Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 30.07.2009 – 19:24

Перегляд дописуEverlast (30.07.2009 16:59) писав:

Я тепер знаю що:
- можна виклкикати танкову бригаду на захист своеї честi та гiдностi,
- зброя э захисна та нападальна, чи як там?))))))))
пити пане треба менше...чи як там?)))))))).... може тоді уважніше читатимете))

Цитата

То мабусь щось новеньке, бо 5 рокiв назад, нас в Академ МВС такої класифiкацiї не вчили((
- автомобiлi це зброя.
Дякую за гарний настрiй!)))))Плакали гуртом)
будь ласка........ дійсно - плакати хочеться з такими гуристами....гуртом і в роздріб.... не дивно що про випускників академії МВД подекуди ганікдоти ходять)))

Перегляд дописуzav (30.07.2009 19:39) писав:

Судячи з відсутності в Цивільному кодексі згадки про зброю, він регламентую право вланості й на неї, а МВС, вочевидь, порушує Кодекс України! Ги.
Або Цивільний і Кримінальний кодекси знаходяться у правовій колізії, бґґ.
нажальсаме правових колізій у нас досхочу.....

Перегляд дописуEverlast (30.07.2009 19:54) писав:

нажаль не вдосталь володiю мистецтвом "ножевого бою" тому страхуюсь ключами та запальничкою.
та шо ви гАвАрітє))) відкривачкою теж ще так вмантулити мона шо мама не гАрюй))))
  • 0

#262 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 31.07.2009 – 00:20

Перегляд дописуEverlast (30.07.2009 17:18) писав:

Одне iншого не стосуеться..права та документы на авто, квартири - це права на речi, якi не несуть загрози суспiльству.
Автомобілі - та від аварій на дорогах помирає більше людей аніж від вогнепальних поранень! То ще тре порахувати що саме несе більшу небезпеку...

Перегляд дописуEverlast (30.07.2009 17:18) писав:

I в загалi. 25 рокiв хожу без зброi, для Вас то мабуть дико, але службову зброю завжди залишав вдома, i все добре. А мешкаю я на Троещини - Львiвська Левандовка курить порчу - я там жив 3 тижня...)))Э така наука, як вiктiмологiя - почитайте, може стане в пригодi. До речi, пiстолет не панацея. Достанешь його проти пiдготовленоi люди, будешь жалкувати що взагалi його носив. Так що, шановнi - для власноi безпеки доцiльнiше займатися РБ, Боксом тощо, а не купувати цацки.
Я для власної безпеки і для задоволення займаюсь КУДО, в яке як елемент входить РБ, тому розумію, якщо противник стоїть за 7-10 метрі від тебе з пістолетом в руці - прийоми РБ не допоможуть. На рахунок підготовленої людини - таких сереж гопоти і шпани - одиниці, всьо решта - ліміта, проти яких пістолет - чудова панацея, при чому не обов'язково його використовувати, здебільшого сам вигляд і звук затвору роблять свою справу. Можна вивчати віктімологію, а крім неї ще соціоніку, фізіогноміку і біхеоверистику, для того щоб могти вести діалог чи вирахувати потенційного противника в натовпі, але на початкову швидкість кулі знання не впливають...
Є звичайно чудовий засіб - все життя не виходити з помешкання))))) :wub: ;) ;)
  • 0

#263 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 31.07.2009 – 01:43

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 20:24) писав:

пити пане треба менше...чи як там?)))))))).... може тоді уважніше читатимете))

будь ласка........ дійсно - плакати хочеться з такими гуристами....гуртом і в роздріб.... не дивно що про випускників академії МВД подекуди ганікдоти ходять)))

нажальсаме правових колізій у нас досхочу.....

та шо ви гАвАрітє))) відкривачкою теж ще так вмантулити мона шо мама не гАрюй))))
Шановний Ви переходите на особистостi. Аргументи скiнчилися, чи як?

Якщо нема чтого по сутi сказати, розкажи хоч один анекдот тодi.

Мда..як бачимо проблема не в зброi, а в iнтелектi. ратують за закон здебiльшого люди, якi немали справи з нею.

Перегляд дописуMiguel (31.07.2009 01:20) писав:

Автомобілі - та від аварій на дорогах помирає більше людей аніж від вогнепальних поранень! То ще тре порахувати що саме несе більшу небезпеку...

Я для власної безпеки і для задоволення займаюсь КУДО, в яке як елемент входить РБ, тому розумію, якщо противник стоїть за 7-10 метрі від тебе з пістолетом в руці - прийоми РБ не допоможуть. На рахунок підготовленої людини - таких сереж гопоти і шпани - одиниці, всьо решта - ліміта, проти яких пістолет - чудова панацея, при чому не обов'язково його використовувати, здебільшого сам вигляд і звук затвору роблять свою справу. Можна вивчати віктімологію, а крім неї ще соціоніку, фізіогноміку і біхеоверистику, для того щоб могти вести діалог чи вирахувати потенційного противника в натовпі, але на початкову швидкість кулі знання не впливають...
Є звичайно чудовий засіб - все життя не виходити з помешкання))))) :wub: ;) ;)
Порахуй скiльки людей користуються авто i скiльки зброею. Потмiм вирахуй вiдсоток))

Знання впливають на те потрапиш ти до ситуацii чи нi.
Ось i я про те, що вiд всього не вберегтися.
  • 0

#264 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:00

Перегляд дописуEverlast (31.07.2009 02:43) писав:

Шановний Ви переходите на особистостi. Аргументи скiнчилися, чи як?
аргумегнти як раз не не скінчились - навпаки. просто ви моїх вперто не чуєте (точніше навіть не намагаєтесь прочитати й осмислити перекручуючи сказане), а своїх на томість не висуваэте. при наймі те, що ви пишите важко назвати аргументами підкріпленими законодавчо - скоріше твір на довільну тему "як я то хочу щоб було і як хріново жить в странє беззаконня".....

Цитата

Якщо нема чтого по сутi сказати, розкажи хоч один анекдот тодi.
дик то ж не я кажу - то народ складає) але то вже не тема для обговорення саме тут. про випускників академії МВС багато ось тут сказано.....

Цитата

Мда..як бачимо проблема не в зброi, а в iнтелектi. ратують за закон здебiльшого люди, якi немали справи з нею.
ось ось. і я ж саме про це. важко дискутувати з людиною яка називає себе юристом за фахом, а на томість їй доводиться на пальцях прописні істини роз’яснювати. тому подальша дискусыя думаю сенсу не матиме нажаль........тому припиняю нашу перепалку і спробу вас особисто в чомусь переконати. якщо образив чимось - ви вже вибачайте)

а тепер давайте проглянемо статистику минулого і позаминулого років (треба зазначити що показники +/- майже не міняються з року в рік):

вчинено злочинів з використанням:
- вогнепальної зброї – 311(2007), 311 (2008);
у т. ч. гладкоствольної 108 (2007), 110 (2008) – тобто близько 35% вичиняється з переважно легально придбаної мисливської і 65% з нелегально "гуляючих" нарізних стволів;
- вибухових речовин – 18 (2007), 23 (2008).
з них:
- умисне тяжке тілесне ушкодження з вогнепальної зброї (до речі хтось розписував в цій темі здаэться, що їх чи не тисячі щороку) – 75 (2007), 84 (2008).

тепер глянемо скільки було вилучено нелегальної зброї та боєприпасів:
- вогнепальної зброї – 3 223 (2007), 2 974 (2008) у т. ч.:
- гладкоствольної – 342 (2007), 313 (2008);
- нарізної – 1 201 (2007) – 37%, 1 276 (2008) – 43%;
- іншої вогнепальної зброї (переважно саморобної або переробленої їз небойової) – 1 680 (2007) – 52%, 1 385 (2008) – 47%.
ітого в сумі маємо близько 90% вилученої зброї - нелегали. І це лише вилученої. а скільки гуляє по рукам?
боєприпасів і т.д.:
- патронів – 187 364 (2007), 140 203 (2008);
- гранат – 395 (2007), 220 (2008);
- мін – 166 (2007), 57 (2008);
- саморобних вибухових пристроїв – 98 (2007), 69 (2008);
- холодної зброї – 3 386 (2007), 4 449 (2008);
- вибухових речовин (кг) – 253 (2007), 206 (2008).
- газової та пневматичної зброї – 66 (2007), 63 (2008).

звідси робимо не важкий висновок – зброя є і вона нелегальна. хтось для самозахисту, хтось для нападу, але люди її мають. здебільше міркування схожі на ті, що висловив пан zav – "ндля чого мені дозвіл я й так куплю – я ж не лузер". тому питання легалізації виключно газової та травматичної зброї кардинально на ці цифри не вплине.
  • 0

#265 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 31.07.2009 – 09:06

ви що думаєте що кожен українець може дозволити купити собі пістолет!
  • 0

#266 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:13

-=Українець=- - а питання власне до кого спрямовано?
моя думка: легально - ні (задорого і клопоту багато з оформленням, утриманням, переоформленням і т.д.), не легально - цілком імовірно (теоритично наган чи ТТшнік ("ехо війни") можна виміняти в діда алкаша за пляшку самогонки. по селах бачив на руках в людей і пістолі і навіть ППШ, думаю то непоодинокі випадки.
  • 0

#267 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:22

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 10:13) писав:

-=Українець=- - а питання власне до кого спрямовано?
моя думка: легально - ні (задорого і клопоту багато з оформленням, утриманням, переоформленням і т.д.), не легально - цілком імовірно (теоритично наган чи ТТшнік ("ехо війни") можна виміняти в діда алкаша за пляшку самогонки. по селах бачив на руках в людей і пістолі і навіть ППШ, думаю то непоодинокі випадки.
питання до ти хто думає що після легалізації всі будеть ходити з пістолетами!
  • 0

#268 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:26

а ви хіба не чули - після легалізації зброю в кіосках продавати будуть)))
  • 0

#269 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 09:29

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 10:26) писав:

ага, оптом на базарі, по 500 грн\кг
  • 0

#270 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 10:36

чи не єдиним аргументом противники озброєння є можливий ріст злочинності, проте у країнах, що легалізували зброю (взяти хочаб сусідню Молдову - хоч і там винце полюбляють :wub: ) жодного сплеску злочинності з моменту легалізації не відбулося. дивно чи не так? і там теж були довгі дискусії і приводились точно такі самі аргументи проти як і у нас. в Америці взагалі поліція офіційно визнала, що не в змозі захистити всіх своїх громадян, доволі часто злочинців затримують самі громадяни. але вони мають можливість справжнього самозахисту, а не ілюзії у вигляді пневматичної пукалки ба навіть травматики - це повноцінна вогнепальна зброя.........
культура зброї допоможе відновити правову культуру......... згадайте Клондайк у період ”золотої лихоманки” в другій половині 19 ст. — там тоді зібрався кримінальний набрід ледь чи не з цілого світу: за деякими даними, щонайменше третина населення складалася з бандитів. системи державного правосуддя фактично не існувало (для прикладу у нас існує але практично не працює), проте рівень злочинності був у кілька разів нижчий, ніж у цивілізованій Англії з її найкращою у світі на той час правоохоронною системою. а відповідь проста - все населення цієї частини Аляски було поголовно озброєне, відповідно спроба зневаги людської гідності могла наразитися на негайний опір з фатальними наслідками.
так само приклад сучасної Швейцарії в якої практично відсутня армія в нашому розумінні. там кожен чоловік після проходження "курсу молодого бойца" отримує зброю (включаючи карабіни, штурмові гвинтівки, автоматичну зброю) і зобовязаний її зберігати, а в разі потреби в будь який момент може бути мобілізований. тобто маємо соціум озброєний до зубів в прямому смислі слова.............. і найнижчу злочинність в Європі.
потрібно розуміти відмінність контролю від вільного обігу. злочинцям законно озброюватись нема сенсу, а незаконно.................. ну про це вже достатньог сказано - сенс повторюватись......
  • 0

#271 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 10:43

а як що до страйків!?? Коли люди будуть страйкувати то їм тепер буде чим стріляти в поліцейських!))
  • 0

#272 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 31.07.2009 – 10:44

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 11:36) писав:

згадайте Клондайк у період "золотої лихоманки” в другій половині 19 ст. — там тоді зібрався кримінальний набрід ледь чи не з цілого світу: за деякими даними, щонайменше третина населення складалася з бандитів.
це ти вважаєш хорошою аналогією з Україною? :wub:

Перегляд допису-=Українець=- (31.07.2009 11:43) писав:

а як що до страйків!?? Коли люди будуть страйкувати то їм тепер буде чим стріляти в поліцейських!))
або прийняти закон "Про компенсацію невиплаченої зарплати, шляхом умертвлення мєнта"
  • 0

#273 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 10:49

Перегляд дописуSergiy_K (31.07.2009 11:44) писав:

або прийняти закон "Про компенсацію невиплаченої зарплати, шляхом умертвлення мєнта"
ага, у повний місяць на майдані незалежності!
  • 0

#274 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2009 – 10:57

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 10:00) писав:

а тепер давайте проглянемо статистику минулого і позаминулого років (треба зазначити що показники +/- майже не міняються з року в рік):

вчинено злочинів з використанням:
- вогнепальної зброї – 311(2007), 311 (2008);
у т. ч. гладкоствольної 108 (2007), 110 (2008) – тобто близько 35% вичиняється з переважно легально придбаної мисливської і 65% з нелегально "гуляючих" нарізних стволів;
- вибухових речовин – 18 (2007), 23 (2008).
з них:
- умисне тяжке тілесне ушкодження з вогнепальної зброї (до речі хтось розписував в цій темі здаэться, що їх чи не тисячі щороку) – 75 (2007), 84 (2008).
Через 311 випадків вводити новий закон для всіх?.. Краще би автівки заборонили - дієвіше було би для життя громадян, ґґґ.

звідси робимо не важкий висновок – зброя є і вона нелегальна. хтось для самозахисту, хтось для нападу, але люди її мають. здебільше міркування схожі на ті, що висловив пан zav – "ндля чого мені дозвіл я й так куплю – я ж не лузер". тому питання легалізації виключно газової та травматичної зброї кардинально на ці цифри не вплине.
Якщо не вплине, то сенсу лугалізовувати? Чи ви її таки проти гопіфф без зброї навострилися застосовувати?

Перегляд допису-=Українець=- (31.07.2009 10:22) писав:

питання до ти хто думає що після легалізації всі будеть ходити з пістолетами!
Я думаю, в кожного власника автівки пістоля буде.

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 11:36) писав:

а відповідь проста - все населення цієї частини Аляски було поголовно озброєне, відповідно спроба зневаги людської гідності могла наразитися на негайний опір з фатальними наслідками.
Якщо так розмірковувати, то швидко розуміється, що проблема - в ілюзії безпеки, яку забезпечує закон, натомість явна безпека, забезпечена собі самою особою - кермує єднознаково.
Із цього швидко випливає потреба скасуватинах усі закони в'явної безпеки від заборони зброї до правил дорожнього руху, ібо зрозуміло, що світлофор радше не рятує, а вбиває тих, хто довіряє його дозволяючому сигналу. Ундерстанд?
  • 0

#275 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 13:33

Перегляд дописуSergiy_K (31.07.2009 11:44) писав:

я це вважаю не анологією з Україною а показовим історичним фактом який говорить про стримуючий фактор злочинності при легальному володінні зброєю.

Перегляд дописуzav (31.07.2009 11:57) писав:

Через 311 випадків вводити новий закон для всіх?.. Краще би автівки заборонили - дієвіше було би для життя громадян, ґґґ.
я ні…. але дехто кричить що ці цифри аграмадні а з введення нового закону будуть ще більші…але тут ідеться лише про злочини із застосуванням вогнепальної зброї… давайте глянемо ще на цифри минулого року:

злочинів загальнокримінальної спрямованості, що зареєстровані у звітному періоді:
умисне вбивство (та замах) – 2 707 (не розкрито - 209);
умисне тяжке тілесне ушкодження – 5 055 (не розкрито - 465);
згвалтування (та замах) – 880 (не розкрито - 95);
грабіж – 26 927 (не розкрито - 95);
розбій – 4 984 (не розкрито - 95);
крадіжка – 110 493 (не розкрито – 62 602);
бандитизм – 17;
хуліганство – 11 734.

Цитата

Якщо не вплине, то сенсу лугалізовувати? Чи ви її таки проти гопіфф без зброї навострилися застосовувати?
а чому б і ні?

Цитата

При з'ясуванні наявності загрози, що викликала необхідну самооборону, необхідно враховувати поведінку нападника, зокрема спрямованість умислу, інтенсивність і характер його дій, що дають особі, яка захищається, підстави сприймати загрозу як реальну. Перехід використовуваних при нападі знарядь або інших предметів від нападника до особи, яка захищається, не завжди свідчить про закінчення посягання.

Правомірним слід вважати застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів незалежно від того, якої тяжкості шкода заподіяна тому, хто посягає, якщо воно здійснене для захисту від нападу озброєної особи або групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення.

Щоб установити наявність або відсутність ознак перевищення меж необхідної оборони, суди повинні враховувати не лише відповідність чи невідповідність знарядь захисту і нападу, а й характер небезпеки, що загрожувала особі, яка захищалася, та обставини, що могли вплинути на реальне співвідношення сил, зокрема: місце і час нападу, його раптовість, неготовність до його відбиття, кількість нападників і тих, хто захищався, їхні фізичні дані (вік, стать, стан здоров'я) та інші обставини.

вже згадана вище Постанова ВСУ
Про судову практику у справах про необхідну оборону

тобто - якщо на мене (гіпотетично бідного ніщасного каліку (або бланздінка 90/60/90) але з пістолем) суне шафовий гарнітур 2 на 2 як на підбор - то чому я не маю права застосувати того пістолю? тіко тому що нападник і без пістолю придушить голими руками?

Цитата

Із цього швидко випливає потреба скасуватинах усі закони в'явної безпеки від заборони зброї до правил дорожнього руху, ібо зрозуміло, що світлофор радше не рятує, а вбиває тих, хто довіряє його дозволяючому сигналу. Ундерстанд?
ніхт ундерстенд)))
  • 0

#276 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 13:40

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 14:33) писав:

я це вважаю не анологією з Україною а показовим історичним фактом який говорить про стримуючий фактор злочинності при легальному володінні зброєю.
скоріше при 100% проникненні зброї в маси. а щодо "супернизька злочинність", звідки дані?
  • 0

#277 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 14:24

тобто? ви про Аляску тих часів чи питання про всесвіт?) свого часу цікавився історією "золотої лихоманки", в одному з видань саме пригадувалось порівняння кількості злочинів в Лондоні і Доусоні (пропорційно кількості мешканців) в той періуд. при тому упор робили саме на дивному факторі - тоді на Алясу тягнуло шукачів пригод, авантюристів, злочинців, але рівень злочинності був доволі низький. приводилось декілька пояснень цьому факту, середд яких були значна населенність порівняно невеликої теріторії (аднака свідків забагато та й сусід сусіду в разі потреби прийшов би на допомогу), поголовна озброєність та бажання людей будь якою ціною (як то кажуть до останього) захистити своє майно (більшість заради примарної надії розбогатіти на знайденому золоті закладали буквально все, що мали аби отримати ділянку потенційно золотоносної землі), а тому йшли в разі потреби на крайні засоби. потенційні злочинці то розуміли, а тому предпочитали мити руду, а не зализувати свої рани....
  • 0

#278 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 14:26

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 15:24) писав:

тобто? ви про Аляску тих часів чи питання про всесвіт?) свого часу цікавився історією "золотої лихоманки", в одному з видань саме пригадувалось порівняння кількості злоченів в Лондоні і Доусоні (пропорційно кількості мешканців) в той періуд. при тому упор робили саме на дивному факторі - тоді на Алясу тягнуло шукачів пригод, авантюристів, злочинців, але рівень злочинності був доволі низький. приводилось декілька пояснень цьому факту, сед яких були значна населенність порівняно незначної теріторії, поголовна озброєність та бажання людей будь якою ціною (як то кажуть до останього) захистити своє майно (більшість заради примарної надії розбогатіти на знайденому золоті закладали буквально все, що мали аби отримати ділянку потенційно золотоносної землі), а тому йшли в разі потреби на крайні засоби.
щось мені здаєцця пропалих безвісти там списували на морози :wub:
  • 0

#279 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 31.07.2009 – 17:32

тому припиняю нашу перепалку і спробу вас особисто в чомусь переконати. якщо образив чимось - ви вже вибачайте)
згоден :wub:
  • 0

#280 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2009 – 18:06

злочинів загальнокримінальної спрямованості, що зареєстровані у звітному періоді:
умисне вбивство (та замах) – 2 707 (не розкрито - 209);
умисне тяжке тілесне ушкодження – 5 055 (не розкрито - 465);
згвалтування (та замах) – 880 (не розкрито - 95);
грабіж – 26 927 (не розкрито - 95);
розбій – 4 984 (не розкрито - 95);
крадіжка – 110 493 (не розкрито – 62 602);
бандитизм – 17;
хуліганство – 11 734.
Ну, крадіжки з грабунками звеншаться, зате навмисні вбиства зростуть, юлі?

а чому б і ні?

тобто - якщо на мене (гіпотетично бідного ніщасного каліку (або бланздінка 90/60/90) але з пістолем) суне шафовий гарнітур 2 на 2 як на підбор - то чому я не маю права застосувати того пістолю? тіко тому що нападник і без пістолю придушить голими руками?
Я думаю, так. Ібо зброю дозволено /Кримінальним кодексом, правда/ застосовувати лише у випадках у відповідь або нападу кількох осіб одночасно. Узагалі-то, суд визначатиме "межі необхідного самозахист" й наскільки ви вийшли за них, ги.

Перегляд дописуbendera.UA (31.07.2009 15:24) писав:

при тому упор робили саме на дивному факторі - тоді на Алясу тягнуло шукачів пригод, авантюристів, злочинців, але рівень злочинності був доволі низький.
Та пацани просто домовились на стрілці раз де чиє, й годі. Тіко якісь зайди там місцевий "закон" поршували, ґґґ.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних