Перейти до вмісту

Цькувати Президента — це тепер безпечно і навіть модно

Повідомлень в темі: 171

#41 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.02.2009 – 18:52

Уявіть таку ситуацію. Футбол, на полі Динамо Київ. Половина гравців з команди бігають по полю і кричать «аааа, Шовковський лох, Шовковський лох» або «фуууу він нас підвів, фуууу».
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2009 – 19:09

Перегляд дописуБілий Дракон (25.02.2009 18:45) писав:

Байдуже, вони ставили галочку навпроти Ющенка

Точно. Бо будь-яка інша галочка означала "навпроти Януковича".

Все, Янукович не пройшов. Етап пройдений, час рухатись далі.
  • 0

#43 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 19:29

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 19:09) писав:

Людей змусили так думати, ставити галочки лише навпроти двох людей. Точніше люди дозволили це, бо самі ж такі.
Кожен, хто ходить на вибори, визнає цю систему, а отже бере на себе усю відповідальність за свій вибір. Навіть коли голосує за иншого кандидата.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 20:35

А галочка навпроти Ющенка означає його підтримку виборцем.

Усі чотири років був переконаний, що головне досягнення аж ніяк не в тому, що "Янукович не пройшов".
  • 0

#45 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 20:37

Чим менша спільнота тим легше їй керувати собою. Це всього лиш МСД, але хто кине в мене камінь? <_< Треба дати більше влади та грошей на регіони (а то знаєте як виходить, розкидали заводи та підприємства по провінціях, а податки платять в столичну казну....). міняти систему треба знизу, інакше така зміна є фікцією.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 22:36

Перегляд дописуBlad (25.02.2009 20:37) писав:

Чим менша спільнота тим легше їй керувати собою. Це всього лиш МСД, але хто кине в мене камінь? <_< Треба дати більше влади та грошей на регіони (а то знаєте як виходить, розкидали заводи та підприємства по провінціях, а податки платять в столичну казну....). міняти систему треба знизу, інакше така зміна є фікцією.
Це нічого, що більшість підприємств дивним чином зареєстровано саме в столиці? Най би реєструвалися по місцю - матимете гроші.
  • 0

#47 Iri-ua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 02:29

а як вам таке?

Цитата

Прем’єрки розміщена на сайті Уряду містить такі слова «Президент – це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування на міцність під ударами потужної всесвітньої економічної кризи». Отже, якщо Президент України не лідер, то тоді, за аналогією передачі президентської влади, лідером стає Прем’єр-міністр України
джерело: Правда Одна

Юля майже прямо сказала, що Україні потрібен не Ющенко, а вона, проте президент і досі її не попросив з посади! та в будь-який інший країні такого прем'єра зі скандалом звільнили!
  • 0

#48 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2009 – 10:27

Перегляд дописуIri-ua (26.02.2009 02:29) писав:

а як вам таке?

Юля майже прямо сказала, що Україні потрібен не Ющенко, а вона, проте президент і досі її не попросив з посади! та в будь-який інший країні такого прем'єра зі скандалом звільнили!
+ піццот <_< дивуюсь терпінню президента
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 11:15

Перегляд дописуIri-ua (26.02.2009 02:29) писав:

а як вам таке?

Це все б було прикольно, але не тоді, коли УСІ твої дописи містять посилання на один сайт.
Модератори, зверніть увагу на чергового рекламного бота.
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 11:17

Перегляд дописуБілий Дракон (26.02.2009 11:15) писав:

Це все б було прикольно, але не тоді, коли УСІ твої дописи містять посилання на один сайт.
Модератори, зверніть увагу на чергового рекламного бота.

Та я вже скаргу писав, але щось поки реакції не видно :)
Зате декому, як бачу, сподобалось - аби співпадало з поглядами :)
  • 0

#51 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 11:37

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 11:17) писав:

Та я вже скаргу писав, але щось поки реакції не видно :)
Зате декому, як бачу, сподобалось - аби співпадало з поглядами :)
а хаба Вам не подобається коли у когось співпадають погляди разом з вашими ???
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 13:57

Перегляд дописуivansstef (26.02.2009 11:37) писав:

а хаба Вам не подобається коли у когось співпадають погляди разом з вашими ???

Якщо це спамер - ні.
  • 0

#53 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.02.2009 – 20:01

імхо, яким не був президент і якою б не була демократія, президент - є президент, і протягом його правління ніхто не має права прилюдно і вголос його матюкати, обсирати тощо... Можна у ввічливій формі висловути незгоду з політикою, дати поради.. словом, поводитись дипломатично... З іншої сторони, що ж це за такий президент, який дозволяє себе змішувати з багном?
  • 0

#54 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.02.2009 – 20:50

Перегляд дописуLady Erato (27.02.2009 21:01) писав:

імхо, яким не був президент і якою б не була демократія, президент - є президент, і протягом його правління ніхто не має права прилюдно і вголос його матюкати, обсирати тощо... Можна у ввічливій формі висловути незгоду з політикою, дати поради.. словом, поводитись дипломатично... З іншої сторони, що ж це за такий президент, який дозволяє себе змішувати з багном?
Повторюю ще раз питання, яке задавав: А він що має голови журналістам відрубувати?

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 14:57) писав:

Якщо це спамер - ні.
Я перепрошую. А Ви випадково не спамер?
  • 0

#55 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 27.02.2009 – 20:59

І все ж, як приємно бачити на форумі тверезо мислячих людей на відміну від очманілих :)
  • 0

#56 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 21:01

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 20:50) писав:

Повторюю ще раз питання, яке задавав: А він що має голови журналістам відрубувати?

чому ж зразу журналістам? я вела до того, що поводитись він має відповідно як голова держави, поставити всіх на місце. ЦЕ можна зробити не обовязково відрубавши голову
  • 0

#57 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 21:01

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (25.02.2009 19:37) писав:

треба вести таку політику шоб журналіти не хотіли всяку біліберду про нього писати
Є така приказка : "Всім не угодиш." це по-перше.
По-друге: У всьому демократичному Світі завжди хтось буде писати якусь про когось біліберду, як Ви сказали. На то вона і демократія. Чи Ви не чули біліберди про Буша? Про Саркозі? Про Берлусконі?

Перегляд дописуLady Erato (27.02.2009 22:01) писав:

чому ж зразу журналістам? я вела до того, що поводитись він має відповідно як голова держави, поставити всіх на місце. ЦЕ можна зробити не обовязково відрубавши голову
пані, Ви пропонуєте диктатуру.
  • 0

#58 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 21:12

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 21:01) писав:

Є така приказка : "Всім не угодиш." це по-перше.
По-друге: У всьому демократичному Світі завжди хтось буде писати якусь про когось біліберду, як Ви сказали. На то вона і демократія. Чи Ви не чули біліберди про Буша? Про Саркозі? Про Берлусконі?

пані, Ви пропонуєте диктатуру.

хай навіть так, чи Ви звинувачуватимете мене за це?
чи може ми живемо не в такому суспільстві, не серед людей з менталітетом, що брат піде на брата? щоб не дай Боже в сусіда трава не була зеленіша? чи не в нас в країні за копійку готові батьків вбити? імхо, в нас люд перетворився з нації в стадо (навіть не стаю), худобу.. брешу, навіть серед тварин такого нема, що серед нас твориться. І це в цьому суспільстві ви пропонуєте демократичного президента?!
демократія - для зрілої і дорослої нації, для людей свідомих. Я не пропоную диктатури, тоталітаризму як такого.. я пропоную таку собі демократичну диктатуру. На жаль, серед наших політиків не бачу наразі достойного прикладу, але спробую описати.. Це має бути розумна, мудра і з сильною волею людина. Яка спочатку видресирує народ, а тоді дасть демократію. Люди повинні самі в першу чергу навчитись самодисципліни, звикнути до неї. Щоб в майбутньому демократія не перетворилась в анархію. Ну і другий важливий елемент, який має виховатись в людей - це самоповага і повага до своєї країни.

Це так, як коли у вас зявляється цуцик, в процесі виховання ви з ним сторгі, сильні, можне накричати, насварити, може навіть лупнути. Він видресировується, виростає, знає команди.. ви гуляєте з ним і він бігає де з ким захоче, до моменту, поки ви не скажете фу чи до мене.. і він знає, що він має прийти до вас.. вас охороняти... так і у нас.. треба президента, який виховає націю, видресирує, водночас годуючи її..
  • 0

#59 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 21:22

Перегляд дописуLady Erato (27.02.2009 22:12) писав:

хай навіть так, чи Ви звинувачуватимете мене за це?
чи може ми живемо не в такому суспільстві, не серед людей з менталітетом, що брат піде на брата? щоб не дай Боже в сусіда трава не була зеленіша? чи не в нас в країні за копійку готові батьків вбити? імхо, в нас люд перетворився з нації в стадо (навіть не стаю), худобу.. брешу, навіть серед тварин такого нема, що серед нас твориться. І це в цьому суспільстві ви пропонуєте демократичного президента?!
демократія - для зрілої і дорослої нації, для людей свідомих. Я не пропоную диктатури, тоталітаризму як такого.. я пропоную таку собі демократичну диктатуру. На жаль, серед наших політиків не бачу наразі достойного прикладу, але спробую описати.. Це має бути розумна, мудра і з сильною волею людина. Яка спочатку видресирує народ, а тоді дасть демократію. Люди повинні самі в першу чергу навчитись самодисципліни, звикнути до неї. Щоб в майбутньому демократія не перетворилась в анархію. Ну і другий важливий елемент, який має виховатись в людей - це самоповага і повага до своєї країни.

Це так, як коли у вас зявляється цуцик, в процесі виховання ви з ним сторгі, сильні, можне накричати, насварити, може навіть лупнути. Він видресировується, виростає, знає команди.. ви гуляєте з ним і він бігає де з ким захоче, до моменту, поки ви не скажете фу чи до мене.. і він знає, що він має прийти до вас.. вас охороняти... так і у нас.. треба президента, який виховає націю, видресирує, водночас годуючи її..
Доречі Ви файно сказали, чесне слово - не сподівався. Є розуміння дечого. Так , у свій час Піночет прийшов до влади і найняв японських економістів, що зробили за умов диктатури з Чілі досить процвітаючу в економічному плані країну. Натомість демократичні права і свободи були знищені. Але це єдиний в історії приклад диктатури, що принесла хоча б щось позитивне. Більше нема.
Навіть, евентуально, якщо б ми в Україні хотіли чогось подібного, то в нас таке не вийде. Країна фактично розділена навпіл по ідеології. Якого диктатора ставити? Проросійського чи проукраїнського? І чи дозволить одна з сторін таке зробити? Фактично Ви закликаєте до громадянської війни. Я не думаю, що це найкращий вихід.
І ще одне- політика це мистецтво досягати компромісів.
  • 0

#60 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 21:38

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 21:22) писав:

Доречі Ви файно сказали, чесне слово - не сподівався. Є розуміння дечого. Так , у свій час Піночет прийшов до влади і найняв японських економістів, що зробили за умов диктатури з Чілі досить процвітаючу в економічному плані країну. Натомість демократичні права і свободи були знищені. Але це єдиний в історії приклад диктатури, що принесла хоча б щось позитивне. Більше нема.
Навіть, евентуально, якщо б ми в Україні хотіли чогось подібного, то в нас таке не вийде. Країна фактично розділена навпіл по ідеології. Якого диктатора ставити? Проросійського чи проукраїнського? І чи дозволить одна з сторін таке зробити? Фактично Ви закликаєте до громадянської війни. Я не думаю, що це найкращий вихід.
І ще одне- політика це мистецтво досягати компромісів.

приємно з вами дискутувати)
для початку, якби я була президентом, я б розставила точки над і. Україна - земля українська (логічно судячи з назви країни) - мова українська (аналогічно). Візьмем до уваги, наприклад Францію чи Англію. Поки не здаш дальф чи тофл - ти не навчатимешся і не працюватимеш там. Диктатура? чому ж, хочеш здавай, хочеш ні, твоє право. Але покажіть хоча б одного політика, ким би він не був, чи звичайного якогось працівника, який розмовляє мовою не тієї країни?
Давайте згадаєм, наприклад, Естонію. Після розвалу Союзу, якщо ти до естонця звертався по рос. повз тебе проходили так, ніби тебе не бачили. Естонці заставили себе і свою країну поважати. Хочеш тут жити - поважй закони цієї країни. Я вважаю, що свідомість цих людей заслуовує на демокртаію.
Тепер стосовно конкретно президента - давайте не булем брати масштабно, почнем з дрібних прикладів. Президент - людина поважна, і як ніхто має бути пунктуальним. Я сама (!), коли він якось до львова приїжджав на 13.00 іронічно сказала типу "хаха, от так і приїхав він на першу".. РОзумієте, до чого я веду? от Вам і повага. Або ж матюкають його депутати, а він потім задниці їм лиже.. де взятись повазі?!
А що значить, чи дозволить одна зі сторін це зробити?? а хто питати буде? вибрали президента самі, значить 5 років і терпіти вам, і підкорятись. А як же ж бачити реультати діяльності президента, якщо ніхто не підкоряється і ніц не виконує?
П.С. до громадянської війни не закликаю, бо одних теревень не вистачить)) тим не менше, вона в нас є, у вигляді холодної громад. війни. Заперечите? і ця війна в нас ще з часів міжусобиць між князями, громадянська війна в нас у генах закладена

до речі, компромісів досягати вміють теж мудрі і зрілі і свідомі люди
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних