Перейти до вмісту

Презервативи - засіб розкоші

Повідомлень в темі: 182

#121 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.02.2009 – 14:12

Перегляд дописуMiguel (19.02.2009 23:06) писав:

Контекс - 25 грн!!!!!!!!! Міхалич в шоці!!! :ggggg:
Ого ото бариги. У нас по 14 в окремих місцях. Не так вони подорожали як хтось хоче на тому заробити непогано. Знов зговір блін.

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2009 18:41) писав:

Я ж сказала,що там не робили абортыв. Це я з тьоткою окремо домовлялася. Незаконно. Тому я і була присутня, що я мала подругу кидати? ))Дурень на своїх помилках вчиться, арозумний на чужих. Мені отак бідових друзів вистачає з головою І на відміну від інших,я зі своєю мамою можу про все-все-все говорити)
Дурень не вчиться ні на чиїх помилках. НА чужих мудрі вчаться, а на своїх - розумні, роблячи з цього висновки на перспективу.
Уявляю ситуацію:
-Мам, А мам, а ми сьогодні з подругою ходили їй аборт робити, але в нас було тільки 200 грн. і законно за такі гроші не зробиш. Нам дали телефончик однієї тітоньки яка практикує аборти у себе на кухні. От ми прийшли до неї і поки я пила чайок збоку подружці робили аборт. Ух і явище це було... я навіть не замітила що чайок без цукру був. А ще недавно я ходила гуляти з сусідським Миколком, ну той що колеться і нам під браму шприци кидає. Він такий милий, запрошував мене до себе в гості показати його картини, які він малює кровю, це так збуджує...
  • 0

#122 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 20.02.2009 – 16:07

Знайшов Контекса ще по 8,50. :ggggg:
  • 0

#123 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 16:17

Перегляд дописуjakobz (20.02.2009 16:07) писав:

Знайшов Контекса ще по 8,50. :ggggg:

А шоб він у вас порвався *чорно заздрить* :brovy:
  • 0

#124 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 16:33

Перегляд дописуNomad (20.02.2009 16:17) писав:

А шоб він у вас порвався *чорно заздрить* :brovy:
Не плач Номанде, я тобі одненький подарую :ggggg:
  • 0

#125 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 17:03

Перегляд дописуjakobz (20.02.2009 16:33) писав:

Не плач Номанде, я тобі одненький подарую :happytwo:
У мене вже є пачка Дюрексів, дядя :8:
  • 0

#126 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.02.2009 – 17:10

мда..тепер чоловіки будуть мірятись дешевизною презервативів.
  • 0

#127 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 20.02.2009 – 17:17

ггг
с льлогкім паром блін
бо перемагає в даному випадку в кого менша цифра а не навпаки
  • 0

#128 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 19:42

Перегляд дописуБоБриК (20.02.2009 14:12) писав:

Дурень не вчиться ні на чиїх помилках. НА чужих мудрі вчаться, а на своїх - розумні, роблячи з цього висновки на перспективу.
Уявляю ситуацію:
-Мам, А мам, а ми сьогодні з подругою ходили їй аборт робити, але в нас було тільки 200 грн. і законно за такі гроші не зробиш. Нам дали телефончик однієї тітоньки яка практикує аборти у себе на кухні. От ми прийшли до неї і поки я пила чайок збоку подружці робили аборт. Ух і явище це було... я навіть не замітила що чайок без цукру був. А ще недавно я ходила гуляти з сусідським Миколком, ну той що колеться і нам під браму шприци кидає. Він такий милий, запрошував мене до себе в гості показати його картини, які він малює кровю, це так збуджує...
Існує такий крилатий вислів і не моя вина,що ти не знаєш його))))
Що це за приклад? з особистого життя чи шо? Я такими словами не висловлююся))
І який ще забор?Якшо наркоман- так відразу під забором колеться.Тупий стереотип :happytwo:
А взагалі мене тема презервативів мало хвилює. Точніше взагалі не хвилює. Я з хлопцем вже майже рік і довіряю йому.А щодо дівчат- ну які в мене з ними можуть презервативи- навіщо? ))))
  • 0

#129 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 22:39

Якщо між хлопцем і дівчиною існує довіра і хлопець може стриматися тоді це не проблема... проблема це для тих хто має кородкочасні стосунки і проблеми з передчасною еакуляцією))))
  • 0

#130 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.02.2009 – 22:53

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 22:39) писав:

Якщо між хлопцем і дівчиною існує довіра і хлопець може стриматися тоді це не проблема... проблема це для тих хто має кородкочасні стосунки і проблеми з передчасною еакуляцією))))
Стримуватися? тоді під час сексу не намагаєшся отримати максимум задоволення, а думаєш "як би то не в неї кінчити..." До Вашого відома, сперма просочується по каналі ще до еякуляції, і по методу "перерваного статевого акту" стільки чесних людей залітало, що краще не ризикувати...
  • 0

#131 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 20.02.2009 – 23:03

Прочитавши останні дописи сильної(фізично) половини людства зрозуміло одне: запасаються як можуть на 5 років в перед резинками... І чомусь мене нахлинула така от мисля, можливо вона хибна але вже що є то є - при запитанні скільки у вас було партнерів жінка відповідає в два рази менше число ніж насправді, а чоловіки це число збільшують вдвічі :happytwo:
  • 0

#132 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.02.2009 – 23:06

Перегляд дописумалеча (20.02.2009 23:03) писав:

Прочитавши останні дописи сильної(фізично) половини людства зрозуміло одне: запасаються як можуть на 5 років в перед резинками... І чомусь мене нахлинула така от мисля, можливо вона хибна але вже що є то є - при запитанні скільки у вас було партнерів жінка відповідає в два рази менше число ніж насправді, а чоловіки це число збільшують вдвічі :happytwo:
так, таке буває... а на запитання скільки ти випив до 18-22 років число випитого в розмові множиться на 10, а після 22-25 років - ділиться на 50.... таке життя, така психологія...
Як казав Задорнов "Якщо жінка говорить, що ви в неї другий, вона не бреше. Вона ж не говорить другий після якого."
  • 0

#133 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.02.2009 – 00:40

Цитата

Прочитавши останні дописи сильної(фізично) половини людства зрозуміло одне: запасаються як можуть на 5 років в перед резинками...
Нажаль запастись тоді не вдасться, у них же свій термін придатності)) згідно з ГОСТ 4645-81- 3 роки з дня виготовлення.

Повідомлення відредагував bendera.UA: 21.02.2009 – 10:18

• 0

#134 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 00:59

Прочитавши останні дописи сильної(фізично) половини людства зрозуміло одне: запасаються як можуть на 5 років в перед резинками...
гг, дітьо, якшо в мене не буде резинки, а ти мені "дозволиш" то не факт шо я потім згоджуся платити тобі за аборт:happytwo: (факти вигадані, нічого правдоподібного нема:8:)) )
то ж дівчата , нє нада ляля " я йому довіряю" "мну рєзінка пофік" . то проблема не тільки "сильної половинки" )) Тим більше якшо "сильній половинці" 15 років, а "слабкій" на пів року менше.
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 01:05

Перегляд дописуКрихітка (20.02.2009 17:10) писав:

мда..тепер чоловіки будуть мірятись дешевизною презервативів.
Ну, після міряння піпіськами, логічним є мірятись презервативами (чи може тим, що в ньому...)))

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 22:39) писав:

Нє понял... :happy1: Якось все воно не поєднується в купу...
Презерватив (особисто для мене) не стільки засіб проти небажаної вагітності, скільки захист від хвороб.

Перегляд дописуMiguel (20.02.2009 22:53) писав:

Стримуватися? тоді під час сексу не намагаєшся отримати максимум задоволення, а думаєш "як би то не в неї кінчити..." До Вашого відома, сперма просочується по каналі ще до еякуляції, і по методу "перерваного статевого акту" стільки чесних людей залітало, що краще не ризикувати...
Нє, ну той, хто не вміє стримуватись (офіційно заявлю :8: ), той поганий коханець - це факт.

Один малеееесенький ньюансик: насьогодні сильна половина людства, як вже доведено науковцями ( :happy1: ) - це жінки.)
  • 0

#136 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 01:08

гг, жінки тішуться своєю всесильністю :happytwo:
  • 0

#137 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 21.02.2009 – 01:13

Перегляд дописуjakobz (21.02.2009 01:08) писав:

гг, жінки тішуться своєю всесильністю :happytwo:
та жінки хочуть бути слабкими, але ви (чоловіки) не даєте нам можливості (((

якшо в мене постійний партнер-презерватив не потрібен
в іншому випадку без нього ні-ні )))
(то я про себе)
  • 0

#138 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 01:22

Ми без презервативів - довіряємо одне одному.)
  • 0

#139 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2009 – 10:28

По аптеках "розброс" цін доволі відчутний - видно де хто ще зкидує старі запаси...
Для себе знайшов як варіант такий потенційний вихід - не далеко є так звана "соціальна аптека", там за наявності дискортки та при прид"явленні пенсійного посвідчення знижка до 40%......... буду проситись щоб знайомі пенсіонери допомагали)))))
але ж кумедна картина буде - дідусь під сраку років в аптеці - "доця, дай упаковку дюрексів"))))))))

Перегляд дописуMiguel (20.02.2009 22:53) писав:

Стримуватися? тоді під час сексу не намагаєшся отримати максимум задоволення, а думаєш "як би то не в неї кінчити..."...
Приклад чоловічої помсти - під час сексу, коли дівчина на піку відчуттів і поченає ніжно шепотіти "любий....я зараз кінчу...." крикнути їй на вухо - "ТІЛЬКИ НЕ В МЕНЕ!!!!!"
  • 0

#140 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.02.2009 – 11:38

А,чому ви не користуєтесь презирвативами- спитали циганку

-А ви попробуйте мед через банку лизати, чи буде він солодким?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних