Перейти до вмісту

Вербовка в СБУ

Повідомлень в темі: 28

Опитування: Варто йти на співбесіду? (16 користувачів проголосувало)

Варто йти на співбесіду?

1. Так (12 голосів [75.00%])

Процент голосів: 75.00%

2. Ні (4 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 13.02.2009 – 08:37

Перегляд дописуbamik (12.02.2009 23:06) писав:

Яке СБУ народ.. Немає в нас Служби Безпеки. Всі цінні кадри забрались нафіг, ібо нічого не платать! Офіцери отримують 2-3 тис грн, вірніше отримували ))

Перегляд дописуFT232BM (12.02.2009 23:12) писав:

Мені здавалось навпаки. Де де, а в СБУ грошима не ображають.
Погоджуюсь з bamikом.... Нажаль то реалії сьогодення. В СБУ кадрова криза. Внесши зміни до нормативних документів в 2007-2008 роках державна влада позбавила їх статусу військовослужбовців, перевівши в розряд держ.службовців, змінила порядок нарахування доплат за вислугу років, пенсій, позбавила певних соціальних пільг..........коротше зробила все щоб розвалити структуру........ Кваліфіковані кадри ушли хто в часні охоронні хто в банківські структури. Чоловік сестри в минулому році в чині підполковника пішов на пенсію з СБУ, в віці 34 років - поки це ще можна було зробити (якби зачекав ще місяць - права дострокової пенсії його б позбавили). З його слів з/п в структурі в ІІ половині 07 впала чи не в 2-2,5 рази....... Працюють там зараз переважно молоді - яких ще вчити й вчити.........от тільки нікому(((
Хоча з іншого боку, як для FT232BM - то це можливість швидкого кадрового росту й отримання позачергових звань, саме з причини кризи кадрів....
  • 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.02.2009 – 08:53

Перегляд дописуFT232BM (12.02.2009 23:12) писав:

Мені здавалось навпаки. Де де, а в СБУ грошима не ображають.
1. Вони самі до тебе прийдуть (якщо ти їм сподобався).
2. Дадуть тобі проходити тести. Якщо при виборі патріотизм—гроші ти обереш перше, то тебе точні не візьмуть. Їм потрібні люди, які працюватимуть на них за будь-яких умов. Тому «користь для держави» вже не підходить.
3. Платять там не багато. Залежить від місця.
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.02.2009 – 12:08

Перегляд дописуStDemon (12.02.2009 23:45) писав:

На скільки я знаю (мій друг хотів туди потрапити після віськового училища) то щоб туди потрапити потрібні неабиякі зв"язки, або досить немала сума грошей :) Не думаю що в них така недостатність в кадрах щоб набирати людей "з вулиці" хіба що їм потрібні так звані "шестьорки"...
Шістки їм завжди потрібні. От тільки їх не приймають на роботу, вони і далі залишаються "простими громадянами", от тільки стають інформаторами. Хоча певний документик таки підписується. Тому варіант шістки FT232BM не стосується. Тим більше що у нього фах електроніки. Він не буде працювати з людьми, він працюватиме з приладами. А яка в дідька різниця на кого працювати - СБУ (яка по суті є КГБ-ФСБ - всі кадри залишились ті ж самі) чи в якомусь іншому закладі, де все-одно свій піт та кров віддаватимеш чужим людям з верхівки? Абсолютно жодної різниці, тому керуватись мораллю і ідейністю при виборі роботи абсолютно безглуздо. СБУ працює на Україну точно так само, як ларьок що продає цигарки. На роботі є лиш одне - бабло. Зароблятимеш бабло - зможеш "допомагати Україні". Не матимеш - тільки ляси точити. Тому не слід шукати "ідейну роботу" - це утопія. Слід шукати високооплачувану роботу а потім кошти витрачати на "ідею".
Тому дізнаєшся більш-менш точний рівень майбутньої ЗП і тільки з цього робиш висновок чи працювати в СБ чи ні.
Про "секретність" я знову ж таки повторюсь - не паритись. Робота буде не з людьми а з технікою. В СБ і прибиральниці працюють, але державних таємниць вони не знають. Все-одно більшість робітників СБ, як і всюди, лиш гвинтики, що виконують свою частину роботи.
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.02.2009 – 16:02

Перегляд дописуБілий Дракон (13.02.2009 08:53) писав:

2. Дадуть тобі проходити тести. Якщо при виборі патріотизм—гроші ти обереш перше, то тебе точні не візьмуть. Їм потрібні люди, які працюватимуть на них за будь-яких умов. Тому «користь для держави» вже не підходить.
А шо вони ще можуть запропонувати? Гроші? Так вже сказали, що не багато платять. Виходить вони кажуть, що я можу бути подвійним агентом та продавати таємниці массаду?

Після дописів вище я почав сумніватись в бажанні там працювати. Для ідеї краще заснувати підприємство військової промисловості і продавати авіоніку та танкову електроніку)))

Повідомлення відредагував FT232BM: 13.02.2009 – 16:03

• 0

#25 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.02.2009 – 16:09

Перегляд дописуFT232BM (13.02.2009 16:02) писав:

А шо вони ще можуть запропонувати? Гроші? Так вже сказали, що не багато платять. Виходить вони кажуть, що я можу бути подвійним агентом та продавати таємниці массаду?

Після дописів вище я почав сумніватись в бажанні там працювати. Для ідеї краще заснувати підприємство військової промисловості і продавати авіоніку та танкову електроніку)))
В тому то і сміх. Вони беруть тих, хто буде працювати за гроші, а не ідею. А грошей не платять.
  • 0

#26 kanaris

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 21:23

Перегляд дописуFT232BM (12.02.2009 21:24) писав:

У нас на військовій підготовці СБУ вербує людей. Ідея непогана. Може хтось з цим стикався, так чи коли теж проходив військову підготовку, чи варто з ними мати справу? В чому заключається подальша служба(фак у мене електроніки)

Доброго всім вечора. Пропонували працювати, чи пропонували співпрацювати (тобто бути звичайною шісткою -сексотом). Велика різниця.
А щоб були перспективи по службі (якщо справді працювати) треба їхній учбовий заклад закінчити. А спеціалістів вони для роботи беруть
уже , такби мовити тих, які себе показали як справжні специ. Потім навчання, (в інституті підготовки кадрів). Але у тих хто закінчив
їх учбовий заклад всетаки перспектив більше. :)
  • 0

#27 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.02.2009 – 21:55

Перегляд дописуkanaris (17.02.2009 21:23) писав:

Доброго всім вечора. Пропонували працювати, чи пропонували співпрацювати (тобто бути звичайною шісткою -сексотом). Велика різниця.
А щоб були перспективи по службі (якщо справді працювати) треба їхній учбовий заклад закінчити. А спеціалістів вони для роботи беруть
уже , такби мовити тих, які себе показали як справжні специ. Потім навчання, (в інституті підготовки кадрів). Але у тих хто закінчив
їх учбовий заклад всетаки перспектив більше. :)
щодо їхнього закладу - не обов'язково
щодо тих кого беруть - осіб які за моральними та фізичними + професійними даними підходять (як правило юристи, хоча і не завжди)
п.с. що таке шістка в СБУ - як правило особа яка попалась на невеликому злочині і згідна в подальшому працювати на контору........
  • 0

#28 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 18.02.2009 – 19:08

Цікаво!Я б,на твоєму місті пішов би.Все ж таки секрети та держтаємниці це досить цікаво..тим паче,що такий шанс може раз у житті трапитися.Тож перед тим як приймати рішення,подумай добре :)
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.02.2009 – 19:16

У нас один конспект диктують з грифом "для службового користування" не так воно і цікаво)) А от те що ствол можна носити і всім посвідчення тикати то круто)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua