Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.06.2011 – 22:22

Перегляд дописуПластун (22.06.2011 18:51) писав:

Ефективність самосуду залежить від технічних засобів.
Вбити людину холодняком дуже не просто, нормальну вибухівку виготовить не кожен а все це разом потребує знань і вмінь як треба розвивати у собі роками.
Навести пушку і натиснути на гачок може кожен, навіть напівсліпий каліка (Каплан довела :) ) і з непоганими результатами.
Про дозволи ніде не йшлося.
А я думав, залежить від розуму.
Холодняком вбити дуже навіть легко. Ви просто ніколи про це не думали, ґґґ.
І навпаки - не так легко вбити пістолетам.
Усе залежить від підготовки.
А підготовка ніяка, бо якщо підготовка файна, то пістолет гірше ножа. Просто тому що саме ніж є найкращою зброєю ближнього бою: він дає більше волі і водночас передбачає менше обмежень при застосуванні.
Ото краще би дозвіл на холодняк жали, я би собі купив. Хоча, я так куплю. Потім.
  • 0

#522 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 22:37

Перегляд дописуzav (22.06.2011 23:22) писав:

А я думав, залежить від розуму.

То мені так ніхто і не відповів - молдавани дурніші?
  • 0

#523 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 23:19

Перегляд допису-=VJ=- (22.06.2011 23:37) писав:

То мені так ніхто і не відповів - молдавани дурніші?
У молдован і так зброї повно після війни-то, тому дозвіл нікому й не був потрібен. Це окремі українці казяться через уласну незграбність.

Повідомлення відредагував zav: 22.06.2011 – 23:19

• 0

#524 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.06.2011 – 00:10

Перегляд дописуПластун (22.06.2011 18:51) писав:

Вбити людину холодняком дуже не просто, нормальну вибухівку виготовить Навести пушку і натиснути на гачок може кожен,
А хто сказав, що це буде просто. =)
Вогнепалоьна має свої недоліки. В разі офіційної вогнепальної зброї це 99% вірогідність ідентифіікації, шумність. А розмова ж саме про офіційну зброю. В разі неофіційної, то нічого не міняється і зараз. І ми ж говоримо про "бояться народної помсти" - тобто про заздалегідь протизаконні дії, а не самозахист.

І простота - це суб’єктивна межа. І якби вона була вирішальною, то ми б спостерігали якусь невелику кількість народних помст і прогнозували їх зростання в разі спрощення цієї суб’єктивної межі. Але ж цього нема - навіть під двері насрати задля помсти противсюхи не спромоглися, все що ми спостерігаємо це погрози Зава і Олеськи, що от як приймуть закон про заборону української мови, чи як там якийсь членистоногий свистне, так вони одразу і почнуть мстю! І мстя їх буде страшна - бугага :)

Нагадую, що аргументи не просто до теми потеревенити про зброю, а конкретно до твоїх слів, що "бояться народної помсти".

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.06.2011 – 00:12

• 0

#525 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 10:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.06.2011 01:10) писав:

Вогнепалоьна має свої недоліки. В разі офіційної вогнепальної зброї це 99% вірогідність ідентифіікації
Ее... ну якби мова тут йде про зброю для самозахисту, наскільки я зрозумів. Якщо когось убив при самозахисті - слід викликати швидку і надавати першу допомогу (пофіг що поцієнт уже мертвий - головне - надавати першу допомогу), а не тікати з місця злочину з надією, що зброю не ідентифікують.

А підготовка ніяка, бо якщо підготовка файна, то пістолет гірше ножа. Просто тому що саме ніж є найкращою зброєю ближнього бою: він дає більше волі і водночас передбачає менше обмежень при застосуванні.
Тобто ти з ножем можеш вийти проти типа з пістолетом, упевнений у своїй перемозі? Да ти блін айронмен якийсь. Умієш ухилятися від куль?

Ото краще би дозвіл на холодняк жали, я би собі купив.
Якщо ти розбираєшся в ножах - маєш знати, що не "холодняк" - нічим не гірший у вмілих руках.
  • 0

#526 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.06.2011 – 10:37

Наша пісня гарна нова...

Перегляд дописуБілий Дракон (24.04.2009 21:45) писав:

ПОСИЛАННЯ — країни, що легалізували і заборонили зброю. Та результати цього.

Перегляд дописуБілий Дракон (15.05.2010 20:30) писав:

• 0

#527 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.06.2011 – 17:26

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.06.2011 11:18) писав:

Ее... ну якби мова тут йде про зброю для самозахисту, наскільки я зрозумів.
Не зовсім так, точніше зовсім не так. Для цього я спеціяльно наголосив двічі у дописі: "І ми ж говоримо про "бояться народної помсти" - тобто про заздалегідь протизаконні дії, а не самозахист."
  • 0

#528 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 19:48

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.06.2011 18:26) писав:

Не зовсім так, точніше зовсім не так. Для цього я спеціяльно наголосив двічі у дописі: "І ми ж говоримо про "бояться народної помсти" - тобто про заздалегідь протизаконні дії, а не самозахист."
Ну - вдала народна помста (а історія підказує, що в цій країні - вони у більшості випадків - такі) - називається визвольною революцією, і автоматично - стає законною.

Перегляд дописуБілий Дракон (23.06.2011 11:37) писав:

Наша пісня гарна нова...
на - ше:
http://www.k1.ua/uk/video/program/ne_mozhe...2011/04/08/arms
  • 0

#529 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 21:43

Панове!

Осмілюсь нагадати, що тема нашого форуму "Легальна купівля короткостволу з метою самозахисту", чи щось типу того. А то вже троха офтопим. Звичайно, я не модер, отже вирішувати не мені. Сприймайте це як роздуми вголос, ні в якому разі не маю на меті когось засуджувати.

Вирішив навести реальні приклади з свого життя чи життя знайомих. Особливо це стосується "прихильників холодняка і рукопашки".
Отже, напад на мого знайомого за 300 м. від дому, день (зняли телефон) - ОДИН УДАР кулаком і в хлопаки тріснув якийсь очний мяз. Особливо в анатомії не волочу, тому пояснити не зможу. Факт в тому, що хлопака тепер косоокий і страаашенно комплексує. Поки що немає можливості прооперувати.

Наступний випадок. Банальний гоп-стоп + шмон кишень. День. Хлопака смикнувся, відповідно, його троє вклали під ноги. А кожен поважаючий себе гоп, ну вже ж мусить хоч раз заїхати лежачому каблуком по пиці. Результат - струс, порвана барабанна перетинка і страшні мігрені.

Ще випадок (студентами були). Памятник Франка. День. Гоп-стоп. Під ноги. І якийсь особливо відповідальний гоп наступив хлопаці каблуком на пальці лівої руки і покрутив. Роздроблені суглоби мізинця і безімянного.

Мій минулорічний випадок. День. Якийсь гоп зачіпає мене плечем, в результаті порвані навушники і розбивається мій телефон. Хапаю засрянця за плече з форазою: "Мудак, дивись, що твориш". Я був чемно посланий "на". Після того як я вдер засранцю підсрачника (бідолага аж носом запоров), тут же мені вломили його три кореша. Результат: два розсічення брови, роздерта нижня губа, підірвана мочка правого вуха, хітаються передні зуби, зіпсований одяг. Ну, нічого. Використав відпустку.

Пояснюю для самих крутих Джонів Рембо. Всі випадки трапилися ВДЕНЬ і в ЛЮДНИХ місцях. Мені наваляли прямо на галицькому перехресті (хо не знає, це дуже людний ринок), хлопаці з мігренями на виході з Магнуса (торгівельний центр). І майте з собою хоч два мачете, відсили, вони стирчатимуть з Вашої дупи. І НІХТО З ПЕРЕХОЖИХ НЕ ВТРУТИВСЯ. Чому? Та бояться, от і все. БОЯТЬСЯ ГОПІВ!

І на завершення. Кожен би був несказанно щасливий в таких випадках, щоб хтось з перехожих дістав гната і шмальнув два рази в повітря з криком "Лежати, зволочі. Ато завалю".
  • 0

#530 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 22:52

Тобто ти з ножем можеш вийти проти типа з пістолетом, упевнений у своїй перемозі? Да ти блін айронмен якийсь. Умієш ухилятися від куль?
Тобто я можу вийти проти наче пістолету без зброї взагалі, упевнений у власній перемозі. Та й від куль ухилятися не треба навіть, адже є купа інших засобів протидії.

Якщо ти розбираєшся в ножах - маєш знати, що не "холодняк" - нічим не гірший у вмілих руках.
Трохи таки гірший.

Перегляд дописуMaksym (23.06.2011 22:43) писав:

Вирішив навести реальні приклади з свого життя чи життя знайомих. Особливо це стосується "прихильників холодняка і рукопашки".
Отже, напад на мого знайомого за 300 м. від дому, день (зняли телефон) - ОДИН УДАР кулаком і в хлопаки тріснув якийсь очний мяз. Особливо в анатомії не волочу, тому пояснити не зможу. Факт в тому, що хлопака тепер косоокий і страаашенно комплексує. Поки що немає можливості прооперувати.

Наступний випадок. Банальний гоп-стоп + шмон кишень. День. Хлопака смикнувся, відповідно, його троє вклали під ноги. А кожен поважаючий себе гоп, ну вже ж мусить хоч раз заїхати лежачому каблуком по пиці. Результат - струс, порвана барабанна перетинка і страшні мігрені.

Ще випадок (студентами були). Памятник Франка. День. Гоп-стоп. Під ноги. І якийсь особливо відповідальний гоп наступив хлопаці каблуком на пальці лівої руки і покрутив. Роздроблені суглоби мізинця і безімянного.

Мій минулорічний випадок. День. Якийсь гоп зачіпає мене плечем, в результаті порвані навушники і розбивається мій телефон. Хапаю засрянця за плече з форазою: "Мудак, дивись, що твориш". Я був чемно посланий "на". Після того як я вдер засранцю підсрачника (бідолага аж носом запоров), тут же мені вломили його три кореша. Результат: два розсічення брови, роздерта нижня губа, підірвана мочка правого вуха, хітаються передні зуби, зіпсований одяг. Ну, нічого. Використав відпустку.

Пояснюю для самих крутих Джонів Рембо. Всі випадки трапилися ВДЕНЬ і в ЛЮДНИХ місцях. Мені наваляли прямо на галицькому перехресті (хо не знає, це дуже людний ринок), хлопаці з мігренями на виході з Магнуса (торгівельний центр). І майте з собою хоч два мачете, відсили, вони стирчатимуть з Вашої дупи. І НІХТО З ПЕРЕХОЖИХ НЕ ВТРУТИВСЯ. Чому? Та бояться, от і все. БОЯТЬСЯ ГОПІВ!

І на завершення. Кожен би був несказанно щасливий в таких випадках, щоб хтось з перехожих дістав гната і шмальнув два рази в повітря з криком "Лежати, зволочі. Ато завалю".
БУГОГА!
Незатьмарений струмінь свідомості творця ятрить несамовито.
Особливо сподобалася кінцівка його шаленого марення.
Більше в’яви, більше!
  • 0

#531 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 22:59

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.06.2011 20:48) писав:

На той час ще не виклали.
  • 0

#532 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 23:16

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.06.2011 20:48) писав:

"А скільки шансів, що нападник - не наркоман і без ножа у кишені? А Ви беззбройний."(с)
Сміявся.
  • 0

#533 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 23:34

Н-да. Відео дивитись усім.
На мою думку, тут подані вичерпні відповіді на усі питання як прихильників, так і противників.
  • 0

#534 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 23:35

Перегляд дописуzav (24.06.2011 00:16) писав:

"А скільки шансів, що нападник - не наркоман і без ножа у кишені? А Ви беззбройний."(с)
Сміявся.
Розкажи нам, ми теж посміємося.
  • 0

#535 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 00:28

Перегляд дописуБілий Дракон (24.06.2011 00:35) писав:

Розкажи нам, ми теж посміємося.
Я ж не беззбройний, ги.
Та й наркоман сам по собі не лячний. Навіть із ножем.

Перегляд дописуMaksym (24.06.2011 00:34) писав:

Н-да. Відео дивитись усім.
На мою думку, тут подані вичерпні відповіді на усі питання як прихильників, так і противників.
Рейдерство стане озброєним, умови застосування зброї, наявні в МВС, ніхто не пом’якшуватиме для цивільних, носіння зброї приховано, з одного боку, втруднює її застосування, з іншого, замість нападу групи осіб на одного, отримуємо масову бійку, що вже геть інша стаття Кримінального кодексу. Де ж переваги? А лише у мріях деяких свідомих про "дістав гната і шмальнув два рази в повітря з криком "Лежати, зволочі. Ато завалю"."(с) - казки про те, що сам вигляд зброї завдає переляк.
p.s. Усе відево балакають про зашуганий неадекватний нарід, у підсумку пропонуючи дати йому зброю. Тоді вже одразу гранати, ги!

Повідомлення відредагував zav: 24.06.2011 – 00:37

• 0

#536 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 00:53

Перегляд дописуzav (24.06.2011 01:28) писав:

Я ж не беззбройний, ги.
Та й наркоман сам по собі не лячний. Навіть із ножем.
На ДВРЗ купа наркоманів, але там живуть й нормальні люди. Наркоман людина неадекватна. Заради вашого гаманця він може просто вдарити ножем без попередження. У мене друг ледь не загинув, коли на нього в під’їзді в темряві напали. Врятувало те, що попали не по голові й він втік. В ту ніч, в тому під'їзді убили іншу людину.
  • 0

#537 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 07:35

Перегляд дописуБілий Дракон (24.06.2011 01:53) писав:

На ДВРЗ купа наркоманів, але там живуть й нормальні люди. Наркоман людина неадекватна. Заради вашого гаманця він може просто вдарити ножем без попередження. У мене друг ледь не загинув, коли на нього в під’їзді в темряві напали. Врятувало те, що попали не по голові й він втік. В ту ніч, в тому під'їзді убили іншу людину.
Ви такий хоробрий. Опишіть-но, як би ваш друг зброю застосував у цьому випадку? Чим би вона йому допомогла?

Повідомлення відредагував zav: 24.06.2011 – 07:39

• 0

#538 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 10:48

zav'е!
Головне не те, як би він її застосував. Головне те, що не було б, можливо, самого нападу. Як вже казалося, беззахисність жертви провокує нападника.

Можливо, усі почнем носити кевлар? Тоді і зброя не потрібна!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_0470.jpg   131.75К   13 Кількість завантажень:

• 0

#539 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 11:29

Перегляд дописуMaksym (24.06.2011 11:48) писав:

Головне не те, як би він її застосував. Головне те, що не було б, можливо, самого нападу.
Я би вам повірив, проте люди кажуть:

Перегляд дописуБілий Дракон (24.06.2011 01:53) писав:

Наркоман людина неадекватна.
Отже можливість ні на що не впливає. Впливає спроможності. Це тим більше вірно, адже можливість озброїтися є у всіх: арматури повно на вулицях, та щось ніхто не поспішає брати. Гонорові, певно, лиш пістолета дай.

Перегляд дописуMaksym (24.06.2011 11:48) писав:

Можливо, усі почнем носити кевлар? Тоді і зброя не потрібна!
Про всіх не скажу, але я почну, не зважаючи на дозвіл/заборону зброї.
  • 0

#540 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 12:12

Перегляд дописуzav (24.06.2011 08:35) писав:

Ви такий хоробрий. Опишіть-но, як би ваш друг зброю застосував у цьому випадку? Чим би вона йому допомогла?

Ось статистика. Ти мабуть не помітив, або не усвідомив. Носіння зброї зменшує напади мінімум на 60%.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних