Перейти до вмісту

Що принесе криза в Україну

Повідомлень в темі: 53

#21 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 21:20

У кетайців не совок!
  • 0

#22 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.02.2009 – 21:23

Перегляд дописуCarrion (11.02.2009 21:02) писав:

я ж є..значить був)))))

і стипендії в Надрі..., а тепер всіх студентів Приватбанк розводити буде )))))))))))))
педагагічний..... а жаль.

па тємі: приват нармальний, куча народу знайомих там обслуговується і не жаліються. Сам туди двічі в місяць ходжу.
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.02.2009 – 21:29

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 21:20) писав:

У кетайців не совок!
Згодин, кетайці чим далі, тим більше капіталізуються. Але в них не демократія. Якщо б я хотів комунізм по жошче, то переїхав би у пн. Корею.
  • 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 21:31

Перегляд дописуFT232BM (11.02.2009 21:29) писав:

Згодин, кетайці чим далі, тим більше капіталізуються. Але в них не демократія. Якщо б я хотів комунізм по жошче, то переїхав би у пн. Корею.

Вже краще в Швецію - там соціалізм ващє тіпа рулить, і баби дають охочіше
  • 0

#25 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.02.2009 – 21:43

Перегляд дописуXobb (11.02.2009 22:23) писав:

педагагічний..... а жаль.

па тємі: приват нармальний, куча народу знайомих там обслуговується і не жаліються. Сам туди двічі в місяць ходжу.

ну ходи поки ходиться, а через рік другий(якшо в тебе там кредит, чи картка) прийде заборгованість))))....
  • 0

#26 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 11.02.2009 – 21:50

В Швеції не був, але й в Україні баб не чіпавби, тільки розпустних панянок.

А неньку Україну чекають суровібудні- безробіття, безробіття для тих хто сидів на бюджеті (млже їх не 8 мільонів стане), і без всякої кризи гряде темна доба в освіті, здирництво податкових органів і оскаженілість звикших до надприбутків, ще чекає на своїх героїв необхідність нарешті збудувати через 18-ть років незалежності реальну економіку, чи взагалі хоч якусь економіку.
Не всі залишаться економістами і юристами, вже заоаз потрібні люди що вміють щось робити руками. Доба проїдання закінчилась - пора переходити до заощаджень.
  • 0

#27 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 12.02.2009 – 19:32

Криза кругом і хріново всім, а нам хуже всіх, по одній причині нема цілі, нема керівництва до чого ж можна дійти якщо таке пишутьну як вам нерозумні люди культурно буде сказано
  • 0

#28 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.02.2009 – 20:08

Мя на дві місяці в неоплачувану відпустку держава відправила :rolleyes: Пра, я парубок моторний і хлопець хоч куди козак за два дні вже працюю на іншій роботі, вдвічі оплачуванішій )) Я виплутався, бажаю кожному також вигребсти з так званої кризи!
  • 0

#29 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.02.2009 – 20:59

Перегляд дописуCarrion (11.02.2009 21:43) писав:

ну ходи поки ходиться, а через рік другий(якшо в тебе там кредит, чи картка) прийде заборгованість))))....
нэ, заборгованість не прийде, бо я кредитів не беру. Взагалі навіщо мені ці кредити? я тільки туди приходжу отримувати зп.
  • 0

#30 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 16.02.2009 – 14:45

Перегляд дописуСОМ 33 (10.02.2009 01:27) писав:

Нову революцію чи ще більщий безлад?

Безладну революцію.....або революційне безладдя..... :cool2:

Перегляд дописуСОМ 33 (10.02.2009 01:27) писав:

Як на мене криза зможе обєднати народ який в своб чергу зробить такби мовити революцію яка зможе нас врятувати від наших "наймудріших" політиків.
Можливо. Або ж ми просто будемо терпіти до останнього поки нас на коліна не поставлять.

Скажу що криза ВЖЕ принесла. Стоячи в черзі в магазині, я чула як одна 11-класниця зі слізьми на очах розповідала мамі, що закривають їхню школу!!!!! + ще 4 школи в Черкасах!!! Невже це закриття шкіл та об"єднання класів до 40 (!!!!!!) осіб закриє дірки в міському бюджеті?????!!!
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2009 – 16:08

Перегляд дописуДарця_Борхес (16.02.2009 14:45) писав:

Скажу що криза ВЖЕ принесла. Стоячи в черзі в магазині, я чула як одна 11-класниця зі слізьми на очах розповідала мамі, що закривають їхню школу!!!!! + ще 4 школи в Черкасах!!! Невже це закриття шкіл та об"єднання класів до 40 (!!!!!!) осіб закриє дірки в міському бюджеті?????!!!
Це не через карантин, часом? Бо багато де позакривали... хоча про черкаські не чув.
  • 0

#32 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 16.02.2009 – 16:32

Перегляд дописуzav (16.02.2009 16:08) писав:

Це не через карантин, часом? Бо багато де позакривали... хоча про черкаські не чув.
Ні, в тому то й справа що ЗАКРИВАЮТЬ. А учнів "розкидують" по іншим школам, по іншим класам.... :cool2:
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2009 – 17:25

У американців взяли моду. Там теж учителів, медсестер скорочують і закривають школи. Навіть у війну школи не закривали. Там витрат - топити та зарплата на харчі вчителям. Можна звичайно перейти на літній графік роботи, а зимою - 3 місяці канікули. Але тут звичайно потрібно виходити з кількості дітей в дитячих садках і щорічної народжуваності.
  • 0

#34 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 14:13

Дефолт, скаженну інфляцію (бо уряд рано чи пізно почне друкувати гроші), зникнення середнього класу і ще більше розшарування суспільства.
  • 0

#35 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 20:34

Про школи - я взагалі у шоці! Хіба таке може буть? Не знаю, десь читала, що криза у голові - а нам таке от дарує наша влада. Як тут не намагаєшься не опускати рук, таке вж чинити. :)
  • 0

#36 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 20:44

Подорожчання на товари загальнонаціонального вжитку, занепад банківської системи , крах віри у хоча б якусь ілюзію вгамування цієї складної ситуації чиновниками
  • 0

#37 Донечка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 10:54

Зараз людей виганяють з житла, що взято в кредит (тут). Школи, як ви пишите, закривають...жах. Та ще й люди зневірюються у всьому...Ні, ну з кредитами я ще можу якось зрозуміти - так скажімо люди "жили не по средствам", та закривати школи...це взагаля в голові не вкладається...Це притому що на школах і так вже економлять як можуть. А що буде далі думати страшно взагалі :)
  • 0

#38 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.02.2009 – 10:59

Перегляд дописуДонечка (18.02.2009 10:54) писав:

Зараз людей виганяють з житла, що взято в кредит (тут). Школи, як ви пишите, закривають...жах. Та ще й люди зневірюються у всьому...Ні, ну з кредитами я ще можу якось зрозуміти - так скажімо люди "жили не по средствам", та закривати школи...це взагаля в голові не вкладається...Це притому що на школах і так вже економлять як можуть. А що буде далі думати страшно взагалі :)
вибачте, але зобов"язання треба виконувати перед банком.
  • 0

#39 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.02.2009 – 11:04

На мене криза неподіяла ніяк. Тому що я студент. А в студентів як ніколи не було грошей так ніколи і не буде! А без грошей і кризи ніякої немає ))))) :)

Повідомлення відредагував diesel: 18.02.2009 – 11:05

• 0

#40 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 11:53

З приводу кредитів, ми взяли у кредит два мобільники (дякувати Богу, що з квартирою не дійшло!), тоді нам з усіма процентами нарахували 2900 грн, з них ми на сьогодні виплатили 2300, а винні - 1900! Як це можна назвати! І тоді платіж був 200 грн на місяць, а сьогодні 350. Але це ж гривень! А що ж ті, хто платив за житло? Тут дуже легко сказати "слід сплачувати за кредитом", а коли вони перераховують по курсу, який вдвічі більше, ніж коли договір укладала. Натомість людей скорочують...
А стосовно настроїв українців:

Цитата

Вдарити відсотками по життю!
Тарас БУРНОС
«Правда ОДНА»
фото автора

Лише учора в Києві було презентовано результати шести соціологічних опитувань. Варто повторитися – шести! Як каже один із тих, хто презентував свою вибірку, директор Центру соціальних досліджень «Софія» Андрій Єрмолаєв, це не випадковість.

«Соціологи відчувають те, що у країні коїться щось не те, що українці більше закриваються у собі, втрачають надію до влади, ніяковіють перед випробуваннями»,- твердить соціолог.

Його колега директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко навіть думає, що певний Рубікон нещастя вже пройдено: «думаю, що «першого дна» кризи ми вже досягли, а ще…» Вірогідно за аналогією із Данте та кругами Пекла, найстрашнішим має бути сьоме дно.

Утім, результати шести соцопитувань, якими лише за один день торпедували суспільство соціологи мають приголомшливі дані: українці не вірять владі, м’які у протидіях кризі, і зовсім безпорадно-романтичні щодо власного майбутнього.

За результатами опитування ЦСД «Софія», - лише 7,2% українців позитивно оцінюють діяльність президента Ющенка. Негативно - 89,7%. Аналогічно низькі результати оцінки Кабінету Міністрів Юлії Тимошенко: 12,8% респондентів - оцінили діяльність уряду позитивно і 83,5% - негативно.

За результатами опитування громадської думки агентством IFAK Ukraine, головні проблеми нації розбиваються на п’ять фактів: збільшення частки песимістів, втрата довіри до долара та Євро, втрата довіри до президента і прем'єр-міністра, попри бажання працювати і жити на Україні.

«Криза відбилася на зниженні доходів в житті 51% українців, 5% (!) заявили, що їх вже позбавили житла, придбаного в кредит, 48% з песимізмом дивляться на розвиток подій у 2009 році», - сказав керівник IFAK Ukraine Сергій Говоруха. А скількох ще позбавлять кредитного житла у наступні кілька місяців?

Ось вам і квітуча країна посеред Європи. Далі – більше. Чомусь завжди продукувалася думка, що Європа то така стала демократія, що їм задля своїх прав вже ліньки видирати зброю пролетаріату – камінці із бруківки. А із поліцією борсаються лише панки чи якіїсь придуркуваті антиглобалісти. Та й ті із годованої усім світом Америки, що заподіяла усім нещастя, але чомусь Україні за рівнем падіння фінансової системи дісталося більше всіх – данні агентства Блумберг та Фитч. Останні події у Греції, Латвії, Литві засвідчили, що товсті від демократії тюхтії, це скоріше - українці, ніж європейці. Це нам притаманне тихесенько собі сякатися у хустинку, жадаючи від безпорадних політиків виходу із кризи та чергового економічного дива по-українськи.

А ще соціологи вибухнули прямо таки феєрверком цікавих назв щодо сьогодення.

Як каже пан Єрмолаєв, у країні відбувається десакралізація вождів «помаранчевої революції», а президент Віктор Ющенко давно втратив статус національного лідера. «Питання вже навіть не в тому, сприймають президента як лідера нації чи ні. Питання вже в тому, що втрата цього статусу - це майже як вирок напередодні виборів президента », - сказав Андрій Єрмолаєв. 48,1% опитаних вважають, що президента Ющенка необхідно усунути від влади і провести позачергові президентські вибори. Притому, що 39,7% готові погодитися з тим, щоб Віктор Ющенко залишився на своєму посту до кінця терміну.

Як каже Сергій Говоруха, лише кілька відсотків (!) українців за опитуванням готові брати участь у вуличних акціях протесту задля відстоювання своїх соціальних та економічних інтересів, попри те, що у Європі – цей показник більше 10%. Головна причина такої пасивності незрозуміла навіть соціологам. Чи то від того, що для спокою кожного українця має бути «своя хата з краю», чи то від стомлення революціями останніх п’яти років, але міцно підкреслює ментальну відмінність українців від годованих європейців, їх бажання терпляче зносити всі негаразди. Так говорить, принаймні, соціологія.

Разом з тим (це вже данні від ЦСД «Софія») 80,2% українців говорять про необхідність «сильної руки» у владі, хочуть бачити керівника країни з широкими повноваженнями. Парадокс? Так! Не хотіти виходити на страйк, проте жадати деспота, щоб прижав усіх чимдужче.

За словами Говорухи, 38% українців думає, що їх матеріальне становище покращиться через три роки! Притому, як говорить Єрмолаєв, більшість українців (95,6%) називають «поганою» сформовану економічну ситуацію у країні, а 85,8% стверджують, що все, що відбувається зараз в Україні, йде не в правильному напрямку.

Такі парадоксальні висновки можна було би і далі продовжувати, якби не нове слово «каналізування».

Досить влучний термін, що використовували вчора соціологи, щоб підкреслити зв'язок між ЗМІ та сьогоденням.

«Модель поводження суспільства, здебільшого, каналізується із тими меседжами, які закладають у нього ЗМІ»,- каже Говоруха. Він пояснив, що раніше суспільство було більш недовірливим до політичних заяв, а тепер – навпаки. Що преса заклала у нього, у те воно і повірило. Тобто, що каналізацією спливло до народу, те народ прийняв як посібник до дій.

Каналізація… Влучно якось до сьогоднішньої ситуації. Політики поїли, преса продукти травлення каналізувала, а українці їх…їм повірили, м’яко кажучи.
За матіралами сайту Правда-ОДНА

Повідомлення відредагував Крапля: 18.02.2009 – 11:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних