Перейти до вмісту

Від кохання до ненависті один крок.

Повідомлень в темі: 126

#61 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.07.2007 – 01:07

Перегляд дописуWladlen (23.07.2007 01:41) писав:

Сказати ненавиджу - означає сказати люблю.

По цій формулі виходить що я люблю Януковича :cry:
  • 0

#62 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.07.2007 – 10:45

Звичайно потрібно розуміти що йдеться про кохану людину.
Кохання нікуди не зникає, лише ховається в глибині нашої душі. Якщо людина робить погані вчинки, тоді з душі замість кохання, ласки, доброти може вирватися крик ненависті. Тому я стверджую, що в:

Перегляд дописуWladlen (23.07.2007 01:41) писав:

є велика доля правди.
  • 0

#63 Karinkin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.07.2007 – 12:16

У мене якось було щось подібне. Кохала хлопця, але не склалося.
Він просто довів мене до божевілля. Поглянувши на це все мені
здалося що я справді його зненавиділа. Але це не так.
Насправді це був звичайний гнів, захисна реакція. Але все можливо.
  • 0

#64 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 22:48

Перегляд дописуKarinkin (24.07.2007 13:16) писав:

У мене якось було щось подібне. Кохала хлопця, але не склалося.
Він просто довів мене до божевілля. Поглянувши на це все мені
здалося що я справді його зненавиділа. Але це не так.
Насправді це був звичайний гнів, захисна реакція. Але все можливо.
То ти зі мною згідна чи ні.
  • 0

#65 Karinkin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 12:09

Перегляд дописуWladlen (24.07.2007 22:48) писав:

То ти зі мною згідна чи ні.

Мжна і так сказати.
  • 0

#66 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 07:30

ага, особливо коли лохання сприйимаєш серйозно і хтось не вміє програвати!
  • 0

#67 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 28.07.2007 – 12:40

ну не зовсім згодна з цим твердженням. Кохання та ненависть дуже сильні почуття,і під впливом певних чинників можуть активізовуватися то те, то те...Karinkin, з твого посту такий висновок також можна зробити.
  • 0

#68 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 29.07.2007 – 23:00

Перегляд дописуДуховна необмеженість (28.07.2007 13:40) писав:

ну не зовсім згодна з цим твердженням. Кохання та ненависть дуже сильні почуття,і під впливом певних чинників можуть активізовуватися то те, то те...Karinkin, з твого посту такий висновок також можна зробити.
Чому ніхто не хоче висказати думку про моє твердження?

• 0

#69 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2007 – 08:42

Перегляд дописуWladlen (30.07.2007 00:00) писав:

Певно тому, що пан плутає ненависть із тимчасовою злістю...
  • 0

#70 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.07.2007 – 09:56

Ви б ще сказали: "Б`є - значить любить" :rolleyes: ...
Мабуть, що для певних людей так воно і є... Треба розібратися... Ненависть і любов є почуттями. Любов - позитивне, а ненависть - негативне почуття. Яким же чином позитвне почуття любові до конкретної людини переростає в негативне почуття ненависті? Або ще дивніше, з`являється "сказати ненавидіти= сказати люблю", - така собі любовоненависть...
Як мені здається, присутність в почуттях любові почуттів ненависті прямо залежить від того, наскільки
в любові двох людей присутні свобода і напротивагу їй бажання привласнити партнера (зробити партнера своєю власністю)... Адже ненависть найчастіше виникає тоді, коли партнер робить те, що недовподоби вам. Чим більше наповнювати любов свободою, тим менше буде протиріч і ненависті...
А ще коли ти любиш людину, то бажаєш їй добра та щастя... І цьому треба слідувати до кінця, навіть коли кохана(ий) пішла вже до іншого... Так легше все це пережити... Навіщо допускати ненависть, щось я небачив жодної людини, якій від ненависті було добре...
Ось так все виглядає в теорії, спрощено звичайно, на практиці ж треба багато працювати над собою :unsure: .
  • 0

#71 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 10:04

Шановні zav i Romun скажіть будь-ласка, а якщо ваша кохана Вас зрадить то ваше кохання в одну секунду зникне і Ви її більше не кохаєте, чи станете її ненавидіти?
  • 0

#72 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 31.07.2007 – 10:17

Не згодна.

З самою темою я впринципі-то солідарна, але з чією фразочкою якось не дуже... Я можу любити людину(не важливо, чи по-дружньому чи ні), але при певних обставинах не те що втратити цю любов, а й зненавидіти людину (це буде глибоко в душі, і ненависть врядчи хтось помітить)..А ось щоб ненавидіти, а потім любити - то ні....тим більше одночасно :angry1: ....нє-а...не згодна.
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 11:23

Перегляд дописуWladlen (31.07.2007 11:04) писав:

Шановні zav i Romun скажіть будь-ласка, а якщо ваша кохана Вас зрадить то ваше кохання в одну секунду зникне і Ви її більше не кохаєте, чи станете її ненавидіти?
По-перше, повторюю: "пан плутає ненависть із тимчасовою злістю"©. По-друге, кохання передбачає прощення й відсутність не те, що ненависті, а й навіть тимчасової злості. По-третє, я нікого не кохав й не збираюся - це свідомий вибір, котрий передбачає прощення й відсутність найменшої злоби. Тому от!
  • 0

#74 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:01

Перегляд дописуzav (31.07.2007 12:23) писав:

По-перше, повторюю: "пан плутає ненависть із тимчасовою злістю"©. По-друге, кохання передбачає прощення й відсутність не те, що ненависті, а й навіть тимчасової злості. По-третє, я нікого не кохав й не збираюся - це свідомий вибір, котрий передбачає прощення й відсутність найменшої злоби. Тому от!
А звідки знаєш, якщо не кохав? Перевір тоді кажи.
  • 0

#75 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:02

Перегляд дописуzav (31.07.2007 11:23) писав:

А звідки пан знає про те, що передбачає кохання,якщо ніколи нікого не кохав і не збирається? Книжки читали? Там часто брешуть :angry1: А кохання-це така суміш всього, що в ній можна знайти і ненависть, і при бажанні роздмухати таке, що й не погасять :D
  • 0

#76 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:08

В мене читаючи всі ці пости виникло одне питання: А хто з вас хоч раз справді кохав? тобто це все дуже ефемерно... як ми можемо порівнювати кохання і ненависть якщо ми не знаєм що це таке... Але повертаючись до теми мій Найкращий друг, який є великим романтиком, доречі, закохався в одну дівчину.. вона його так вимотала що в нього потім десь пів року був депресняк... а потім він зустірчався з іншою вони теж розійшлись з її ініціативи, але ніякої депресії і близько не було... і коли я спиталась кого він з них двох кохав він сказав що другу... не знаю чи це правда, але хотілось би вірити.. я кохала за життя лише раз поки і досі вважаю що це було кращим в моєму коротокому житті... і я ту людину не ненавиджу...Тому вважаю що спражнє кохання чисте і взаємне ніколи не породить ненависті... :angry1:
  • 0

#77 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:24

Перегляд дописуВертипузо (31.07.2007 13:08) писав:

В мене читаючи всі ці пости виникло одне питання: А хто з вас хоч раз справді кохав? тобто це все дуже ефемерно... як ми можемо порівнювати кохання і ненависть якщо ми не знаєм що це таке... Але повертаючись до теми мій Найкращий друг, який є великим романтиком, доречі, закохався в одну дівчину.. вона його так вимотала що в нього потім десь пів року був депресняк... а потім він зустірчався з іншою вони теж розійшлись з її ініціативи, але ніякої депресії і близько не було... і коли я спиталась кого він з них двох кохав він сказав що другу... не знаю чи це правда, але хотілось би вірити.. я кохала за життя лише раз поки і досі вважаю що це було кращим в моєму коротокому житті... і я ту людину не ненавиджу...Тому вважаю що спражнє кохання чисте і взаємне ніколи не породить ненависті... :angry1:
А хто може сказати що таке справжнє кохання? Кажуть кохання заставляє забувати минуле і не дивитись в майбутнє.
  • 0

#78 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:27

Перегляд дописуВертипузо (31.07.2007 12:08) писав:

нє, ну мудрість в твоїх словах таки є, але ж кохання не завжди чисте і взаємне, воно буває різне. І не менш болюче, і не менш палке, і не менш варте того, що було. В мене теж є друг, він дуже кохав одну дівчину, вона його теж дуже вимотала і взагалі історія заплутанна. Після неї він більше нікого не кохає, так він зустрічався з дівчатами і зараз зустрічається ,але після неї він не кохає. Він її справді кохав, не зважаючи на те, що вона з ним робила. І хотів би це все повернути. І водночас зараз її ненавидить... Ненавидіти ж теж можна по-різному: можна просто за факт існування ,а можна за те, що ніяк не змиришся з думкою, що кохана людина вже не з тобою. І тут ненависть виступає скоріше як механізм самозахисту-краще я буду палко ненавидіти, ніж любити і страждати. Дієвий він чи ні, то питання інше. І інше питання, чи не буде ця ненависть добре прихованим навіть від себе коханням. Проте кохання і ненависть-це щось набагато ближче,ніж можна уявити.

Повідомлення відредагував rainy: 31.07.2007 – 12:29

• 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:47

Перегляд дописуWladlen (31.07.2007 13:01) писав:

А звідки знаєш, якщо не кохав? Перевір тоді кажи.
Я, знаєте, надивився - перевіряти не хочу аж ніяк.

Перегляд дописуrainy (31.07.2007 13:02) писав:

А звідки пан знає про те, що передбачає кохання,якщо ніколи нікого не кохав і не збирається? Книжки читали? Там часто брешуть :angry1: А кохання-це така суміш всього, що в ній можна знайти і ненависть, і при бажанні роздмухати таке, що й не погасять :D
Що ще раз доводить хворобливу природу кохання, а заразом і те, що його потрібно лікувати. Ги.

Перегляд дописуВертипузо (31.07.2007 13:08) писав:

як ми можемо порівнювати кохання і ненависть якщо ми не знаєм що це таке...
Відповідно ніхто не зможе спростувати моє твердження, з чим усіх і вітаю. БУГОГА!

Перегляд дописуrainy (31.07.2007 13:27) писав:

Ненавидіти ж теж можна по-різному: можна просто за факт існування ,а можна за те, що ніяк не змиришся з думкою, що кохана людина вже не з тобою.
Здається, мова про ревнощі, котрі саме й підтверджують кохання.
  • 0

#80 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 12:50

Перегляд дописуzav (31.07.2007 12:47) писав:

Я, знаєте, надивився - перевіряти не хочу аж ніяк.Що ще раз доводить хворобливу природу кохання, а заразом і те, що його потрібно лікувати. Ги.Відповідно ніхто не зможе спростувати моє твердження, з чим усіх і вітаю. БУГОГА!
Дякую. А вам ніколи не казали, що дивитись не так приємно,як приймати участь? :angry1: Хвороблива чи не хвороблива природа, а воно того варте, не то шо, пишатись своїм "здоров"ям" і залишатись по суті осторонь багатьох радостей в житті. З чим вас і вітаю. Ура!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних