Перейти до вмісту

Володіння зброєю

Повідомлень в темі: 616

Опитування: Легальне володіння зброєю (127 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте ідею, що потрібно українцям дозволити купувати пістолет легально?

1. Так, підтримую. (61 голосів [49.19%])

Процент голосів: 49.19%

2. Ні, не підтримую. (44 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

3. Не визначився (17 голосів [13.71%])

Процент голосів: 13.71%

4. Байдуже (2 голосів [1.61%])

Процент голосів: 1.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.04.2009 – 11:07

Перегляд дописуzav (28.04.2009 10:42) писав:

Цей ефект притаманний холостому пострілу газовушки.
А щодо курсів, то зараз водійські відвідують, угу.

Так само залишиться пістоля в руці, адреналін же вже заглушить!
А тикати ножем при захисті - справа така ж дурна, як пістоля.
Але тоді нападник знатиме, що існує висока імовірність наявності вогнепальної зброї у жертви. А чи володіє жертва досконало тією зброєю, то це відходить на другий план.
Кількість нападів на людей в країнах із дозволеною вогнепальною зброєю значно менші у процентному відношені до кількості населення. Факт.
  • 0

#222 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2009 – 11:39

Перегляд дописуБілий Дракон (28.04.2009 12:07) писав:

Але тоді нападник знатиме, що існує висока імовірність наявності вогнепальної зброї у жертви.
Самі по собі ані наявність, ані відсутність зброї ні на що не впливають, нажаль.
Але нападник авжеж вжиє відповідних заходів по нейтралізації жертви, знаючи про "високу імовірність".

А чи володіє жертва досконало тією зброєю, то це відходить на другий план.
Завжди володіння засобом на першому плані, виключенням є лише граната.

Кількість нападів на людей в країнах із дозволеною вогнепальною зброєю значно менші у процентному відношені до кількості населення. Факт.
А кількість убивст із застоуванням вогнепальної зброї?
  • 0

#223 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.04.2009 – 13:01

Перегляд дописуzav (28.04.2009 12:39) писав:

А кількість убивст із застоуванням вогнепальної зброї?
Кількість убивств вогнепальною зброєю залежить від конкретної країни. Але відносно до населення загальна кількість убивств менша ніж у більшості країн із забороною цивільної зброї.
  • 0

#224 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.04.2009 – 13:36

Але тоді нападник знатиме, що існує висока імовірність наявності вогнепальної зброї у жертви. А чи володіє жертва досконало тією зброєю, то це відходить на другий план.
Не вірю, що людина (я в загальному) буде колись "усєгда готовою". Жити з синдромом війни - це складно.

Перегляд дописуБілий Дракон (28.04.2009 14:01) писав:

Кількість убивств вогнепальною зброєю залежить від конкретної країни. Але відносно до населення загальна кількість убивств менша ніж у більшості країн із забороною цивільної зброї.
Та ну.)
  • 0

#225 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 30.07.2009 – 08:15

Законопроект "Про оборот зброї невійськового призначення" вдало пройшов слухання в профільному комітеті. За висновок Головного науково-експертного управління за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу за умови обов’язкового врахування висловлених управлінням зауважень і пропозиційзагального характеру щодо техніко-юридичного і стилістичного редагування. Відповідно до проекту Постанови про прийняття за основу зазначеного законопроекту від 15.07.2009р., парламентаріям рекомендували прийняти його після літніх канікул.
  • 0

#226 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 30.07.2009 – 08:58

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 08:15) писав:

Законопроект "Про оборот зброї невійськового призначення" вдало пройшов слухання в профільному комітеті. За висновок Головного науково-експертного управління за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу за умови обов’язкового врахування висловлених управлінням зауважень і пропозиційзагального характеру щодо техніко-юридичного і стилістичного редагування. Відповідно до проекту Постанови про прийняття за основу зазначеного законопроекту від 15.07.2009р., парламентаріям рекомендували прийняти його після літніх канікул.
Ну от, скоро ми почнемо стріляти одне в одного. Та що тут казати, пахне великим "баблом". Хтось скоро буде заробляти. А що чути за кулемети, може їх теж скоро легалізують?
  • 0

#227 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 30.07.2009 – 09:12

я повністю підтримую цю ідею!
  • 0

#228 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2009 – 09:45

Перегляд дописуPanikovskiy (30.07.2009 09:58) писав:

А що чути за кулемети, може їх теж скоро легалізують?
Нагальне питання, мене теж цікавить!

Перегляд допису-=Українець=- (30.07.2009 10:12) писав:

я повністю підтримую цю ідею!
В армії підтримуйте.
  • 0

#229 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 10:16

Panikovskiy - ви явно не знайомі з основними тезами цього законопроекту...... в принципі як і більшість, хто виступає проти його введення. Щодо кулеметів - то читайте уважно хочаб назву законопроекту - "Про оборот зброї невійськового призначення". Тому коротко повторю те, про що вже йшлося вище.
Законопроект не передбачає надання громадянам права на придбання, зберігання і носіння короткоствольного нарізної вогнепальної зброї для самооборони. Навпаки - він повинен встановити порядок обігу такої зброї для міністерств, інших органів державної влади, підприємств, установ і організацій для здійснення інкасації, озброєння своїх працівників, посадовців, яким законодавство дозволяє використовування зброї у зв'язку з їх діяльністю.
Що пропонується:
1) класифікувати всю зброю на три групи: військового призначення, службове і цивільне. При цьому зброєю військового призначення можна озброюватися тільки ВСУ, воєнізованим формуванням і правоохоронцям. Мирному населенню - лише службовою і цивільною зброєю;
Перелік зброї військового призначення визначає Міноборони.
Службовою зброєю є короткоствольна і довгоствольна гладкоствольна і нарізна зброя вітчизняного виробництва з місткістю магазина не більше 10 патронів (пістолети і револьвери).
При цьому зброя не може стріляти чергами, бути з глушником і з нічним прицілом. Кулі такої зброї повинні мати сердечники
з м'якого металу і забезпечувати відсутність рикошету.
Цивільна зброя поділяється на:
– спортивну зброю;
– мисливську зброю;
– зброю самооборони;
– сигнальну зброю
– колекційну зброю;
– національну зброю;
– деактивовану зброю.
2) До цивільної зброї відносять:
- пістолети під патрон "Флобер калібром" до 4 мм, пневматична зброя з кінетичною енергією кулі до 7,5 джоуля;
- "гумостріли" за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, які відповідають нормам Міністерства охорони здоров’я України;
- газові пістолети і револьвери, балончики із сльозоточивим і раздра­жающим газом;
- мисливська зброя (рушниці різних систем, мисливські карабіни);
- спортивна зброя (малокаліберні гвинтівки, арбалети);
- колекційна і декоративна зброя, тобто таке, яке спеціально виведене з бойового стану.
Зброя самооборони – вид зброї, яка за своїми конструктивними та тактико-технічними даними призначена для використання з метою самозахисту, захисту інших громадян і майна від злочинних та протиправних посягань. До неї належать:
– пістолети і револьвери, патрони до яких споряджені гумовими або іншими аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, які відповідають нормам Міністерства охорони здоров’я України;
– газова зброя – газові пістолети і револьвери, патрони до яких споряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, а також засоби самозахисту в аерозольному упакуванні та механічні розпилювачі.
Як зброя самооборони може використовуватися мисливська нарізна та гладкоствольна зброя.
3) зменшити віковий ценз на покупку вогнепальної зброї:
- вогнепальна гладкоствольна зброя спортивного і мисливського призначення, холодна зброя, а також зброя для самооборони дозволити придбавати по дозволу МВС з 18 років (зараз - з 21 року);
- вогнепальну нарізну зброю спортивного і мисливського призначення, пістолети і револьвери ("резинострелы") дозволити придбавати по дозволу МВС з 21 року (зараз - з 25 років);
- сигнальна зброя, газові балончики, пневматична зброя з кінетичною енергією до 7,5 Дж, пістолети і револьвери під патрон
"Флобер калібром" 4 мм - з 18 років без дозволу МВС.
4) Щоб придбати вогнепальну зброю цивільного призначення, охочому необхідно буде надати в МВС за місцем проживання наступні
документи:
- заява на придбання зброї у встановленій формі;
- паспорт громадянина України;
- довідку про відсутність судимості;
- висновок медкомісії, нарколога, психіатра;
- довідку про проходження спеціальних збройових курсів (для тих, хто придбаває зброю вперше).
Порядок організації навчання покладається на Міністерство внутрішніх справ.
В законопроекті також вказано, що отриману зброю не можна переробляти, використовувати непротестовані патрони, носити при собі під час мітингів, демонстрацій і культурно-масових заходів; спортивною зброєю потрібно користуватися тільки на спортмайданчиках, а мисливським - на території мисливських угідь.

Від себе - на сьогоднішній день на руках приватних охоронців є не тільки зброя, класифікована цим законопроектом як службове і цивільне, але і військового призначення. Якщо цей законопроект буде прийнятий, то вся зброя військового призначення буде вилучена. Як свідчать показники, зараз "на руках" українців знаходиться 800 тис. одиниць вогнепальної зброї (озброєні 1,7% мешканців країни), плюс - щорічно видають ще 50 тис. дозволів на покупку мисливських рушниць, газових і травматичних пістолетів, і кількість злочинів при цьому не збільшується. На підставі цієї статистики можна зробити цілком логічні висновки, що вільна торгівля "гумострілами" не може бути причиною глобального погіршення криміногенної ситуації, як люблять кричати противники цього законопроекту.
Крім цього, всі збройові питання в Україні регулюються підзаконними нормативними актами уряду. При прийнятий Закону про обіг зброї люди керуватимуться не на підставі ухвал, розпоряджень і постанов які приймаються і відміняються міністерствами, установами і відомствами на свій розсуд, а на підставі Закону.
  • 0

#230 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.07.2009 – 10:18

Перегляд дописуzav (30.07.2009 10:45) писав:

В арміі підтримуйте.
Чогось тут занадто часто згадується слово "армія"... До чого це?
Невже ви вважаєте, що лише в армії готують кадрів які можуть використовувати зброю? До вашого відома 80% військовослужбовція за час строкової служби тільки двіччі використовували зброю!!! За моїми особистими спостереденнями більшість солдатів в піхотних частинах не можуть підтягнутися більше 6 разів...
А тепер про цивільних: я в армії не служив бо належу до категорії громадян яких призивають в останню чергу (а тепер з нетерпінням чекаю осіннього призиву) але пройшовши курси підготовки спецконтингенту маю 2 розряд по стрільбі з ПМ. За період курсів стріляв з 28 різновидів зброї і встиг вивчити будову та методи використання вихухових пристроїв 5 країн світу... отже, в кого більше шансів вижити зі зброєю в мене чи в середньостатистичного солдата?
Я прочитав що пан хоче бронежилет... то до Вашого відома броня від ножа, макара і калаша - різні речі. Бронижелет від автомата важить пристойно, але руки, ноги, голова і таз всерівно залишаються незахищиними. А якщо ви вийдете на вулицю в "повній броні" то щоб Вас знешкодити зброя буде не потрібна, такого "Лицаря" можна штахетою затовкти)))))
  • 0

#231 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 30.07.2009 – 10:21

Що я можу сказати, все гарно розписано, та я всерівно проти.
  • 0

#232 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 10:25

;) "а баба яга протіффф" (С) :wub:
В принципі то стандартний, і чи не єдиний, аргумент противників вирішення цього питання)
  • 0

#233 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 11:08

Якось не чесно виходить: в гопника Васі є пістолет, а в мене нема...
Набагато краще буде, якщо зброю все ж дозволять, тоді я не переживатиму що мене хапнуть за "нелегальне зберігання..." :wub:
  • 0

#234 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 11:12

Перегляд дописуMiguel (30.07.2009 12:08) писав:

тоді я не переживатиму що мене хапнуть за "нелегальне зберігання..." :wub:
ось так вас і попалили, що таки є волина в сіновалі))))
  • 0

#235 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 30.07.2009 – 11:43

Нi, не пiдтримую.Кожен бовдур буде хотиди з стволом. Вiд цього життя явно не полiпшиться.
  • 0

#236 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 11:46

бовдури і так її мають або дістануть без проблем (їм закони не писані). на сьогодні єдині хто не мають зброї - потенційні жертви тих бовдурів.....
  • 0

#237 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 11:50

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 12:46) писав:

бовдури і так її мають або дістануть без проблем (їм закони не писані). на сьогодні єдині хто не мають зброї - потенційні жертви тих бовдурів.....
В тебе э статистика по цьому питанню?Я маю протилежну точку зору, а коли буде легально, то кожен професiйний гопник матиме пiстолет.Оце буде радостi!
Назви закон, в останнiй час прийнятий для людей?Все робиться навпаки i цей закон також.
  • 0

#238 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 11:56

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 12:12) писав:

ось так вас і попалили, що таки є волина в сіновалі))))

:wub:

Перегляд дописуEverlast (30.07.2009 12:50) писав:

В тебе э статистика по цьому питанню?Я маю протилежну точку зору, а коли буде легально, то кожен професiйний гопник матиме пiстолет.Оце буде радостi!
Статистика? Пройдись вночі по Лєвандовці чи по Сихові (це у Львові, але в кожному місті є свої "райончики") от і буде статистика. Зараз дістати ствол - не проблема, і то любий: гладкий і нарізний, автоматичний і напівавтомат, травмат і бойовий, були б тільки гроші. Я хочу щоб потенційна жертва могла себе захищати, а для цього потрібен дозвіл.
А кожен "професійний" гопник давно має ствол, або знає де його взяти "щас за пару мєнут"..
  • 0

#239 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 12:03

а ви пісіміст батєнька)

В тебе э статистика по цьому питанню?
так є і вона не раз вже приводилась як однією так і іншою стороною в цій темі.... сенс повторюватись.

Я маю протилежну точку зору, а коли буде легально, то кожен професiйний гопник матиме пiстолет.Оце буде радостi!
що й треба було довести - про проект закону судять люди які з ним навіть з цікавості не побажали ознайомитись. легально придбану зброю після її незаконного застосування легше відслідкувати через єдиний державний кадастр зброї. нелегальну - неможливо. робіть висновки. а що стосується гопоти - вона і зараз її може придбати й за менші гроші й без гіморою з оформленням, дозволами і т.д. вам ніколи не пропонували купити ТТ за 200 баксів? мені так)

Назви закон, в останнiй час прийнятий для людей?Все робиться навпаки i цей закон також.
наша пісня гарна нова) в свою чергу назвіть закони які приймаються не для людей) питання тільки в тому яких саме - тих що їх приймають чи тих хто по них живе) але то все діалектика й софістика))) дійсно - в ціому законопроекті прослідковується певне продавлювання інтересів українських виробників зброї (бо лише вони дозволені в якості зброї для самооборогни), але по перше - не бачу нічого поганого в підтримці відчизняного виробника)), а по друге - все інше лише на користь громадян (моя особиста думка - погодитесь ви з тим чи ні))) ).
  • 0

#240 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 12:34

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 13:03) писав:

що й треба було довести - про проект закону судять люди які з ним навіть з цікавості не побажали ознайомитись. легально придбану зброю після її незаконного застосування легше відслідкувати через єдиний державний кадастр зброї. нелегальну - неможливо. робіть висновки. а що стосується гопоти - вона і зараз її може придбати й за менші гроші й без гіморою з оформленням, дозволами і т.д. вам ніколи не пропонували купити ТТ за 200 баксів? мені так)

наша пісня гарна нова) в свою чергу назвіть закони які приймаються не для людей) питання тільки в тому яких саме - тих що їх приймають чи тих хто по них живе) але то все діалектика й софістика))) дійсно - в ціому законопроекті прослідковується певне продавлювання інтересів українських виробників зброї (бо лише вони дозволені в якості зброї для самооборогни), але по перше - не бачу нічого поганого в підтримці відчизняного виробника)), а по друге - все інше лише на користь громадян (моя особиста думка - погодитесь ви з тим чи ні))) ).
я реалiст, з стажем роботи на вулицях.Щоправда не проти гопоти, але багато знайомих э якi працюють з тим контингентом.
Ага, вiдслiдкуешь!Тебе роздягнуть, а ти запам'ятовуй номер ствола))))
Звичайно що все для народа - нашi дурнi перестрiляють один одного, а кому радiсть! Я знаю скiльки коштуе придбати ствол та дозвiл, але все ж таки це гемор для гопоти. А тут буде круто просто - пiшов в кiоск купив гранатомет. Зупинила мiлiцiя? Так ость вiн - закон, це для самозахисту...Ну не хай приймуть, побачите як пiдiйметься вiдсоток смертностi на вулицях.скiльки п'яних бiйок Ви не знаете?То буде п'яна стрiлянина, "шальнi" кулi в непричепних людей...
Закони для людей?
А ти зайди на рада.гов.уа, та почитай. Менi, як юристу за фахом дуже смiшно з того що й коли вони приймають. Врубайте мозок, панове.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних