Перейти до вмісту

Цькувати Президента — це тепер безпечно і навіть модно

Повідомлень в темі: 171

#141 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2009 – 06:06

Перегляд допису-=VJ=- (7.10.2009 22:10) писав:

Шпигунські ігри закінчились, і на одного фаната Ющенка знову стало більше B)

В результаті в культурі правлять Сердючки і Поплавські, мова занехаяна і застаріла, традиції слугують насмішкою, а про історію я взагалі промовчу - про фальсифіковану книгу пам"яті вже говорилося.
Гарний "упор". Чудовий "розвиток".

Ви її самі хоч раз відкривали?

Та ні. Фанати - на стадіоні. Або в сектах. А секта - це Тимошенко. Сонцеподібна, якщо виходити з текстів останніх рекламних розтяжочок. Ну а хто, окрім богів, прирівнювався до Сонця ? Сталін. Тепер ще - ВОНА.
А що одним виборцем (а не фанатом) стало більше, то в цьому вина Ваша. І я кажу не тільки за себе. Я спілкуюсь з людьми. І знаєте що дивно ? Серед моїх знайомих, навіть частина комуністів збирається іти за Ющенка. Чому ? А тому що у таких противників Ющенка як Ви і водночас сторонників Юлі, дуже добре виходить агітація за діючого президента. Агітуйте далі. Тим ж методами. У Вас це добре виходить.
Про Сердючку і Поплавського : А кому ж іншому керувати культурою, якщо сама ВОНА влаштовує такі низькопробні концерти, як нещодавно ? То ВОНА ж і пропагує такий рівень культури. І когось із них, до речі, уже намітила на цей пост. Нагадаю Вам, що міністр культури входить до складу уряду, а не секретаріату президента. Так що культура - це до ВОНЕЇ. Най наводить порядок. Хто ж проти. Мене самОго від поплавських нудить.
І нарешті. Знаєте що кажуть люди ? Якщо (додають : не дай Бог) ВОНА стане президентом, то їй тоді не те що Ющенко чи Янукович будуть заважати працювати. Їй буде заважати - вся країна. Бо працювати, ВОНА таки не тямить. Принаймі там, куди лізе. А от біди наробить. Вже наробила. Їй би капусту квашену продавать на базарі. Підійшло б.
ВОНА, шановний Віджею, протеліпала язиком всі оці роки. А Ющенко, зробивши купу негідних вчинків - ці роки пережив, на відміну від неї. Саме, ПЕРЕЖИВ, в прямому розумінні цього слова. А це - неабияка школа. Так, він не є кращим кандидатом. Але поки що - альтернативи немає. Це почали розуміти навіть його вороги, як я наприклад. Залишиться він - буде погано. А стане Юля чи Янукович - буде втричі поганіше. Це тіко на словах : укр мова, незалежність і т.д. А отримають портфель, що Юля, що Яник - по вуха залежні. Від тих, кого Ви так критикуєте. На півночі. І не один газ тому причина. Від них, тією проституцькою залежністю, аж тхне. Без газу. За владу - ВОНА і матір рідну продасть. І цим від неї теж - тхне.
  • 0

#142 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2009 – 09:01

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2009 07:06) писав:

Та ні. Фанати - на стадіоні. Або в сектах. А секта - це Тимошенко. Сонцеподібна

Він справжній патріот, який любить свою державу. І як людина він дуже гарний. А ще він сильний. ...І він не боїться труднощів А іще він високодуховна людина. В нього енергетика чиста

Знайдете тут хоч один чийсь подібний альтернативний допис - продовжимо розмову.
А поки що йдете в ігнор. Мені набридло брати участь не просто в оффтопній розмові, яку, вкотре зауважу, саме Ви вже вдесяте звертаєте на Тимошенко - більше тут про неї ніхто ні слова не сказав, тільки у Вас все побудовано за відомим анекдотом "У ведмедя є хутро, в ньому блохи, а будова блохи - така...", а в звичайному монолозі людини, яка спілкується зі своїми фантазіями.
  • 0

#143 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.10.2009 – 10:51

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 10:01) писав:

Він справжній патріот, який любить свою державу. І як людина він дуже гарний. А ще він сильний. ...І він не боїться труднощів А іще він високодуховна людина. В нього енергетика чиста

Знайдете тут хоч один чийсь подібний альтернативний допис - продовжимо розмову.
А поки що йдете в ігнор. Мені набридло брати участь не просто в оффтопній розмові, яку, вкотре зауважу, саме Ви вже вдесяте звертаєте на Тимошенко - більше тут про неї ніхто ні слова не сказав, тільки у Вас все побудовано за відомим анекдотом "У ведмедя є хутро, в ньому блохи, а будова блохи - така...", а в звичайному монолозі людини, яка спілкується зі своїми фантазіями.
:happy1: :happy1:
І що тут сказати....... Я пишу це не тому що по тєлєку дивилася чи десь в секті слухала, а тому що мала можливість особисто відчути все це. Якщо ви свою богиню бачили на відстані менше метру та провели з нею не менше двох з половиною годин свого життя, відчуваючи, що вона за людина - тоді можете навіть посперечатися зі мною...
  • 0

#144 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 10:54

Перегляд дописуПантерка Патріотка (9.10.2009 11:51) писав:

Якщо ви свою богиню

Теж йдете в ігнор до того часу, коли навчитеся слухати людей, а не ліпити вигадані власними фантазіями ярлики.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (9.10.2009 11:51) писав:

тоді можете навіть посперечатися зі мною...

Ще чого. З фанатиками сперечатися - себе не поважати.
  • 0

#145 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.10.2009 – 17:50

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2009 11:54) писав:

Теж йдете в ігнор до того часу, коли навчитеся слухати людей, а не ліпити вигадані власними фантазіями ярлики.

я так зрозуміла, ви Юлю підтримуєте? Якщо ні, вибачте....

Цитата

Ще чого. З фанатиками сперечатися - себе не поважати.
:happy1: :happy1: :happy1:
  • 0

#146 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.10.2009 – 17:52

Нажаль зараз можно в першу чергу гавкати одне на одного одне у одного цупати голоси на радість Януковичу
  • 0

#147 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 22:59

Перегляд дописуПетлюра (10.10.2009 18:52) писав:

Нажаль зараз можно в першу чергу гавкати одне на одного одне у одного цупати голоси на радість Януковичу
П'ять років по тому Чивокуня виявився вже не таким страшним, як у 2004 році.
  • 0

#148 Andreo2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 15:44

:happy1:

Президент молодець!!! Він зробив багато важливих речей. Але він так і не виконав обіцянку провести реформи.

:happy1:

Зазвичай в демократичних країнах критично відносяться до влади – і це правильно.

Але ПР та Комуністи взагалі не вміють вести дебати – їм би покричати, та перейти на особистості!!!
Тут час все вилікує...
  • 0

#149 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 19:34

Перегляд дописуПантерка Патріотка (10.10.2009 18:50) писав:

я так зрозуміла, ви Юлю підтримуєте? Якщо ні, вибачте....

Наразі я нікого конкретно не підтримую - буду дивитися ближче до виборів, що саме вирішувати.
Хоча інколи висловлюю свій погляд на діяльність уряду, ага - тільки тут кожен другий за це готовий приклеїти ярлик "фаната Тимошенко". Тому я радий, що хоча б з Вами це питання вирішене.

Перегляд дописуzav (10.10.2009 23:59) писав:

П'ять років по тому Чивокуня виявився вже не таким страшним, як у 2004 році.

З чиєї точки зору?

Перегляд дописуAndreo2 (11.10.2009 16:44) писав:

Президент молодець!!! Він зробив багато важливих речей.

Важливих - не пригадую. Він більше про них говорив, аніж робив. А те, що зробив, багато чому зашкодило більше, аніж бездіяльність.

Перегляд дописуAndreo2 (11.10.2009 16:44) писав:

Але ПР та Комуністи взагалі не вміють вести дебати – їм би покричати, та перейти на особистості!!!Тут час все вилікує...

На жаль на це страждають абсолютно всі політичні сили в Україні без жодного винятку.
  • 0

#150 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 19:45

Перегляд допису-=VJ=- (11.10.2009 20:34) писав:

Хоча інколи висловлюю свій погляд на діяльність уряду, ага - тільки тут кожен другий за це готовий приклеїти ярлик "фаната Тимошенко".
Шота я не пригадую ваших поглядів на діяльність Уряду, самі погляди на діяльність Секретаріяту Президента, гиги.
  • 0

#151 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 20:39

Перегляд допису-=VJ=- (11.10.2009 20:34) писав:

Наразі я нікого конкретно не підтримую - буду дивитися ближче до виборів, що саме вирішувати.
Хоча інколи висловлюю свій погляд на діяльність уряду, ага - тільки тут кожен другий за це готовий приклеїти ярлик "фаната Тимошенко". Тому я радий, що хоча б з Вами це питання вирішене.

[Та ні. До Вас ярлик фаната не приклеїти. Навпаки, переважна частина коментарів зважена і прагматична. От тільки все однобоко. "Не бачу" у Ющенка нічого і все тут. А щодо секти Тимошенко, то Ви б побували на форумі INTV і самі дійшли б до такого висновку. Тепер там практично порожньо. Я вже не кажу про те, що критикувати там її недозволено. І трапилось це не тепер, а вже давно. От і подумайте, хто дозволяє критику, а хто - ні. В сенсі : "нічого не бачу у Ющенка".quote]

• 0

#152 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 20:58

Перегляд дописуzav (11.10.2009 20:45) писав:

Шота я не пригадую ваших поглядів на діяльність Уряду, самі погляди на діяльність Секретаріяту Президента, гиги.

А я пригадую. У мене більше 5000 повідомлень - якщо пан бажає, може пошукати, обов"язково щось знайде :rolleyes:

Цитата

Та ні. До Вас ярлик фаната не приклеїти.

Трішки вище Ви самі це робили. Але, вкотре і, сподіваюсь, востаннє нагадую, тут мова не про Тимошенко. І не про мене. Тому давайте оголосимо мораторій на згадування цих персон в цій гілці.

Цитата

От тільки все однобоко. "Не бачу" у Ющенка нічого і все тут.

Я не маю права на таку думку?

Дивимося на передвиборчу програму:

"1. СТВОРИТИ П'ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ
• Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях - нуль
• Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку - нуль
• Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць - повний нуль
• Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.
• Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.
• Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.
• Сприяти розвитку високотехнологічних галузей - для виходу України на міжнародні ринки праці.
• Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні - це нові робочі місця, нові технології."

не виконано по жодному з пунктів.

2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРІОРИТЕТНЕ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ.
• Збільшити мінімальну пенсію - вона буде більшою за прожитковий мінімум. Ліквідувати „зрівнялівку" та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.
• Протягом року повернути людям борги із зарплати.
• Відновити зруйновану систему охорони здоров'я - в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.
• Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі - це наш святий обов'язок.
• Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.
• Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.
• Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту.
• Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.
• Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.
• Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників - будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.

Борги по зарплатні як були, так і є, зрівнялівка і дискримінація так і не ліквідовані, про охорону здоров"я навіть заїкатись не хочу - особливо про розрекламовані лікарні, я про них в іншій гілці ще скажу. Оздоровлення - нуль, поваги до вчителів жодної, якісної освіти нема ні для кого, окрім президентських та депутатських дітей, які вчаться в англомовній школі, не визнаній системою освіти України. Десятирічки нема і близько, як і п"ятибальної системи - причому це за беззмінного існування пропрезидентського міністра освіти. Дорогі авто - тричі "ха", досі двір кожної ради слугує виставкою останніх досягнень автопрому. Малозабезпечені сидять в дупі з шаленими кредитами, зате на один ремонт туалету МЗС витрачено 100 000 євро - там, мабуть, унітази із золота.
Єдине, що виконувалось хоч трохи - підвищувалась пенсія. Але вона і досі поруч не лежала з реальним прожитковим мінімумом.

[i]3. ЗБІЛЬШИТИ БЮДЖЕТ - ЗМЕНШЕННЯМ ПОДАТКІВ. Для цього:
• Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, - тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.
• Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати - через п'ять років він не перевищуватиме 20 %.
• Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.
• Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів. Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.
• Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.
• Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що „прихватизуються" за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.

Податки ніхто і не чіпав, окрім ППФО. Податки з фонду зарплатні навпаки підвищили - зараз він практично під 40%. Навіть найтерплячіші і найчесніші компанії зараз переводять людей на договори. Процедури - знову гиги, бо нічого не змінилося, "єдине вікно" так і залишилось мрією, Україна в останніх місцях з ведення бізнесу. Бізнес від влади - навіть говорити незручно, при власникові "Рошену" в якості міністра зовнішніх справ. Олігарх досі дружно сміються і виводять все, як і раніше, в офшори.

Я можу так далі продовжувати по кожному з пунктів його програми.
Що зроблено - ага, багато балаканини про Голодомор, з 300-мільйонним пам"ятником, заради якого зіпсували парк Слави, з фальсифікованою книгою пам"яті і з досі невідомою кількістю жертв. Хоча що вже простіше - пустити людей по селам, щоб розпитали старих.
Здається і все, що було зроблено за цей час. Навіть з власними "отруйниками" не зміг нічого вдіяти, я вже не говорю про нещасного Гонгадзе.

Ви готові по кожному з цих пунктів навести реальні здобутки?
  • 0

#153 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.10.2009 – 21:47

І в мене тупориле питання...

А "справжній патріот, який любить свою державу" вже перевів своїх дітей до української школи? Чи вони і далі рідною англійською вчаться?
  • 0

#154 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 22:01

Перегляд дописуЗварич (11.10.2009 22:47) писав:

І в мене тупориле питання...

А "справжній патріот, який любить свою державу" вже перевів своїх дітей до української школи? Чи вони і далі рідною англійською вчаться?

А Ви не тіко питайте. Запропонуйте. Ви добре знаєте, що зараз почнемо посипати одне одного фактами та "доказами" грішності Ющенка з одного боку і його праведності з іншого. Була б користь, то можна. Але ж тієї користі не буде. Чергова "війна" без переможців і переможених. Ніхто ж не каже, що він святий. Кожен питає : не його, то КОГО ?
  • 0

#155 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 23:00

хм... і яника пожалійте, не нього замах робили, яйцями кидали, навіть з ніг збили...
  • 0

#156 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 10:25

Перегляд дописуzav (6.10.2009 02:04) писав:

А скільки разів разом із ПР голосувала НУ?..

Бугога

20 октября Верховная Рада приняла в целом закон №4762 Об установлении прожиточного минимума и минимальной заработной платы. За соответствующее решение проголосовали 254 депутата (ПР - 172, БЮТ - 0, НУ-НС - 33, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, внефракционные - 3) из 429 зарегистрированных в зале.

Не голосували за чистий популізм лише БЮТ та пробютівська частина НУ-НС.
То як, пане zav, чи не забагато пропрезидентська частина НУ "випадково" голосує разом з регіоналами? Та ще й за відверто популістські, шкідливі для економіки проекти.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.10.2009 – 10:26

• 0

#157 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 13:17

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 11:25) писав:

Бугога

20 октября Верховная Рада приняла в целом закон №4762 Об установлении прожиточного минимума и минимальной заработной платы. За соответствующее решение проголосовали 254 депутата (ПР - 172, БЮТ - 0, НУ-НС - 33, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, внефракционные - 3) из 429 зарегистрированных в зале.

Не голосували за чистий популізм лише БЮТ та пробютівська частина НУ-НС.
То як, пане zav, чи не забагато пропрезидентська частина НУ "випадково" голосує разом з регіоналами? Та ще й за відверто популістські, шкідливі для економіки проекти.
Чи би повчили економіку, щоби знати, що підвищення заробітної плати ніколи шкідливим не було й не буде, ібо це основа роботи купи ринкових механізмів. Підвищення на 30% - це далеко не катастрофа, особиво зважаючи, що піднімаєтсья мінімальна зряплата, а не всі. Всі можна корегувати вільно, й лише мінімальна встановлюється законодавчо.
І принаймні, цей закон законний, ги.
А не як "КС визнав ряд положень закону про вибори Президента неконституційними"© http://ua.proua.com/.../20/153249.html
  • 0

#158 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 16:02

Перегляд дописуzav (21.10.2009 14:17) писав:

Чи би повчили економіку, щоби знати, що підвищення заробітної плати ніколи шкідливим не було й не буде

:)

Перегляд дописуzav (21.10.2009 14:17) писав:

Підвищення на 30% - це далеко не катастрофа, особиво зважаючи, що піднімаєтсья мінімальна зряплата, а не всі. Всі можна корегувати вільно, й лише мінімальна встановлюється законодавчо.

А пан не досліджував, часом, як вираховується зарплатня робітників бюджетної сфери?
  • 0

#159 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 17:54

Зацькували Ющенка... в бан на 3 дні відправили...
  • 0

#160 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 18:26

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 17:02) писав:

:)
Замість реготати, як дурний, повчили би все ж економіку. Корисніше. Зі власного досвіду засвідчую!

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 17:02) писав:

А пан не досліджував, часом, як вираховується зарплатня робітників бюджетної сфери?
Ну, ви-то точно не досліджували збільшення хоча би зряплати бюджетників на купівельний попит, який потім впливає на решту економіки, через стимулювання виробників товарів і послуг, крім того через податки як із фізичних осіб, так і з тих самих виробників?
Це ви ще про не задумувалися про збільшення "білих" зряплат, які крім податку на дохід фізичної особи, ще й нарахування на зряпляту, з яких формується дефицитний пенсійний фонд.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних