Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#501 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2011 – 15:26

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 12:20) писав:

Яким дивом тоді у неї опинилася зброя?
Мені теж цікаво. Але опинилася.

Приклади?
Вам прізвища назвати чи схеми виписати? Я розгубився.

Дійсно. Якщо ти виїхав, як ті рибалки нещодавно, на риболовлю, а тебе починають битками гамселити "помічники народного депутата" - то потрібно сконцентруватися і вправно уникати битки - і проблему буде вирішено
Мисливське посвідчення і Сайга до руць. Та й спінінгом проти битки можна нівроку постояти. Чи ви мрієте, що у помічників не виявиться кілька АК-74 у багажнику? Я думаю, виявляться.

Прибічники заборони вільного носіння зброї чомусь постійно натякають, що відміна такої заборони перетворить зброю на щось типу запальнички - пішов в супермаркет, купив разом з пачкою прокладок чи цигарок, кинув в сумку і пішов.
Не, те, щоби вона продавалася у супермаркеті, але що з пістолетами якісь рагулі та білявки бігатимуть - точно.

Не така давня ситуація, яку спостерігав на проспекті Перова - опеля наздогнав і підрізав БМВ, якому той опель чи дорогою не поступився, чи ще щось, звідти вискочило п'ять молодиків в спортивних костюмах і кинулося до машини. Водій, не будь дурним, вискочив з автівки і відбіг подалі, тому лишився цілим, бо їм влом було за ним бігти - тільки машину ногами пом'яли, позбивали дзеркала, стрибнули назад в бумер і тільки їх і бачили. А якби у водія в машині була дружина з дитиною? Ваші пропозиції в такій ситуації?
Ага, тобто стріляти поряд із дитиною можна, ага. І зброї в молодиків не виявиться, авжеж. Жарт оцінив.
Хоча, про мене, то педаль газу у підлогу та й погнали по тих мудаках.

Перегляд дописуГетьман (21.06.2011 12:27) писав:

Ви розумно пишете, тож я вас попереджу:
з zavом не сперечайтесь на цю тему. Просто ігноруйте його дописи. Бо у zava психостатеві проблеми щодо дозволу володіння зброєю.
Бґґ. Легко пересвідчитися, що дозволів потребують саме закомплексовані особи, бо розкомплексовані особи беруть що треба, не зважаючи на відсутність дозволів чи наявність заборон.
  • 0

#502 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 21.06.2011 – 15:28

Вцілому Максим діло пише.
Від себе хочу додати, що причина заборони зброї у нас лежить на поверхні.
Страх злочинної влади перед самосудами, які неодмінно почнуться як тільки її дозволять :)
  • 0

#503 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 15:41

Перегляд дописуMaksym (21.06.2011 12:21) писав:

Якщо криміналітет організований і озброєний, то позбавляти громадян природного права на самозахист — верх цинізму.
Казки на користь меншовартісних, ібо упевнена в собі особа подбає про власну безпеку, зброю і решту необхідного, а не топтатиме, лише на моїй пам’яті 5 рік поспіль, сторінки інетфорумів у порожніх балачках про дозвіл на зброю. Штибу такі нікчемні, що навіть державу нагнути не здатні, а все просють дозволити і просють, просють і просють.

А тепер найголовніше. Узаконення природного права громадян на самозахист — це дієвий стимул для загального оздоровлення суспільства.
Ахаха! Ви самі думаєте, що пишете? Якому депутатові потрібне ваше здорове суспільство? Жодному. І нічого вони вам не дозволять, скільки не галасуйте. І правильно зроблять. Тому що дурно віддавати владу задарма. Ви здобудьте собі самі той дозвіл і те здорове суспільство. І почніть його здобувати отриманням зброї в обхід чинних заборон і відсутніх дозволів, наприклад. І кілька депутатів законно заваліть на риболовлі, коли вони до вас із битками полізуть. Бо якісь ви збоку залякані трохи. І це демотивує, гигиги.

З власного досвіду скажу, що жінки природньо кращі стрілки за чоловіків. Звичайно, за умови тренувань.
Ой, знову, ой...
Ну, давайте, давайте скажіть, де жінка, нівроку стрілець, носитиме пістолет? Дуже цікаво.

Ще раз наголошу: людина має природній барєр перед свідомим застосуванням насильства. Отже, перед використанням зброї, кожен на підсвідомому рівні вирішуе, чи це необхідно. Як правило, підсвідомість блокує рефлекторні дії. Це стосується не тільки рядових громадян. Багато військовослужбовців та силовиків не можуть чисто психологічно змусити себе натиснути на спусковий гачок.
А який тоді сенс зброї, якщо її ніхто не використовуватиме?

От і виходить, давжи приватним та юридичним особам право на володіння, автоматично непотрібними стають більш ніж чверть мільйона силовиків: ДСО (дуууже дорога установа); Титан (охорона і супровід вантажів); Грифон (забезпечують державний захист працівників суду, правоохоронних органів, забезпечують безпеку учасників кримінального судочинства) та інші служби при МВС.
Практично ніде у світі держава не має монополії на охорону. А у нас приватна охорона з гумострілами?!?!?! Та їх дробовиком перелякати можна. От і порахуйте. Все впирається в гроші. Тому нас і лякають міфами про ріки крові і наркоманами з автоматами.
Плескаю стоячи!
Запропонувати замінити монополію на загальноприйняту в нас систему фіктивних тендерів та відкатів - це чудовий бізнесплан! Якнайшвидше запропонуйте його державі, адже там є тямущі фахівці, ги.

Перегляд дописуПластун (21.06.2011 16:28) писав:

Страх злочинної влади перед самосудами, які неодмінно почнуться як тільки її дозволять :)
Хтось може мені всебічно пояснити, чому самосуди над владою залежать від неї самої?
  • 0

#504 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 15:51

Цитата

Хтось може мені всебічно пояснити, чому самосуди над владою залежать від неї самої?

Я б може спробував, але не певен що правильно зрозумів питання.
Розгорніть.
  • 0

#505 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 17:32

Пане zav! Дякую за Ваші дописи. Вашу позицію я зрозумів, сперечатись з Вами не маю бажання. Надіюсь, що між нами тема закрита. В подальшому я маю бажання ділитися своїми роздумами на тему, а не вдаватися в полеміку. Я б хотів почути різнобічні коментарі користувачів, а не банально відстоювати свою позицію.

На замітку СБУ: будучи "по ту сторону закону", я б точно не став використовувати зареєстровану зброю. Я б в найближчому лісництві домовився про купівлю конфіскованого гладкостволу, зрізав б стволи і приклад, і мав би ствол, який дуже важко відстежити. Або навідався за гладкостволом по найближчих селах, де незареєстрований ствол можна найти за смішними цінами. Ще б наваляв грам 200 нітроцелюлози і запресував би в алюмінієву трубку + запал з вольфрамового дроту 0.15 (видертий з електрогрілки). Взяв би кілька трубок 3/4 дюйма і понапихав би в кожну "байкал" 16-ку + прокол під капсуль приклеєний на жуйку. Таке творіння вкопане в землю на 8 см. вскриває шину автомобіля на раз, або хтось позбудеться ступні. Придбав би на чийсь мисливський квиток кілька банок "Соколу" зернистого, в кожну банку би подосипав шурупів мебельних 25-ки, і запал з петарди.

Сарказм попереднього абзацу спрямований на тих, хто переживає, що "ЗБРОЯ САМОЗАХИСТУ може потрапити до рук криміналу чи служити засобом самосуду". Таких методів, пристроїв, засобів кожен силовик чи криміналіст знає не один десяток. Це зовсім не таємниця. Факт в тому, що при бажанні за кілька днів умілими руками можна організувати тааакий дебош!
А мораль байки в тому, що зброю небезпечно робить людина!

Щодо заполітезованості даного питання - факт. Приватні служби охорони "вовком виють" не один рік з приводу цього. Оскільки держава за охоронні/супровідні послуги дере страшні гроші (див. попередній допис). І на мою думку, питання "озброєння" населення в очах МВС чи уряду - діло десяте.

Повідомлення відредагував Maksym: 21.06.2011 – 17:33

• 0

#506 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 19:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.06.2011 01:50) писав:

В тих ситуаціях в які часто потрапляє звичайна людина достатню перевагу може надати ніж, або газовий балон.
Та невже? Троє нариків під кайфом + ти зі своїм балончиком чи ножиком = чувак з ножем у дупі і три гопніка при бабосах

Перегляд дописуzav (21.06.2011 09:02) писав:

Прибічники вільного носіння зброї натякають, ніби бидлота боїть самого вигляду пістолета, і нічого, що його повіііільно виймає з торбинки тендітна дівка, котра й користуватися ним до ладу не вміє.
Еволюція візьме своє. Виживуть ті, кому стане розуму сходити у тир і позайматися з тренером. Я за все, що робить трафік на дорогах меншим.

Самосуди і так почнуться рано чи пізно. Просто зі зброєю вони будуть більш ефективними. Доречі - зброю можна організувати. Головне знайти країну якій це буде вигідно, а далі - вже по відомим свфжим сценаріям з країн Африки.

Перегляд дописуzav (21.06.2011 16:26) писав:

Мисливське посвідчення і Сайга до руць.
Ага, заходиш ти такий зі сайгою в метро... потім виходиш.. дня через три.. з СІзо.
  • 0

#507 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 19:38

Вам прізвища назвати чи схеми виписати? Я розгубився.

Схеми, звісно, навіщо мені прізвища.

Не, те, щоби вона продавалася у супермаркеті, але що з пістолетами якісь рагулі та білявки бігатимуть - точно.

Як побігають - так і сядуть.
  • 0

#508 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 20:50

Перегляд дописуПластун (21.06.2011 16:51) писав:

Я б може спробував, але не певен що правильно зрозумів питання.
Розгорніть.
Самосуд хіба залежний від когось, крім себе самого? Ні. То чому самосуд стримує рішення того, кого планується судити? Яким дивом виходить, що на самосуд треба отримувати дозвіл? Це якесь вітчизняне збочення?

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 20:38) писав:

Схеми, звісно, навіщо мені прізвища.
Та хоча би журналюгою запишіться. Або легенду собі наваляйте бізнесову. Або вербаніть співробітника МВС. Виходьте з того, хто має законний доступ до зброї, причому може забезпечити цю законність третім особам.

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 20:38) писав:

Як побігають - так і сядуть.
Ви впевнені, що вони сядуть? Зараз хіба всі винуватці ДТП сідають?
  • 0

#509 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 20:57

Перегляд дописуzav (21.06.2011 21:50) писав:

Та хоча би журналюгою запишіться.

Не вийде.
Для цього доведеться стати не лише постійним журналістом, а ще й умовити головреда написати заяву, що ти пишеш на небезпечні теми і тобі необхідний захист.

Або легенду собі наваляйте бізнесову.

Яку ще легенду?

Або вербаніть співробітника МВС.

Ви багато таких ідіотів бачили, які так продаються незнайомим людям?

Виходьте з того, хто має законний доступ до зброї, причому може забезпечити цю законність третім особам.

Ці дві властивості - абсолютно різні речі.

Ви впевнені, що вони сядуть? Зараз хіба всі винуватці ДТП сідають?

У випадку ДТП все дуже нечітко - експертизи, стан машини, стан покриття, погода, стан водія і ще купа різних параметрів.
У випадку стрілянини все дуже чітко - ось власник зброї, ось дірка від неї.
  • 0

#510 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 21:16

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2011 20:24) писав:

Та невже? Троє нариків під кайфом + ти зі своїм балончиком чи ножиком = чувак з ножем у дупі і три гопніка при бабосах
"Мушку спили!"(с)

Еволюція візьме своє. Виживуть ті, кому стане розуму сходити у тир і позайматися з тренером. Я за все, що робить трафік на дорогах меншим.
Тир тут ніяким боком. На інші тренування треба сходити.

Ага, заходиш ти такий зі сайгою в метро... потім виходиш.. дня через три.. з СІзо.
Ви на риболовлю їздите метром?.. Крім метра на ставок нічого не ходить?

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 21:57) писав:

Не вийде.
Для цього доведеться стати не лише постійним журналістом, а ще й умовити головреда написати заяву, що ти пишеш на небезпечні теми і тобі необхідний захист.

Яку ще легенду?

Ви багато таких ідіотів бачили, які так продаються незнайомим людям?

Ці дві властивості - абсолютно різні речі.
Тобто серед цього теза "переконайте депутатів прийняти закон" виглядає найлегшим шляхом? Нема питань.

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 21:57) писав:

У випадку стрілянини все дуже чітко - ось власник зброї, ось дірка від неї.
І жодних свідків.

Перегляд дописуMaksym (21.06.2011 18:32) писав:

А мораль байки в тому, що зброю небезпечно робить людина!
І ви бажаєте спростити завдання, я зрозумів. Це добре, це затуплює.

Повідомлення відредагував zav: 21.06.2011 – 21:16

• 0

#511 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 21:22

Перегляд дописуzav (21.06.2011 22:16) писав:

Тобто серед цього теза "переконайте депутатів прийняти закон" виглядає найлегшим шляхом? Нема питань.

Не бачив тут жодного дурня, який би пропагував таку тезу.

Наприклад я відстоюю тезу "потрібно повсякчас педалювати цю тему, аби суспільство її вивчало і в разі приходу до влади нормальних людей не лише спокійно сприйняло таку зміну, а й підтримувало її".
  • 0

#512 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 21:24

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2011 22:22) писав:

в разі приходу до влади нормальних людей
Теж смішно. Запам’ятаю.
  • 0

#513 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 00:02

Панове!

Зброя - це не самоціль, не шматок залізяки в штанях. Це ознака здорового, вільного суспільства. Це ступінь довіри держави до своїх громадян.

Невже Ви не розумієте, що зараз ми живемо в неототалітарній державі, якій притаманні усі ознаки: правлячий клан, вибіркове судочинство, утиски активного супротиву. Західна Україна приєдналася до радянського союзу у 1939 році. Невже за якигось пів сотні років ми так "збидліли"?!? Перше, що робить тоталітарна влада, прийшовши до правління - це скасовує права і свободи: встановлює інститут прописки (обовязкова реєстрація в певний термін, громадяни без місця проживання та реєстрації не можуть відновити документи, влаштуватися на роботу, отримати медичну та соціальну допомогу) і забирає право на самозахист.

От і вимагаю ВІДНОВЛЕННЯ а не надання права на самозахист! Це право було, тільки на пів сотні років призупинило дію.

Повідомлення відредагував Maksym: 22.06.2011 – 00:20

• 0

#514 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 12:46

shіver2005, дякую за Ваш допис.

Отже, хороший кулеметник з відстані в 400 метрів на прицілі "5", "кладе" чергу в мішень №4. Нормальна купність АК-74/74М становить 15 см./100 м. Ці та інші речі вже давно "вколочені в голову" багатьом ще в перші місяці проходження строкової служби. З усього цього можна зробити висновок, що "пертися" з короткостволом на військові зразки зброї це крайній прояв суїцидальних нахилів, або - ознака відсутності розуму. Виходячи з вищесказаного, мені робиться смішно при читанні постів типу: "корткоствол може служити засобом повалення влади" :)

А тепер спробуємо підсумувати усі аспекти:

- дозвіл на нарізну короткоствольну збою для населення - це, автоматично, дозвіл на зброю приватним охоронним структурам (наразі вони з своїми гумострілами - сторожа). Відповідно, приватники попросту витіснять з ринку (не одразу, років за 5) ДСО, Грифон, Титан (а це близько 250 тис. державних працівників) з їх захмарними цінами. Куди ж дівати стільки пенсіонерів? Відмітимо, що до монополії держави в сфері охоронних і супровідних функцій долучаються страховики (вимагають наявність охорони/супроводу в певних випадках), мін. фін., нац. банк (див. допис 499). Та й у світовій практиці охоронний бізнес в руках приватників.

- дозвіл на нарізну короткоствольну зброю "розгерметизує" ринок зброї в Україні. * Тут потрібно розглянути певну схему. Будь-яка підвідомча МВС організація, що використовує вогнепальну зброю (знову ж таки ДСО, Титан, Грифон, воєнізована служба охорони, касири, інкасатори, працівники спеціального зв'язку, державних податкових адміністрацій, природоохоронних органів і лісової охорони, інших правоохоронних органів...), ЗАКУПОВУЄ її в Департаменті ресурсного забезпечення МВС, який в свою чергу ЗАКУПОВУЄ її в Міністерства оборони України згідно табелів та норм озброєння. Все це здійснюється за бюджетні кошти. От і циркулюють по колу старі ПМ-и, ТТ-хи, ПСМи (отримані ще до розпаду союзу) і Форти. * Отже, з появою ринку зброї в Україні, появляться і продавці: Хеклер і Кох, Фабрік Націонале, Вальтер, Кольт, Маузер та ін. Оскільки процедура допуску і сертифікації закордоної зброї дуууууже дорога і тривала, їх поки що немає. З появою конкурентів, Міністерство оборони України попросту нематиме куди дівати свої ПМи. От і впаде ще одна державна монополія (на постачання зброї). А з дозволом на зброю, відразу почне озброюватися приватний сектор охорони (кількадесят чи кількасот тисяч працівників), підвідомчі МВС організації та служби будуть мати альтернативу. І я глибоко сумніваюся, що вони використовуватимуть дідусів ПМів. Чи навідь Форт-12 зможе конкурувати з Глоком чи УСП? Плюс до усього, юридичні організації почнуть створювати власні служби супроводу/охорони. А закордонні виробники "позагризають один одного" за право захопити ринок, на якому в перші ж роки можна продати близько пів мільйона стволів. І в тих "пів мільйона" навіть не "пахне" цивільним населенням. Оскільки населення ніколи не виступало основним споживачем зброї.

Усі ці аспекти ведуть до того, що на Україні створиться новий ринок, до якого держава, практично, не матиме доступу (окрім певних важелів: митних зборів, ліцензування, сертифікації, допусків і т.д). А враховуючи те, виробництва зброї в Україні практично немає, держава залишиться осторонь. Як я уже казав, за такої картини, "озброєння" населення короткостволами в очах МВС та уряду - "діло десяте".

Надіюсь, я спростував багато міфів щодо "короткоствольної нарізної вогнепальної зброї", які нам подаються через зомбоящик чи інтернет.

Повідомлення відредагував Maksym: 22.06.2011 – 12:53

• 0

#515 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 13:50

Перегляд дописуshіver2005 (22.06.2011 08:01) писав:

Ви хочете сказати, що в Україні суспільство освічене?

Ви хочете сказати, що в Україні суспільство гірше, ніж в Молдавії?
  • 0

#516 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.06.2011 – 15:12

Не така давня ситуація, яку спостерігав на проспекті Перова - опеля наздогнав і підрізав БМВ, якому той опель чи дорогою не поступився, чи ще щось, звідти вискочило п'ять молодиків в спортивних костюмах і кинулося до машини. Водій, не будь дурним, вискочив з автівки і відбіг подалі, тому лишився цілим, бо їм влом було за ним бігти - тільки машину ногами пом'яли, позбивали дзеркала, стрибнули назад в бумер і тільки їх і бачили. А якби у водія в машині була дружина з дитиною? Ваші пропозиції в такій ситуації?

Ніяких пропозицій.
Цікаво почути твої пропозиції.

Але я думаю тут і зброя не допомогла б. Такі люди відчувають безкарність у будь-якому випадку.

Вцілому Максим діло пише.
Від себе хочу додати, що причина заборони зброї у нас лежить на поверхні.
Із "страхом злочинної влади" згоден, бояться захисту.
А із "почнуться самосуди" - ні.

Той, хто може і хоче - робить, а хто боїться - шукає відмовки.
Хто здатен на самосуд - буде використовувати ті засоби, які є в наявності.

А чого не навпаки? =)
Те саме можна сказати і про пістолет.
Щоб протистояти озброєній людині гопники мусять бути організованими.
Щоб протистояти гопникам людина мусить бути підготовлена.
Багато залежить від ситуації.

Тим часом, ми зараз говоримо про реальний ніж і балон, проти вашого уявного пістолета.

Балон і уміння також мають свої переваги перед пістолетом.
Пістолет ви скоріше за все не будете носити.
Пістолет звісно добре відлякує, але зараз люди звикли до пневматики і ґумострілів, тому його можуть не так сприйняти.
Застосування пістолета, навіть просто погроза і показ його уже передбачає вищу загрозу, тому вийняти і погрожувати ним означає підвищити конфлікт. Застосування теж дуже небезпечне.
  • 0

#517 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 17:51

Самосуд хіба залежний від когось, крім себе самого? Ні. То чому самосуд стримує рішення того, кого планується судити? Яким дивом виходить, що на самосуд треба отримувати дозвіл? Це якесь вітчизняне збочення?

Питання чисто технічне, насправді :)
Ефективність самосуду залежить від технічних засобів.
Вбити людину холодняком дуже не просто, нормальну вибухівку виготовить не кожен а все це разом потребує знань і вмінь як треба розвивати у собі роками.
Навести пушку і натиснути на гачок може кожен, навіть напівсліпий каліка (Каплан довела ;) ) і з непоганими результатами.
Про дозволи ніде не йшлося.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.06.2011 16:12) писав:

з "страхом злочинної влади" згоден, бояться захисту.
А із "почнуться самосуди" - ні.

Той, хто може і хоче - робить, а хто боїться - шукає відмовки.
Хто здатен на самосуд - буде використовувати ті засоби, які є в наявності.

Див мій допис
  • 0

#518 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 18:22

Тир тут ніяким боком. На інші тренування треба сходити.
Яким-яким. А про інші - я ж кажу - до тренера.

Ви на риболовлю їздите метром?.. Крім метра на ставок нічого не ходить?
Щоб добратися до ставка, слід ще до автостанції якось доїхати. Це добре, якщо в тебе все під боком. Однак сайга на рибалку.. от пістолетик - то інша справа.

"Мушку спили!"(с)
Ти за свою "мушку" переживай краще.

Перегляд дописуMaksym (22.06.2011 01:02) писав:

Західна Україна приєдналася до радянського союзу у 1939 році. Невже за якигось пів сотні років ми так "збидліли"?!?
Тобто адекватні українці на сході, півдні та півночі - уже не ми? Уууу - я б вам зброю не давав.
  • 0

#519 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 18:28

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.06.2011 19:22) писав:

Тобто адекватні українці на сході, півдні та півночі - уже не ми? Уууу - я б вам зброю не давав.

От непотрібно перекручувати мої слова! Малося на увазі, що приєдналися одні з останніх, а зіпсувалися як усі.

P.S. Непотрібно давати. Сам найду.
  • 0

#520 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 18:31

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.06.2011 16:12) писав:

Те саме можна сказати і про пістолет.
Але шанси різні. Дуже різні. До того ж навчитися володіти пістолетом - у рази швидше ніж володіти ножем. Навчитися уникати ножа - можливо. Кулі уникати навчилися лише фокусники поки-що.

Перегляд дописуMaksym (22.06.2011 19:28) писав:

От непотрібно перекручувати мої слова! Малося на увазі, що приєдналися одні з останніх, а зіпсувалися як усі.
Ніхто не перекручує. Ми - західні українці. Я от народився у Києві - значить я уже чужий. Дуже прикро.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних