Перейти до вмісту

Як позбутися сміття

Повідомлень в темі: 70

#61 Об'єктив

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.04.2009 – 22:44

Цитата

Балачками все одно ніц не добитись, а от коли по кишені вдарить - доходить краще.
Це точно. Тому варто запроваджувати матеріальні санкції щоб, по-перше, людям було невигідно смітити, а нашій.. кх.. владі був стимул думати про чистоту.

Цитата

я її по пальцях, по пальцях...
Дорослих важко перевчити. Ви впевнені, що Ваша подруга і без вас тепер до смітників з обгортками підходить?:)
Треба хоча б дітей привчати до чистоти. І показувати: "От бач дядя нехороший викунув бумажку? Не роби так, бо..." а там вже можна фантазувати:) А головне - хороший приклад показувати.

Цитата

тих хто перевищив норму викидання сміття не в урну просто стерелізувати, і наступне покоління точно буде викидати сміття туди куди треба
Варіант! :prapor3:

Цитата

В це питання потрібно трохи грошей заінвестувати
Дак в тому й фішка - придумати способи, як без начних фінансових зусиль покращити наше з вами оточення. Насправді можна обійтись без значних вливань. Як вже казав, тре розробити систему стимулів. Робити смітники це теж може бути вигідним ділом. А переробка, напевно знаєте, взагалі мегабізнес - сіцілійська мафія за нього тримається як москаль за газову трубу :shok: Головне щоб були прийняті закони, що б зобов*язали сортувати сміття. А як вплинути на палітиків це теж тема для роздумів.
  • 0

#62 madam

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Volyn

Відправлено 29.04.2009 – 12:43

треба щоб наша влада більше уваги приділяла природному забрудненню а не власним кишеням.....
в нас наприклад в парку ні єдиної урни немає! на весь парк! (хай навіть невеличкий), і куди сміття????
за останні 3 роки там пройти страшно стає....про приємний відпочинок взагалі забудь...
  • 0

#63 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 29.04.2009 – 12:53

Перегляд дописуmadam (29.04.2009 13:43) писав:

треба щоб наша влада більше уваги приділяла природному забрудненню а не власним кишеням.....
не в цьому житті і не в Україні
  • 0

#64 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.04.2009 – 14:57

не знаю як тепер, але коли вчилась в коледжі, то ми (студеентське самоврядування і декілька хитрих викладачів, які примушували студентів до корисної роботи а не до хабарів заради оцінки) організовували прибирання теритоорії поблизу коледжу і ше одного парку... ефект був шо треба :) бо кожен, хто пприбирав, після цього вже задумувався чи варто смітити...будь-де :)

думаю, шо треба популяризувати такі прибирання серед навчальних закладів, бо ж смітить в основному молодь ;)

і ше одне: деякі унікали навчились викидати... непогашені окурки... в смітники... пластмасові ;) оце вчора споглядала таку картину, коли на проспекті Шевченка горів смітник... диму і смороду було мало шо не на півпроспекту :)
  • 0

#65 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.04.2009 – 17:29

Перегляд дописуCarrion (27.04.2009 12:19) писав:

я знаю такі методи:

йдем з подругою, вона в мене любителька викинути обгортку з морозива і.п. на узбіччя...я її по пальцях, по пальцях...і кажу: піднеси...от таке муштрування ближніх приносить більше користі ніж різні програми..
ага. я так друга виховувала. і навіть тата)))) вони недопалки на землю кидали. тато правда дуже образився.

Перегляд дописуKatod (27.04.2009 12:32) писав:

є кращий метод
треба ж думати про майбутнє, тих хто перевищив норму викидання сміття не в урну просто стерелізувати, і наступне покоління точно буде викидати сміття туди куди треба
оригінальний метод. але це порушення прав людини.

Перегляд дописуAmba (27.04.2009 12:35) писав:

штрафи а виправні роботи це добре, але проблему цим не вирішити. В це питання потрібно трохи грошей заінвестувати: і смітники для кожного "роду" сміття біля будинків поставити, і переробкою пет і іншого сміття серйозно зайнятись.
а от зі штрафів і інвестувати.

Перегляд дописуОб'єктив (27.04.2009 23:44) писав:

Дорослих важко перевчити. Ви впевнені, що Ваша подруга і без вас тепер до смітників з обгортками підходить?;)
Треба хоча б дітей привчати до чистоти. І показувати: "От бач дядя нехороший викунув бумажку? Не роби так, бо..." а там вже можна фантазувати:) А головне - хороший приклад показувати.
та можна перевчити. отой мій друг тепер навіть коли мене поряд нема боїться недопалки кидати. я тоді таку лекцію прочитала)))

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (29.04.2009 15:57) писав:

не знаю як тепер, але коли вчилась в коледжі, то ми (студеентське самоврядування і декілька хитрих викладачів, які примушували студентів до корисної роботи а не до хабарів заради оцінки) організовували прибирання теритоорії поблизу коледжу і ше одного парку... ефект був шо треба :) бо кожен, хто пприбирав, після цього вже задумувався чи варто смітити...будь-де :)

думаю, шо треба популяризувати такі прибирання серед навчальних закладів, бо ж смітить в основному молодь ;)
в школі, якій я викладала дітей змушували прибирати через кожні два уроки і після уроків, і навколишню територію. і навіть чергування на поверхах було, щоб не смітили. це викликає лише протилежну дію. і вони все одно гадили.
таке має виховуватись батьками або покараннями.
  • 0

#66 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.04.2009 – 22:22

теми обєднала
  • 0

#67 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 14:30

сміття це речі які на не потрібні сьогодні, але ми відкладаємо їх на потім.
просто викинути те що не потрібно, от і не буде сміття.
  • 0

#68 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.05.2009 – 16:28

Найбезпечніший спосіб утилізації сміття - розчеплення на атоми.
Тут в нагоді стане ВАК. Думаю саме цим він буде займатися через декілька десятків років коли на землі залишиться тільки сміття і люди.
  • 0

#69 Об'єктив

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 01:05

Перегляд дописуmadam (29.04.2009 13:43) писав:

в нас наприклад в парку ні єдиної урни немає! на весь парк! (хай навіть невеличкий), і куди сміття????
за останні 3 роки там пройти страшно стає....про приємний відпочинок взагалі забудь...

Цитата

не в цьому житті і не в Україні 

Пропоную дещо екстримістське - але що ще зробиш... - рішення:поцупити кілька сміттєвозів повних сміття, які підігнати під ВР та висипати їх злавонний вміст прямо біля входу :D

А також організувати Екофлешмоб - кожен, хто проходить біля тої самої ВР та Уряду - кидає сміття, яке має з собою, гуляючи центром Києва :)

Повідомлення відредагував Об'єктив: 13.05.2009 – 01:06

• 0

#70 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.05.2009 – 01:39

Природа створила людину.
Людина створила сміття.
Сміття є природним продуктом, станом речовин у який їх природа переводить за допомогою людини.
  • 0

#71 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2009 – 20:53

Цитата

Мета проекту "Чиста Країна" – привернути увагу суспільства до глобальної проблеми засмічення навколишнього середовища.
Учасники акції прибиратимуть сміття в найбільш популярних місцях відпочинку, в різних куточках України. Національні природні парки - "Голосіївський" у Києві, "Гуцульщина" в Прикарпатті, "Святі гори" на Донеччині та Шацький на Волині, - добре відомі всім українцям. А тому до акції приєднуються місцеві жителі, громадські організації і – просто небайдужі до природи люди.

Окрім власне прибирання, "1+1" ініціює тематичну екологічну кампанію в ефірі. В парках відбудуться просвітницькі акції, а також будуть встановлені інформаційно-художні композиції.
_http://tsn.ua/ua/ukrayina/1-1-rozpochinaye-aktsiyu-chista-krayina.html_
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних