Перейти до вмісту

Втрата

Повідомлень в темі: 99

#21 ЗірКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2006 – 13:44

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (31.08.2006 14:36) писав:

Дякую за створення такої теми! Я вже ось 5 рік не божу пережити втрату коханого і..кохання... Ні, він фізично живий, та для мене він помер, тоді коли зрадив мене з моєю ж найкращою подругою (сестрою)... Думала не переживу... Глибока депресія... Але я сміялась на людях, показувала, що мені байдуже до нього, а насправді в душі шкреблося стадо диких кішок... Ніхто і до тепер з моїх друзів не знає всієї правди... Хочеться з кимось поділитися, але "ловиш" себе на думці "Кому потрібні чужі проблеми?"... Що тоді? Кільканадцять спроб самогубства?... Які закінчувалися так і не почавшись... Життя продовжується...

Висловлюю всім, хто втратив дорогих людей найщиріші співчуття!
:happy1: :cool1: :D :D Хлюп-хлюп...
  • 0

#22 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.08.2006 – 21:54

Втрата неминуча. Але усі ми думаємо, що нас це омине. А коли таке трапляться - ми злимося. На цих людей, на світ, на Бога, що відібрав те, що ми любили. На себе, що не цінували. І єдиний спосіб - це вилити усе це. не на папері. не на самоті. а голосно і без гальмів. не стримуючи себе. не гальмуючи сліз і емоцій. відкрити душу - хоча це неймовірно тяжко. і викинути на поверхню увесь біль і сраждання. негатив і паскудство в душі
Треба зробити кроу у цю прірву і в польоті тебе обов"язково зловлять і врятують. якщо ти цього хотітимеш

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (31.08.2006 14:36) писав:

Дякую за створення такої теми! Я вже ось 5 рік не божу пережити втрату коханого і..кохання... Ні, він фізично живий, та для мене він помер, тоді коли зрадив мене з моєю ж найкращою подругою (сестрою)... Думала не переживу... Глибока депресія... Але я сміялась на людях, показувала, що мені байдуже до нього, а насправді в душі шкреблося стадо диких кішок... Ніхто і до тепер з моїх друзів не знає всієї правди... Хочеться з кимось поділитися, але "ловиш" себе на думці "Кому потрібні чужі проблеми?"... Що тоді? Кільканадцять спроб самогубства?... Які закінчувалися так і не почавшись... Життя продовжується...

парадокс чи щастя життя у тому, що воно триватиме, доки битиметься ТВОЄ серце. і ти можеш відчувати страждання, ледь дихати від болю в грудя, плакати і дихати весь час, але доки ти не похолонеш фізично - твої муки триватимуть. а пережити втрату немжливо, лише час-Бог здатен трохи притупити біль. Я втратила дорогу людину. Він живий, але йоо більше немає в моєму житті. І найжахливіше і найтяжче - то ЗМИРИТИСЯ відсутністю його поруч.
І ти чи роби щосьЮ, уникай думок про це, пробуй розважитися - все одно не поможе. як тільки ти залишися на одинці з собою - ТИ БОЖЕВОЛІТИМЕШ.
І це страшно, жахливо і драматично.
Але ти і це переживеш, бо Бог не дає нам того, чого ми не здатні знести.
На жаль чи на щастя - не знаю
  • 0

#23 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 01.09.2006 – 09:45

Перегляд дописуОлесік (31.08.2006 21:54) писав:

Втрата неминуча. Але усі ми думаємо, що нас це омине. А коли таке трапляться - ми злимося. На цих людей, на світ, на Бога, що відібрав те, що ми любили. На себе, що не цінували. І єдиний спосіб - це вилити усе це. не на папері. не на самоті. а голосно і без гальмів. не стримуючи себе. не гальмуючи сліз і емоцій. відкрити душу - хоча це неймовірно тяжко. і викинути на поверхню увесь біль і сраждання. негатив і паскудство в душі
Треба зробити крок у цю прірву і в польоті тебе обов"язково зловлять і врятують. якщо ти цього хотітимеш
парадокс чи щастя життя у тому, що воно триватиме, доки битиметься ТВОЄ серце. і ти можеш відчувати страждання, ледь дихати від болю в грудя, плакати і дихати весь час, але доки ти не похолонеш фізично - твої муки триватимуть. а пережити втрату немжливо, лише час-Бог здатен трохи притупити біль. Я втратила дорогу людину. Він живий, але йоо більше немає в моєму житті. І найжахливіше і найтяжче - то ЗМИРИТИСЯ відсутністю його поруч.
І ти чи роби щосьЮ, уникай думок про це, пробуй розважитися - все одно не поможе. як тільки ти залишися на одинці з собою - ТИ БОЖЕВОЛІТИМЕШ.
І це страшно, жахливо і драматично.
Але ти і це переживеш, бо Бог не дає нам того, чого ми не здатні знести.
На жаль чи на щастя - не знаю
Папір витримає все. згідна нам не посилають випробувань більших ніж ми можемо витримати, алек інколи про це не хочеш згадувати, не те що думати!

Повідомлення відредагував Hirosima Nagasaki: 01.09.2006 – 09:46

• 0

#24 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 04.09.2006 – 19:38

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (1.09.2006 10:45) писав:

Папір витримає все. згідна нам не посилають випробувань більших ніж ми можемо витримати, алек інколи про це не хочеш згадувати, не те що думати!

То що робити? Де той шлях?
  • 0

#25 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 05.09.2006 – 09:05

Перегляд дописуОлесік (4.09.2006 19:38) писав:

То що робити? Де той шлях?
R$j;ty Кожен бачить той шлях, який хоче бачити... Якщо хочеш отримати відповідь на своє питання. то шукай його в собі! Ніхто краще тебе не знає!
  • 0

#26 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 18:57

Втрата спустошує тебе, але не вбиває. Мабуть, на щастя. Але це одному Богу відомо
  • 0

#27 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 11:24

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 18:57) писав:

Втрата спустошує тебе, але не вбиває. Мабуть, на щастя. Але це одному Богу відомо
кажеш, спустошує, але не вбиває? навіщо жити якщо життя - суцільна пустка?
  • 0

#28 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 12:10

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.09.2006 12:24) писав:

кажеш, спустошує, але не вбиває? навіщо жити якщо життя - суцільна пустка?

Пустка для того створена, аби ми її заповнювала. ЦЕ життя. І один з невід"ємних життєвих процесів - заповнення емоціями, почуттями і надією
  • 0

#29 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 13:59

Перегляд дописуОлесік (7.09.2006 12:10) писав:

Пустка для того створена, аби ми її заповнювала. ЦЕ життя. І один з невід"ємних життєвих процесів - заповнення емоціями, почуттями і надією
мабуть ти права...
  • 0

#30 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 14:07

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.09.2006 14:59) писав:

мабуть ти права...

Мабуть, бо у кожного своя історія і правил не існує :(
  • 0

#31 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 14:09

Перегляд дописуОлесік (7.09.2006 14:07) писав:

Мабуть, бо у кожного своя історія і правил не існує :(
а я думаю, що коженсам собі правила придумує...
  • 0

#32 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 14:11

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.09.2006 15:09) писав:

а я думаю, що коженсам собі правила придумує...

Отож. Тому світових правил не існує. КОжен живе як хоче чи думає, що так хоче :(
  • 0

#33 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.11.2006 – 13:47

Втрачати завжди важче, ніж знаходити, але щоб знайти портібно втратити ,принцип такий.. Я думаю що життя не стоїть на місці, і можна знайти завжди...тільки потрібно правильно шукати...
  • 0

#34 Korvin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Жовті Води

Відправлено 26.11.2006 – 19:31

щодо втрати людини через сварку або брехню : я думаю якщо ти кохаеш людину і вона тебе то якби не було часом скрутно і важко любов подолае всі перешкоди, шо стосуеться втрати людини через смерть я навіть не знаю , що сказати, особисто я б напевно не зміг би жити в цьому світі без коханної людини
  • 0

#35 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 26.11.2006 – 23:13

Ми десь губимо, а десь знаходимо:таке життя. Рецепту для лікування немає. Кожен повинен сам в собі знайт лікарство. Дурня це займатися садомазохізмом, страждати і думати, а що би було якби....Зрозумійте,"якби" неіснує!!! Є "зараз". Треба стати можливо більш цинічнішим, зібрати всю волю всю кулак і йти далі. Шлях подарує багато інших зустрічей...
  • 0

#36 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 26.11.2006 – 23:35

Чому піздно розумієш,як маєш, то тримай
?!?! :cool1:

• 0

#37 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 00:11

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (26.11.2006 23:35) писав:

Чому пізно розумієш,як маєш, то тримай
?!?! :cool1:

іноді не можливо втримати...
тоді доводиться просто чекати. з посмішкою на устах.
  • 0

#38 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.11.2006 – 15:54

От я втратив кохання, таак це було воно ,я його відчував, але я змусив себе зрозуміти що воно рпойшло і воно вже не повернеться, і зараз знайшов інше, хоча воно не схоже на те яке було до нього та якраз в тім і ізюминка що щось нове незвідане, я старатимусь щоб воно росло .... але впевнено сказати що закохався поки що не можу. Симпатія і захоплення, на переших парах пристрасть...але чомусь не кохання... може просто малий термін пройшов, а я поспішив вже знайти заміну.... поки що сам не можу розібратись чи я щось таки знайшов чи це тільки ілюзія???...
  • 0

#39 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 17:08

це тільки ілюзія...
  • 0

#40 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 17:16

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.11.2006 15:54) писав:

От я втратив кохання, таак це було воно ,я його відчував, але я змусив себе зрозуміти що воно рпойшло і воно вже не повернеться, і зараз знайшов інше, хоча воно не схоже на те яке було до нього та якраз в тім і ізюминка що щось нове незвідане, я старатимусь щоб воно росло .... але впевнено сказати що закохався поки що не можу. Симпатія і захоплення, на переших парах пристрасть...але чомусь не кохання... може просто малий термін пройшов, а я поспішив вже знайти заміну.... поки що сам не можу розібратись чи я щось таки знайшов чи це тільки ілюзія???...

Слухай, ну, ти і швидкий.
Нічого собі. Хоча, як на мене, то захисна реакція організму. Але час усе розставить на свої місця. Тільки б ти зараз висновків не робив надто поспішних. Бо те, що надто швидко спалахує, має здатність швидко згасати - як солома
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних