Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.02.2010 – 15:49

Перегляд дописуRuml9nun (15.02.2010 15:22) писав:

в мене є питання до вас усіх: чи можна постійно нисити при собі ніж з такими параметрами:
Довжина леза: 82 мм
Товщина леза: 3 мм
Сталь: 440c
Твердість: 56-58 HRC
Замок: backloc, якщо він був куплений в спорттоварах - в мене не вимагали жодних документів, а мені на руки видали тільки товарний чек?????
Ruml9nun - в принципі немає ніяких обмежень саме по цим параметрам. але на майбутнє радив би разом з чеком запитувати у продавця сертефікат (український) на товар, де б зазначолось, що це не є хоолодною зброєю. в цьому випадку не має обмежень ні по реєстрації ні по носінню.
такий сертифікат ви можете пошукати в інеті (в цій темі я вже викладав підбірку сертифікатів на розповсюдженні моделі складаних ножів), але шукайте саме на цю модель, або замовити в експертній конторі (про що також вже писалось), що правда то вийде чи не дорожче вартості цього ножа)))
  • 0

#322 Ruml9nun

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2010 – 15:57

Перегляд дописуbendera.UA (15.02.2010 16:49) писав:

Ruml9nun - в принципі немає ніяких обмежень саме по цим параметрам. але на майбутнє радив би разом з чеком запитувати у продавця сертефікат (український) на товар, де б зазначолось, що це не є хоолодною зброєю. в цьому випадку не має обмежень ні по реєстрації ні по носінню.
такий сертифікат ви можете пошукати в інеті (в цій темі я вже викладав підбірку сертифікатів на розповсюдженні моделі складаних ножів), але шукайте саме на цю модель, або замовити в експертній конторі (про що також вже писалось), що правда то вийде чи не дорожче вартості цього ножа)))
оооо!!!!дякую!!!а можна попросити посилання на сертифікати,а то я їх десь пропустив..........буду вдячний!!!!
  • 0

#323 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 16:14

от жеш))) фсьо доводиться робити самому)) будьте уважніше :happytwo:

крім того гляньте також на початку теми дискусію щодо експертної оцінки ХЗ.
  • 0

#324 Ruml9nun

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 16:38

Перегляд дописуbendera.UA (15.02.2010 17:14) писав:

от жеш))) фсьо доводиться робити самому)) будьте уважніше :happytwo:

крім того гляньте також на початку теми дискусію щодо експертної оцінки ХЗ.
ДЯКУЮ!!!!а що ви скажете про таку річ???це ніж з параметрами про які я писав вище...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Navy_K_631.JPG   145К   8 Кількість завантажень:

• 0

#325 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2010 – 16:59

Перегляд дописуRuml9nun (15.02.2010 15:22) писав:

в мене є питання до вас усіх: чи можна постійно нисити при собі ніж з такими параметрами:
Довжина леза: 82 мм
Товщина леза: 3 мм
Сталь: 440c
Твердість: 56-58 HRC
Замок: backloc, якщо він був куплений в спорттоварах - в мене не вимагали жодних документів, а мені на руки видали тільки товарний чек?????
Взагалі-то, ніж повинен мати паспорта... мені розповідали, ги.
З іншого боку, всі ножі, які продаються вільно холодною зброєю не є.
Але якщо сурйозно, то існує перелік особливостей, за якии ніж визначається як холодна зброя /проте я загубив посилання, тому чекайте на допомогу пана bendera.UA - якщо не помилаюся, він це посилання й надав/.
По пам'яті скажу таке: довжина леза не менше 150 мм, товщина леза не менше 4 мм, упори для руки - без бодай однієї з цих умов ніж має бути визнано таким, що не належить до холодної зброї. Але! Є наша доблєсна міліція та судова експертиза, тому в житті можливі різновиди, нажаль.
p.s. Протупив і недочитав тему до кінця... повторився недоречно. Вибачте. Ги.
  • 0

#326 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 17:01

китайський ніж NAVY K-631. сертифікат спробуй глянути тут.

по ходу навіть без бАмАжки можу сказати що це ніж складаний загального призначення, є різновидом ножів господарсько-побутового призначення і до ХЗ не відноситься...
  • 0

#327 Ruml9nun

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 17:27

Перегляд дописуbendera.UA (15.02.2010 18:01) писав:

китайський ніж NAVY K-631. сертифікат спробуй глянути тут.

по ходу навіть без бАмАжки можу сказати що це ніж складаний загального призначення, є різновидом ножів господарсько-побутового призначення і до ХЗ не відноситься...
посилання недіюче,але всерівно дякую!!!!!в принципі в неті не можу знайти сертифікату на свій NAVY K-631......можливо в когось є??? поділіться сканом будь ласка...
  • 0

#328 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 18:57

перевірив - в мене діюче. але маю попередити шо знайти паспорт чи сертифікат на китайські клинки буде доволі важко))
як варіант можу порадити ще подивитись по роздрібній торгівлі (навіть в тих самих спорттоварах) аналогічну модель і попросити в них копію пачпорту чи сіртіфікату. думаю так буде надійніше й реальніше.
  • 0

#329 Ruml9nun

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 22:36

Перегляд дописуbendera.UA (15.02.2010 19:57) писав:

перевірив - в мене діюче. але маю попередити шо знайти паспорт чи сертифікат на китайські клинки буде доволі важко))
як варіант можу порадити ще подивитись по роздрібній торгівлі (навіть в тих самих спорттоварах) аналогічну модель і попросити в них копію пачпорту чи сіртіфікату. думаю так буде надійніше й реальніше.
та от проблема в тому,що я коли брав в спорттоварах той ніж,то питався,чи дадуть мені якісь документи на нього - при мені продавець шукав і нічого не знайшов.......виписав мені товарний чек з підписом і печаткою,написав ще дату і модель ножа і на тому все...............
  • 0

#330 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.02.2010 – 22:47

Урря!
Я на мій Байкер-2 виробництва Кізляр сертифіката знайшов!
http://kizlyar.kiev.ua/fail/sert.html
Прикріплений файл  _____________1.gif   76.63К   10 Кількість завантажень:
p.s. Ще хочу Лис 2М - щоби кидати можна було, ги. Та й в захисті він себе виявить пристойно.
  • 0

#331 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 16.02.2010 – 16:02

на кізлярівців як раз знайти не проблема))) вони майже всі віддокументовані... от з китайцями набагато важче.
  • 0

#332 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.02.2010 – 23:22

Перегляд дописуbendera.UA (16.02.2010 16:02) писав:

на кізлярівців як раз знайти не проблема))) вони майже всі віддокументовані... от з китайцями набагато важче.
Я так зрадів, бо коли купував, то недали - закінчилися у лавці... дали лише чек товарний. А щодо кетайців, так ото нефіґ їх купувати. Як корить востока - най купують іпонців!
  • 0

#333 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.02.2010 – 23:45

І буде як у мусульман... це перший крок да анархії... я проти.
  • 0

#334 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 17.02.2010 – 09:43

Перегляд дописуШАХІСТ (16.02.2010 23:45) писав:

І буде як у мусульман...
сурйозно? і що ж мусульмане?
може ви ще назвете країну мусульманського світу де офіційно дозволено володіння зброї? я маю на увазі нормальні країни, а не там де панує війна і анархія про яку ви вже згадали (типу іраку, афгану та сьєре-ліоне). до речі зброя туда прийшла з війною, а не навпаки. в усіх інших мусульманських країнах володіння зброї заборонено......

Зображення

• 0

#335 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 18.02.2010 – 17:06

Моя така думка, що кому треба зброя - той і так її придбає. За бажаням і дозвіл на володіння зброєю можна купити. А дозволити володіти зброєю УСІМ... Тоді озброяться наркомани, алкоголіки, безробітні, бомжі...
  • 0

#336 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 12:29

Перегляд дописуbendera.UA (12.02.2009 10:29) писав:

Застосування будь якої вогнепальної зброї: травматичної, мисливської, нарізної потребує певної підготовки. Тому і зараз для володіння нею (в особистих або службових цілях) необхідно пройти відповідний курс підготовки і вивчення мат.частини.........

п.с. - тему відмодерував за проханням користувачя.
Думаю що не тільки підготовку а і створення мережі тирів, в яких користувачі зброї будуть постійно підтримувати свої
навики використання персональної зброї для захисту від агресорів. Це буде найефективнішою боротьбою проти насильства. Проти реальних стволів злочинців реальний захист тільки реальні стволи потенційних жертв насильства.
Все інше від лукавого. Це моя субєктивна думка, підприємця з реальним дозволом на носіння і зберігання зброї.
  • 0

#337 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.02.2010 – 15:58

Володіння зброєю за умови повного обстеження і довідки від психіатра, врахувати віковий ценз і так далі
  • 0

#338 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 16:28

Перегляд дописуНевгамовна (20.02.2010 15:58) писав:

Володіння зброєю за умови повного обстеження і довідки від психіатра, врахувати віковий ценз і так далі
Проходячи медкомісію від психіатра дають дві довідки, що ви не перебуваєте на обліку...друга після співбесіди з групою психіатрів, які виясняють проти кого збираєтесь застосовувати зброю, чи не агресивні ви. Розпитують про ситуацію в сімї та родині, стосунки в вашому оточеннї.
Крім цоьго на цій медкомісії вперше в житті вимірювали внутріочний тиск, обстежували очне дно, сітківку яка відгукується на гіпертонію. Бо в стресовій ситуації може розвинутись гіпертонічний криз і зброєю може легко заволодіти злочинець. В таких комісіях як правило працюють фахівці високого класу.

А ще вимагають довідку про відсутність судимості.

Перегляд дописуRuml9nun (15.02.2010 16:38) писав:

ДЯКУЮ!!!!а що ви скажете про таку річ???це ніж з параметрами про які я писав вище...
А про такі речі, в кожному конкретному випадку говорять ліцензовані експерти. І їхнє слово є чи не вирішальним при
розгляді кримінальних справ в судах.
  • 0

#339 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.02.2010 – 16:37

Зброя сама відфільтрує тих, хто не достойний її носити. Треба просто видати зброю всім і одразу, і через нетривалий громадянської війни все стабілізується. Погано тільки в тому разі, якщо залишаться ті, хто не матиме права ностити зброю.
  • 0

#340 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 16:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.02.2010 16:37) писав:

Зброя сама відфільтрує тих, хто не достойний її носити. Треба просто видати зброю всім і одразу, і через нетривалий громадянської війни все стабілізується. Погано тільки в тому разі, якщо залишаться ті, хто не матиме права ностити зброю.
Саме така фільтрація відбувається зараз на дорогах нашої країни, жахливим є те що невинні жертви-пасажири шоферів
які купують права в декілька раз перевищують кількість нікудишніх водил. Крім того інспектори, які приймають участь
в цьому процесі недостойні бути навіть рядовими водіями...Про що можна говорити якщо офіційні правила дорожнього
руху і в друкованому і в електронному вигляді з помилками.
Ну а що до перемоги в нетривалій громадянській війні переможе як завжди третя сторона...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних