Перейти до вмісту

Чи одружені Ви?

Повідомлень в темі: 164

Опитування: Чи одружені Ви? (141 користувачів проголосувало)

Чи одружені Ви?

1. ні (73 голосів [50.69%])

Процент голосів: 50.69%

2. ще ні, але найближчим часом збираюсь! (16 голосів [11.11%])

Процент голосів: 11.11%

3. так, але ось-ось маю розлучитись (2 голосів [1.39%])

Процент голосів: 1.39%

4. так (51 голосів [35.42%])

Процент голосів: 35.42%

5. розлучений(а) (2 голосів [1.39%])

Процент голосів: 1.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 18.02.2009 – 12:06

Вже на одинадцятий рік повернуло. І цікава дата одруження вийшла 11 числа 11 місяця о 15 годин 15 хвилин, 1998 року.
  • 0

#22 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.03.2009 – 03:48

Ні й не хочеться в найближчі 10 років це точно.
  • 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 11:08

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 03:48) писав:

.ТАК. 4 РОКИ
  • 0

#24 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2009 – 12:47

Ні
  • 0

#25 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 01.03.2009 – 14:56

От цікаве голосування, а якщо хтось розлучений і збирається скоро одружуватися, то куди галочку ставити? :) Жартую.
Я ще не одружена.... Сподіваюся що скоро вискочу. Хтозна..
  • 0

#26 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 01.03.2009 – 16:16

ох, ні ще....і поки не збираюся заміж, але хто зна, як воно буде)
  • 0

#27 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.03.2009 – 21:13

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 03:48) писав:

Потім пізно буде вже. Дітей тре народжувати чим раніше тим краще... :)
  • 0

#28 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.03.2009 – 21:17

Ні.Але до 22 думаю одружитись. Не хочу "сидіти в дівках" до 25. Ну до того ще дожити треба-поживем,побачим.
  • 0

#29 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2009 – 21:50

НІ!!! ні-ні-ні-ні-ні!!!! НЄА!!!!
  • 0

#30 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 21:55

Перегляд дописуАвантюрист (1.03.2009 21:13) писав:

Потім пізно буде вже. Дітей тре народжувати чим раніше тим краще... :happytwo:
Ну то давайте народжувати в 16, чим раніше тим краще :happy1: Ні демографічній кризі. Типу після 30 років не беруть ні заміж, ні дітей народжують?
Брєд і ше раз брєд.

"Засидітися в дівках" не думала, що такий вислів ще підходить для нашого століття.

Повідомлення відредагував Яскрава: 01.03.2009 – 21:55

• 0

#31 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:02

не одружена ів ще певно довго не буду
по перше замала ще по дреге хто мене таку паскуду возьме?0) :happytwo:
от з чим з чим а з одруженням в України проблєм нема)
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:11

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 20:55) писав:

Ну то давайте народжувати в 16, чим раніше тим краще :happytwo: Ні демографічній кризі. Типу після 30 років не беруть ні заміж, ні дітей народжують?
Брєд і ше раз брєд.

"Засидітися в дівках" не думала, що такий вислів ще підходить для нашого століття.
Після 30 народити важче через фізичні причини,але в 16 теж не вихід. В принципі в кожного своя "межа" і "золота середина"-і щодо дітей і щодо шлюбу.
Підходить,як бачиш. Не те що б я боюсь що всякі сусіди шептатись будуть-на це мені начхати.Просто хочу до 22 мати надійний фундамент,опору - сім"ю і роботу,так я почуватиму себе спокійніше.
  • 0

#33 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:41

Крихітко, з одного боку ти права, в кожного свої погляди, і з цим спорити я не буду.
Просто опора, яка мені потрібн, в мене троха інша. Спочатку потрібно построїти стабільний матеріальний фундамент, зробити карьєру. А чоловік і діти то вже наживне.
Багато жінок народжують після 30, і у більшості випадків все проходить нормально. А проблеми можуть виникнути і в 22-23 роки. Все залежить від організму, а він як ми знаєм, в кожного індивідуальний.

Повідомлення відредагував Яскрава: 01.03.2009 – 22:42

• 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:48

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 21:41) писав:

Крихітко, з одного боку ти права, в кожного свої погляди, і з цим спорити я не буду.
Просто опора, яка мені потрібн, в мене троха інша. Спочатку потрібно построїти стабільний матеріальний фундамент, зробити карьєру. А чоловік і діти то вже наживне.
Багато жінок народжують після 30, і у більшості випадків все проходить нормально. А проблеми можуть виникнути і в 22-23 роки. Все залежить від організму, а він як ми знаєм, в кожного індивідуальний.
Я і про кар"єру сказала-подивись сама.Для мене найнадійнішою опорою були б обидві сторони життя,точніше благополуччя в них.І кар"єра і сім"я,і щоб все гармонійно поєднувалось.

А "наживати" кар"єрний фундамент і матеріальне я хочу вже разом з половинкою.І не назвала б свою дитину "наживною".
  • 0

#35 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:55

Стаьілтну карьєру в 22 роки не досягнеш. Тут потрібен час, приблизно до 30 найважливіші кроки будуть зроблені.
По друге я просто напросто не представляю, як можна жити з однією людиною день в день. Заміжжя то зовсім не для мене, мабуть це одна з головних причин. Можливо я просто боюсь тої відповідальності, яку мені прийдеться нести не тільки перед половинкою, а й перед Богом. По друге я знаю, що буду жахливою жінкою. Я не люблю готовити й робити хатню роботу. Тому мені краще бути самій :happytwo:
А діти то вже зовсім інша тема, про яку я навіть думати не хочу. Материнські почуття в мені ще не проснулись.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2009 – 09:42

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 21:55) писав:

Ну то давайте народжувати в 16, чим раніше тим краще :happy1:

В 16 - ні. Але, що раніше, то краще - так і є. Якщо не стають на заваді якісь непереборні фактори, то треба з цим впоратися раніше.

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 22:41) писав:

Цікаве ставлення. Вітаю, маєте всі шанси підійти до пенсії самотньою кар'єристкою з купою грошей, які нікому не потрібні.

Багато жінок народжують після 30, і у більшості випадків все проходить нормально.

Це ви в пологовому будинку такі дані отримали?

Все залежить від організму, а він як ми знаєм, в кожного індивідуальний.

А ще розумні люди знають, що в Україні здорових організмів просто нема.

Перегляд дописуЯскрава (1.03.2009 22:55) писав:

Стаьілтну карьєру в 22 роки не досягнеш.

З такою заниженою самооцінкою про кар'єру краще взагалі не мріяти.

Тут потрібен час, приблизно до 30 найважливіші кроки будуть зроблені.

Точно. До тридцяти паритися, робити кар'єру, щоб на її злеті піти в декретну відпустку на рік-два, після чого все починати спочатку, на що часу вже не залишається. У Вас, пані, геніальні плани. :ggggg:

По друге я просто напросто не представляю, як можна жити з однією людиною день в день.

Я Вам по секрету скажу - моя дружина зізнавалась, що колись так само думала. :) Всі так думають, поки не стануть дорослими...

Заміжжя то зовсім не для мене, мабуть це одна з головних причин.
Я не люблю готовити й робити хатню роботу. Тому мені краще бути самій :happytwo:

Ви взагалі хоч одну людину, яка це любить, в світі бачили?
  • 0

#37 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 02.03.2009 – 10:19

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2009 10:42) писав:

В 16 - ні. Але, що раніше, то краще - так і є. Якщо не стають на заваді якісь непереборні фактори, то треба з цим впоратися раніше.
Якось так звучить паскудно. Щось на кшталт, скоріше сядеш, скоріше вийдеш. Головне, незабивати собі цим голову. Все станеться само собою, та й відчується що "дозріли" і до одруження, і до дітей.

Повідомлення відредагував Panikovskiy: 02.03.2009 – 10:20

• 0

#38 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2009 – 10:51

В дечому згідна з яскравою - стосовно стереотипів. 25 років - це далеко не діагноз "старої діви".
Стосовно мене - я ще не заміжня і в цьому питання ще не визначилась. Тобто, хоча мені вже аж 20, я вважаю себе замолодою для одруження. Можливо, це через власне відсутність якоїсь стабільності, як фінансової так і душевної (через проблеми, повязані далеко не з особистим життям), а можливо через виховання - в мені заклали досить багато західного способу мислення, хоча 30-35 не вважаю страшно, але не зовсім прийнятно. Хоча з іншої сторони, в мене організм такий, що потребує якнайшвидшого народження діток. Знову ж таки, з іншої сторони, я вважаю, що на все у кожного свій час. Не потрібно спеціально це відтягувати, але й не потрібно за цим гнатися.
Наразі я хочу вирішити всі справи, які не стосуються одруження, для того, щоб захистити себе і майбутню сімю, в першу чергу від інших людей, власне з чим і повязана моя внутрішня нестабільність. Одружуватись я хочу вже тоді, коли буду спокійна і не боятимусь, що в шлюбі завагітнію, бо нема матеріальних можливостей на дитинку.
Ще одна сторона моїх думок, це те, що мені добре живеться неодруженій, я з дитинства самостійна і не залежу від чиєїсь допомоги. Але коли привязуюсь до людини, розслабляюсь, і тоді стаю (відчуваючи поряд чоловіка) якоюсь беззахисною (ну це трошки перебільшено, тим не менше, не зовсім мене влаштовує). Хоча з ншої сторони, я консерватор у тому, що все таки, потрібно одружитись, щоб як мінімум дітки народились в законі. Я прихильниця цивільних шлюбів лише для того, щоб взнати і спробувати, як з людиною жити, але не на все життя.
Хоча, що є незаперечним так це те, що шлюб НЕ МАЄ НІЧОГО ПОМІНЯТИ у стосунках (в кожному разі в гіршу сторону)
  • 0

#39 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2009 – 14:50

Нііі)Та як можна!!!Мені ше 18 нема!!! :happytwo:
  • 0

#40 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 01:20

Дуже культурно і розумно з вашого боку, пане VJ, придиратися до мого кожного речення. :happytwo:

Цитата

Непотрібні фактори присутні майже завжди. А ось чим краще-тим ліпше, не згідна, так як кожна людина розвивається індивідуально, як і в фізичному, так і в моральному плані. Хтось готовий стати матір*ю і в 20 років, відчуваючи, що це її обов*язок в цьому світі. У когось такі інстинкти появляються пізніше, на 5, 10, 15 років, неважливо. ТОму таку фразу не потрібно приписувати кожному.

Цитата

Цікаве ставлення. Вітаю, маєте всі шанси підійти до пенсії самотньою кар'єристкою з купою грошей, які нікому не потрібні.

Діти в Африці як голодали, так і голодають. Сирітьських притулків не зменшилось. З кожнем роком люди все більше хворіють. Тому, пане, гроші потрібні всюди, особливо зараз.

Цитата

Це ви в пологовому будинку такі дані отримали?
Ні, це я сказала згідно ситуацій, які траплялися з моїми знайомими, що народжували в 30 і більше.

Цитата

З такою заниженою самооцінкою про кар'єру краще взагалі не мріяти.
Ну звичайно, просто мені здавалося, що в такий вік люди з заниженою самооцінкою, тільки випускаються з університетів.

Цитата

Точно. До тридцяти паритися, робити кар'єру, щоб на її злеті піти в декретну відпустку на рік-два, після чого все починати спочатку, на що часу вже не залишається. У Вас, пані, геніальні плани.
Це де ж такі сроки дають на декрет, Ви мені скажіть. Завжди думала, що максимум то 6 місяців, потім вже якось і няню найти можна. І починати спочатку не потрібно буде. А за мої плани Ви не переживайте, я якось сама розберуся.

Цитата

Ви взагалі хоч одну людину, яка це любить, в світі бачили?

Скажу чесно, бачила. І не одну, і не дві. Тому поважаю таких людей, в кого є стільки терпіння крутитись біля плити, чи погодинно витирати пилюку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних