Перейти до вмісту

Сайт— ЗМІ?


Повідомлень в темі: 4

#1 FT232BM

    私は人々嫌い

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.02.2009 – 00:19

  • 4
В мене виникла ідея про написання статей(вони повинні бути в спеціалізованому виданні), необхідних для вступу до магістратури. Та і грошенят на інших студентах заробити можна.
Реєстрація юр. особи -> реєстрація е-ресурсу -> магістратура
В зв‘язку з цим такі питання:

-Чи можна зареєструвати ресурс таким чином, щоб це було спеціалізоване видання?
-Багато проблем при реєстрації фізичної особи?
-Які податки крім реєстрації потрібно платити?

#2 Legum

    Генеральний писар

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.02.2009 – 01:40

уточнення:
1) статті? і хто буде за це платити, чи це інформація?
2) лише магістратура?
3) нащо тобі юо, багато грошей маєш.....
4) що ти розумієш під спеціалізованим виданням?
моя порада.....має бути чітка концепція, "сухий" розрахунок, і .....багато ще чого......

Повідомлення відредагував Legum: 14.02.2009 – 01:42

  • 0

#3 Білий Дракон

    Хлопець

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.02.2009 – 02:40

Щоб зареєструвати підприємство треба лише 18 грн. А може вже і ні :)
  • 0

#4 FT232BM

    私は人々嫌い

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.02.2009 – 10:12

уточняю:
1) Спочатку я реєструю видання для себе, щоб вільно публікуватись, потім може зароблю гроші на інших кандидатах, докторах і т.п.
2) На скільки я розумію в фахових виданнях можна публікувати ще й кандидатські і докторські.
3) Про гроші нічого не знаю. Але зважаючи на те, що видання не друковане думаю, що воно не так дорого коштує.
4) Фахове видання — видання, яке зарахувала вища атестаційна комісія до фахових.

Цитата

Щоб зареєструвати підприємство треба лише 18 грн. А може вже і ні
В комплекті буде банківський рахунок юридичної особи?

Повідомлення відредагував FT232BM: 14.02.2009 – 10:14

  • 0

#5 Legum

    Генеральний писар

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.02.2009 – 12:19

наскільки я знаю "фахове видання" це друковане видання, публікаціїї якого зараховуються при здачі кандидата наук, чи може бути це е-ресурс нажаль не знаю, з питань чи має це бути ЮО чи ФО (щодо вимог до фахового видання) треба порити законодавство.....тепер я зрозумів твою ідею.....

тре дивитись постанови ВАКу щодо вимог фахових видань....

http://www.vak.org.ua
  • 0



Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних


Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua