Перейти до вмісту

Як позбутися сміття

Повідомлень в темі: 70

#41 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2009 – 15:28

Світова економіка ще більша розвалиться через ручну працю. А це призведе ще до більшого забруднювання сміттям вулиць. Коні були екологічно чистими, але коли карети їздили по вулицям. міста були до останнього поверху в лайні. екологія - не вихід. Штрафи, позстріли на місці - вихід.
  • 0

#42 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 17:19

ви якісь дивні, таке враження, що керуєтесь дитячою логікою, звідки береться хліб? в магазині, куди дівається сміття? в урні пропадає
а після урни, куди його дівати? я розумію, в нашій країні є велика проблема в тому, що в нас смітять куди небуть, і це перш за все забруднює навколишнє середовище
вже другий раз ставлю це питання

можна вивести бактерії які живляться поілмерами, і щоб вони перетворювали ці полімери в якісь вуглеводні, тоді ми замкнемо цикл, або хочаб просто в метан, його теж напевне можна перегнати в вуглеводень вищого порядку
  • 0

#43 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 17:24

Нам всеодно на середовище. Тут говорять про чисті вулиці. Як у Німеччині.

dector
  • 0

#44 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.03.2009 – 17:47

Перегляд дописуKatod (9.03.2009 18:19) писав:

можна вивести бактерії які живляться поілмерами, і щоб вони перетворювали ці полімери в якісь вуглеводні, тоді ми замкнемо цикл, або хочаб просто в метан, його теж напевне можна перегнати в вуглеводень вищого порядку
А як ці бактерії відрізнять полімери, які треба жерти, від тих, якими ми ще хочемо покористуватися?)

Сміття, очевидно, було б непогано переробляти і використовувати нескінченну кількість разів. Але навіть якщо побудувати у нас достатню кількість сміттєпереробних заводів - це лише тимчасово може вирішити проблему. Бо "нескінченну кількість разів" ті ж самі полімери не переробиш...
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.03.2009 – 22:23

Для одних сміття, а для когось дім, їжа.
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.03.2009 – 03:11

Перегляд дописуbulbashka_aero (9.03.2009 17:47) писав:

А як ці бактерії відрізнять полімери, які треба жерти, від тих, якими ми ще хочемо покористуватися?)
спеціальні життєві умови, що відрізняюцця від нормальних (температура, pH тощо), створювати лише для переробки
  • 0

#47 Об'єктив

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 17:38

Щоразу, коли проходжу по якомусь парку чи вибираюсь з друзями відпочити на природу, то ганебна картина сміття, що розкидане буквально скрізь, виводить з рівноваги. Хочеться зробити щось.. нехороше з "людьми", яка розкидають сміття!

За моїми спостереженнями, існує кілька типів смітюхів. Це просто придурки, яким кинути упаковку в траву чи під ноги собіподібним то нормально. Вони геть не замислюються надсвоїми діями.

Інші індивіди трохи свідоміші, але яким нести пляшку, папірець, чи кульок з післяпікніковими залишками півкілометра у пошуках урни - їм в облом.В принципі - теж позиція. Але ж...

А є такі, що керуються стадним інстинктом. Побачили, що хтось викидає десь під кущиком - і собі значить можна. Чи вже існуюча купка сміття сприймається як узаконений смітник. Викинув - і душа спокійна.

Як гадаєте, що можна зробити, щоб зробити узбіччя та ліси чистими?? Тільки давайте подумаємо над неутопічними варіантами, а конструктивними та реальними. І щоб це не вимагало багато бюжетних коштів. Наприклад, якщо якось привчити (стимулювати чи - налякати!)) відпочивальників-шашличників прибирати після себе та виносити кульки зі сміттям хоча б до найближчої дороги. Вчора бачивтакий варіант в дії. Такі куьки вже набагато легше прибрати для комунальних служб. А там і контейнери знайдуться.

Окрім того, але то, напевно, треба окрему тему створити:prapor3:, добре було б гуртом вигадати способи тиску на владу, перш за все центральну, щоб остання прийняла відповідні екозакони. Наприклад про сортування сміття (вивіз несортованого сміття, наприклад, зробити в 10 разів дорожчим ніж сортованого), податкові пільги його переробникам, якісь може навіть суботники:)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Szmiecie.jpg   59.19К   8 Кількість завантажень:

• 0

#48 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 17:44

Цитата

якщо якось привчити (стимулювати чи - налякати!)) відпочивальників-шашличників
можна вислати всім смски типу " Викинь мусор у смітник - тобі залишилось 7 днів...."
  • 0

#49 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 17:45

Цитата

Хто що запропонує у боротьбі зі сміттям
Штрафувати за будь-яке „смітіння“ чи то папірець, чи то купа лайна.
І на суспільно корисні роботи — прибирати сміття на вулицях та залишках природи.
Це як на мене єдини вихід в боротьбі з невихованістю та свинством.

До речі отой перший вид — звичайне бидло нерозумне. Такі і насіння плюють під ноги в транспорті і пляшки б’ють собі та людям під ноги.

п.с. щось на фото надто знайомий пейзаж.
  • 0

#50 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 18:04

якось я йшов ввечері по вулиці, лігтарі світили тускно і неохоче
вітер ганяв по землі купи мух, і тут на мене напало сміття, і мені прийшлося з ним боротись

а щодо сміття то була схожа тема в науці, і там як завжди розтягнуло на всяку демагогію, а найпротсіше просто викидати сміття в смітники, і розробити систему утилізації
  • 0

#51 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 19:31

тре Льоню в ракету посадити і дати йому сміття, хай в космос вивезе
  • 0

#52 Об'єктив

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 00:25

Цитата

тре Льоню в ракету посадити і дати йому сміття, хай в космос вивезе
Та в космосі і без льоні вже сміття предостатньо :prapor3:

Штрафувати то звичайно ефективно, але нереально. Тре такі стимули, які реально б діяли і введення яких не вимагатиме великих ресурсів. У нас держава то міліцейська, але і наших мільйон людей в погонах не вистачить під кожним кущем ловити несвідомого шашличника :)

Цитата

щось на фото надто знайомий пейзаж

І де ж це по Вашому?:shok: Нажаль цей пейзаж може видатися знайомим дуже багатьом, бо такого виду, як

Цитата

— звичайне бидло нерозумне
скрізь достатньо... :)
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 09:16

Перегляд дописуОб'єктив (27.04.2009 01:25) писав:

Штрафувати то звичайно ефективно, але нереально. Тре такі стимули, які реально б діяли і введення яких не вимагатиме великих ресурсів. У нас держава то міліцейська, але і наших мільйон людей в погонах не вистачить під кожним кущем ловити несвідомого шашличника :prapor3:
та хоч би в самому місті навчили, а далі і на решту перекинулись би. після кількох місяців махання мітлою, бажання кинути хоч щось на землю одразу відпало б.

Перегляд дописуОб'єктив (27.04.2009 01:25) писав:

І де ж це по Вашому?:)
є лісок в районі Академмістечка. я саме про це, а не про купу сміття. його скрізб повно.
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.04.2009 – 10:38

Мені подобається рішення влади у Дніпропетровську, здається. Ось утворився смітник біля якогось житлового масиву, приїздить екскаватор, набирає ковш сміття і кидає під ворота тим, що живе поруч, - і так під кожні ворота.
Ще вихід: штрафувати тих, поряд з ким утворився той смітник. Якщо за містом, - штрафувати владу міста тощо.

Та найкращим виходом з ситуації, що склалась насьогодні не лише в Україні є сміттєпереробні заводи.
  • 0

#55 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.04.2009 – 10:44

думається що штрафування і громадські роботи - якраз те що треба. Нехай під кожним кущем і не зловиш - але потроху- потроху назбирається. Народ який на тому ділі попалиться принаймі потім добряче подумає перед тим як сміття під ноги кидати. Балачками все одно ніц не добитись, а от коли по кишені вдарить - доходить краще. Ну і смітників побільше ставити - тоді хоч ті кому не ліньки викидатимуть сміття у спеціально відведені місця.
  • 0

#56 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.04.2009 – 11:19

я знаю такі методи:

йдем з подругою, вона в мене любителька викинути обгортку з морозива і.п. на узбіччя...я її по пальцях, по пальцях...і кажу: піднеси...от таке муштрування ближніх приносить більше користі ніж різні програми..
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.04.2009 – 11:25

Перегляд дописуCarrion (27.04.2009 12:19) писав:

я знаю такі методи:

йдем з подругою, вона в мене любителька викинути обгортку з морозива і.п. на узбіччя...я її по пальцях, по пальцях...і кажу: піднеси...от таке муштрування ближніх приносить більше користі ніж різні програми..
Теж так люблю робити. Правда, споглядаючи на гори сміття за містами, виникає думка, що треба вже не по пальцях, а по морді бити...
  • 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 11:32

є кращий метод
треба ж думати про майбутнє, тих хто перевищив норму викидання сміття не в урну просто стерелізувати, і наступне покоління точно буде викидати сміття туди куди треба
  • 0

#59 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 27.04.2009 – 11:35

штрафи а виправні роботи це добре, але проблему цим не вирішити. В це питання потрібно трохи грошей заінвестувати: і смітники для кожного "роду" сміття біля будинків поставити, і переробкою пет і іншого сміття серйозно зайнятись.
  • 0

#60 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.04.2009 – 11:36

Перегляд дописуKatod (27.04.2009 12:32) писав:

є кращий метод
треба ж думати про майбутнє, тих хто перевищив норму викидання сміття не в урну просто стерелізувати, і наступне покоління точно буде викидати сміття туди куди треба
судячи з завалів сміття на вулицях боюсь так і до демографічної кризи недалеко
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних