Перейти до вмісту

Антихрист

Повідомлень в темі: 65

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.01.2010 – 09:33

Перегляд дописуSkyline (22.01.2010 08:05) писав:

Я є парафіянином греко-католицької церкви....
так ти виконуєш головний ритуал християнства? євхрастію? Звісно ж ти не вживаєш алкоголю, бо вино перетворюється на кров, і ти не п'єш вино, бо п'єш кров. Звісно ж ти не вживаєш наркотиків, бо хліб той - то не кислота, то плоть Ісуса, і ти вживаєш не наркотик, а тіло.
Звісно ти не палиш, тобто не дихаєш димом, бо ладан та всі інші опіати - це не наркотик, це дух божий, і ти не палиш а сповнюєшся духу божого.

Перегляд дописуSkyline (22.01.2010 08:05) писав:

Переконувати атеїста про те, що існує Бог - не бачу сенсу.
А чому ж Ісус бачив сенс у спасінні невірних? чому ж месіонери прагнуть щоб сліпі прозріли? А ти ні? Ти не важаєш потрібним розбудити Ісуса в своєму серці і рятувати втрачені душі? Ти звичайний пасивний користувач, ти хочеш бути спасенним, але не хочеш допомагати іншим. Якщо ти не хочеш спасаи інших, чому ж ти вважаєш, що ти достойний того, щоб спасли тебе?

Перегляд дописуSkyline (21.01.2010 19:47) писав:

Щоб достойно відповісти на таке складне запитання треба бути справжнім теологом, чи хоча б священиком. Я в семінарії не вчився. але прочитав кілька книжок на реліійну тематику. І те, що я пишу тут на форумі є моїми особистими думками, звичайно на основі цих книжок....
таки так. хоч як не намагався ти, але й близько не наблизивсь до відповіді на питання.
У всіх священників на такі питання відповідь одна: "Пути Господни не исповедимы"
Тобто не треба й намагатися шукати логіку - її там немає і близько. бо з такою логікою християнський бог схожий на капризну білявку.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 22.01.2010 – 09:48

• 0

#42 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 19:21

Вибачаюсь, але це вже оффтопік ! Тема ж то про антихриста, а не про віру в Бога.
По-перше:
скільки б я тут не написав про Бога, ти завжди знайдеш, що відповісти мені навспак. навряд чи я напишу, щось переконливіше за всіх апостолів і святих, а їхні слова були натхнені Святим Духом.
Якщо їхні слова вам видаються "брєдом", тоді я пас !.....
Ти більше Manfred у темі "суперечка про християнство" вже стільки навів цитат з Святого Письма, що я вже дивуся його терпеливості. ви його просто провокуєте, прикалуєтесь разом з Безбожником. Шкода, що часи священної інквізиції давно минули..... <_< (жартую).
Гітлер також прочитав в юності всю Біблію, і знаємо , що ніякого результату. Саме Знання про Бога не вистарчає, потрібні ще Віра і Любов. ІСТИНА там де ЛЮБОВ
Твій розум засмічений хибними уявленнями про Бога, двозначним тлумаченням Його слів у Біблії. Бога немоливо зрозуміти самим лише розумом. Бога треба розуміти (як це не абсурдно для вас) - серцем.
Свідки Єгови також мають якусь Біблію, і чи вони розуміють Господа Бога ?! Зовсім НІ !!!
Вони переписали Біблію на свій лад. Але Бога неможливо (і не можна) підлаштувати під себе !.......

По-друге :
Про Святу Євхаристи у тебе Вітольде дуже перекручене уявлення. Ось що сказав Господь: Сказав же їм Ісус: „Я — хліб живий, що з неба зійшов. Коли хто їсть цей хліб, житиме повік, а хліб, що я дам, це — тіло моє, що я дам за життя світу”. Змагалися тоді учні між собою, говорячи: Як може він дати нам тіло їсти? Сказав же їм Ісус: „Істино, істино кажу вам: Як не їсте тіла Сина чоловічого і не п'єте Його крови, не маєте життя в собі... Тіло моє — справді їжа, а кров моя справді напиток. Хто їсть тіло моє і п'є кров мою, в мені пробуває, і я в ньому...”» (Від Івана 6: 51-56).

Як можна любити Бога, вірити Йому, якщо ти Його глибоко зневажаєш, тоді як ти можеш спасти свою душу. Кожен відповідає сам за себе. Священики, місіонарі навертать заблукані душі,томущо це їхнє покликання. Вже від самого народення ім призначене це служіння.
На приватному суді (відразу після смерті). кожен буде нести відповідальість за свої гріхи. кожен вибирає ще за життя якою дороою йому піти. священик не може привести людину до Бога, він може лише показати
правильний напрямок. (але останім часом також в церкву зайшов сморід диявола. Все це духовне єднання з буддистами, іудеями, індуістами - все від рогатого))
Людина сама повинна захотіти навернутися, повірити Богу, і ніякі супер-пупер проповіді тут не допоможуть.

Духовна сліпота є наслідком гордості, як перед Богом, так і перед людьми.

По-третє: Ваш стан душі я насмілюся порівняти з тяжкою хворобою; лікар би сказав : " Тяжкий випадок , потрібен професіонал" .Кмітливі мабудь зрозуміють якого профі я маю на увазі...

Повідомлення відредагував Skyline: 26.01.2010 – 19:36

• 0

#43 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 20:49

Повертаємося до антихриста. На цьому форумі тусується достатньо багато людей, які вважають Степана Бандеру - героєм. Але при цьому вони залишаються переконаними християнами. Степан бандера - образ ворога системи комунізму. Антихрист - образ ворога системи християнства. Але для багатьох людей Бандера - найвеличніший українець, а Антихрист, в супереч логіці, залишається найгіршим злом.
  • 0

#44 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 21:02

Перегляд дописуyushchenko (22.02.2009 13:48) писав:

Ой ті жиди! А ще москалі!
Оскільки ти викрив підступність інших націй - офіційно проголошую тебе Антихристом Теревень. Відтепер концтабір в Освенцімі буде твоїм офіційним місцем роботи. Будеш палити в пічках 666 жидів в день (число звіра). Москалів лишимо в Україні - будеш палити тут, бо газ перекрили. А ще бажано - борщ варити з крові москальских немовлят. Ну що йдеш на таку роботу? Бо я бачу вона тобі за фахом підходить.
Та ні обману нема...Для просторової побудови "чортової дюжини" потрібен рівносторонній трикутник всі кути якого
по 60* . Нулі відкидаються і виходить що 666 - це формула, йнструмент, вонож бо число людське...
  • 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.01.2010 – 06:17

Цитата

name='Skyline' post='567749' date='22.01.2010 08:05']

А БОГ усе це допускає,
Шо за дурниця ? У писанні вказано : "а до цього нІчого додати, і від цього нІчого відняти". Все поза цим, шановний, біблією називається "говорити всує". Якщо грубо - то тріпатись. Бо ти, навіть просидівши все своє життя за писанням, і навіть зі свічкою серед білого дня - не знайдеш у писанні такої фрази, що ; "бог усе це допускає". Не сміши людей цитатами, котрими в біблі і не пахне. :)

Цитата

Ті священики потім (після смерті), будуть нести відповідальність за свій вибір.
<_<

А де це написано в бейблі ?
Невже я прогавив нову редакцію ? :)

Цитата

Сліпий не побачить, глухий не почує.

Чого ж ? Он Ієшуа Мошиах казав двом посланим Крестителем учням : "ідіть і скажіть, сліпі прозрівають, мертві воскресають...". А ти кажеш....шось у тебе з релігійною логікою... нє таво.

Цитата

Переконувати атеїста про те, що існує Бог - не бачу сенсу.

Ох...спасайте. Вперше (і мабуть востаннє) бачу на Землі людину, яка невідомо на якому підгрунті, здатна довести те, що зовсім ніяк не визначено і не може бути сприйняте людською істотою як ЩОСЬ, або ХТОСЬ.

Цитата

Я недавно дивився фантастичний американський бойовик "Пандорум" (досить примітивний сценарій, як для мене). Там є дуже промовиста фінальна сцена: Головні герої дізнаються, що Земля знищенна, а вони дісталися на край Всесвіту, де не ма зірок - отже вже нема Бога, нема законів, нема моралі, нема совісті. Можна робити все, що заманеться: вбивати, красти, насилувати.....

Аааааа...ну раз фільму таку дивився, то мабуть таки зможеш довести існування бога.

Цитата

Ось такий світ сьогодні хочуть побудувати атеїсти.
Згадайте історію: http://holocaust1.ne...com/hol7uk1.htm

Цю дурничку давно всі бачили. Років 300 тому. В інеті. :ggggg:

Цитата

Слава Ісусу Христу

Ога, ога. Слава жидам ! :ggggg:

Цитата

Слава Україні :)

А яким боком ти ліпиш Україну до жидівської слави ? :D

†Fallen Angel†: 10% за п.п. 2.4. і п. 1 правил розділу. бан на 1 день.
  • 0

#46 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.01.2010 – 14:50

Стримуємося від флейму,га?
  • 0

#47 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 27.01.2010 – 16:20

King Oni: Оффтопу немає.
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 06:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.01.2010 20:49) писав:

Повертаємося до антихриста. На цьому форумі тусується достатньо багато людей, які вважають Степана Бандеру - героєм. Але при цьому вони залишаються переконаними християнами. Степан бандера - образ ворога системи комунізму. Антихрист - образ ворога системи християнства. Але для багатьох людей Бандера - найвеличніший українець, а Антихрист, в супереч логіці, залишається найгіршим злом.

А який це христянин, Вітольде, повірить тобі, що ідеології христянства і комунізму виросли в одній колисці ?
Та вони, христяни, скоріш за все вигадають що завгодно, аби обдурити самих же себе.
А взагалі то скажу таку річ. Коли вивчав бейблу і дішов до Павла, мене ніколи не покидало відчуття, що і по зовнішності і по стилю епілептичних листів (виступів) він є точна копія Лєніна. Чи мо то Павло воскрес в лєніновому тілі ? :rolleyes:
  • 0

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 12:13

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 06:10) писав:

ідеології христянства і комунізму виросли в одній колисці ?

Ваша праця, за якою я уважно спостерігаю, нагадує мені чомусь роботу Сізіфа, по результату...
Ви такий обізнаний і начитаний, зробіть переклад з Латині слова Kom...unizm.
...враз прозрієте! Успіху!
  • 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 21:08

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 12:13) писав:

Ваша праця, за якою я уважно спостерігаю, нагадує мені чомусь роботу Сізіфа, по результату...
Ви такий обізнаний і начитаний, зробіть переклад з Латині слова Kom...unizm.
...враз прозрієте! Успіху!

Переклад терміну "Kom...unizm" роблять не з латини, а на КЛАДОВИЩАХ та безчисельних братських могилах, пане...враз прозрієте! Успіху!
  • 0

#51 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 22:46

скажіть мені будь ласка той переклад, не шифруйтесь
  • 0

#52 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 23:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.01.2010 22:46) писав:

скажіть мені будь ласка той переклад, не шифруйтесь

Ось текст перекладу (з латини), ось досягнуті успіхи, а ось ціна, в кількості трупів. От і весь переклад.
  • 0

#53 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 29.01.2010 – 23:12

Не відходимо від теми!
  • 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 23:28

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 12:13) писав:

Шось не звернув уваги. Я вражений, чесслово. Ніколи не сподівався, що звичайнісіньке спілкування на форумі, можна розглядати як працю для досягнення якогось результату. А для чОго тобі, пане Пастух, уважно спостерігати за моєю "працею" ? Немає чим зайнятись ? Я вже не кажу, що термін "праця" пасує до моїх постів, як корові сідло. :happytwo:
Щодо Сізіфа. Нагадаю панові, що він є символом безглуздості будь якої праці. Суть полягає в тОму, що в кінцевому результаті людина все рівно помирає. І яку б працю ми, "сізіфи", не затівали на цій землі, результат буде один - все покотиться вниз. До праху. Це стосується усіх, пане Пастух. Так що не відгороджуйся ти вже так від Сізіфа, "накидаючи" його іншим. Безсмертні, тіко в кіно бувають.
  • 0

#55 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 23:46

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 23:28) писав:

Це стосується усіх, Безсмертні, тіко в кіно бувають.

Так точно Усіх, але не Усього. Ось Цим, чого не змінить час, я і займаюсь понад 30 років...усвідомлюючи тверезо,
що молодий може померти а старий мусить. Така обєктивна реальність.
  • 0

#56 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 00:05

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 23:46) писав:

Так точно Усіх, але не Усього. Ось Цим, чого не змінить час, я і займаюсь понад 30 років...усвідомлюючи тверезо,
що молодий може померти а старий мусить. Така обєктивна реальність.

А яким боком тут Антихрист, до твоїх досліджень ? Чи мо всі теми зведемо до досліджень одного користувача ? Він, Антихрист, тобі заважає щось досліджувати ? Так навпаки, він такі речі якраз "прівєтствуєт". Це, якщо говорити з точки зору христянства. Давай, пане Пастух, повернемось "до наших баранів" у темі, бо шось ти застряг у досліджуваній тобою "вічності" в одній і тій же точці координат.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 00:09

• 0

#57 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 14:03

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 00:05) писав:

повернемось "до наших баранів" у темі, бо шось ти застряг у досліджуваній тобою "вічності" в одній і тій же точці координат.

Чомусь не міг увійти на фрум. Коли відкривав тему не для агресивних, на іншому форумі, скориставшись досвідом отриманим тут, сталось коротке замикання, від перевантаження
мережі. Топив піч, з котлом проблеми, в Карпатах побут доволі складний. Зараз готовий повернутись до наших
баранів, а щодо років...за плечима, на 2 менше ваших. Тож давайте будемо більш точними в висловлюваннях
і не забирати один в одного дорогоцінний час.
  • 0

#58 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 20:24

Християнин читає не тільки одну Біблію.
Хоча якщо я тобі порекоменду почитати деякі книжки сумніяваюся, що буде якийсь результат. томущо тебе не переконали навіть слова самого Ісуса Христа.
Біблія - це Священний Лист Бога до людей. кожний його читає/розуміє/втілює по своєму.

Чому Бог допускає прихід Антириста?
Чому Бог допускає зло ?
(по тій самій причині, що й терпіння, розпач; втрату надії, любові, віри (як у вас). Він до останіх секунд життя злочинця чекає чекає на те, що людина чистосердечно покається у своїх гріхах.
Але люди в переважній більшості вибирають Зло; вбивають з ненависті, за роші, чи просто задля задоволення.... також багато втративши надію самі позбавляють себе життя (не буду тут перелічувати усіх гріхів....).
Прихід Антихриста буде періодом випробовування . згадайте притчу про пшеницю і кукіль (полова). Тому Бог допускає його прихід, щоб побачити хто гідний буди разом з Ним. Антихрист буде набагато гіршим тираном ніж Нерон, Сталін, чи Гітлер. (великі моральні виродки. сьогодні також є моральні виродки . серед них теперішній Світовий Уряд , частково влада в Україні)
Його прихід буде апогеєм Зла на Землі. Багато людей зламаються по власній волі, внаслідок теле-інтернет зомбування. і в кінці-кінців поголовна чіпізація. Буде узаконене
переслідування вірних християн, Папа Римський Бенедикт ХІІ, є останнім з Пап, які більш-менш слідують законам Христа. (середньовічне пророцтво ірландського монаха)
Наступний буде Антипапа. За пророцтвом він назветься Петром ІІ. Він буде у всьому підтримувати Антириста. (серія книжок "Господні Попередження")

2.Щодо Євангелія . У Євангелії є достатньо жидівських вставок (читайте книу Ігора Каганця " Арійський Стандарт" 276-300 стор), особливо багато їх у Єванелії від Матвія.
" Головним методом антихристиянської пропаганди є облудна їнтерпретація Євангелія". Вона грунтується передусім на вириванні окремих частин з контексту та ї профанічному пояснені."
Я тут міг би навести декілька прикладів, але не буду заматися тут оффтопом. кожний може прочитати тут : http://dsl.sf.ukrtel.net/biblio/index.php?...;t_f=arij/8.htm
Декого зводять в оману такі слова Євангелії як: "спасіння приходить від юдеїв" (Ви покланяєтесь тому, чого не знаєте; ми ж покланяємось тому, що знаємо, бо від юдеїв приходить спасіння" (4.22).
Але в їншому місці Господь говорить до жидів : "Чому мови Моєї ви не розумієте? Бо не можете чути ви слова Мого. Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете.
Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім" (Іван, 8.43-44). Якщо жиди вставили окремі речення вигідні для них, отже напевно якісь слова вони стерли. а які останні слова у Біблії?
"Свідчу кожному, хто чує слова пророцтва книги цієї: як хто приложить до них, приложить Бог на нього кари, що записані в книзі цій; а як хто відніме від слів книги пророцтва цьо, відніме Бог участь його від дерева життя та з місця святого , записаного в книзі цій"
Коронна фраза Нового Завіту :
У Евангелії від Іоана сказано: "Так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб будь-хто віруючий в Нього не загинув, але мав життя вічне". ... добре подумайте над цими словами!
http://bible-lessons...a/duxslovo.html

Повідомлення відредагував Skyline: 01.02.2010 – 20:14

• 0

#59 простий хлоп

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 08.03.2010 – 17:18

Перегляд дописудомовик (23.02.2009 01:07) писав:

а хіба під антихристом не мався на увазі імператор Нерон? всьо вроді сходиться.. там доречі так хитро можна обчисляти що в любому імені ті три шістки найти, церква тим і займалася коли тре було якогось сурозного єретика закрити
да і ще папу римського називали антихристом!!?
  • 0

#60 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.03.2010 – 19:39

Перегляд допису[b]Skyline[/b] (1.02.2010 20:24) писав:

Християнин читає не тільки одну Біблію.
Хоча якщо я тобі порекоменду почитати деякі книжки сумніяваюся, що буде якийсь результат. томущо тебе не переконали навіть слова самого Ісуса Христа.
А де ти їх чув від самого Христа ? Ваша бейбла редагувалась і підганялась більше разів, ніж у діжці солоних огірків.

Цитата

Біблія - це Священний Лист Бога до людей. кожний його читає/розуміє/втілює по своєму.

Амінь. Цікавий у вас бог. Кожен його розуміє як хоче. В такому випадку у кожного (або через одного) христянина має бути різна табличка множення. Щоб ти сказав при такому факті ? Що табличку множення придумав недолугий математик. Хіба не так ?

Цитата

Чому Бог допускає прихід Антириста?

Не допускає, а СОТВОРИВ.

Цитата

Чому Бог допускає зло ?

Повторюю : не допускає, а СОТВОРИВ.

Цитата

(по тій самій причині, що й терпіння, розпач; втрату надії, любові, віри (як у вас). Він до останіх секунд життя злочинця чекає чекає на те, що людина чистосердечно покається у своїх гріхах.

Цікаво, якого біса я повинен каятись перед тим, хто сотворив зло ? Чому я повинен каятись перед тим, хто сотворив і допустив на Землю диявола ? Я то тут при чОму ?

Цитата

Але люди в переважній більшості вибирають Зло
;

Фігня. Люди нічого не вибирали. Зло, нам підсунув ягве-саваоф.

Цитата

Skyline[/b]
вбивають з ненависті, за роші, чи просто задля задоволення.... також багато втративши надію самі позбавляють себе життя (не буду тут перелічувати усіх гріхів....).

А за що вбивав твій господь ? Є з кого приклад брати. Читай старий заповіт. І потім, з яких таких вареників ти начепив вину за гріх на людей ? Адже гріх на небі народився. Зауважу, що ми в космос тоді не літали.

Цитата

Прихід Антихриста буде періодом випробовування . згадайте притчу про пшеницю і кукіль (полова). Тому Бог допускає його прихід, щоб побачити хто гідний буди разом з Ним.

А тебе що, Антихрист консультував яким буде його прихід ? Це по-перше. А по-друге, якщо твій бог вирішує питання лоялності до нього таким дешевим (геть людським) способом, то він більше схожий на Юлю Тимошенко, а не на бога.

Цитата

Антихрист буде набагато гіршим тираном ніж Нерон, Сталін, чи Гітлер. (великі моральні виродки. сьогодні також є моральні виродки . серед них теперішній Світовий Уряд , частково влада в Україні)
Ну, яким він буде, то вже ми побачимо. Однак це для людей не така вже і страшна лякачка, той Антихрист. Ми тут не таким роги обламували. Так шо не лякай людей. Лякані.

Апогей зла стався набагато раніше. Це коли твій ягве-елохім посадив деревця в садочку.

Цитата

Багато людей зламаються по власній волі, внаслідок теле-інтернет зомбування. і в кінці-кінців поголовна чіпізаці
я.

Не здивував. Я ось уже коментую першу жертву інтернет зомбування.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.03.2010 – 19:45

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних