Перейти до вмісту

Штольня

Повідомлень в темі: 87

#41 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.06.2006 – 01:12

фільм так собі.
а початок і кінцівка ну чисто здерті з стандартних американських фільмів.
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.06.2006 – 01:56

Перегляд дописуViktor (12.05.2006 14:30) писав:

Якщо оригінал на українські, то на російську думаю ніхто перекладати не буде, хіба, що самі "руські" канали
Овва! Та я тільки російською і зміг достати цей фільм! Це прям якась провокація! Задовбали ці "русскіє", це ж пряма інформаційна війна! Не дають свій фільм на своїй мові подивитися!

Перегляд дописуOlexandr (21.05.2006 21:41) писав:

Дуже не сподобалось те, як було показано язичництво в цьому фільмі.... у всьому іншому нічого цікавого.
Слава Роду! Дажбогу хвала!
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 22:49

Перегляд дописуКиря (17.06.2006 02:56) писав:

Овва! Та я тільки російською і зміг достати цей фільм! Це прям якась провокація! Задовбали ці "русскіє", це ж пряма інформаційна війна! Не дають свій фільм на своїй мові подивитися!

точно!я от теж подивилася тільки на російській мові.і моя думка про той фільм одразу впала.
  • 0

#44 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2006 – 23:17

Перегляд дописуКиря (17.06.2006 02:56) писав:

Слава Роду! Дажбогу хвала!

ва!! та я не один тут такий...
прикольно!!

слава Покону-Звичаю...
пора визнати - наші предки були розумними, і не старалися насаджувати свю віру іншим.

от за шо Штольня і гавно - за те шо "предки робили людьські жертвоприношення" :kozak:
ідіот(я про сценариста, і про режисера теж), іх треба булоб принести в жертву кінематографу!
  • 0

#45 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 23:47

Перегляд дописуBHAAD (22.06.2006 00:17) писав:

от за шо Штольня і гавно - за те шо "предки робили людьські жертвоприношення" :kozak:
ідіот(я про сценариста, і про режисера теж), іх треба було б принести в жертву кінематографу!

а давай знайдемо їх, і принесемо в жертву.в отій штольні.щоб знали як писати сценарії.
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 25.06.2006 – 22:25

Kassandra, а ти може теж язичниця? Чи просто хочеш відстояти історичну правду?

Перегляд дописуBHAAD (22.06.2006 00:17) писав:

ва!! та я не один тут такий...
прикольно!!
Нас багато, але ще не всі усвідомлюють, хто вони...та грім Перунів ще заставить людей обдуматись...
  • 0

#47 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 26.06.2006 – 01:00

Перегляд дописуКиря (25.06.2006 23:25) писав:

Kassandra, а ти може теж язичниця? Чи просто хочеш відстояти історичну правду?

швидше друге.
  • 0

#48 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.06.2006 – 04:44

М-да...нарешті подивився "рідну" українську версію. Фільм справив м'яко кажучи не дуже гарне враження.
Ото думав я собі що вже все добре, як дістав диск, але не тут то було...як виявилось цифрував його якийсь ламер ще більший за мене - не збігається звук з відео десь на 0,5-0,8 сек. (навіть Virtual Dub'ом не зміг нормальний Frame rate зробити)...отож ефект неочікуваності деяких подій було зіпсовано :lol: Але то ще простимо - це не від авторів залежить. Якщо ж відносно власне фільму:
Початок..мені старанно втокмачує якийсь голос "століттями Київська Русь перебувала в страху перед язичницькими богами...і приносили йому жертви, називаючи Богом своїм...", а я все-одно чую "століттями Київська Русь перебувала в страху перед жорстокістю насадженням чужої віри...і збирали попи податок, бо їм на той світ не годиться бідними йти..." Ось...
Тепер - для якого ікса той Ден (Павло Лі) був потрібен...типу показатия які модні тачанки у іноземців, щоб наші дівчата і далі продовжували вішатись їм на шиї...? Що до Вікі - мабуть чи не найкраще зіграна роль, як на мою думку! Біта теж молодець - посивів бідненький з середини фільму :lol: аби тільки та сивина змилась разом із гримом :) Кінець фільму взагалі ніякий! Студенти втратили життя своїх одногрупників, вбили професора, пережили стільки шокових ситуацій, ледь самі кілька раз не загинули, а в кінці кінців все якось забувають і підстрибують, взявшись за ручки, ніби щойно всього лиш були в кімнаті страху або втратили невинність! Одним словом - кінець геть паскудний.
Але мало того! Автори сценарію або зовсім вже знущаються всіма правдами і неправдами з нашої Віри, або абсолютно не розуміються на цьому - цілий фільм неправильно вимовляти ім'я Перуна (наголос має бути на "у") - причому як в україномовній так і російськомовній версії!!! І це ще автор сценарію носить слов'янське ім'я Любомир? Хай змінить його на Володимир - відразу "Великим" наречуть за великий внесок у поширення чужинецьких ідей серед широких мас сучасної молоді. І куди тільки дивилась науковий консультант фільму?
Але і це ще не все! Мене просто вбила емблема "Гвардія Фільм"
Прикріплений файл  Gvardija.JPG   10.65К   68 Кількість завантажень:
Ну а контрольним пострілом в голову стала подяка директору станції юнатів! Вперед до світлого комунізму з розіп'ятим Ісусом на шиї!!!

А..і ще одне - в черговий раз переконався що українська мова - то мова інтелігенції, а не "наритих московоподібних гопів", бо Біта в українському і російському дублюванні - два зовсім різних персонажа! А україномовні дівчата з фільму теж мені допомогли в дечому переконатися - тепер буду ще більше остерігатися дівчат з заходу України...і як я зразу не здогадався...

Отже висновок такий - фільм на твердих три з мінусом по 8-бальній шкалі, але разом з тим з дуже важливим висновком на майбутнє для мене :tryzub:
  • 0

#49 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 20.07.2006 – 22:11

Тупиииииииииииииий фільм!!!Ну тупиииииииииииииий!!!!!!!!!!!!!!!!!ги...взагалі дивуюся,чого це Забєгаєв так у своїй школі понтувався....було б чим!Фєєєєєєєєєєєєє..... :) :) :yes: :) :D
  • 0

#50 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 23.10.2006 – 22:26

Знєте, я ніколи не був особливо самовпевненим, але,думаю, що без жодної підготовки я б зняв набагато кращий фільм. Бо ТОЙ фільм- ЖАЛЮГІДНЕ ВИДОВИЩЕ НЕ ГІДНЕ Й 5 ХВИЛИН СПОГЛЯДАННЯ ! Це навіть фільмом не назвеш, я його дивився через силу і дико матюкався !
  • 0

#51 }I{yK

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 06:23

фільм реально тупий :angry1: ...
  • 0

#52 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 15:18

останні конвульсії українського кінематографу.
Гірше немає куди. Хочеться вірити, що більше ніхто такого знімати не стане.

ПС: Штольня! Спочатку було дуже весело прикольно... А потім стало темно страшно й больно ...

Повідомлення відредагував Neorlandina: 25.10.2006 – 15:19

• 0

#53 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.10.2006 – 15:22

Перегляд дописуNeorlandina (25.10.2006 16:18) писав:

останні конвульсії українського кінематографу.
Гірше немає куди. Хочеться вірити, що більше ніхто такого знімати не стане.
ПС: Штольня! Спочатку було дуже весело прикольно... А потім стало темно страшно й больно ...
ну,мені то більше сподобалося.ніж помаранчеве небо...втішає,шо маємо хоч шось...
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 15:51

Та як на мене, то ліпше вже нічого не знімали, ніж отаке лайно. Вибачте. Але воно так і є.
  • 0

#55 Перекоти-поле

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 15:52

Перегляд дописуjakobz (25.10.2006 16:22) писав:

ну,мені то більше сподобалося.ніж помаранчеве небо...втішає,шо маємо хоч шось...

Дивно. А чим тобі цей фільм кращий за "Помаранчеве небо"? Бо я протилежної думки.
  • 0

#56 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 31.10.2006 – 21:03

Перегляд дописуNeorlandina (25.10.2006 15:51) писав:

Та як на мене, то ліпше вже нічого не знімали, ніж отаке лайно. Вибачте. Але воно так і є.
:angry12:
  • 0

#57 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 21:10

а як на мене то нехай вчаться... не можна ж зразу супер-пупер зняти бо потрібно на чомусь вчитися...
так, у фільмі багато недоліків, які чомусь не помітили режисери, але помітили прості глядачі (і за це тим режисерам великий-великий мінус)... покищо лайно, колись може навчаться і буде краще :angry12:
  • 0

#58 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 20:38

ФІльм спочатку ніби непоганий. Але середина і кінець - ПОВНА ПАРАША!!! :8:
  • 0

#59 ТЕТ-А-ТЕТ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 01.11.2006 – 22:29

Перегляд дописуKassandra (17.06.2006 02:12) писав:

фільм так собі.
а початок і кінцівка ну чисто здерті з стандартних американських фільмів.
А мені фільм сподобався! Цікавий! А найприємніше те, що це перший україномовний фільм. :8:
  • 0

#60 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 25.11.2006 – 23:56

Перегляд дописуmim (11.05.2006 22:56) писав:

Ось ходжу тепер і думаю, чи бачив я колись в житті фільм гірший, ніж цей? Мабуть, не бачив

Та як на мене, то ліпше вже нічого не знімали, ніж отаке лайно.
я теж гіршого мабуть не бачила. і те, що на українській мові не виправдало того, що фільм ніякий взагалі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних