Перейти до вмісту

Як вивчити всю історію з 5-го по 9-ий клас

Повідомлень в темі: 43

#21 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 10.02.2009 – 19:10

Sensssorika (10.02.2009 19:07) писав:

Історія з окремих події складається))
Реально. Тим більше в девятому класі остання подія яка вчиться,здається столипінські аграрні реформи. а найстрашніша історія починається як раз далі,коли два роки мусолять одне сторіччя)))
"Окремі" у значенні "деякі" :pardon:

І якщо ти знаєш хоч одну людину, яка вивчила історію по документальних фільмах, то я завтра піду на пари без трусів! Обіцяю!
  • 0

#22 radechiv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 19:10

два дні вчив "Територію України в найдавніші часи. Трипілля. Скіфи. Кіммерійці. Таври. Сармати. Грецька колонізація"
зараз почав Київську Русь. Ну як мінімум пам`ятаю, про що вчора вчив.
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2009 – 19:16

Мій_Травень (10.02.2009 19:10) писав:

"Окремі" у значенні "деякі" :pardon:

І якщо ти знаєш хоч одну людину, яка вивчила історію по документальних фільмах, то я завтра піду на пари без трусів! Обіцяю!
Так я не кажу що по ним треба вчити. Допоміжні засоби просто))
Але! таки можна. Та треба передивитися ну дуууууже вже багато фільмів. Є такий канал ІСТОРІЯ. Давно не дивилася,але цікавий))
Якби я не знала історію, то заклалася б з тобою вивчити її по документалістиці)))
  • 0

#24 radechiv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 19:54

А де можна знайти завдання по шкільній програмі?
Контрольні, ЗНО, а то один варіант ЗНО з сайту УЦОЯО і все.
А то треба ж якось потім перевірити що я знаю.
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.02.2009 – 20:42

Там де люди присутні, там інформація має властивість протікати. Подивись на Петрівці, якщо в києві живеш. Думаю там є якщо не за цей, то за миулий рік.
Як варіант можна дивитись Viasat history.
  • 0

#26 radechiv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 20:47

Цитата

Там де люди присутні, там інформація має властивість протікати. Подивись на Петрівці, якщо в києві живеш. Думаю там є якщо не за цей, то за миулий рік.
Як варіант можна дивитись Viasat history.
Не в Києві, на Львівщині в селі.
Viasat`u немає, якось не хочеться платити по 100грн/міс за телевізор.
  • 0

#27 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.02.2009 – 20:51

radechiv (10.02.2009 20:47) писав:

Не в Києві, на Львівщині в селі.
Viasat`u немає, якось не хочеться платити по 100грн/міс за телевізор.

Не плати, кради. Задовбали телевізійники з повітря гроші робити в прямому сенсі виразу.
Сучасні підручники з історії не дуже (по крайній мірі 5 років тому). Може по Вікіпедії історію вчити))
  • 0

#28 radechiv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 21:04

Я пишу конспекти з довідника.
  • 0

#29 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 10.02.2009 – 21:27

Йа_ЯбЛуЧкО_XD (10.02.2009 14:48) писав:

Ну по-перше, історія не з 5-9, а з 6-9, бо у 5 йде скорочена програма усієї історії( так би мовити вступ).а по-друге, вчи))

у 5 класі лише ознайомлення з історією а в 6 це всесвітня історія , виходить лише 7,8,9 клас ))) сама зараз сижу і перевивчаю історію з 7 класу оскільки буду здавати на ЗНО

radechiv (10.02.2009 22:04) писав:

Я пишу конспекти з довідника.

вони тобі на екзамені не допоможуть ) краще більш читай і вдумуйся у прочитане

radechiv (10.02.2009 20:54) писав:

А де можна знайти завдання по шкільній програмі?
Контрольні, ЗНО, а то один варіант ЗНО з сайту УЦОЯО і все.
А то треба ж якось потім перевірити що я знаю.

є посібники з історії України різних видань за прізні роки , у кожній збірці по 20 варіантів , купуй і готуйся )
  • 0

#30 radechiv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 23:56

Цитата

вони тобі на екзамені не допоможуть ) краще більш читай і вдумуйся у прочитане
Я не вмію повільно читати й вдумуватися. А як повільно пишу то вже в щось вдумаюся і запам`ятаю, я ж не самі дати пишу, а тема - аркуш, і далі.

Ну з історією України ще більш-менш можна вивчити, там все досить просто,
але Всесвітню...то хана.
  • 0

#31 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.02.2009 – 00:00

radechiv (10.02.2009 23:56) писав:

Я не вмію повільно читати й вдумуватися. А як повільно пишу то вже в щось вдумаюся і запам`ятаю, я ж не самі дати пишу, а тема - аркуш, і далі.

Ну з історією України ще більш-менш можна вивчити, там все досить просто,
але Всесвітню...то хана.

поки ти тут питаєш як вивчити вже б половину курсу і вивчив :pardon:
  • 0

#32 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.02.2009 – 00:25

З історії Україні раджу почитати "Історію України" Івана Крипякевича. Мені читалась як художня книжка )

А взагалі - я екзамен з історії здав на 11, але особливо щасливішим від цього себе не почуваю )

Повідомлення відредагував KinoManiak: 11.02.2009 – 00:26

• 0

#33 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.02.2009 – 00:33

прочитай Суворова, "блєснеш"...його чогось вчителі люблять..
  • 0

#34 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.02.2009 – 17:37

Історія України - це величезний шмат інформації. Хочу сказати, що дуже цікавої інформації. Чомусь в школі більшість викладачів відбивають цікавість до цієї інформації в учнів. І даремно... Не обов'язково пам'ятати дати, чи конкретні постаті історії. Варто просто орієнтуватися в послідовності подій. Історію потрібно читати і читаючи аналізувати. Так простіше запам'ятати інформацію. Доречі це стосується будь-якого предмету і будь-якої інформації. Завжди казала своїм студентам - не вчіть визначення напам'ять, не зазубрюйте. Якщо ви своїми словами скажете своє бачення цього терміну, оцінка буде відмінною. А для того, щоб власними тезами охарактеризувати поняття - потрібно проаналізувати читаючи оригінальне. І все...

Щодо історії - то існує дуже багато літератури, яка фіксує історію України на всіх етапах, починаючи з появи племен на території України, і закінчуючи сьогоденням незалежної України. Це і роботи І. Крип'якевича, М. Грушевського і багатьох інших. Читайте - не пожалкуєте!
  • 0

#35 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.02.2009 – 17:39

Чувак ну ти загнув)))Якшо ти невчив протягом 5-9 класу історію...то як ти швидко вивчиш))

Повідомлення відредагував ~Гуцул~: 13.02.2009 – 17:53

• 0

#36 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 17:45

~Гуцул~ (13.02.2009 17:39) писав:

Чувакну ти загнув)))Якшо ти невчив протягом 5-9 класу історію...то як ти швидко вивчиш))

А її і ніхто не вимагає вивчити, просто прочитати як цікаву пізнавальну книжку і зробити свої висновки!

Я наприклад також не вивчила історію України протягом навчання в школі і ВУЗі. Викладачі просто відбивали мені бажання її вчити. Та і не потрібно мені пам'ятати, коли гетьман Б. Хмельницький розпочав своє "правління", або коли відбулося велике переселення народів. Мені просто потрібно бути в курсі що таке було, і що Б. Хмельницький колись, але таки був гетьманом України.
  • 0

#37 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.02.2009 – 17:46

Малюсінька квіточка (13.02.2009 17:45) писав:

А її і ніхто не вимагає вивчити, просто прочитати як цікаву пізнавальну книжку і зробити свої висновки!

Я наприклад також не вивчила історію України протягом навчання в школі і ВУЗі. Викладачі просто відбивали мені бажання її вчити. Та і не потрібно мені пам'ятати, коли гетьман Б. Хмельницький розпочав своє "правління", або коли відбулося велике переселення народів. Мені просто потрібно бути в курсі що таке було, і що Б. Хмельницький колись, але таки був гетьманом України.
Тоді білет йому в руки))
  • 0

#38 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 17:56

~Гуцул~ (13.02.2009 17:46) писав:

Тоді білет йому в руки))

Правильно! Я з тобою згідна. Нехай сам про себе і розповідає на екзамені:))))))))))))))))))))
  • 0

#39 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.02.2009 – 22:34

Малюсінька квіточка (13.02.2009 17:45) писав:

А якщо б Степан Степанович сказав перерахувати поїменно всіх учасників українсько-польських військових конфліктів за часів гетьманства Хмельницького? То вам добре, а нас Мартин заставив вивчити на пам'ять в хронологічному порядку всіх гетьманів... і я про то не шкодую. :)
  • 0

#40 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 09:48

Miguel (26.02.2009 22:34) писав:

А якщо б Степан Степанович сказав перерахувати поїменно всіх учасників українсько-польських військових конфліктів за часів гетьманства Хмельницького? То вам добре, а нас Мартин заставив вивчити на пам'ять в хронологічному порядку всіх гетьманів... і я про то не шкодую. :)

Ти помилився! Мене також Мартин вчив і заставляв хронологію подій напам'ять вчити. Але і то мені не допомогло!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних