Перейти до вмісту

Як вивчити всю історію з 5-го по 9-ий клас

Повідомлень в темі: 43

#41 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2009 – 13:41

в мене теж була проблема з історіями з 5 по 9 клас, а головне, це ж треба все якось систематизувати, щоб було що нащадкам розповісти, криходилось дещо записувати в щоденник в якому писав спеціальним кодом, який приходилося запам"ятати, бо думав, що історії які сталися з 5 по 9 клас будуть важливі для історії, типу я геніальний чувак, і це колись будуть викладати на уроках історії, але школа кінчилась, і вже почались зовсім інші історії, які стаються просто так, і залишаються тільки спогади після історій...

а все це щодо того, що в кожного свій 5-9 клас, і історія буває з якогось поякийсь рік:) в крайньому випадку вона списується

якщо вже на екзамені небудете знати що писати, то приудмайтеякусь історію того періоду, і скажуть потім, що історію роблять переможці, а якщо мої данні не збігаються з вашими, то щож, мене перемогли, і не судіть мене строго
  • 0

#42 ViceVersa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 19:09

Мій метод ( досить дієвий, ну принаймні для мене)береться історія у таблицях ,є такі мудрі книжечки, вчиться з них все (так-так це страшне слово "все"). А коли лишається час довчається на цю основу те , що в таблицях найменш стисло висвітлено... :angry1:
  • 0

#43 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.04.2009 – 08:10

за 3 дні реально

Повідомлення відредагував Панночка: 18.04.2009 – 08:10

• 0

#44 Збетошний