Перейти до вмісту

Цькувати Президента — це тепер безпечно і навіть модно

Повідомлень в темі: 171

#161 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2009 – 19:41

Перегляд дописуzav (21.10.2009 19:26) писав:

Замість реготати, як дурний, повчили би все ж економіку. Корисніше. Зі власного досвіду засвідчую!

Воно й видно :)

Ну, ви-то точно не досліджували збільшення хоча би зряплати бюджетників на купівельний попит, який потім впливає на решту економіки, через стимулювання виробників товарів і послуг

Не забуваємо - здебільшого імпортних. І не забуваємо - ціни автоматично ростуть теж.
До речі, які гарні зауваження. Треба буде відкопати - десь там були абсолютно протилежні зауваження щодо тимошенківської тисячі ;) Якщо разом звести докупи - симпатично виходить :happy1:

Це ви ще про не задумувалися про збільшення "білих" зряплат

Пан трохи не враховує того, що фонди збільшуються у всіх, оскільки мінімальна багато де прив"язана і у комерційних фірм. А вони останнім часом масово знищують білу зарплатню, щоб вижити - або переводять в конверти, або звільняють працівників і беруть їх за договорами ГПХ. Тому пенсійний фонд просто отримає трішки більшу дулю, ніж він би отримав так.
  • 0

#162 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 19:55

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 20:41) писав:

Воно й видно :)
Ви маєте якісь чіткі заперечення, чи поговорити нема з ким? Може курили?..

Не забуваємо - здебільшого імпортних. І не забуваємо - ціни автоматично ростуть теж.
Забуваємо, ібо для людей з мінімальнимим заряпатами не притаманна купівля дорогих імпортних товарів.
І про ріст цін забуваємо, ібо він пов'язаний більше з дефіцитом, а зараз криза й перевиробництво.

До речі, які гарні зауваження. Треба буде відкопати - десь там були абсолютно протилежні зауваження щодо тимошенківської тисячі ;) Якщо разом звести докупи - симпатично виходить :happy1:
Ніфіґа не зведете, ібо тисячу надавали за іншими принципами: зокрема її давали безкоштовно, а зряпляту треба заробити - це робоче місце.

Пан трохи не враховує того, що фонди збільшуються у всіх, оскільки мінімальна багато де прив"язана і у комерційних фірм. А вони останнім часом масово знищують білу зарплатню, щоб вижити - або переводять в конверти, або звільняють працівників і беруть їх за договорами ГПХ. Тому пенсійний фонд просто отримає трішки більшу дулю, ніж він би отримав так.
Пан, на відміну від мене, трохи не враховує, що приватні підприємства прив'язані більше до ринку праці, а не до законодавчих ініціятив. От саме з огляду на зменшення приватниками білої зряплати, підвищення обов'язкового мінімуму збільшить надходження з податків.
  • 0

#163 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 20:40

Перегляд дописуzav (21.10.2009 20:55) писав:

Забуваємо, ібо для людей з мінімальнимим заряпатами не притаманна купівля дорогих імпортних товарів.

Нагадую пану, що окрім людей, які отримують одну мінімальну зарплату, існують люди, які отримують дві, три, десять і, о, диво, двадцять мінімальних зарплат.
І ще нагадаю пану, який вважає, що імпортними бувають лише автомобілі "Бентлі" та плазмові телевізори "Самсунг", що банани, які продають по шість гривень кіло, в Україні ще поки що не ростуть. І навіть рис в Україні не вирощують. Не кажучи вже про елементарні мило та шампуні, які у нас теж далеко не вітчизняні.

І про ріст цін забуваємо, ібо він пов'язаний більше з дефіцитом, а зараз криза й перевиробництво.

Ріст цін у нас завжди був прив"язаний до прибутків - щойно росла мінімалка, як росло все - від маршруток до хабарів лікарям.
А перевиробництво - ага, я його відчуваю усім своїм гаманцем. Тільки чомусь раніше у мене на тиждень продуктів купити йшло 200 гривень, а тепер - 600.

тисячу надавали за іншими принципами: зокрема її давали безкоштовно, а зряпляту треба заробити - це робоче місце.

Об"єм роботи при цьому анітрохи не збільшується - тому її теж дали безкоштовно.
Більше того - навіть різні бюджетні організації, яким бюджет на цей рік ніхто не збирається змінювати, почнуть виганяти "зайвих" працівників. Теж та ще приємність.

Пан, на відміну від мене, трохи не враховує, що приватні підприємства прив'язані більше до ринку праці, а не до законодавчих ініціятив.

Пан враховує, що приватні підприємства розраховують дуже багато чого, залежного від законодавчих ініціатив - від пільг та лікарняних до відпускних.

От саме з огляду на зменшення приватниками білої зряплати, підвищення обов'язкового мінімуму збільшить надходження з податків.

Цікаво, пан радить підучити економіку, а сам не в курсі, що ріст податків завжди викликає не збільшення, а зменшення надходжень. Та й з математикою у пана проблеми, якщо він вважає, що "втрата" одного працівника із зарплатнею в 10 000 буде компенсована цим збільшенням.
  • 0

#164 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 22:28

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 21:40) писав:

Нагадую пану, що окрім людей, які отримують одну мінімальну зарплату, існують люди, які отримують дві, три, десять і, о, диво, двадцять мінімальних зарплат.
Ну, давайте в такому разі понижувати соціяльні стандарти, як вони таке зло для країни, юлі?
Нехай уряд вийде з пропозицією зміни тафріної сітки бюджетних зряплат, чи лінь?
Зрештою, людей, якій отримують дві й більше мінімальні зряплати істотно менше тих, які отримують одну мінімалку.

І ще нагадаю пану, який вважає, що імпортними бувають лише автомобілі "Бентлі" та плазмові телевізори "Самсунг", що банани, які продають по шість гривень кіло, в Україні ще поки що не ростуть. І навіть рис в Україні не вирощують. Не кажучи вже про елементарні мило та шампуні, які у нас теж далеко не вітчизняні.
Куріть перелік товарів прожиткового мінімум.

Ріст цін у нас завжди був прив"язаний до прибутків - щойно росла мінімалка, як росло все - від маршруток до хабарів лікарям.
А перевиробництво - ага, я його відчуваю усім своїм гаманцем. Тільки чомусь раніше у мене на тиждень продуктів купити йшло 200 гривень, а тепер - 600.
Давайте понизимо мінімальну зряплату - одразу ціни впадуть! БУГОГА!
Це пробелма вашого вибору продуктів, бо у мене стало дешевше в стільки ж разів. І почуваюся навіть краще, гиги.

Об"єм роботи при цьому анітрохи не збільшується - тому її теж дали безкоштовно.
Усі до копійки 922 гривні? Вишліть мурави, що ви її курите, негайно!
Дарма 18 років стільки грошей держава витрачає - люди не відробляють мінімалки, а їм її плотють, ганьба!

Більше того - навіть різні бюджетні організації, яким бюджет на цей рік ніхто не збирається змінювати, почнуть виганяти "зайвих" працівників. Теж та ще приємність.
Тобто краще, щоби працювали двоє за копійки, ніж один за пристойні гроші? І ще при цьому страждали низькокваліфіковані працівники, угу.

Пан враховує, що приватні підприємства розраховують дуже багато чого, залежного від законодавчих ініціатив - від пільг та лікарняних до відпускних.
Я враховую, що ані лікарняні, ані відпустка не має нічого спільного з законодавчими ініціативами, ібо і перше, й друге розраховуються виходячи з середньої заробітної плати працівника.
Вам теж раджу це враховувати й не писати дурниць.

Цікаво, пан радить підучити економіку, а сам не в курсі, що ріст податків завжди викликає не збільшення, а зменшення надходжень.
Це що за побрехеньки на мою адресу? Ви би уважніше читали мої дописи - укоре ж зауважую.

Та й з математикою у пана проблеми, якщо він вважає, що "втрата" одного працівника із зарплатнею в 10 000 буде компенсована цим збільшенням.
Ну, як упана так добре з математикою /хоча я вже неодноразово доводив протилежне, але дамо ще шанс!/, то й порахували би, замість мрячно натякати.
  • 0

#165 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 23:18

Перегляд дописуzav (21.10.2009 23:28) писав:

Нехай уряд вийде з пропозицією зміни тафріної сітки бюджетних зряплат, чи лінь?

Вже раз виходив, якщо Ви забули.
Треба буде - ще раз вийде. Але нічого гарного в цьому не бачу.

Як Вам так подобається - то чом би не прийняти 1500, як пропонували регіонали?

Зрештою, людей, якій отримують дві й більше мінімальні зряплати істотно менше тих, які отримують одну мінімалку.

Хто Вам сказав таку дурницю?

Куріть перелік товарів прожиткового мінімум.

Це там де одні труси на десять років? дякую, не треба.

Це пробелма вашого вибору продуктів, бо у мене стало дешевше в стільки ж разів. І почуваюся навіть краще, гиги.

Було 200, стало 65? Цікаво, як у пана сім"я з трьох чоловік живе на 65 грн на тиждень. Не поділитеся секретом?

Усі до копійки 922 гривні? Вишліть мурави, що ви її курите, негайно!

Це Ви вигадали про "усі до копійки" - Вам менше курити і треба

Тобто краще, щоби працювали двоє за копійки, ніж один за пристойні гроші?

А хто сказав, що цю зарплату віддадуть "одному"?

Я враховую, що ані лікарняні, ані відпустка не має нічого спільного з законодавчими ініціативами, ібо і перше, й друге розраховуються виходячи з середньої заробітної плати працівника.

Куріть, пане, розрахунок лікарняних. Бо я бачу щось, що Ви навіть не знаєте, як вони рахуються, от дурниці Вам і ввижаються.

Це що за побрехеньки на мою адресу?

Де саме?

то й порахували би, замість мрячно натякати.

А воно мені треба?
  • 0

#166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 14:11

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2009 00:18) писав:

Як Вам так подобається - то чом би не прийняти 1500, як пропонували регіонали?
Патамуша забагато.

Хто Вам сказав таку дурницю?
Маєте протилежні факти? Викладайте негайно!

Це там де одні труси на десять років? дякую, не треба.
Ви дивні: на мінімалку жити не хочете, але й проти її підвищення. Ви визначтеся!

Було 200, стало 65? Цікаво, як у пана сім"я з трьох чоловік живе на 65 грн на тиждень. Не поділитеся секретом?
Хіба я щось казав про 200 гривень?.. Не пам'ятаю.
Між іншим, одна людина наразі не потребує значної кількості продуктів.

Це Ви вигадали про "усі до копійки" - Вам менше курити і треба
Ні, дурницю про "підвищення зряплати виключно в разі зростання продуктивності праці" вигадали саме ви.

А хто сказав, що цю зарплату віддадуть "одному"?
А хто сказав, що когось звільнять?..

Куріть, пане, розрахунок лікарняних. Бо я бачу щось, що Ви навіть не знаєте, як вони рахуються, от дурниці Вам і ввижаються.
Лікарняні розраховував неодноразово, тож бачу це ви не знаєте.
Повчіться он-де: http://www.dtkt.com....w/6cid0306.html, або Державні будівельні норми покуріть - там навіть цікавіше форумла!

Де саме?
Там де я процитував. Ви, я бачу, зовсім у темі губитеся...

А воно мені треба?
Так не дописували б, як не треба.
  • 0

#167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:03

Перегляд дописуzav (22.10.2009 15:11) писав:

Патамуша забагато.

А чого ж так?

Маєте протилежні факти? Викладайте негайно!

Звучить як "Ви вважаєте, що земля має форму кулі? Покажіть мені це негайно з космосу".

Хіба я щось казав про 200 гривень?.. Не пам'ятаю.

Ви написали, що у вас витрати на їжу впали в такому ж співвідношенні.
То значить навпаки, у вас колись були витрати в розмірі 1800 грн, а тепер впали до 600?

Ні, дурницю про "підвищення зряплати виключно в разі зростання продуктивності праці" вигадали саме ви.

Я писав про те, що об"єм роботи, який виконує людина, не зміниться, будуть їй платити стару мінімалку, чи нову.
А от процитовану Вами дурницю очікую у вигляді посилання на мій допис.

А хто сказав, що когось звільнять?..

Життєвий досвід колишнього бюджетного працівника.

Лікарняні розраховував неодноразово, тож бачу це ви не знаєте. Повчіться он-де:

Мене, як людину, яка щодня займається проблематикою виплати зарплати, так тішить Ваша самовпевненість - просто слів не знаходжу.
Куріть, пане, не поради 2005-го року, а чинний Закон "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Якщо мені пам"ять не зраджує - десь в районі третього пункту четвертої статті.

Там де я процитував. Ви, я бачу, зовсім у темі губитеся...

Це пан пише, як завжди, так, що не зрозумієш, що там саме побрехеньки - про поради вчити економіку чи про падіння надходжень через піднімання ставок.

Так не дописували б, як не треба.

То я ж і не пишу. А пан чомусь вирішив повимагати, хоча я йому нічого не зобов"язаний :ggggg:
  • 0

#168 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 18:12

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2009 17:03) писав:

А чого ж так?
Тому що обґрунтованість.
Підвищувати зряпату треба у будь-якому разі на рівень інфляції, і ще трішки, ібо в нас вона низька занадто. Але це трішки має бути постійно, а не раз на десятиріччя. Щокраватально, наприклад. Але не по 7 гривень, а більше. 30% на тлі попередніх років - нічьо так, хоча й проти настанов МВФ, а більше, ніж удвічі - це від лукавого.

Звучить як "Ви вважаєте, що земля має форму кулі? Покажіть мені це негайно з космосу".
Як не маєте доказів, то краще не пишіть. А то нажто обґрунтовано виходить, ще й до всього інших людей в оману вводите. Негарно, одним словом.

Ви написали, що у вас витрати на їжу впали в такому ж співвідношенні.
Саме так я і написав.

То значить навпаки, у вас колись були витрати в розмірі 1800 грн, а тепер впали до 600?
Ні, нічого такого це не значить. Навпаки, це значить, що ви хвантазуєте.

Я писав про те, що об"єм роботи, який виконує людина, не зміниться, будуть їй платити стару мінімалку, чи нову.
А от процитовану Вами дурницю очікую у вигляді посилання на мій допис.
Ну, то давайте повернемось до мінімальної зряплати рівня 1991 року, а чьо? Усе ж решта ніфіґа не обґрунтоване підвищенням продуктивності праці. А можна до рівня 1941 року повернутися - коли взагалі не платити, хоча й годували, бґґ.

Життєвий досвід колишнього бюджетного працівника.
Ну, так довід-то у вас той-во - суб'єтивний, ги.

Мене, як людину, яка щодня займається проблематикою виплати зарплати, так тішить Ваша самовпевненість - просто слів не знаходжу.
Куріть, пане, не поради 2005-го року, а чинний Закон "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Якщо мені пам"ять не зраджує - десь в районі третього пункту четвертої статті.
Я теж кожень день займаюся розрахунками заробітної плати, і так самой неймовірно тішуся з вашої необізнаності, що з останніх сил раджу вам у вищезазначеному пукті вищезазначеної статті звернути увагу на слова "сплачують страхові внески менше повних шести календарних місяців протягом останніх дванадцяти календарних місяців перед настанням страхового випадку". Крім того, раджу звернути увагу на статтю 7, та особливо статтю 21 вищезаначеного закону.
/Таке враження, що у васшій конторі працюють самі студенти без ніякого досвіду роботу, причому більше, ніж на півроку не затримуються, бґґ./

Це пан пише, як завжди, так, що не зрозумієш, що там саме побрехеньки - про поради вчити економіку чи про падіння надходжень через піднімання ставок.

зменшення приватниками білої зряплати, підвищення обов'язкового мінімуму збільшить надходження з податків
Пояснюю особисто вам: підприємець зменшує білу зряплату до мінімальної, але законодавчо розмір мінімальної зряплати піднімають, тому надходження з податку на дохід фізичних осбіб та нарахувань на зряплату зростають. Вкумекали, чи треба ще докладніше пояснити?

То я ж і не пишу. А пан чомусь вирішив повимагати, хоча я йому нічого не зобов"язаний :ggggg:
Та воно й видно, як ви нічого не пишете вже другу сторінку теми, угу.
  • 0

#169 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 20:52

Перегляд дописуzav (22.10.2009 19:12) писав:

Підвищувати зряпату треба у будь-якому разі на рівень інфляції

Пан колись чув про індексацію?

хоча й проти настанов МВФ

Цікаво як - тепер порушення домовленостей пана вже не турбує?

Як не маєте доказів, то краще не пишіть.

Так і не буду. Так само, як не збираюся везти в космос своїм коштом кожного, хто не вірить, що земля має форму кулі.

Саме так я і написав.
Ні, нічого такого це не значить. Навпаки, це значить, що ви хвантазуєте.

То написали б точніше, або вже сказали, що це секрет - ні, виламуєтеся, як тульський пряник.

раджу вам у вищезазначеному пукті вищезазначеної статті звернути увагу на слова

Я Вашу увагу, пане, саме на ці слова і звертав. Нагадаю, що я писав про зв"язок нарахування лікарняних в приватних фірмах з мінімальною зарплатнею, а не про те, що лікарняні в усіх випадках нараховуються виключно на основі мінімальної зарплатні. Коли Ви почали розповідати, що вона нараховується виключно від заробленої зарплатні, я нагадав, як саме і в якому випадку проводиться їх розрахунок від мінімальної зарплатні.
Пан ще збирається заперечувати існування в деяких випадках зв"язку лікарняних і мінімальної зарплатні в приватних фірмах? Сподіваюсь, що ні.

підприємець зменшує білу зряплату до мінімальної

Я щось писав про зменшення? Нагадую ще раз про існування такої речі, як договір ЦПХ.
У нас компанія дев"ять років платила білу зарплатню, але через кризу вже половину співробітників перевели на договір - а держава отримала велику дулю, оскільки з договору платиться лише ППФО та "безробіття".

Я теж кожень день займаюся розрахунками заробітної плати, і так самой неймовірно тішуся з вашої необізнаності
Таке враження, що у васшій конторі працюють самі студенти без ніякого досвіду роботу, причому більше, ніж на півроку не затримуються, бґґ.

Коли пан не опускався до рівня базарного хамства, бесіди з ним мені подобались більше. Вибачайте вже, коли щось не так, але на цьому я їх припиняю.
  • 0

#170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 22:07

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2009 21:52) писав:

Пан колись чув про індексацію?
Жоднго разу не чув про індексацію мінімальної зряплати.

Цікаво як - тепер порушення домовленостей пана вже не турбує?
Турбує. Але треба було їх притримуватися на початку, а тепер уже якось запізно...

То написали б точніше, або вже сказали, що це секрет - ні, виламуєтеся, як тульський пряник.
Чому ви вирішили, що я тут звітуватиму по витратах?

Я Вашу увагу, пане, саме на ці слова і звертав. Нагадаю, що я писав про зв"язок нарахування лікарняних в приватних фірмах з мінімальною зарплатнею, а не про те, що лікарняні в усіх випадках нараховуються виключно на основі мінімальної зарплатні. Коли Ви почали розповідати, що вона нараховується виключно від заробленої зарплатні, я нагадав, як саме і в якому випадку проводиться їх розрахунок від мінімальної зарплатні.
Пан ще збирається заперечувати існування в деяких випадках зв"язку лікарняних і мінімальної зарплатні в приватних фірмах? Сподіваюсь, що ні.
Ви так натхненно хапаєтеся за соломину, аж прикро писати, що викладений вами випадок є частиною узагальненого, про який написав я: лікарняні розраховуються виходячи із заробітку працівника, а те, що він іноді співпадає з мінімальної зарплато - це виключення, що не заперечує зального правила. Мінімальна зарплата у вашому випадку з'являється випадково, вибачте на слові.

Я щось писав про зменшення? Нагадую ще раз про існування такої речі, як договір ЦПХ.
У нас компанія дев"ять років платила білу зарплатню, але через кризу вже половину співробітників перевели на договір - а держава отримала велику дулю, оскільки з договору платиться лише ППФО та "безробіття".
Так я не зрозумів, у вас там криза взагалі, чи суто з причини підвищення мінімальної заробітної плати? Ви би визначилися.

Коли пан не опускався до рівня базарного хамства, бесіди з ним мені подобались більше. Вибачайте вже, коли щось не так, але на цьому я їх припиняю.
Ой, укотре-вкотре чую цю милу казочку, бґґ.
  • 0

#171 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 20:15

Ось навіть такою штукою пробували цькувати Президента. А його не бере! Спокійний дядько!
  • 0

#172 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 09.08.2010 – 08:57

Давайте згадаємо часи Великої Оранжевої Революції та її Лідера - Віктора Андрійовича Ющенка! П'ятирічка великих змін, нечуваного ентузіазму та будівництв - Батурин, Арсенал, Лікарня Майбутнього (Ukraine 3000)! Долар з п'яти до 4.20 (обманний маневр), а потім - до восьми гривень! Слава Ющенку, великому фінансисту і Президенту! Не зрадь Майдан! Ми здобули!

Повідомлення відредагував Родослава09: 09.08.2010 – 08:57

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних