Перейти до вмісту

Помаранчева революція

Повідомлень в темі: 30

#21 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 20.02.2009 – 11:17

Є купа поганих і невтішних наслідків. І в цій бочці дьогтю, є чайна ложка меду, можеш говорити що тобі заманеться і ніхто не відрубає голову, хоча нефакт. А якщо серйозно, то жили б ми зараз в режимі, подібному до Російського братів Путіних і тихенько спілкувалися на кухні. Тоді ці події сприймались дуже серйозно, всі очікували справжніх змін, та от сталося не так як гадалося. В нашому містечку, люди тоді замовили 2 автобуси, щоб зїздити в посольство України в Мадриді і проголосувати. А тільки в один бік 250 км. І таких автобусів приїхало чимало з усіх куточків Іспанії. Я тоді з дружиною та 4 місячним сином теж їздив, тільки власною машиною. Хтось скаже що дурний, але ніскільки нежалкую. Розчаравує тільки одне, політики як завжди, дорвались до влади пересварились між собою, зірвали своє, а ми залишились біля розбитого корита. Знову таких подій небуде, ми свій шанс "просапали". На наступні вибори, нікого з них нехочу бачити у владі. Зараз я вже звернув погляд на ВО. Свобода та мабуть нетільки я.

Повідомлення відредагував Panikovskiy: 20.02.2009 – 11:18

• 0

#22 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 20.02.2009 – 14:47

Перегляд дописуzav (20.02.2009 09:48) писав:

Ге, а Луценко?
Луценко розганятиме демонстрації газом. Справжній польовий командир, істинно, місце сидіння визначає спосіб мислення. Один з типових прикладів того, хто на плечах народу прийшов до влади. Колінка в "польового командира" затрусилися? То на закритій нараді разом із Турчиновим говорить, що міліція все має брати під контроль, а то газом лякає... Правда, коли наша влада говорить, що вона сильна, як ніколи, то це вже слова, які завжди передують агонії.
  • 0

#23 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 15:18

Перегляд дописуЛастiвочка (20.02.2009 09:45) писав:

Те, що це не була стихійна подія - факт!!! Це була цілком запланована акція і досить таки вдала думка комусь прийшла в голову, жаль, що ми так ніколи й не дізнаємось хто автор тієї ідеї. Мене лише завжди дратувало, що називали її помаранчевою? донині не знаю...Та революція трухнула народом, як чорт сухою грушкою і це добре от лишень шкода, що влада виявилась недолугою і слабкою...в черговий раз не використали такого шансу...а його вдруге вже не буде. Буде інший...можливо...але такого не буде
„Помаранчева революція” була не революцією, а шахрайством, у результаті якого силами українців до влади було приведено не просто неукраїнців, а затятих антиукраїнців.
Справжня революція завжди переживає кадровий голод, бо якісні зміни системи потребують маси нових людей. На Майдані і майданах їх були мільйони – цвіт українства. Жоден (!) не був поміченй, виділений, задіяний після перемоги. Їх і не шукали. І нікого це не насторожило, нікого не спонукало задуматись над істинним характером цієї „революції”. А в результаті одержали три підряд уряди без українців...
Ну чо там жоден. Он Кріль розказував, що на майдані стояв не на трибуні, а з іншого боку. Бачите. Помітили Оцінили... Не буду казати, що оцінили, й так ясно. А щодо того, чи спланована - то не знаю. Не можу з цим погодитись. Не дуже схоже. А от профукали її, думаю, самі люди. Дійсно, подивились би на своїх "героїв" через деякий час, і сказали: "Що це за ***ня, ану геть звідта дармоїди криворукі". А так - ушкварили раз, а потім махнули на всьо, що й дало можливість знахабнілим "надіям нації" задоволено поплямкувати, покриваючи той зневірений люд товстим шаром шикалада.
  • 0

#24 Iri-ua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2009 – 03:20

користь є і чимала, крім сказаного тут ще є цікава штука :)
комуністи почали щось вигадувати, креатив з'явився, видно Революція подіяла і на них!
он що на майдані учворили: http://pravda-odna.com/politic/ua/615/ <_<
а ще недавно вони портрети Леніна носили ледь ноги пересуваючи.
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.02.2009 – 08:12

Перегляд дописуМістраль (19.02.2009 17:16) писав:

Головний результат, як на мене, у головах. У людей стало більше розуміння, може додалось трохи ініціативності. Та й на весь світ показали. А з часом навчимося й ефективно боротися. Все шо робиться - на краще.
Ага, Всі стали циніки, нікому не вірять, людина людині - вовк, як кажуть..
  • 0

#26 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.02.2009 – 09:15

Перегляд дописуDarkLordVillis (26.02.2009 08:12) писав:

Хоча я з тобою і незгодний, але якщо і так то можна подумати що до помаранчевої револьції всі один до одного ставилися як до братів! Це так завжди було але надіюся що з часом це все минеться!!!))
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.02.2009 – 11:12

Перегляд дописуDarkLordVillis (26.02.2009 08:12) писав:

Вірять лише своєму політичному кумиру, політичному месії.
  • 0

#28 Бендера

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.02.2009 – 21:26

Помаранчева революція показала що українці можуть зібратися проти несправедливості....................проти фальсифікації, як це було в 2004 році...............
  • 0

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.04.2009 – 14:34

Фігня!!! В той час просто дуже багато крику було, що то бандити.... Але як відомо, хто голосніше всіх кричить "тримай злодія" ?!
  • 0

#30 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.04.2009 – 14:49

гии, прокинулись ;)
я завжди казав що політика – це лише шоубізнес
але тоді кому не скажеш мало не нах посилали а зараз ці ж герої лише мляво соплі жують))

єдина користь від політикив це коли політик з політиком б’ється – тоді народ так радіє наче всім зарплату повиплачували :cry:
  • 0

#31 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.11.2013 – 14:56

Народ, є історичний сайт по Помаранчевій революції, за яким зрідка треба слідкувати. Сайт старий, був створений ще до Теревень. :)
Треба людина, яка періодично могла б туди новини/статті писати (чи кидати мені матеріали на пошту). Допомогу оплачу, головне щоб тема була цікава.

Хто готовий допомогти — напишіть в приват.

p.s. у самого немає часу, а не хочеться щоб проект загнивав.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних