Перейти до вмісту

Хто більше схильний до зради

Повідомлень в темі: 173

#121 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.11.2011 – 20:53

Перегляд дописуМаківка (18.11.2011 19:57) писав:

Звісно, п. Безбожнику. Диму без вогню не буває. І якщо вже чоловіка потягло у ту пшеницю чи гречку, то дружині варто таки задуматися над тим, з якого це дива він туди почалапав. А чи не проблема у їй самій? Кохання - почуття відносне. Кожен проявляє його по-своєму. Ви, чоловіки, прирівнюєте його до пристрастей, сексу, покірності тощо. Тож коли цього бракує, чалапаєте, як самці, у пошуках кращого. І ніякий ланцюг тоді вас не втримає.

Так, шось треба робить з тобою. В питанні кохання, єсстно. Я спробую пояснити по іншому...уяви собі ситуцію: ти знаходишся в пустелі і страждаєш від спраги..нічого іншого тобі не хочеться...по якісь неймовірній причині зявляються якісь люди і пропонують тобі все що завгодно: торт, мед, цукор, гроші, пропонують заспівати, потанцювати, розповісти тобі цікаву історію...все, окрім кухля води, без якого твоє життя неможливе. Так от, кицюню, кохати якусь Жінку по справжньому, це все життя перебувати в "тій пустелі". І тим кухликом води, є Вона. Все, що решта, немає для тебе значення, оскільки все твоє єство прагне тільки ЇЇ. Про яку зраду може бути мова ? Сказавши нижче, що її не може бути, по визначенню, я мав на увазі ось ту "пустелю"...а справжнє кохання іншим то і не буває. Сказавши : і жінки котрих він кохає на протязі життя, я мав на увазі і дружину (або кількох) і сторонніх жінок, окрім Неї. З Нею, зрада неможлива. З Ним, теж, до речі.

Цитата

П. с. За кицюню дякую. :)

Нема за шо дякувать. Кицюня, це твій нормальний повсякденний стан.

Перегляд дописуОлеська (18.11.2011 20:00) писав:

Я не кажу, що жінки хороші. Я кажу, що вони моногамні в більшості своїй. Навіть жінка-німфоманка (беру за приклад свою подругу - реальний приклад) буде терпіти і роками чекати чоловіка із-за кордону і не зрадить навіть коли до неї буде підкатувати найкращий в будь-якому сенсі чоловік. Причиною зради може бути хіба зрада чоловіка (ну тіпа "я мстю і мстя моя страшна").
Щодо матріархату. Чому Ви пов"язуєте полігамність до устрою? Тобто той, хто при владі, має право на зраду, чи як?

А я, думаю, що моногамність жінок не перевищує моногамність чоловіків. І полігамність, теж. Чоловіки теж, здатні роками, це є факт і не такий вже рідкісний. Тут ще одна штучка криється. Зрада чоловіком і зрада жінкою вони є одним діянням, але причини різні. І тому. помилково, може здаватись що ось чоловіки зраджують частіше. Ну насправді, на перший погляд начеб то так. Для чоловіка причиною "налєво" можуть бути довгі стрункі ноги, наприклад. А для жінки, нова модель "мерса", кращий будинок, солодші слова, комплімани, квіти, подарунки, ну і т.д. Співсталяти довгі ноги і перераховані речі, важкувато, але при поверхневому погляді здається що ніби в першому випадку зраджують частіше.

Цитата

І, до речі, як Ви ставитесь до багатожонства у східних країнах? (Ніде ж у світі немає багатомужства? :) )

Ну це вже з області релігії. А я зарікся на тему релігії. Скажу лише, по старому заповіту багатожонство не заборонено, а коран, в основі своїй, мало відрізняється. Особисто я, ніяк не ставлюсь до цього питання, кажучи про схід. Це їх справа. Говорячи про нас, словян, я думаю що це мерзенно і неможливо, оскільки в нашій традиції, жінка не була річчю-причандалом. Вона боготворилась як рожаниця, і це має бути повернуто в наше життя, незалежно від тОго, якою буде релігія.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.11.2011 – 21:02

• 0

#122 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.11.2011 – 23:43

А хто винен, шо довгі, стрункі ноги частіше попадаються ніж нові моделі мерсів і будинків :)
  • 0

#123 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.11.2011 – 15:04

До зради більше схильні чоловіки. Полігамія від природи бере своє. Навіть якщо робиш для нього все що хоче, виконуєш всі його захцянки і при тому виглядаєш на всі 100%, він полюбе буде заглядатися на когось іншого.
Всяке буває і тривалі стосунки з часом приїдаються, але це не привід для зради. Треба шукати якийсь вихід між собою, а не на стороні.
  • 0

#124 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 15:30

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 15:04) писав:

До зради більше схильні чоловіки. Полігамія від природи бере своє. Навіть якщо робиш для нього все що хоче, виконуєш всі його захцянки і при тому виглядаєш на всі 100%, він полюбе буде заглядатися на когось іншого.
Всяке буває і тривалі стосунки з часом приїдаються, але це не привід для зради. Треба шукати якийсь вихід між собою, а не на стороні.
Заглядатися - не значить зраджувати :)
Крім того, причина не в полігамії чоловіків/жінок, а причина в психологої чоловіків/жінок, на мою думку.

Повідомлення відредагував Topper: 19.11.2011 – 15:32

• 0

#125 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 19.11.2011 – 15:34

скільки вас ще напише про природню полігамію і запліденння найбільшої кількості самок? ви такі потішні. та навіть в в дикій природі є повно моногамних тварин. але ні, все одно зраду чоловіка ви будете спихати на природу. і байдуже, що насправді він аж ніяк не збирається запліднювати тих, до кого наліво він ходить. а може вам так легше цей факт пережити? мол, я тут ні при чому, це він в мене такий самець трахучий, хоче землю запліднити?
  • 0

#126 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:01

Перегляд дописуTopper (19.11.2011 15:30) писав:

Заглядатися - не значить зраджувати :)
Крім того, причина не в полігамії чоловіків/жінок, а причина в психологої чоловіків/жінок, на мою думку.
Заглядатися - це вже перший крок...

Перегляд дописучорно-біла (19.11.2011 15:34) писав:

скільки вас ще напише про природню полігамію і запліденння найбільшої кількості самок? ви такі потішні. та навіть в в дикій природі є повно моногамних тварин. але ні, все одно зраду чоловіка ви будете спихати на природу. і байдуже, що насправді він аж ніяк не збирається запліднювати тих, до кого наліво він ходить. а може вам так легше цей факт пережити? мол, я тут ні при чому, це він в мене такий самець трахучий, хоче землю запліднити?
Моногамія в природі - лебеді, омари і все. Всі решта полігамні. Я не казала що чоловіки ходять і всіх запліднюють. З часом стосунки приїдаються, і деякі умудряються якось відновити гармонію вже в тому що є, а деяким (більшості) просто легше піти на ліво за новими відчуттями.
  • 0

#127 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:02

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 15:01) писав:

Моногамія в природі - лебеді, омари і все
:)
ти впевнена?
  • 0

#128 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.11.2011 – 16:05

Галка хоче сказати, шо всі люди - тварини і кохання не існує.
  • 0

#129 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:07

Перегляд дописучорно-біла (19.11.2011 16:02) писав:

:)
ти впевнена?
Не віриш мені - питай в Гугла. Є випадки коли тварини паруються декілька сезонів тільки парою, але потім все рівно паруються з іншими.

Перегляд дописуSensssorika (19.11.2011 16:05) писав:

Галка хоче сказати, шо всі люди - тварини і кохання не існує.
Я десь сказала ВСІ? Не треба мої слова перекручувати.
  • 0

#130 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:11

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 16:01) писав:

Заглядатися - це вже перший крок...
Я ж казав, психологія інша: чоловіки люблять очима, жінки - вухами!

Тобто якшо ти будеш багато спілкуватись зі знайомим, то це не буде перший крок до зради коханому?
  • 0

#131 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:13

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 15:07) писав:

Не віриш мені - питай в Гугла. Є випадки коли тварини паруються декілька сезонів тільки парою, але потім все рівно паруються з іншими.
ні, це ти запитай краще. та хоча б до вікі сходи, вона знає.
так чи інакше, якщо стосунки приїдаються, то може вони ніколи особливо і не смакували.
  • 0

#132 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.11.2011 – 16:18

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 16:07) писав:

Я десь сказала ВСІ? Не треба мої слова перекручувати.
ааа..ну добре. ти кажеш. что тваринами є саме чоловіки. бо чомусь постійно їх,чоловіків, з цими тваринами порівнюєш, придумуючи їм якусь полігамність.

якшо вже так, то тих же полігамних тварин,але жіночої статі, хто є полігамним? чи в тварин теж так, шо, наприклад, кіт гуляє,а бідна кіша сидить і вдома його чекає? ну дурість же.

схильні до зради одноквоаво, виходячи з твоїх же "інстинктів" і бла-бла-бла.
  • 0

#133 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:20

Перегляд дописуTopper (19.11.2011 16:11) писав:

Я ж казав, психологія інша: чоловіки люблять очима, жінки - вухами!

Тобто якшо ти будеш багато спілкуватись зі знайомим, то це не буде перший крок до зради коханому?
Якщо далі спілкування справа не йде - то це не зрада.

Перегляд дописучорно-біла (19.11.2011 16:13) писав:

ні, це ти запитай краще. та хоча б до вікі сходи, вона знає.
так чи інакше, якщо стосунки приїдаються, то може вони ніколи особливо і не смакували.
Навіщо мені це питати - це елементарні речі, які і так загальновідомі.
Всі стосунки приїдаються - просто треба в цей момент разом шось нове шукати а не кожен окремо.

Перегляд дописуSensssorika (19.11.2011 16:18) писав:

ааа..ну добре. ти кажеш. что тваринами є саме чоловіки. бо чомусь постійно їх,чоловіків, з цими тваринами порівнюєш, придумуючи їм якусь полігамність.

якшо вже так, то тих же полігамних тварин,але жіночої статі, хто є полігамним? чи в тварин теж так, шо, наприклад, кіт гуляє,а бідна кіша сидить і вдома його чекає? ну дурість же.

схильні до зради одноквоаво, виходячи з твоїх же "інстинктів" і бла-бла-бла.
Я не казала що люди це тварини - це ти собі з чогось придумала. І навіть в тварин, самка народжує потомство і дбає про нього - типу жінка яка сидить вдома, якщо вже зрівнювати за твоїми критеріями.
  • 0

#134 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.11.2011 – 16:24

щодо отого приїдання стосунків.

ще раз повторю: у мене батьки 25 років разом живуть і тато досі маму на руках носить. і не тому, шо тато в мене здоровенний як шафа,а мама меленька,струнка і йогою займається. люди як кохали в 20 років - так і досі кохають. заздріть шо лі.
  • 0

#135 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:28

Перегляд дописуSensssorika (19.11.2011 16:24) писав:

щодо отого приїдання стосунків.

ще раз повторю: у мене батьки 25 років разом живуть і тато досі маму на руках носить. і не тому, шо тато в мене здоровенний як шафа,а мама меленька,струнка і йогою займається. люди як кохали в 20 років - так і досі кохають. заздріть шо лі.
Просто люди дорожать одне одним, і не хочуть це втратити. Ти ж не знаєш які в них стосунки насправді були колись, і що вони пережили. Але це дуже радує що люди щасливі після стількох років спільного життя.
  • 0

#136 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:30

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 15:20) писав:

Навіщо мені це питати - це елементарні речі, які і так загальновідомі.
Всі стосунки приїдаються - просто треба в цей момент разом шось нове шукати а не кожен окремо.

Я не казала що люди це тварини - це ти собі з чогось придумала. І навіть в тварин, самка народжує потомство і дбає про нього - типу жінка яка сидить вдома, якщо вже зрівнювати за твоїми критеріями.
як хочеш. омари з лебедями щиро вдячні тобі, що ввійшли в загальновідомомий список моногамних пар. вовки, для прикладу, трохи ображаються, але так і бути.
я от не уявляю, як шукати щось нове, якщо стосунки вичерпали себе.

самки народжують не раз. від різних самців. курви такі
  • 0

#137 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:34

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 16:20) писав:

Якщо далі спілкування справа не йде - то це не зрада.
А хто зна, чи не зайде далі спілкування?То чому ж якщо тільки заглядати на красоту - це вже вважається зрада?
  • 0

#138 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.11.2011 – 16:36

Перегляд дописучорно-біла (19.11.2011 16:30) писав:

як хочеш. омари з лебедями щиро вдячні тобі, що ввійшли в загальновідомомий список моногамних пар. вовки, для прикладу, трохи ображаються, але так і бути.
Вовки паруються на декілька сезонів,а може і навіть на один.

я от не уявляю, як шукати щось нове, якщо стосунки вичерпали себе.
Кудись з'їздити тільки вдвох, або навпаки компанією. Записатися разом в якийсь гурток. Зрештою народити дитину, якщо ще не маєте.

самки народжують не раз. від різних самців. курви такі
Люди не тварини!

Перегляд дописуTopper (19.11.2011 16:34) писав:

А хто зна, чи не зайде далі спілкування?То чому ж якщо тільки заглядати на красоту - це вже вважається зрада?
Це перший крок. Якщо глянув та й забув - прощається. Якщо глянув і пішов знайомитись - можна вже й поскандалити.
  • 0

#139 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.11.2011 – 16:37

Перегляд дописуTopper (19.11.2011 15:34) писав:

така вже логіка жіноча - поговорити можна, порозглядати - зась. змирись))
  • 0

#140 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.11.2011 – 16:43

я взагалі не розумію, чому деяких дивує, як можна стільки років разом прожити. прожити і не знудитися. шозабрєєд.

якшо люди дорожать один одним і не хочуть цього втратити, то це якось виключатиме полігамію, хіба нє?

і чоловік і жінка однаково схильні до пошуків свого партнера. деякі відразу знаходять,деякі - ні. але, зустрівши необхідну людину, більшість таки зупиняється. хіба в деяких існує особлива жадібність, знайшовши один скарб, шукати ще. знецінюючи те, що вже маєш. але стать тут не причому. совісті може не бути як в чоловіка, так і у жінки.

як шукати щось нове, якщо стосунки вичерпали себе.

Перегляд дописуHalka (19.11.2011 16:36) писав:

народити дитину, якщо ще не маєте.
і зламати життя дитині?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних