" побільше жінок.
А жінки вибирають кращого. І тільки від неї залежить чи буде чоловік зраджувать чи ні
"Поки сучка не схоче- кобель не скоче"- таке є пріслів'я. А народу треба вірить.
  • 0

#34 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 18:01

Перегляд дописуМалюсінька (6.03.2009 16:16) писав:

БО В ЖІНОЧІЙ ПРИРОДІ ЗАКЛАДЕНА МЕНША СХИЛЬНІСТЬ ДО ЗРАДИ
Це опечатка, вибачте...
та ну.. <_< перестаньте :ggggg: природа нічого такого не закладала.. ;) Зрада - це психологічний, а не генетичний витвір.. і до природи ( на мою думку) немає відношення :)

Жінка як хранительниця очага - це також витвір суспільства.. Витвір тих прадавніх чоловіків які таким макаром вирішили обмежити жінку в правах, оточити певною "золотою кліьткою"
Типу "Сиди вдома ніде не ходи, ( і тут же лагідно) хранительниця ти наша :) ) " Чоловіки тупо вішали локшину на вуха, а жінки через свою ГІПЕРЧУТЛИВІСТЬ ТА ГІПЕРЕМОЦІЙНІСТЬ вірили... :)
  • 0

#35 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.03.2009 – 11:55

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 03:20) писав:

1.Поважні це такі, коли даються поради стосовно виховання дітей, або приклади з життя ЯК поводитися з дітьми тими ПЕРСОНАМИ, які навіть незнають що це таке СВОЇ ДІТИ <_<
Я не намагався тебе образити.. Я взагалі ( якщо ти помітила не намагаюсь) :ggggg: Я або ображаю, або ні ;)

1.1.Вочевидь ти помиляєшся... стосовно догляду.. А стосовно МАТИ ДІТЕЙ і МАТИ УЯВЛЕННЯ ПРО ДОГЛЯД ЗА НИМИ - погоджуюсь.. Це різні речі.. і я це знаю з досвіду та з практики .. а ти ? :)

2.Моя дружина звичайно не є шаблоном дій та поведінки для всіх жінок, (але зате вона добра та гарна :) ), це просто був приклад того , що твій закид "...І цікаво було б побачити - як-то мамця доглядаючи дитину буде зраджувати?))......" є хибним та неправдивим.ііііі..."...не розповсюджується на всіх жінок ;) ...."

3. Як каже моя дружина дивлячись на тих хто має одну дитину ( уточню у нас двійнята - дівчата) :
"Хха! мала б я одну дитину, я б сиділа і ноги на стіл виставила б...." Так що не тре ля-ля.. :) і окрім того знову таки.. Що Ви, теоретик, на основі "...безліч подруг, знайомих та родичок. Доглядати за дитиною є складною працею..." розповідаєте практику ?

З,І І взагалі тема не про це.... Дописом Вище я дав розгорнуту відповідь стосовно СХИЛЬНОСТІ..
може там попрактикуєтесь в дотепності та в наведенні прикладів з життя "...подруг, знайомих та родичок..." ??? :)
з,І А власний досвід є ?
У нас на форумі небагато людей, які мають власних дітей. Це не означає, що їм заборонено висловлювати свою думку ;)
Щодо іншого, то я - жінка, а ти - чоловік. І як би ти не розмірковував щось про схильність жінок до зради ти можеш про це лише здогадуватися, або вірити на слово іншим жінкам. ЗНАТИ щось напевне про схильність жінок до зради може тільки жінка. Так само, як про чоловічу зраду може знати тільки чоловік. Тому що це внутрішня особливість, яку можна передати словами, а можна й замовчувати, або збрехати.
Жінка про схильність чоловіків може лише здогадуватися, так само, як і чоловік про схильність жінок.

Власне тому я вважаю цю тему блудослів*ям. І єдина теза, яку я говорила напевне, це те, що і чоловіки і жінки схильні до зради. Оце і все що можна по цій темі сказати напевне :)
  • 0

#36 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 14:17

50/50
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.03.2009 – 17:16

Перегляд дописуБлискавиця (7.03.2009 11:55) писав:

Щодо іншого, то я - жінка, а ти - чоловік. І як би ти не розмірковував щось про схильність жінок до зради ти можеш про це лише здогадуватися, або вірити на слово іншим жінкам. ЗНАТИ щось напевне про схильність жінок до зради може тільки жінка. Так само, як про чоловічу зраду може знати тільки чоловік. Тому що це внутрішня особливість, яку можна передати словами, а можна й замовчувати, або збрехати.
Жінка про схильність чоловіків може лише здогадуватися, так само, як і чоловік про схильність жінок.
а якщо фактичний бік відомий, то про що "здогадуватися", про добровільність адьюльтерів чишо? а нафіга?
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.03.2009 – 07:27

Перегляд дописуivansstef (11.03.2009 00:25) писав:

Чи хтось може проаргументувати свою точку зору
До зради схильний більше той, хто більше схильний до зради. Якщо розглядати це явище комплексно, то варто було б вписати у тему темперамент, дитячі проблеми, моральні установки і ще багато чого. А автор запитався "чоловік чи жінка", чим ляпнув щалену дурницю. Це те саме, що запитати: хто більше схильний до продовження роду: чоловік чи жінка? Зважаючи на те, що у зраді як і у продовженні роду беруть участь обоє статей і без одної не вийде зради (гомосексуальні випадки до уваги не братимемо, бо стріляти). Схильність до зради - це особливість людини, таку схильність мають лише певні особи кожної статі, кількість яких можна оцінити статистично. Але якщо, скажімо, вийде, що чоловіків схильних 30%, а жінок 29%, то вершиною тупості буде одразу гасати по всьому форумі та безперервно твердити, що чоловіки більш схильні до зради. Питання тут не у схильності певної статі до зради, а у наборі певних особливостей, який у чоловіка може трапитись. А може і не трапитись. Тож, якщо подобається - займайтеся уніфікацією, яку семіти завзято розповсюджують, я ж процитую надпис з воріт Бухенвальду: "Кожному своє".
  • 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.03.2009 – 08:36

Як може бути хтось більше чи менше "схильний"? Є якийсь ген "зрадливості"? Якби був-то можна ще про це говорити,а так....
Все залежить від обставин. Жінка страшна,коханка гарна(або такою здається) Жінка дура,коханка розумна(або такою здається) і тд.
  • 0

#40 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 11.03.2009 – 12:02

ivansstef, Блискавиця - ваші розборки перенесла сюди. Припиняйте з"ясовувати ваші відносини на загал.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних