Перейти до вмісту

Фільм "Експеримент: хвиля"

Повідомлень в темі: 30

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.02.2009 – 15:57

Патріотизм закінчується там, де починаються права та свободи інших людей та народів.
  • 0

#22 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 16:36

Перегляд дописуFT232BM (20.02.2009 15:57) писав:

Патріотизм закінчується там, де починаються права та свободи інших людей та народів.
Цю тезу треба переадресувати російському керівництву, зокрема й послові рф в Україні, а також усім тим хто підтримує ідею собіранія земель, підтримує і втілює (Чечня, Придністров*я, Крим, Південна Осетія, Абхазія).
А ще цікаво, чим Тягнибок посягнув на інтереси інших народів. А ще цікаво, якщо інтересом одного народу стане підкорення іншого народу, той інший народ теж має засунути свій патріотизм в анальний отвір, щоб не заважати одному дуже відомого народу з його "інтересами". Все це дуже прозоро. Мені ясно, що мається на увазі, бо багато і давно над цим думав. Одного не можу зрозуміти, чого наші люди, такі захисники прав народів, не хочуть бачити правди. Постійно лукавлять. Нє щоб сказати: мені не подобається той же Тягнибок, бо чужі його ідеї, мені байдужа та мова, а вони з нею носяться як дурень зі ступою. Або там: Я симпатизую росії, і мені не подобаються ті хто не симпатизує. Просто вони мої опоненти. І так далі. Ні, починається гонєво про фашистів, права народів і так далі. А я коли чую таке, дуже важко робиться. Просто від несправедливості. Хто ж пане FT232BM народи ІМЄЄ у всі дірки: Тягнибок чи свята Росія. Ви уявляєте, щоб наш посол так насрав на путіна як чорномордін насрав на Ющенка? Чи взагалі міг він насрати на путіна? А хто давав право так їбать наш суверенітет? Де ж права народів? А це що одноразовий приклад? Та він навіть на тому ж дню неодноразовий. Чому жоден з наших захисників прав народів не захистив право нашого народу? Гавкали тільки кляті фашисти націоналісти.
Не симпатизуєте Свободі чи ще комусь - ваша справа, але не повторюйте кагебістських шаблонів. Бо ті кагебісти на цій землі так права і свободи інших людей і народів угнітали, що лягло 20 000 000 і часто в муках. Тож якщо вам дійсно ті свободи цінні - не повторюйте за людожерами.
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 19:02

Насправді мені не подобається поточна влада у Росії, мені подобаються патріотичні ідеї, я навіть за надання статусу ветеранів воїнам УПА, а ПР взагалі сакс. Мені не подобається практика Свободи промивати мізки юнакам. Як я вже сказав носіння військової форми, ножа + інструктаж на зборах "патріотів" як поводитись коли тебе заарештовують наводить на роздуми.
  • 0

#24 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2009 – 19:30

Фат все правильно, а от ти щось плутаєш... Націоналізм в Росії чітко виражений групою скінхедів - яка час від часу дає про себе знати вбиваючи закордонних студентів, проводить акції і тд. Націоналізм - це крайня форма патріотизму, яка зазвичай виникає проти внутрішнього ворога. Російському народу (тобто більшості росіян) здебільшого начхати на це, як і на територіальні претензії. Російська влада (навіть) має дуже малі прояви націоналізму, скоріше у неї імперські "замашки" і з них виникає бажання контролю (можливо є схожість у трактуванні себе вище всіх, але не більше). Вона аж ніяк не трактує Україну як внутрішнього ворога. А от Тягнибок - отут інша справа. Свобода - це політична сила, яка говорить, що утруднить життя всім меншинам в Україні, а особливо російській. Тобто в популярному вигляді: "треба вигнати всіх москалів і всю владу геть з України, або якось розібратися з ними". Звісно все це маскується під зовсім іншими словами, але саме це розуміє з них народ. Свобода може стати схожою до "Хвилі" - "Єдина Росія" - дуже навряд, можливо ЛДПР теж змогло б. Я розумію, що на форумі прийнято у всьому звинувачувати Росію, але відносно російського націоналізму в Європі значно менше говорять, порівнюючи з нашим. А, як кажуть, зі сторони краще видно...
  • 0

#25 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 19:30

Перегляд дописуFT232BM (20.02.2009 19:02) писав:

Насправді мені не подобається поточна влада у Росії, мені подобаються патріотичні ідеї, я навіть за надання статусу ветеранів воїнам УПА, а ПР взагалі сакс. Мені не подобається практика Свободи промивати мізки юнакам. Як я вже сказав носіння військової форми, ножа + інструктаж на зборах "патріотів" як поводитись коли тебе заарештовують наводить на роздуми.
Чесно кажучи, бачив Свободівців без ножів і форми. А може то ви їх з унсівцями переплутали (УНА-УНСО). Чи ще гірше з клоунами Корчинського. В будь-якому разі, якщо навіть якийсь свободівець понтується з ножичком, це дитячий антураж, не більше. Але Свобода це серйозна політична сила. Членами цього об*єднання наприклад є відомий кінорежисер Іллєнко, а на вибори по списках цієї сили йшли багато відомих людей, і зовсім без ножів чи форми. Наприклад Богдан Бенюк. Я не знаю, чи є він членом об*єднання, чи тільки йшов по списках, але якщо йшов від цієї сили на вибори, то мабуть же партієць. А ще, відомий лікар-фітотерапевт Наталія Земна (Зубицька). І багато інших, цілком пристойних людей. Навряд чи вони так легко надаються до промивання мізків. То ж у мене виникає враження, що ми за різні сили балакаємо.
А от скінхеди київські уже скільки темношкірих студентів убили... Ось що наводить на роздуми. І хто тим соплякам недоробленим мізки промиває цікаво?
  • 0

#26 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:12

Так, це інше об‘єднання, але його спонсорством займається Свобода. Можливо це щось на зразок бартеру типу хлопці ходять на мітинги, а їхній організації за це допомагають

Повідомлення відредагував FT232BM: 20.02.2009 – 20:12

• 0

#27 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:22

Перегляд дописуMisercord (20.02.2009 19:30) писав:

Фат все правильно, а от ти щось плутаєш... Націоналізм в Росії чітко виражений групою скінхедів - яка час від часу дає про себе знати вбиваючи закордонних студентів, проводить акції і тд.
Купка агалтєлих кацапських скінів - це не націоналісти взагалі. Неонацисти. А ще ви "забули" про путінських "НАШИХ" і подібного лайна.

Цитата

Російському народу (тобто більшості росіян) здебільшого начхати на це, як і на територіальні претензії.
А от як показали опитування, про які буквально вчора казали по радіо, російському народу (тобто більшості росіян) виявляється не зовсім начхати (а точніше зовсім не начхати) на територіальні претензії. Лише трохи більше 10 % опитуваних відкинули можливість територіальних претензій до України через Крим.

Цитата

Російська влада (навіть) має дуже малі прояви націоналізму, скоріше у неї імперські "замашки" і з них виникає бажання контролю (можливо є схожість у трактуванні себе вище всіх, але не більше).
Ага, чудь чудь так, а то всьо нармально.
Російська влада не націоналістична (таке націоналізмом не називається), вона імпершовіністична.
Трактування себе вищих - це не мало, це расизм називається.

Цитата

Вона аж ніяк не трактує Україну як внутрішнього ворога.
Звісно, вони ж шовіністи, а не дУрні, внутрішнім ворогом ми для них були в СССР, зараз - "дажє нє страна"

Цитата

Свобода - це політична сила, яка говорить, що утруднить життя всім меншинам в Україні, а особливо російській. Тобто в популярному вигляді: "треба вигнати всіх москалів і всю владу геть з України, або якось розібратися з ними". Звісно все це маскується під зовсім іншими словами, але саме це розуміє з них народ.
Брехня не варта коментарів. Докази є? А те, що там маскується, а що там розуміє народ, то це дуже цікаве питання. Що за народ, тіпа пацани чолі? А якщо серйозно, то у 90-91 роках, коли рухівці їздили по наших місцях (Донецька область), з агітацією, то тут розповідали, що Чорновіл сидів за згвалтування, а рухівці - це рубаки, вони там на западній людей сокирами рубають, що їм заважають. Отак народ розуміє інколи.

Цитата

Я розумію, що на форумі прийнято у всьому звинувачувати Росію, але відносно російського націоналізму в Європі значно менше говорять, порівнюючи з нашим. А, як кажуть, зі сторони краще видно...
Я не спираюсь на якісь шаблонні типи поведінки на форумі чи будь де. І Росію в усьому не звинувачую. Я б узагалі волів би, про неї не згадувати і не чути, хай би те добро було од нас на відстані Австралії...
А от недавно якийсь європейський учьоний взагалі написав, що третина українців брала участь у голокості євреїв. І взагалі, гірше німців ми там виходим. Це я до того веду, що коли ти лох то це діагноз. Ми ж з вами ще й на день народження гітлера його ляльки купуємо, пам*ятаєте? Про це також у Європі говорять, а про росію нє...
  • 0

#28 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:54

Перегляд дописуFT232BM (20.02.2009 20:12) писав:

Так, це інше об‘єднання, але його спонсорством займається Свобода. Можливо це щось на зразок бартеру типу хлопці ходять на мітинги, а їхній організації за це допомагають
Взагалі, чесно, не знаю що то за об*єднання. Та скажу: Свобода - це права партія. З ухилом на молоде покоління. На правих завжди натякають, що вони мовляв щось дуже на штурмовиків схожі коричневих. Якщо натякають, то це комусь вигідно як-то кажуть. Взагалі, на будь яку політичну течію щось обов*язково можна почепити. І на соціал-демократів, на всіх. Але у них є прихильники, а є противники - це природньо. Забороненими мають бути лише сили людоненависницького характеру. От в Україні наприклад, треба заборонити комуністичну ідеологію, а також дуже серйозно боротися з проявами расизму, не списуючи це на "хуліганство" (добре що не вистачає цинізму це називати дрібним хуліганством).
На мою думку, Україні зараз у владі найкраще б підійшла спайка правих і правоцентристських сил. Здоровий баланс молодого запалу, і зрілої поміркованости. Така б коаліція нарешті почала справжні реформи. І щось би з нас вийшло. Але точно не "Хвиля". Повірте мені.
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.02.2009 – 21:55

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (20.02.2009 20:54) писав:

На мою думку, Україні зараз у владі найкраще б підійшла спайка правих і правоцентристських сил.
Раків змішати з "ні рибою ні мясом"? Україні підійде тільки або норманський князь або московський цар-батюшка, самі вони не згодні в себе в хаті хазяйнувати.
  • 0

#30 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 22:35

Перегляд дописуКиря (20.02.2009 21:55) писав:

Раків змішати з "ні рибою ні мясом"? Україні підійде тільки або норманський князь або московський цар-батюшка, самі вони не згодні в себе в хаті хазяйнувати.
А що, мо й варто змішати, буде українське суші. Он у японців - суші, і жиють як білі люде. :happytwo:
Я розумію, що малося на увазі під раками, а що під "ні рибою ні м*ясом". Але я казав скоріше не за нинішніх представників, які часто лише й справи що назва, а більше якусь майбутню формацію. Не увесь же час товктимуться на тому полі барани зрештою. Ну й крім того, якщо ті - "ні риба ні м*ясо", то хто ж ті що при владі зараз?
Норманському князю зараз ми не потрібні. Минули часи романтизму у вікінгів. Зараз вони прагматично у своїх королівствах тримають лад. А нашо їм страшна розвалюха з такою отарою збидленого люду. А щодо царя-батюшки - найс джоук. Та це жарт, а якщо серйозно? Ті нє, ті нє, а хто да?

Повідомлення відредагував GhulbeddinHekmatiar: 20.02.2009 – 22:54

• 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.02.2009 – 13:25

Стосовно фільму. Висновок один - баби до цього діла допускатись не повинні. Ситуація власне схожа з тією, яка була в "Hitler: The Rise of Evil (2003)" з журналістом та його дружиною-єврейкою. Чувак просік тему, але жінка прополоскала мізки своєю єрессю і той звернув зі свого шляху. А були ж перспективи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua