Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.02.2009 – 20:58

Перегляд дописуD1m{@} (15.02.2009 20:48) писав:

Не потрібно майбутньому чоловікові зраджувати :cool2:. Тоді думаю проблем не буде. Якщо в мене жінка майбутня наприклад зрадить при шлюбі, я її вб"ю і її коханця. Перед цим можливо вб"ю сім"ю коханця і жінки. Щоб побачили, як воно коли боляче від зради... ось такий я, жорстокий трохи в душі...

А при чому тут зрада? Ви про дітей не думаєте? Мені то шо, себе не шкода. :D Дітей - так. Скажете тримати зброю в сейфі чи схованці? Однаково заборонений плід солодкий. Та й предмет потенційного вбивства завжди викликає роздуми про те ж таки вбивство, своє чи когось іншого.
  • 0

#62 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.02.2009 – 22:48

Перегляд дописуbamik (15.02.2009 20:53) писав:

Ти свого батька вже вбив? :D

Ні :cool2: впізнали мене? )

Цитата

Та й предмет потенційного вбивства завжди викликає роздуми про те ж таки вбивство, своє чи когось іншого

Тут ви трохи права. В мене є декілька ворогів... яких я ненавиджу. Іноді так і хочеться їх смерті.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 15.02.2009 – 22:50

• 0

#63 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.02.2009 – 22:56

Перегляд дописуD1m{@} (15.02.2009 22:48) писав:

Тут ви трохи права. В мене є декілька ворогів... яких я ненавиджу. Іноді так і хочеться їх смерті.

Ну от знаєте, в нас з покон віків не мали зброї в хаті, навіть будинки не зачиняли. Була якась довіра. А тепер інші культури, глобалізація, народи, під ярмом яких жила (живе) Україна зробили так, що ми боїмося когось. Зброя не вирішиться проблеми, вона загострить її. Бо кожний буде відчувати певну вседозволеність.

Я боюся ходити по мостах, бо дивлячись вниз, мені хочеться кинутися туди. Тому я їх обминаю. Так само із зброєю. Я оберігаю себе і оточуючих від неї. Тому в моєму домі зброї не буде.
  • 0

#64 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 23:04

В мойому домі зброя буде, як тільки буде прийнятий новий закон про зброю. Щоб там не казали але зі зброєю я буду почувати себе впевнено на вулицях, особливо вночі біля барах проходячи.
  • 0

#65 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.02.2009 – 23:07

Перегляд дописуD1m{@} (15.02.2009 22:48) писав:

В мене є декілька ворогів... яких я ненавиджу. Іноді так і хочеться їх смерті.
Людям які відчувають ненависть, зброя протипоказана. Вбивати треба з любов‘ю.
Сподіваюсь АК дозволять. Штурмова ґвинтівка саме те для самозахисту))

Повідомлення відредагував FT232BM: 15.02.2009 – 23:10

• 0

#66 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.02.2009 – 00:51

Ґлок — маленький, легенький, зручний у користуванні. Гарно проявив себе в Аргентині.
  • 0

#67 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 16.02.2009 – 09:23

Перегляд дописуБілий Дракон (16.02.2009 00:51) писав:

Ґлок — маленький, легенький, зручний у користуванні. Гарно проявив себе в Аргентині.
Ґлок себе по всьому світі починаючи з 80х не погано зарекомендував. До речі, рім застосування для сил безпеки і спецпідрозділів (моделі 22 і 23 наприклад прийняті ФБР США для спеціальних агентів), більшість
з них поступає в комерційний продаж по всьому світі......

Зображення

• 0

#68 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 17.02.2009 – 22:05

Чув таку річ, що з нового року дозволили травматичну зброю купляти без спеціального дозволу... То правда? Які там умови? Закон вде прийняли?
  • 0

#69 kanaris

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 18:58

Перегляд дописуbendera.UA (12.02.2009 08:55) писав:

В країні де держава не може забезпечити гідний рівень захищеності засобами силових структур, вона має право на адекватний захист своїми силами.....

держава не може забезпечити гідний рівень захищеності засобами силових структур, (мабуть швидше від силових структур), тут ніяка зброя не допоможе. :)
  • 0

#70 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:50

Tybalt - читай вище....то все на рівні законопроектів.
kanaris - відповідно до Конституції держава то гарантує, а відповідно і мусить забезпечити (то в теорії)....стосовно практики.......ну про практику ми здається всі в курсі...

До речі, тут парою сторінок раніше здається звучало щось про електрошокер як альтернатива вогнепальній зброї на сьогоднішній момент....
Маю розчарувати - в Україні електрошокери включено в перелік майна, яке не може знаходитися у власності громадян і юридичних осіб недержавної форми власності (Пост. Верховної Ради України N 19\95- ВР від 24.01.95 р.).
В рамках чинного законодавства електрошокери відносяться до спеціальних засобів активної оборони, вживаних правоохоронними органами. Відповідна ухвала Кабінету Міністрів України N 302 датована 21 квітня 1995 року. В цьому документі електрошокові пристрої були "зрівняні в правах" з гумовими палицями, наручниками і спецзасобами, що містять препарати сльозоточивої і дратівливої дії.
Крім токо Кодексом України про адміністративні правопорушення передбаченна відповідальність за Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами, що тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 16:57

Перегляд дописуAmili (15.02.2009 20:58) писав:

А при чому тут зрада? Ви про дітей не думаєте? Мені то шо, себе не шкода. <_< Дітей - так. Скажете тримати зброю в сейфі чи схованці? Однаково заборонений плід солодкий.

не забудьте тоді викинути з дому всі ножі, сокири та пилки, відключити газ та електроенергію і обов'язково спустіть в унітаз всі можливі отруйні речовини - від валідолу до прального порошку.

Перегляд дописуAmili (15.02.2009 22:56) писав:

Ну от знаєте, в нас з покон віків не мали зброї в хаті

У нас в кожній хаті була купа зброї до 1920 року.

А на Західній Україні - то й взагалі до 1950.

Перегляд дописуAmili (15.02.2009 22:56) писав:

Я боюся ходити по мостах, бо дивлячись вниз, мені хочеться кинутися туди.

Значить у Вас неврівноважена психіка. Правильно - обминайте мости і не купуйте зброю. А врівноважені люди тут до чого?
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 17:35

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 16:57) писав:

У нас в кожній хаті була купа зброї до 1920 року.

А на Західній Україні - то й взагалі до 1950.
А з 1990 її повно на Східній, угу.
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 17:44

Перегляд дописуzav (24.02.2009 17:35) писав:

А з 1990 її повно на Східній, угу.

Перший раз чую.
  • 0

#74 Manitou

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:село де Nolex живе :)

Відправлено 24.02.2009 – 22:54

Щоб там не казали, я проти зброї. Будь яка зброя у руках непідготовленого - загроза для нього самого. Тимпаче будь-яка зброя, гумова, пневматична, вогнепальна вбиває при пострілі зблизька у скроню чи інші м*які тканини (око). Простий громадянин повинен багато часу витратити на оформлення і навчання і все одно незрозуміло чи зможе він перебороти страх, дістати і злякати бандюка, чи просто віддати, тим самим розізливши ще більше. А бандюку простий макаров добути нескладно (я був вражений коли мені однокласник-"пацанчик" (10й клас) пропонував ТТ за 500грн). Інше: правильно виразилися коли сказали про шпану, для них легка легальна зброя буде додатковими пантами і способом вамовираження, що може призвести до збільшення пограбувань. Наш соціум не готовий до зброї.

Інше - вміння захистити себе. Не так важлива форма зброї, як спосіб її використання. Для залякування справжнім пістолетом потрібні неабиякі витримка і обачливість, але плюс у безконтактній взаємодії. Ніж біля артерії на шиї справляє більше враження, але потребує контакту з нападником, що більш небезпечно. Але такі залякування не всім під силу (точно що не тендітним жінкам).

Ще один вихід: навіщо легальна зброя якщо вона не стрілятиме? Зараз розповсюджені повні копії зброї для використання у страйкболі. Такий пістолет повністю схожий на справжній і теж стріляє, але менш сильно, проте дотатньо щоб злякати або відволікти. Є ще один підвид страйкбольної зброї - газова. Вона теж вважається іграшковою, але через більшу потужність (швидкість вильоту шара - 170-250м/с) заборонена на відстанях менше 40м. Покалічити такою - як 2 пальці...

Тому, хто шукає - тий знайде, а зброя для народу - поки рано.
  • 0

#75 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 09:11

Manitou ви самі зазначили, що сьогодні для злочинця не має проблеми придбати "нелегальну" зьрою. В данному випадку легалізація має навпаки "врівноважити" ситуацію.
З приводу підготовки - то готуйтесь, то є обов’язкова вимога при придбанні.
Щодо понтів - то по перше є обмеження по віку (в 25 років підлітковий пАнтізм у більшості людей проходить), а по друге - коли знатимуть що у відповідь на такі понти матимуть адекватну відповідь, бажання пАпАнтАвАть різко знизиться.......
  • 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 10:58

треба дозволити володіння зброєю
сучасний охоронним організаціям не надають право овлодіти вогнепальною, нарізною зброєю, а вони охороняють всяких шишок, от якби в них була зброя, і почався б вогнепальний переділ влади, то все відбулосяб набагато швидше, може і в політиці все швидше ділилося, бо сказали якомусь васі який тільки з армії прибрати когось, а він бац, і прибрав, потім його в тюрму, а партія яка прийшла до влади, зразу амністіювала, за те що зробив праве діло
гопніки почалиб купувати зброю, звичайно, постарждав би простий люд, але, думаю, переділ території теж не заставив чекати, і залишилась би пара гопніків, які може придумали б зробити банду гангстерів, але, небулоб з кого брати гангстерів
населення України зменшилось би на 10 млн людей, а може і на більше, хоча, напевне ті що повбивають один одного будуть в основному чоловіки, працездатні, але жінки не постраждають, чоловіки здатні до розмноження залишуться тільки ті що ивжили, а це непоагний генофонд
  • 0

#77 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.02.2009 – 13:03

В мене такі думки от... Почну здалеку
З початку історії існували певні види господарства: мисливство, рибальство, збиральництво - основане на прямому відборі земних багатсв в користь людини.

скотарство, землеробство - потребує інвестицій. тобто вкладення праці в розвиток, і отримання прибутків не від землі, а від своєї праці, при цьому використвовуючи природні багатства але не забираючи їх.

Пізніше з розвитком суспільства зявився ще один тип господарства - надання послуг іншим людям. І досі Все це залишилось на своїх місцях: 1) найнижчі види господарства - добуток ресурсів, 2) - переробка ресурсів, виготовлення, створення. 3) сфера послуг.
І розвиток країни міряють за співвідношенням кількості зайнятих людей в цих сферах - тобто найрозвинутіші те суспільство, де більшість працює в сфері послуг.

Це не тільки різні види господарства, це також і різні види моралі суспільства. Так люди, що добувають ресурси, грабують Землю, більш схильні до пограбувань - просто підбирають все що погано лежить але має якусь користь - це цілком природньо для виду господарчої діяльності цього суспільства. Відповідно люди, що працюють в сфері послуг, більш схильні до шахрайства, для них це природньо.

ось такий от соціологічний висновок, поставлений на основі досліджень, що проведені на домашньому дивані фтикаючи інТИРнет, і ЗомбоЯщик...

До теми: В Україні є всі три типа господарчої діяльності. І є три категорії суспільства. Так от, я вважаю, що ні в якому разі не можна довіряти зброю тим людям, що відносяться до соціологічної групи збиральників - тобто тих хто працює на добуток ресурсів. І взагалі добувачі і переробники не можуть жити за одними законами. Має бути поділ на касти, на інакше.

Перегляд дописуKatod (25.02.2009 10:58) писав:

.....почався б вогнепальний переділ влади, то все відбулосяб набагато швидше,
Скільки раз це вже було, і все починалося з початку.... Між революціями треба людям напрацювати добра на наступну революцію.

Перегляд дописуKatod (25.02.2009 10:58) писав:

..... але жінки не постраждають, чоловіки здатні до розмноження залишуться
жінки вже давно будуть в турції чи деінде. Чоловіки що залишаться будуть явно не українці, Хай там який генофонд, а мені хочеться свій генофонд продовжити...
Так пишеш, ніби дрібний єврейчик, і тебе це все не стосується
  • 0

#78 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 13:28

Перегляд дописуDarkLordVillis (25.02.2009 13:03) писав:

До теми: В Україні є всі три типа господарчої діяльності. І є три категорії суспільства. Так от, я вважаю, що ні в якому разі не можна довіряти зброю тим людям, що відносяться до соціологічної групи збиральників - тобто тих хто працює на добуток ресурсів. І взагалі добувачі і переробники не можуть жити за одними законами. Має бути поділ на касти, на інакше.
DarkLordVillis - ви точно з далеку підійшли....
Може підемо ще по шляху Індії і поділимось на брахманів, кшатріїв, вайшьїв, шудр і паріїв (непрікасаємих)?

Каста - ендогамні, тобто абсолютно розмежовані один від одного соціальні верстви населення, що керуються своїми звичаями і законами - в умовах демократичної держави то є неприпустимим. Приналежність до тієї або іншої касти визначається по народженню - тому як парієм народився, так ним і подохнеш..... шлюби укладаються теж тільки з членами своєї касти і займатися такою професією, яка властива даній касті. Це призводить до того, що касти сприяють соціальній нерівності, гальмують розвиток нації протягом цілих століть.
До речі, в Індії їх налічується близько 24 000!!!! Ви цього хочете для України - може одразу в печери і дубці замість зброї?
Є там і окрема каста злочинців - крімів. За деякими відомостями, число членів цієї касти доходить до 10 мільйонів чоловік. Своєю патронесою кріми вважають богиню Богирі Махалакшмі. Щоб уникнути виключення з касти, що всі індійці рахують як найбільше нещастя, кожний член касти повинен принаймні раз на рік вчинити злочин. Як бути з правом на зброю, кили і у нас така каста організується?
І як їх індифікуфати - може посвідчення давати чи 6-ти кутові зірки на груди ліпити? Ви до речі до якої касти самі себе прираховуєте? Думаю не до паріїв і шудр точно....
  • 0

#79 Manitou

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:село де Nolex живе :)

Відправлено 25.02.2009 – 14:11

bendera.UA то не діло, що всі зі зброєю, всі страшні. Я навіть описати не можу скільки мороки займе така процедура дозволу зброї, відбору "адекватних" людей, розслідування нападу-захисту і найбільше - фільтрації нелегальних махінацій. Щодо пантів, то не у всіх вони пропадають після 25-ти, навпаки, ті хто рухається у такому руслі у дорослому віці становлять найбільшу загрозу для населення, тому якщо в 16-20 купка парубків гратиметься зі зброєю, вони заподіють менше шкоди (якщо вже заподіють), аніж один але дорослий чоловік, що свідомо йде на злочин зі зброєю.

Доречі, зброя потрібна для вбивства, вона рідко коли застосовується для залякування (зі сторони нападника), тому якщо хтось і буде нелегально купляти зброю, то він знатиме що його ризик виправдовується заробітком. Занадто ризиковано купляти справжню зброю заради малого вуличного грабунку. Тому я думаю, що коли розглянути ситуацію пограбунку на вулиці, то якщо дати і нападнику і жертві у руки зброю рівновага не зміниться, просто крові більше буде)
  • 0

#80 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.02.2009 – 14:15

Перегляд дописуbendera.UA (25.02.2009 13:28) писав:

....може одразу в печери і дубці замість зброї?....

та ні, касти є й зараз у самих розвинутих країнах, просто їхні межі приховані толерантністю... Я за те, щоб кат було максимум 5, і перехід був можливий - але щоб це була певна процедура...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних