Перейти до вмісту

Антихрист

Повідомлень в темі: 65

#21 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 554 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2009 – 17:08

Я в то не вірю...Брєд взагалі якийсь...хоча якшо частково то можливо і вірю :happytwo:
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2009 – 12:13

Флуд видалено
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.12.2009 – 19:49

Перегляд дописуRe:z (22.02.2009 23:09) писав:

Даби онтоп.Виходить якщо число звіра нсправді 616,то усі прогнози нумерологів хибні,бо грунтувалися саме на троьх шістках
Всі прогнози нумерологів хибні в будь-якому випадку, бо це маячня. Число звіра - ясне, і нічого надзвичайного в ньому немає.
Це просто структура влади: 616 парламентарів, міністрів, вищих чиновників отримують псевдо-титул назву якогось звіра. Всі їх піддані отримують лише ідентифікаційний номер. Оскільки називати посаду чиновника назвою звіра на сьогоднішній день здається тупо, то я вважаю ще це вже було десь в середні віки. Але може в іншій мові це і не звучатиме тупо, і це ще буде.
  • 0

#24 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 25.12.2009 – 20:27

King Oni: Вичистив. Skyline - +10% за порушення пункту Правил 2.14.
  • 0

#25 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 00:11

Хто буде антихристом:

• 0

#26 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 29.12.2009 – 13:14

Антихриста придумали християни, щоб виправдати відсутність Христа, який обіцяв повернутись. Тепер вже все просто пояснується. Чому Христос не повернувся? Бо Антихрист... А все якраз навпаки: очікування на повернення Христа є марними, бо є наслідком помилкових уявлень про життя та смерть.
  • 0

#27 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:07

Перегляд дописуВасиль (29.12.2009 14:14) писав:

. . Чому Христос не повернувся? Бо Антихрист... А все якраз навпаки: очікування на повернення Христа є марними,
Ще не довго залишилось чекати, максимум 7-8 років.... :)

Ви шановиний пане Василь вважаете себе науковцем, але не всі науковці за всю історію науки були атеївстами.
Згадайте француза Паскаля, єврея Ейнштейна, і інших, які бачили у створені навколишнього світі, руку Бога.
почитайте також дуже корисну книгу Івана Ортиньського "Наука і Таємниця" - багато для себе відкриєте :angry1:
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:10

Перегляд дописуВасиль (29.12.2009 13:14) писав:

Антихриста придумали християни, щоб виправдати відсутність Христа, який обіцяв повернутись. Тепер вже все просто пояснується. Чому Христос не повернувся? Бо Антихрист... А все якраз навпаки: очікування на повернення Христа є марними, бо є наслідком помилкових уявлень про життя та смерть.
Є Христос, отже мусить бути і антихрист. Добро без зла не має сенсу існування. Не бачивши зла, хіба ми розпізнаємо добро?
  • 0

#29 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.01.2010 – 20:59

Перегляд дописуОлеська (3.01.2010 20:10) писав:

Є Христос, отже мусить бути і антихрист. Добро без зла не має сенсу існування. Не бачивши зла, хіба ми розпізнаємо добро?
Тоді просто потрібно називати речі своїми іменами Добро добром і Зло злом, при цьому дати людям їх чітке розуміння, і для цього зовсім не потрібно їх розглядати крізь призму жидівської міфології

Повідомлення відредагував Добронрав: 03.01.2010 – 21:03

• 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:09

Перегляд дописуДобронрав (3.01.2010 20:59) писав:

Тоді просто потрібно називати речі своїми іменами Добро добром і Зло злом, при цьому дати людям їх чітке розуміння, і для цього зовсім не потрібно їх розглядати крізь призму жидівської міфології
Людині властиво розглядати речі через призму певного бачення, вірування. Те ж саме (добро-зло) можна побачити(прочитати) і в інших світових релігіях.
  • 0

#31 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:20

Ісус Христос не міфологічний персонаж, а на 100 % реальний, який жив серед людей (правда переважно жидів),
Але жиди його не прийняли - віддали на смерть, через що на них зійшло вічне прокляття.
І до сьгоднішньго дня вони шкодять людству, готуючись до приходу свого Месії (тобто по нашому - антихриста).

Повідомлення відредагував Skyline: 03.01.2010 – 21:21

• 0

#32 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.01.2010 – 21:44

Перегляд дописуSkyline (3.01.2010 21:20) писав:

Ісус Христос не міфологічний персонаж, а на 100 % реальний, який жив серед людей (правда переважно жидів),
Але жиди його не прийняли - віддали на смерть, через що на них зійшло вічне прокляття.
І до сьгоднішньго дня вони шкодять людству, готуючись до приходу свого Месії (тобто по нашому - антихриста).
Жиди його не розпинали, розпинали його палестинці, які тоді сповідували іудаїзм, вони створили цю нелюдську релігію і тепер створене ними зло вдарило по них же самих у вигляді сучасної жидівської окупації (сучасні жиди це різношерстне збіговисько народів об"єднаних іудаїзмом і сіонізмом, і до тих стародавніх юдеїв не мають жодного відношення), а злочиини Старого заповіту, це злочини палестинців
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.01.2010 – 21:49

Перегляд дописуSkyline (3.01.2010 21:20) писав:

А не потерпіли б Ви ,шановний, ну хоч до 7- го січня ? зі своїми сектантськими проповідями котрі так нагадують адвентизм ? Дайте людям відзначити свята і не смішіть нікого своїми "глибокими" знаннями вкладеними Вам в голову певними "просвітерами". Ідіть оно...дьорніть сто грам, з*їжте миску холодцю (не забудьте намазати хліб хроном), заспівайте шо небудь, підіть надвір, може кому пику наб*єте, (або Вам, то вже як повезе) ну короччє...святкуйте. З Новим Роком Вас !

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 21:51

• 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 07.01.2010 – 18:01

Перегляд дописуSkyline (7.01.2010 12:16) писав:

....
Після того, як жиди вбили Бого-Людину , у 70 році римляни руйнують повністю Єрусалим, В 131 році римский імператор Адріан остаточно руйнує Храм Соломона, стирає Єрусалим с лиця землі. І все це було покарання Бога-Отця, за те, що вони не прийняли Ісуса Христа, через зачерствілість іхніх душ. ....
от незнаю як правильно це слово українською...
питання. Бог всеведущ? тобто Бог знає все що є, що було, і що буде, так?
Ісус був з самого сотворення світу, і знав що буде? Знав, що він піде рятувати жидів, але жиди не захочуть рятуватися, і його розіпнуть? Він знав це з самого початку? За 5 тисяч років до тих подій? Тоді чому ж Ісус таки пішов жидів рятувати? чому він не пішов рятувати самаритян? І чому він просив отця "нехай мене промине доля ця", якщо він знав що так буде?

ще питання: Бог всемогутній? якщо він всемогутній, і хотів змінити майбутнє, то чому ж не змінив його? Чому Господь не може змінити своє майбутнє, навіть палко бажаючи цього? Адже більшість людей на це здатні!!!!

далі питання: Бог знає, що прийде Антихрист? Ісус знає що прийде антихрист? Чому вони не зупинять його перед тим, як він прийде? Будь яка контр-розвідка будь-якої країни вжила б застережних заходів захисту, якщо знає про план нападу, і якщо звісно це не Сталін, що прагне винищити підконтрольний йому народ руками ворога.
  • 0

#35 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 07.01.2010 – 18:43

King Oni: Позатему видалив.
  • 0

#36 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2010 – 02:19

Як антихрист так і Бог живе в кожній людині. І все наше життя у нас в середині йде боротьба - між добром і злом, тобто між Богом та антихристом...
На жаль не кожна людина про це знає.

• 0

#37 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 19:47

[quote name='Хмурий Князь Вітольд' date='7.01.2010 18:01' post='561762']
Бог всеведущ?

Щоб достойно відповісти на таке складне запитання треба бути справжнім теологом, чи хоча б священиком. Я в семінарії не вчився. але прочитав кілька книжок на реліійну тематику. І те, що я пишу тут на форумі є моїми особистими думками, звичайно на основі цих книжок. :)
Бог Всезнаючий і Всемогутній, але Бог дав людині крім душі, щей найбільший скарб "свобідну волю", проти якої не може нічого зробити (наприклад ангелам він цієї волі не дав). Людина є вільною у своєму виборі між добром і злом. Деякі люди (більшість) користуючись ціїю волею обирають Зло.
Один з ангелів наближених до Бога, Люцифер (здаться імя означає "промінь світла", чи щось у тому смислі, вже не памятаю), сильно загордився через те, що Бог його поставив біля Себе, і подумав собі: А чому я не можу бути більший за Бога. І повстав проти Бога.І разом з ним більшість ангелів. Була Війна між ангелами Світла (меншість) і ангелами Темряви. Звичайно Добро перемогло, і Зло було закинуте в найдальші закутки Всесвіту. Після цього Бог задумав створити Землю і заселити її людьми. Про це дізався колишній світлий ангел Люцифер - Сатана, і вирішив помститися Богові. Спокусив перших людей тим , що вони будуть як Бог (правда я сумніваюся, що там було якесь яблуко, у мене є свої здогадки, що це було....) І ось Людина згрішила, тим, що захотіла вивищитися (гордіст найбільший гріх, томущо найперший). Звичайно Бог знав про можливість того, що Людина так поступить, але нічого не зробив, все та ж свобідна Воля (вибачаюсь за маловживаний церковний термін )
Ми можемо це списати на те, що розум у перших люди, був нерозвинений і тому вона так легко повірила сатані. Я впевнений якби людина трішки зачекала (не послухалась темного ангела), Бог показав би їй, яка різниця між Добром і Злом......
Ісус Христос був на 100% Богом, але також на 100% Людиною. Звичайно Він знав про те, що Його розіпнуть, ще до свого народження у вифлемі (до речі я часто зустрічаю християн які вважають, що до Вифлему Ісуса Христа не існувало, а був тільки Бог-Отець <_< ) Але він мав виконати Місію: змити гріх-гордість Єви і Адама, врятувати все Людство від павутини Зла. Людиною він відчув весь той бруд, злобу людський душ, зраду учнів, розпач.....
Свобідна Воля Людини є Великим Добром яке Бог подарував їй. хтось би сказав, якби не було свобідної волі (як в ангелів) не було гріхів. але така думка помилкова. люцифер також не мав СВ, але вибрав непокору Богові. (за моє версію коли Бог створив ВСЕСВІТ з нічого, щоб його збалансувати ( для стабільності), він також створив Темну Матерію, яку зараз астроними спостерігають у телескоп ХАБЛА, навіть є цілі галактики які складається з Темної Матерії.....

І ось через кількасот тисяч років, надходить вирішальна Битва між Добром (Ісусом Христом - Богом) і Злом (Антихрист - жалюгідна пародія Христа). І Зло 100%-во програє цю Битву. Томущо на стороні Добра - БОГ. Сам Творець цього світу, який підтримує його існуваня. Якщо переможе зло (що дуууууже малоймовірно), Всесвіт самознизщиться.......

На цьому перерву свій монолог, 100% -во дехто з форумчан подумає; "що за якась релігійна ахінея?", чи що я чимось обкурився, чи перепив. Я взагалі НЕ ВЖИВАЮ алкоголю, також не палю.
Такі мої думки. мої думки не підлягають зміні. Остаточно і однозначно. :D

P.S. вибачаюсь за помилки....
P.P.S вибачаюсь також якщо образив у попередніх постах, представників інших націонаольностей, які проживають в Україні і які переглядають цей форум.

Повідомлення відредагував Skyline: 21.01.2010 – 19:56

• 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 22:15

Перегляд дописуSkyline (21.01.2010 19:47) писав:

....
На цьому перерву свій монолог, 100% -во дехто з форумчан подумає; "що за якась релігійна ахінея?", чи що я чимось обкурився, чи перепив. Я взагалі НЕ ВЖИВАЮ алкоголю, також не палю....
Ти не вживаєш алкоголю, і не дихаєш димом так?
Ти в церкву взагалі ходиш?
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.01.2010 – 23:05

Якщо у християнської релігії відібрати вигаданого ними ж Антихриста як антипода Христа, то щезне і християнська віра.
Антихрист їм потрібен так само однаково, як і Христос. Вони (христяни) потайки моляться на Антихриста шоб він нікуди не дівся чи не дай боже загинув у небесні битві. Шо ж вони тоді робить будуть без "невістки" ?
  • 0

#40 Skyline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 08:05

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.01.2010 22:15) писав:

Ти не вживаєш алкоголю, і не дихаєш димом так?
Ти в церкву взагалі ходиш?

Я є парафіянином греко-католицької церкви. Але я не вірю керівництву церкви. Знаю у, що хочуть цю церкву перетворити масони які нею керують. Гузар - масон. Масонами також є майже всі римо-католицькі кардинали. Масонами також були всі Папи Римські почиаючи від Павла VI (за якого вчинили ІІ Ватикаський Собор, всі ідеі на цьому соборі, пішли від масонів). У 1978 році вибрали Івана Павла І, який не хотів підчинятися слугам сатани - на 33 день його вбили. Іван Павло ІІ був під повним іхнім контролем. Тепер я Церкві не вірю, хоча й ходжу у цю церкву.Ось такий парадокс.
А БОГ усе це допускає, бо в Людини є СВ. Ті священики потім (після смерті), будуть нести відповідальність за свій вибір.
:)

Перегляд дописуБезбожник (21.01.2010 23:05) писав:

Якщо у християнської релігії відібрати вигаданого ними ж Антихриста як антипода Христа, то щезне і християнська віра.
Антихрист їм потрібен так само однаково, як і Христос. Вони (христяни) потайки моляться на Антихриста шоб він нікуди не дівся чи не дай боже загинув у небесні битві. Шо ж вони тоді робить будуть без "невістки" ?

Сліпий не побачить, глухий не почує. Переконувати атеїста про те, що існує Бог - не бачу сенсу.
Я недавно дивився фантастичний американський бойовик "Пандорум" (досить примітивний сценарій, як для мене). Там є дуже промовиста фінальна сцена: Головні герої дізнаються, що Земля знищенна, а вони дісталися на край Всесвіту, де не ма зірок - отже вже нема Бога, нема законів, нема моралі, нема совісті. Можна робити все, що заманеться: вбивати, красти, насилувати.....
Ось такий світ сьогодні хочуть побудувати атеїсти.
Згадайте історію: http://holocaust1.ne...com/hol7uk1.htm

Слава Ісусу Христу
Слава Україні :)

Повідомлення відредагував Skyline: 22.01.2010 – 08:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних