Перейти до вмісту

Презервативи - засіб розкоші

Повідомлень в темі: 182

#61 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2009 – 16:43

Перегляд дописуSergik (10.02.2009 16:27) писав:

наразі то Perfekt неподорожчали тільки
Ну да, їх же виготовляють в Новояворівську
  • 0

#62 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 16:46

Перегляд дописуБоБриК (11.02.2009 16:43) писав:

Ну да, їх же виготовляють в Новояворівську

Чото мені сикотно їх юзати
  • 0

#63 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 16:58

Перегляд дописуSensssorika (10.02.2009 17:11) писав:

Точно впевнена,що таблетки набагато дешевше обійдуться,кому вже сильно свербить.
Якшо один і той же партнер,то вірогідність заразитися менша.
А щодо незаплановааної вагітності....чомусь згадався де Сад :rolleyes: коротше,існує багато інших способів не залетіти)))))
Таблетки)) От пішов припустим хлопець у клуб, вицепив дівчину, закрився в туалеті і .... годує її таблетками)))

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 16:46) писав:

Чото мені сикотно їх юзати
трепа спочатку перевірити їх, можна проводити досліди на пацюках

Перегляд дописуCarrion (10.02.2009 17:51) писав:

не люблю презервативів)))).......згідна з Sensssorika...- також наївно довіряю...просто партнерів треба вибирати.......а діти? - діти завжди радість !!!!!!
От скільки бажаючих грати в російську рулетку на форумі) Навіть якщо партнер все зробить правильно не факт що потім вас діти не будуть радувати через 9 місяців

Перегляд дописуDema V (11.02.2009 09:44) писав:

Як на мене паралельно із збільшенням народжуванності будуть частішати випадки поширення ВІЛу і різних "венер". Соціологи стверджують, що підчас кризи, люди почали займатися сексом частіше.
Ага, на тому можна було б робити бізнес. Взяти фуру презиків, і на кризі заробити мільйони)

Перегляд дописуCarrion (11.02.2009 11:56) писав:

Цитую : Представник фонду АНТИСНІД також відзначив, що подорожчали не всі гумові контрацептиви, а лише так звані "преміум бренди". У продажу є менш відомі, але якісні, ціна на які не змінилася. Крім того, виробники обіцяють незабаром задовольнити споживачів презервативами економ-класу - дешевими і надійними.
Наведіть приклад тих брендів, буду шукати.

Перегляд дописуБілий Дракон (11.02.2009 13:03) писав:

То відсутність презиків цю ситуацію покращить? Будемо як в Индії, плодитися мільярдами і жити на помийних кучах.
З такими перспективними прогнозами як в нас у країні вже треба підшукувати собі помойку
  • 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 17:02

Перегляд дописуБоБриК (11.02.2009 16:58) писав:

Таблетки)) От пішов припустим хлопець у клуб, вицепив дівчину, закрився в туалеті і .... годує її таблетками)))
ще пару років тому я б може й зайнялася сексом у туалеті клубу,але зараз....я стільки не вип"ю))
Дівчина про контрацепцію не повинна думати? Якшо не думає,то нехай потім не нарікає що хвора,чи вагітна))
  • 0

#65 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:45

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 17:02) писав:

ще пару років тому я б може й зайнялася сексом у туалеті клубу,але зараз....я стільки не вип"ю))
Дівчина про контрацепцію не повинна думати? Якшо не думає,то нехай потім не нарікає що хвора,чи вагітна))
ти ще не була в крутих клубах і не бачила які там туалети
  • 0

#66 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.02.2009 – 17:49

Цитата

трепа спочатку перевірити їх, можна проводити досліди на пацюках
досліджуйте на пальцях.
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 18:10

Перегляд дописуБоБриК (11.02.2009 17:45) писав:

ти ще не була в крутих клубах і не бачила які там туалети
Бу-га-га. Я півроку жила у Москві і скажу що це ви ше не бачили крутих клубів:rolleyes:
Я не згодна була займатися сексом з хлопцем у машині,тому що мені незручно так по-тваринному, а не тому що в нього не бентлі,а всього-навсього БМВ.
те саме і з клубами. Якшо приспічить, то мені по фіг де,важливо з ким, але я не чоловік,щоб ходити до клубу потрахатись. :rolleyes:
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 18:13

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 16:06) писав:

Зараз у нас молодь практикує фрі-лав,осоливо нефоральна спільнота.

Ну то й добре - виздихають дУрні швидше від того СНІДу, нам більше чистого повітря буде, та й суспільство трохи очиститься. Які проблеми?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.02.2009 – 18:14

• 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 18:42

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 18:13) писав:

Ну то й добре - виздихають дУрні швидше від того СНІДу, нам більше чистого повітря буде, та й суспільство трохи очиститься. Які проблеми?
Я не хочу щоб мої друзі "повиздихали"....)))
Та й не важаю,що це прям уж дурні.Людина шукає іншу людину, а сексуальна сторона тої людини не така вже й неважлива. Просто ...треба і про "протекшн" думати)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 11.02.2009 – 18:42

• 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 18:55

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 18:42) писав:

Та й не важаю,що це прям уж дурні.Людина шукає іншу людину, а сексуальна сторона тої людини не така вже й неважлива.

Сексуальна сторона - швидкоплинна і малозначна в плані часу. Коли ставлять її на чільне місце, то потім дуже боляче б'ються головою об реальне життя, яке займає іншу частину 24 годин щодня.

До того ж я не розумію людей, які встигають пропустити через своє ліжно десятки "кандидатур" - це не "пошук іншої", це банальний "трах".
Щоб знайти "іншу" можна помилитися ну раз, ну двічі, ну максимум тричі - і то це вже діагноз, а не випадковість. А коли, як було раз, одна каже, що у неї до 24 років було вже 38 партнерів, або інший говорить, що перетягав в ліжко вже півсотні дівчат - то вибачайте, це вже лікується тільки СНІДом.
  • 0

#71 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 19:11

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 18:55) писав:

Сексуальна сторона - швидкоплинна і малозначна в плані часу. Коли ставлять її на чільне місце, то потім дуже боляче б'ються головою об реальне життя, яке займає іншу частину 24 годин щодня.
А для мене не така вже й немалозначна.Я не люблю вчити хлопців що і як робити,мають чим та не знають як, при цьому ж вони впевнені,що вони класні коханці.
Хто казав про чільне місце?

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 18:55) писав:

До того ж я не розумію людей, які встигають пропустити через своє ліжно десятки "кандидатур" - це не "пошук іншої", це банальний "трах".
Між іншим, з банального траху і почалося життя.Не думаю,що Єва кохала Адама, в неї просто не було вибору :rolleyes:
Це особиста справа кожного. Ідеального суспільства не існує.хай краще нагуляється,ніж продовжувати бігати по бабам(чоловікам) після одруження(( Хоча салабо віриться,що такі можуть нагулятися.
  • 0

#72 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 20:43

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 18:10) писав:

Бу-га-га. Я півроку жила у Москві і скажу що це ви ше не бачили крутих клубів:rolleyes:
Я не згодна була займатися сексом з хлопцем у машині,тому що мені незручно так по-тваринному, а не тому що в нього не бентлі,а всього-навсього БМВ.
те саме і з клубами. Якшо приспічить, то мені по фіг де,важливо з ким, але я не чоловік,щоб ходити до клубу потрахатись. :rolleyes:
Жити в Москві не обовязково включає в себе ходити по модних клубах. Довожду до твого відому що вхід до елітного клубу у Москві може вартувати від декілька сотень "зелених". Сумніваюся що тобі тато з мамою на кишенькові давали по пару "штук", бо якби давали то хлопець був би на Бентлі а не БМВ.

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 19:11) писав:

Між іншим, з банального траху і почалося життя.
Не хочу нікому щоб чиєсь життя розпочиналося з банального траху. В основному це проблемні сімї і шлюб "по зальоту". Краще по собі інших не судити. Бажаю всім форумчанам щоб життя їх дітей зароджувалося не з банального траху, а з великого і чистого кохання!

Повідомлення відредагував БоБриК: 11.02.2009 – 20:44

• 0

#73 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 11.02.2009 – 21:35

Народ, а чого перейматись. Презик навідь від хламідій не захищає, а ультратонкі майже ні від чого не захищають. Крім того в мене бів випадок, коли лайфстайл навпіл порвався.
Всьоголиш потрібно вміти вибирати партнерів, а від вагітності є і інші засоби.

Повідомлення відредагував Amba: 11.02.2009 – 21:37

• 0

#74 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.02.2009 – 21:44

мрія ідіота - презервативи багаторазового користування :rolleyes:

Цитата

Між іншим, з банального траху і почалося життя.Не думаю,що Єва кохала Адама, в неї просто не було вибору
Це особиста справа кожного. Ідеального суспільства не існує.хай краще нагуляється,ніж продовжувати бігати по бабам(чоловікам) після одруження(( Хоча салабо віриться,що такі можуть нагулятися.

як можна так роздумувати про життя??? :rolleyes: шо значить нагулятися??? і при чому тут до "нагулятися" одруження? так можна лишитися самого себе і сенсу життя, і навіть цього не помітити...

сексу повинен передувати певний фундамент, насамперед з довіри... шоб потім не шкодувати і залишити в пам'яті приємні спогади на решту життя :wub:

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 11.02.2009 – 21:45

• 0

#75 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.02.2009 – 21:53

Перегляд дописуAmba (11.02.2009 21:35) писав:

А Ви думаєте протизаплідні засоби не подорожчали? Майже впевнена що і їхня ціна зросла.
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2009 – 22:23

Подорожали всі товари нашого споживання. Чому ж дивуватись, що подорожчали презервативи?

Тішить одне: те, що народ таки займається сексом, а тому й переймається подорожчанням презервативів; та те, що все-таки презервативами попри все користуються.)
  • 0

#77 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.02.2009 – 22:32

Я користуюся презервативами, але недавно зайшов в аптеку щоб вітамінів докупити... полички на яких були презервативи - пусті! Зайшов в секс-шоп, то Контекс, які раніше вартували 8-9грн, зараз вартують 13-15грн.... :rolleyes: А "дешеві" презервативи здебільшого неякісні, та ще й тріскаються періодично... Як казав мій знайомий "краще вже через марлю, аніж з дешевими кондомами..." :rolleyes:
  • 0

#78 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.02.2009 – 22:33

Перегляд дописуОлеська (11.02.2009 22:23) писав:

Подорожали всі товари нашого споживання. Чому ж дивуватись, що подорожчали презервативи?

Тішить одне: те, що народ таки займається сексом, а тому й переймається подорожчанням презервативів; та те, що все-таки презервативами попри все користуються.)
Якщо подорожчає туалетний папір в десять разів?
  • 0

#79 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 22:36

Перегляд дописуAmba (11.02.2009 21:35) писав:

Народ, а чого перейматись. Презик навідь від хламідій не захищає, а ультратонкі майже ні від чого не захищають. Крім того в мене бів випадок, коли лайфстайл навпіл порвався.
щодо порвався — треба думати що робиш і де купуєш.
щодо інші засоби — не кожна дівчина/жінка на це погодиться і має можливість.

Перегляд дописуHalka (11.02.2009 21:53) писав:

А Ви думаєте протизаплідні засоби не подорожчали? Майже впевнена що і їхня ціна зросла.
подорожчали. вдвічі точно.
щодо презервативів і молоді. в 15 років не так багато і часто взмозі це робити. принймні цілими днями точно цього не робитимуть. як пощастить раз на тиждень. так що зекономлять на цигарках та пиві.
щодо вільного кохання — їхні граблі, їм на них і наступати.
решта людей думають кому довіряють своє тіло та думають рпо здоров’я та безпеку власного статевого життя.
а здоров’я це не те на чому варто економити.
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2009 – 23:31

Перегляд дописуБілий Дракон (11.02.2009 22:33) писав:

Якщо подорожчає туалетний папір в десять разів?
Ти ще з хлібом порівняй!))) Хоча все по-суті є необхідним.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних