Перейти до вмісту

Цькувати Президента — це тепер безпечно і навіть модно

Повідомлень в темі: 171

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.02.2009 – 21:11

Ну добре. Підем шляхом доведення від супротивного.

Пан VJ доводить, що девальвація була непотрібною.
Супергеніальний план VJ :
1.НБУ підтримує курс долару стабільним, викидає на біржу долари з резервного запасу. А оскільки експорт зменшився завдяки міжнародній кризі, то і надходження валюти на міжбанк також. НБУ повністю вичерпує свої запаси валюти. Долар завалюється сам, і не в 2 рази, а взагалі невідомо в скільки.
2. НБУ підтримує курс долару стабільним. Зменшується конкурентоспроможність українського експорту на міжнародні ринки. Товар задорогий. Що ще більше впливає на пункт №1.
3. Оскільки зменшується експорт, то й людей підприємці виганяють на вулиці не тисячами, а сотнями тисяч.

Класний план. Пане Віджей Ви напевно про таке мрієте?
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2009 – 21:16

Перегляд дописуLady Erato (28.02.2009 20:47) писав:

це все б чудово, якби не один маленький ньюанс - в нас і вітчизняні товари подорожчали

Звісно подорочали - навіть якщо той товар зібрали із запчастин у нас, то запчастини імпортні, бензин імпортний, транспорт імпортний, навіть дриль та викрутка у співробітника імпортні. Не кажучи вже про те, що оренду приміщення вони сплачують у доларах і зарплату розраховують в них же.

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2009 21:11) писав:

1.НБУ підтримує курс долару стабільним, викидає на біржу долари з резервного запасу. А оскільки експорт зменшився завдяки міжнародній кризі, то і надходження валюти на міжбанк також. НБУ повністю вичерпує свої запаси валюти.

З якого доброго дива він їх вичерпає, цікаво? Усі ці долари, які з нього вимили і продовжують вимивати, купуються за рефінансування, яке він надав банкам. По факту НБУ подарував їм свої резерви і гривню в цілому. Не було б рефінансування - нікому той долар не був би потрібен, шукали б інші методи.

Зменшується конкурентоспроможність українського експорту на міжнародні ринки. Товар задорогий.

При відкритті внутрішнього ринку досягається можливість почекати, а міжнародні ринки деяких наших експортних товарів вже зараз починають повертатися назад до свого колишнього стану. От тільки гривня назад не повернеться тепер ще років десять.

Класний план. Пане Віджей Ви напевно про таке мрієте?

Я мрію, щоб в Україні було побільше людей, які думають головою, і поменше yushchenkів
  • 0

#83 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.02.2009 – 21:20

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 22:11) писав:

Ви багато бачили критики щодо швейцарської, норвезької, австралійської чи канадської влади?
1.Швейцарська- критика про вступ до Шенгену, до дозволу на працю іммігрантів. Інакше не було б референдумів.
2.Ну про норвезьку критику ніц не скажу, зважаючи на те , що це країна з величезними покладами нафти, багато розуму не треба, щоб там керувати.
3.Австралійський - нема критики зовсім. люди гинуть в пожежах. І люди кажуть "дякуємо шановний прем*єр міністр"
4. Про Квебек взагалі мовчу.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 21:33

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2009 21:20) писав:

1.Швейцарська- критика про вступ до Шенгену, до дозволу на працю іммігрантів. Інакше не було б референдумів.

Не валіть докупи котлети у вигляді референдумів та мух-критику, якої немає. Інакше попрошу навести хоч одну критичну публікацію з швейцарських ЗМІ.

2.Ну про норвезьку критику ніц не скажу, зважаючи на те , що це країна з величезними покладами нафти, багато розуму не треба, щоб там керувати.

Раджу повернути голову на Схід і придивитись до країни з ще більшими покладами нафти.

3.Австралійський - нема критики зовсім. люди гинуть в пожежах. І люди кажуть "дякуємо шановний прем*єр міністр"

Люди кажуть, що прем'єр-міністр особисто спалив тих людей? цитату будь ласка.

4. Про Квебек взагалі мовчу.

Отож, краще мовчіть.
  • 0

#85 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 23:23

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 21:11) писав:

Шановний, український виробник існує тільки один - зерна. Все інше - від китайського часнику, аргентинського м'яса та польських яблук до корейських автівок, прибалтійської білизни та молдавського вина - імпортне. Навіть українські книжки, якщо вони нормальної якості, друкуються з імпортного паперу на імпортних верстатах. Озирніться довкола і зніміть рожеві окуляри, може щось роздивитеся.
Овочі маємо свої /насіння імпортне, проте росте воно на нашій землі у межах вітчизняних господарств: якщо не вірите - виїдьте трохи за Київ/, зі мнясом дійсно біда, але як раз уряд у цьому й винен, білизна у мене, як і одяг - виключно вітчизняного виробництва /кому не подобається Ярославль, СТС чи Воронін, нічим не допоможу, нажаль/, вина п'ю живі - кримські /у пана взагалі істотні провали пам'яті - вже й Масандрою знехтував/.

Ви багато бачили українських ноутбуків? Може часто зустрічаєте українські мобільні телефони, телевізори, годинники, комп'ютерні іграшки? Ви хоча б корм для собак та шоколадні батончики українські в очі бачили? У нас навіть цукор здебільшого вже не буряковий в цукерках, а з цукрової тростини.
Ви мене, їй-бо, вбиваєте. Сподіваюсь, що таких в нашій країні небагато.
Impression очі намуляв, до речі. Шоколядні батони бачив - вам може повилазило, вибачте на слові. Цукор - ще не вся цукерка.
Таврію, Краз, ХТЗ та ЛАЗ випускаємо - що вам ще треба?

Ви багато бачили критики щодо швейцарської, норвезької, австралійської чи канадської влади?
Знову виключення, що підтверджують правило?
  • 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 00:02

Зовнішній торгівельний баланс України не перейшов межі 70%, тобто Україна в найгірший час спромоглася продати за кордон 70% того, що там купила.
Можна довго нарікати на те, що 70% надзвичайно мало, але треба бути йолопом, аби не розуміти, що українці би ніяк не вижили на ті 30%, що в них лишилися без власних товарів. Тому розмови про те, що всі чи навіть більшість товарів в Україні імпортні - є безглуздими вигадками недалекоглядних людей, котрі знехтували здоровим глуздом заради емоційності промов.
Крім того, жодна країна у світі /навіть СРСР/ не жива на виключно власні товари, проте завжди завозить товари з-зовні. Так робить вся Еўропа, США, Японія, Кетай і всі решта країн світу: різниця лише у рівні обробки товару: ми продаємо Еўропі залізну руду чи метал, а вона нам готове устаткування. То якщо в України буде поганий зовнішньоторгівельний баланс із причини великого споживання імпортованої сировини наприклад алюмінію/ при малому обсягу експортного продажу устаткування /наприклад літаків/ - невже хтось також буду вважати це вкрай /просто невичерпно/ поганим і рішуче вимагатиме зниження вартості доляра?
  • 0

#87 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 01:32

Перегляд дописуzav (28.02.2009 23:23) писав:

Овочі маємо свої /насіння імпортне, проте росте воно на нашій землі у межах вітчизняних господарств: якщо не вірите - виїдьте трохи за Київ/

Ви, здається, трохи призабули, що я двадцять років за цим Києвом жив.
Нема у нас своїх овочів. Хочете посперечатись - підіть і купіть зараз українські помідори чи огірки.
Де воно росте - не має значення. Добрива - імпортні, паливо - імпортне, машини та обладнання - імпортні.

зі мнясом дійсно біда, але як раз уряд у цьому й винен

Нагадайте-но мені, хто обрубав ідею Тимошенко скасувати ВЕЗ, через які до нас пливуть сотні тисяч тон неконтрольованих м"ясних продуктів?

білизна у мене, як і одяг - виключно вітчизняного виробництва /кому не подобається Ярославль, СТС чи Воронін, нічим не допоможу, нажаль

Так отож, що нажаль. Бо коли в ньому дірки через місяць - то якось ламає щомісяця нове купувати. Простіше раз на рік-два зайти до "Адідасу".

вина п'ю живі - кримські /у пана взагалі істотні провали пам'яті - вже й Масандрою знехтував/.

Щодо живих - потішили. Наразі в Україні в продажу взагалі нема живих вин - один відновлений з того ж таки молдавського порошку винний концентрат з плодово-ягідними домішками, розбавлений спиртом, смак та запах якого не відбити нічим. Щодо того, що зветься вином - спробуйте французьке, навіть найгірше. Зрозумієте, який та Масандра шмурдяк.

Impression очі намуляв, до речі. Шоколядні батони бачив - вам може повилазило

Це Ви про оте радянське прямокутне оковирло? Так, аж один є, точно. Щоправда жодних горіхів, нуги чи будь-якого іншого наповнювача, один шоколад. Просто чудово.

Таврію, Краз, ХТЗ та ЛАЗ випускаємо - що вам ще треба?

Мені? Мені вже нічого не треба - маю чудовий іспанський Seat. Вибачайте вже, але викидати свої гроші на Таврію чи ЛАЗ не збираюся.

Знову виключення, що підтверджують правило?

Перестаньте повторювати цю недоладну помилково перекладену фразу - виглядає, м'яко кажучи, смішно. Не будьте членом стада, яке повторює дурниці за іншими не думаючи.

Перегляд дописуzav (1.03.2009 00:02) писав:

Зовнішній торгівельний баланс України не перейшов межі 70%, тобто Україна в найгірший час спромоглася продати за кордон 70% того, що там купила.

Не "Того, що там купила", а "на суму того, що купила". Купила багато всього різного, продала - міндобрив, сталі та зерна. Теж мені, великий здобуток.

Тому розмови про те, що всі чи навіть більшість товарів в Україні імпортні - є безглуздими вигадками недалекоглядних людей, котрі знехтували здоровим глуздом заради емоційності промов.

Ви ж любите цей сайт?
http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operati...tsztt1208_u.htm
То беріть і вивчайте, що саме і в яких об"ємах ми там купуємо.

До речі, цікава згадка. К"Е"тай імпортує дві речі - технології та енергоносії. На цьому все.

То якщо в України буде поганий зовнішньоторгівельний баланс із причини великого споживання імпортованої сировини наприклад алюмінію/ при малому обсягу експортного продажу устаткування /наприклад літаків/ - невже хтось також буду вважати це вкрай /просто невичерпно/ поганим і рішуче вимагатиме зниження вартості доляра?

Літаки продають дещо іншими методами, а не іграми з валютою у всього народу. А оскільки ми вміємо лише робити "погано, зате дешево", то не лише не торгуємо ними, а й самі літаємо Ейрбасами та Боїнгами.
  • 0

#88 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 19:53

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2009 01:32) писав:

Ви, здається, трохи призабули, що я двадцять років за цим Києвом жив.
Нема у нас своїх овочів. Хочете посперечатись - підіть і купіть зараз українські помідори чи огірки.
У вас там, за Києвом, ананаси не росли, часом?
В Україні помідори-огірки зазвичай родять вітку, а взимку їх споживають консервованими. Якщо ви не абчили вітчизняних овочевих консервів - це ваша біда, не моя.

Нагадайте-но мені, хто обрубав ідею Тимошенко скасувати ВЕЗ, через які до нас пливуть сотні тисяч тон неконтрольованих м"ясних продуктів?
Контрольовані чи ні - неважливо. Важливо, щоби цього взагалі не було, а це потребує підняття власного господарства. Уряд цього досі не зробив.

Так отож, що нажаль. Бо коли в ньому дірки через місяць - то якось ламає щомісяця нове купувати. Простіше раз на рік-два зайти до "Адідасу".
Не маю дірок ані в СТС, анів Ярослвлі, ані у Воронині. Що я не так роблю?

Щодо живих - потішили. Наразі в Україні в продажу взагалі нема живих вин - один відновлений з того ж таки молдавського порошку винний концентрат з плодово-ягідними домішками, розбавлений спиртом, смак та запах якого не відбити нічим. Щодо того, що зветься вином - спробуйте французьке, навіть найгірше. Зрозумієте, який та Масандра шмурдяк.
Приходьте на Антоновича, 93 до магазину "Живі вина Бочонок" й скажіть це продавцеві.
Спробуйте спершу Масандру, тоді радьте.

Це Ви про оте радянське прямокутне оковирло? Так, аж один є, точно. Щоправда жодних горіхів, нуги чи будь-якого іншого наповнювача, один шоколад. Просто чудово.
Вам батончик чи нуга з горіхами? Купіть окремо горіхів та нуги й їжте, цукерки тут чим завинили? Якщо ви ананаси полюбляєте, то теж Президент буде винен, що їх імпортують?

Мені? Мені вже нічого не треба - маю чудовий іспанський Seat. Вибачайте вже, але викидати свої гроші на Таврію чи ЛАЗ не збираюся.
Так і кажіть, що не бажаєте, а не розповідайте казки про те, чого в Україні не виробляють. Усе виробляють, не хвилюйтеся.

Перестаньте повторювати цю недоладну помилково перекладену фразу - виглядає, м'яко кажучи, смішно. Не будьте членом стада, яке повторює дурниці за іншими не думаючи.
Злив за зміну теми розмови зараховано, дякую.

Ви ж любите цей сайт?
http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operati...tsztt1208_u.htm
То беріть і вивчайте, що саме і в яких об"ємах ми там купуємо.
От ви й вивчайте - ви ж стверджуєте, що в Україні всі товари імортні.

До речі, цікава згадка. К"Е"тай імпортує дві речі - технології та енергоносії. На цьому все.
Посилання, пане, посилання.

Літаки продають дещо іншими методами, а не іграми з валютою у всього народу. А оскільки ми вміємо лише робити "погано, зате дешево", то не лише не торгуємо ними, а й самі літаємо Ейрбасами та Боїнгами.
Вивчайте матчастину, бо знову набрехали.
  • 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 21:08

Перегляд дописуzav (1.03.2009 19:53) писав:

У вас там, за Києвом, ананаси не росли, часом?

Ананаси - ні, а лимони - так, спокійно

В Україні помідори-огірки зазвичай родять вітку, а взимку їх споживають консервованими. Якщо ви не абчили вітчизняних овочевих консервів - це ваша біда, не моя.

Ви слово "парник", часом, ніколи не чули? Чи в Турції, звідки до нас везуть помідори дев'ять місяців на рік, на Вашу думку постійне літо?

Не маю дірок ані в СТС, анів Ярослвлі, ані у Воронині. Що я не так роблю?

В спортзал не ходите.

Приходьте на Антоновича, 93 до магазину "Живі вина Бочонок" й скажіть це продавцеві.
Спробуйте спершу Масандру, тоді радьте.

Ваші рожеві окуляри - то Ваша проблема, не моя. Хочете вважати українську бодягу з імпортного порошку "вином" - на здоров'я.

Вам батончик чи нуга з горіхами?

Ви так гарненько взялися за ці батончики - одразу видно, що по іншим товарам сказати нема чого. :angry:

Так і кажіть, що не бажаєте, а не розповідайте казки про те, чого в Україні не виробляють. Усе виробляють, не хвилюйтеся.

Вважаєте "Таврію" машиною? Ну тоді про окуляри я вже сказав вище, не буду повторюватись.

Злив за зміну теми розмови зараховано, дякую.

Гарно показали, що сказати Вам більше нічого. Мої вітання :blink:

Посилання, пане, посилання.

Главные пункты для китайского импорта - сырье и источники энергии, как: сырая нефть, первичные пластмассы, металлы, интегральные схемы и электронные компоненты, а также высокотехнологичные производственные линии и комплексы. В таблице 3 представлены данные по товарной структуре импорта, опубликованные Главным таможенным управлением КНР.(с)

Вивчайте матчастину, бо знову набрехали.

Керівний комітет найбільшої української авіакомпанії "Аеросвіт" визначив постачальника літаків для відновлення та розширення флоту. Перевага була віддана пропозиції корпорації Boeing.

На даний момент флот МАУ складається з 15 літаків Boeing-737 різної конфігурації.

Упс... Дві найбільші авіакомпанії України - і чомусь не Антонов...Дивина, та й годі.
А президент у нас не на Боїнгу, точно. Президент у нас літає на російських Ту та Іл - це, я думаю, для Вам ще більш приємно :)

Сподіватися на вибачення за образу, я думаю, від Вас марно, але мені досить буде, що інші побачать Вашу поведінку.
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 10:12

Знову таки - це політика уряду: най розвиває імпорт технологій замість іморту товарів.
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 10:32

Перегляд дописуzav (2.03.2009 10:12) писав:

Знову таки - це політика уряду: най розвиває імпорт технологій замість іморту товарів.

А товари з неба падатимуть? Чи пан особисто від завтра, якщо уряд так зробить, стане до станка чи до плуга?
  • 0

#92 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 10:56

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2009 21:08) писав:

Ви слово "парник", часом, ніколи не чули? Чи в Турції, звідки до нас везуть помідори дев'ять місяців на рік, на Вашу думку постійне літо?
А ви витрати на парник рахували? А конкурентоспроможність овочів із вашого парника відносно турецького імпорту? То порахуйте. Заразом спитайте уряд, чому він не обмежить імпорт і не підтримає вітчизняні парники.

В спортзал не ходите.
Ходжу в ліс та на город.
-=VJ=-
Ваші рожеві окуляри - то Ваша проблема, не моя. Хочете вважати українську бодягу з імпортного порошку "вином" - на здоров'я.

Але вино в Україні виробляють, навіть якщо воно вам не до смаку. І так зі всіма товарами, як би вам не снився "імпорт всюди".

-=VJ=
Ви так гарненько взялися за ці батончики - одразу видно, що по іншим товарам сказати нема чого. :happy1:

Ви про інші не питали.
Можу відповісти по довільний товарній групі чи окремій марці.

-=VJ=-
Вважаєте "Таврію" машиною? Ну тоді про окуляри я вже сказав вище, не буду повторюватись.

Якщо особисто вас не задовольняє якість товару, це не означає, що товар поганий. Проте це означає, що у вас захмарні бажання. Надалі не плутайте ваші особисті смаки з обєктивним задоволенням усього товарного попиту вітчизняним виробництвом.

-=VJ=-
Главные пункты для китайского импорта - сырье и источники энергии, как: сырая нефть, первичные пластмассы, металлы, интегральные схемы и электронные компоненты, а также высокотехнологичные производственные линии и комплексы. В таблице 3 представлены данные по товарной структуре импорта, опубликованные Главным таможенным управлением КНР.(с)

О, беретеся довести, що Чері краще Таврії? Із цікавістю читатиму.

[/i]-=VJ=-
Керівний комітет найбільшої української авіакомпанії "Аеросвіт" визначив постачальника літаків для відновлення та розширення флоту. Перевага була віддана пропозиції корпорації Boeing.

На даний момент флот МАУ складається з 15 літаків Boeing-737 різної конфігурації.
Упс... Дві найбільші авіакомпанії України - і чомусь не Антонов...Дивина, та й годі.[/i]
Посміхнули. Я теж знаю, як у нас проводять тендери.
15 літаків - найбільші авіакомпанії? Посміхнувся вдруге.
До речі, це економічна частина, а не матеріальна. Останню вам таки варто дослідити.

А президент у нас не на Боїнгу, точно. Президент у нас літає на російських Ту та Іл - це, я думаю, для Вам ще більш приємно :happytwo:
Може би на Мрії літати, але її не всі закордонні аеропорти приймють чомусь, гиги. Може на 70 Ані - теж нівроку. Може на 148. Вибір є.

Сподіватися на вибачення за образу, я думаю, від Вас марно, але мені досить буде, що інші побачать Вашу поведінку.
Вибачтеся перед Ющенком за багатолітній наклеп - тоді я обміркую. Ги!

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 10:32) писав:

А товари з неба падатимуть? Чи пан особисто від завтра, якщо уряд так зробить, стане до станка чи до плуга?
Товари є - годі лякати.
Я і зараз біля станка - і нічого. Можу і до плуга стати - не питання.
  • 0

#93 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 11:41

Перегляд дописуzav (2.03.2009 10:56) писав:

А ви витрати на парник рахували? А конкурентоспроможність овочів із вашого парника відносно турецького імпорту?

рахував, не переймайтесь.

Заразом спитайте уряд, чому він не обмежить імпорт і не підтримає вітчизняні парники.

Так, це одне із моїх запитань, ага. На відміну від Вас щодо президента, у мене до уряду є неприємні запитання.

Ходжу в ліс та на город.

Так, практично одне й те саме.

Але вино в Україні виробляють, навіть якщо воно вам не до смаку. І так зі всіма товарами, як би вам не снився "імпорт всюди".Можу відповісти по довільний товарній групі чи окремій марці.

Так, розчиняють водою та спиртом і розливають в пляшки - чудове виготовлення.
Втім, враховуючи, що Ви ще жодного слова не сказали, ані про аудіо-відео-побутову техніку з мобільними телефонами, ані хоча б про корм для тварин - сказати Вам більше нічого, залишається за псевдовино з одним єдиним українським батончиком чіплятися. Щасливо продовжувати.

Якщо особисто вас не задовольняє якість товару, це не означає, що товар поганий.
О, беретеся довести, що Чері краще Таврії? Із цікавістю читатиму.

Ви, здається, призабули, що Таврію вже не випускають. То де там Ваш "український автомобіль"?Як знайдете - буде Вам порівняння.

Посміхнули. Я теж знаю, як у нас проводять тендери.
15 літаків - найбільші авіакомпанії? Посміхнувся вдруге.

О, вже почалися відмазки. Що заважає "Антонову" так само їх вигравати? Що, якісь проблеми? Може з тим, що нема чого запропонувати?
А стосовно літаків - так 15, це досить багато, враховуючи вартість одного літака. А щоб мати компанії рівня Lufthansa - треба спочатку мати країну рівня Німеччини. Більше нема до чого прискіпатися?

Може би на Мрії літати, але її не всі закордонні аеропорти приймють чомусь, гиги. Може на 70 Ані - теж нівроку. Може на 148. Вибір є.

Нема. Бо в штаті ДУСі, яку, до речі, Ющенко так сильно обіцяв ліквідувати, всього лише п"ять літаків - і з них жодного АН нема.

Вибачтеся перед Ющенком за багатолітній наклеп - тоді я обміркую. Ги!

Ги-ги. Все, як я й казав.

Товари є - годі лякати. Я і зараз біля станка - і нічого. Можу і до плуга стати - не питання.

О, біля станка? Та невже? І ким же?
  • 0

#94 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 12:50

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 11:41) писав:

Втім, враховуючи, що Ви ще жодного слова не сказали, ані про аудіо-відео-побутову техніку з мобільними телефонами, ані хоча б про корм для тварин - сказати Вам більше нічого, залишається за псевдовино з одним єдиним українським батончиком чіплятися. Щасливо продовжувати.
Мобілок дійсно нема, але телевізори та магнітоли є - он у хаті стоїть.

Ви, здається, призабули, що Таврію вже не випускають. То де там Ваш "український автомобіль"?Як знайдете - буде Вам порівняння.
Відновили випуск - слідкуйте за новинами.

О, вже почалися відмазки. Що заважає "Антонову" так само їх вигравати? Що, якісь проблеми? Може з тим, що нема чого запропонувати?
На хабарі в Антонова нема, правду кажете.

О, біля станка? Та невже? І ким же?
Кошторисником. Але можу біля деревообробного. Трохи практики й біля токарного по металу. Можу й за трахтаром, або з лопатою на городі. І біля кульману можу. Я-то можу, але уряд, пане уряду це не трабе, ось у чому біда, пане.
  • 0

#95 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 14:51

Перегляд дописуzav (2.03.2009 12:50) писав:

Мобілок дійсно нема, але телевізори та магнітоли є - он у хаті стоїть.

Пан із задоволенням живе в минулому столітті - я за пана радий. А мені потрібен РК чи плазма на стінку та mp3 в кишеню, в крайньому випадку - стаціонарний СД-програвач. Нічого з цього в Україні не виробляють.
До речі, що там, цікаво, за український телевізор, якщо не секрет?

Відновили випуск - слідкуйте за новинами.

Корпорація "ЗАЗ" - модельний ряд.
Шукайте там "Таврію" до повного просвітлення.

На хабарі в Антонова нема, правду кажете.

Правильно, нема. А у компанії може не бути грошей тільки в одному випадку - її продукція нікому не потрібна.

Кошторисником.

Кошториси вже на станках роблять? Не знав, зізнаюся

Я-то можу, але уряд, пане уряду це не трабе, ось у чому біда, пане.

Поживемо - побачимо. Дуже цікаво буде поглянути на пана біля плуга.
  • 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 16:09

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 14:51) писав:

Пан із задоволенням живе в минулому столітті - я за пана радий. А мені потрібен РК чи плазма на стінку та mp3 в кишеню, в крайньому випадку - стаціонарний СД-програвач. Нічого з цього в Україні не виробляють.
До речі, що там, цікаво, за український телевізор, якщо не секрет?
Я пану таємно скажу, що РК та плазмові панелі виробляють у світі лише десяток заводів, тому решта країн цю всю фіґню імпортують. І якщо Україна це імпортуватиме - то невелика біда, провірте на слово. Ги.
Якийсь Горизон. Але досі працює: нещодавно цифровий тюнер підключив і дивлюся новини. Чого й вам бажаю, гиги.

Корпорація "ЗАЗ" - модельний ряд.
Шукайте там "Таврію" до повного просвітлення.
Вибачте, наплутав - про Славуту мова. Хоча Тварія була краще.

Правильно, нема. А у компанії може не бути грошей тільки в одному випадку - її продукція нікому не потрібна.
У компанії може не бути грошей у багатьох випадках - ви в Україні жевете, а не в Ґамериці.

Кошториси вже на станках роблять? Не знав, зізнаюся
А на чому її роблять, по-вашому?

Поживемо - побачимо. Дуже цікаво буде поглянути на пана біля плуга.
Надішлю фотґу!
  • 0

#97 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 16:44

Перегляд дописуzav (2.03.2009 16:09) писав:

Я пану таємно скажу, що РК та плазмові панелі виробляють у світі лише десяток заводів

Пан глибоко помиляється, але пану це не вперше. Я абсолютно нетаємно пана поінформую про справжній стан справ - телевізори виробляє в світі не десяток заводів, а десяток фірм - зокрема Соні, Самсунг, ЛЖ та багато інших. А заводів у кожної з цих фірм - десятки, оскільки набагато простіше побудувати завод, аніж возити товар на іншу сторону планети. Зокрема для країн СНД та Прибалтики РК-телевізори Самсунг збирають на заводі в Росії, в Боровському районі Калузької області. Тому сама Росія РК-телевізори Самсунг не імпортує.

Якийсь Горизон. Але досі працює: нещодавно цифровий тюнер підключив і дивлюся новини. Чого й вам бажаю, гиги.

Пан знову помиляється - телевізори "Горизонт" роблять в Білорусі, а не в Україні. Тому і це у пана імпортне. Якби пан менше гигикав - може б менше і помилявся.

Вибачте, наплутав - про Славуту мова

Так отож.

А тепер щодо порівняння з Чері - беру люксові комплектації обох.
==========================
параметр - Славута - Чері
==========================
маса 735 880
об"єм двигуна 1,2 1,1
потужність двигуна,к.с. 62 68
витрата пального (з.ц.) 7,8л 5,2л
гідропідсилювач керма - +
АБС - +
Подушки безпеки 0 2
кондиціонер - +
електрокерування дзеркал - +
задній склоочисник - +
динаміки 2 4
передні протитуманні фари - +
задні протитуманні фари - +

Далі ліньки перелічувати.
Ще питання є?

У компанії може не бути грошей у багатьох випадках - ви в Україні жевете, а не в Ґамериці.

Бізнес однаковий, що тут, що там. Тим паче, що продажі Боїнгів в Україні, як Ви могли помітити, на компанію Боїнг не впливають - для цього треба торгувати за кордоном. А наші не вміють торгувати навіть вдома.

А на чому її роблять, по-вашому?

Кошторис? Максимум на комп"ютері.
  • 0

#98 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 16:57

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 16:44) писав:

Пан глибоко помиляється, але пану це не вперше. Я абсолютно нетаємно пана поінформую про справжній стан справ - телевізори виробляє в світі не десяток заводів, а десяток фірм - зокрема Соні, Самсунг, ЛЖ та багато інших. А заводів у кожної з цих фірм - десятки, оскільки набагато простіше побудувати завод, аніж возити товар на іншу сторону планети. Зокрема для країн СНД та Прибалтики РК-телевізори Самсунг збирають на заводі в Росії, в Боровському районі Калузької області. Тому сама Росія РК-телевізори Самсунг не імпортує.
Ще би не плутали "телевізор" і "панель" - зовсім би гарно читалося.
Ну, і знову таки: де підтримка уряду?
Криворіжсталь продали - і з кінцями. Зараз так само прагнемо розпродати все решта, що лишилося.

Пан знову помиляється - телевізори "Горизонт" роблять в Білорусі, а не в Україні. Тому і це у пана імпортне. Якби пан менше гигикав - може б менше і помилявся.
Я не знаю, де їх роблять, я знаю, що на моєму написано "зроблено в Україні".

А тепер щодо порівняння з Чері - беру люксові комплектації обох.
...
Далі ліньки перелічувати.
Ще питання є?
Хочу бачити, як так Чері витримає наші шляхи і наші мури, бґґ.

Бізнес однаковий, що тут, що там. Тим паче, що продажі Боїнгів в Україні, як Ви могли помітити, на компанію Боїнг не впливають - для цього треба торгувати за кордоном. А наші не вміють торгувати навіть вдома.
Рейдери, хабарі та крадії різні, от у чому біда.

Кошторис? Максимум на комп"ютері.
Чим не станок-то?
p.s. Ги, а "мінімум" на чому ж?
  • 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 17:15

Перегляд дописуzav (2.03.2009 16:57) писав:

Ще би не плутали "телевізор" і "панель" - зовсім би гарно читалося.
Хочу бачити, як так Чері витримає наші шляхи і наші мури, бґґ.
Чим не станок-то?

Це називається "нема чого сказати, то я хоч щось вигадаю".
Все, дискусію закінчено.
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 19:20

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 17:15) писав:

Це називається "нема чого сказати, то я хоч щось вигадаю".
Все, дискусію закінчено.
Вам просто нема чим заперечити, визнайте! БУГОГА!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних