Перейти до вмісту

Чи розривали ви стосунки з батьками?

Повідомлень в темі: 85

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.02.2009 – 16:39

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (13.02.2009 16:33) писав:

Тому відносини до батьків і до коханої людини це різні поняття, які не можна порівнювати!

Я б залюбки погодився, якби не була дуже частою ситуація, коли ставиться вибір "або ми, або він/вона". І тоді все одно доводиться вибирати.
  • 0

#42 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.02.2009 – 17:03

Перегляд допису-=VJ=- (13.02.2009 16:39) писав:

Я б залюбки погодився, якби не була дуже частою ситуація, коли ставиться вибір "або ми, або він/вона". І тоді все одно доводиться вибирати.

Так. Але не розумію людей, які ставлять такий вибір. Батьки - то батьки, а кохана людина - то майбутнє. Так само не розумні ті "діти", які в 40 років слухають "нерозумні" поради батьків.
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 21:35

Перегляд дописуСин Перуна (12.02.2009 12:31) писав:

доросла дитина - це до скількох років?)))
добросла з того моменту, коли здатна себе прогодувати і вдягти.

Батьки - це рідні люди, які виростили тебе, яким ти завдячуєш життям. Вони для тебе завжди залишуться близькими і рідними (які б вони не були).
Іноді це просто люди яким завдячуєш життям. Про такі ситуції панні не відомо?

Натомість, коханий, якого зустрічають впродовж життя - це зовсім інший вид кохання. Це закоханість, це потреба бачити цю людину. Це також фізична любов. Ти ж не можеш сказати, що ти закохана в своїх батьків:) Просто в житті кожної людини приходить час, коли батьки віддаляються, натомість приходить на заміну кохана людина. Подальше твоє життя буде йти пліч-о-пліч з нею. Тому відносини до батьків і до коханої людини це різні поняття, які не можна порівнювати!
Маячня. Кохання це не закоханість. І любити батьків та кохати чоловіка — то різні речі. Кохана людина нікого не замінює і не зможе замінити. Батьки віддаляються навіть без наявності коханої людини в житті. Просто є така річ як дорослішання і той момент, коли треба починати власне самостійне життя і з появою кохання це не пов’язано.

Цитата

не розумію людей, які ставлять такий вибір. Батьки - то батьки, а кохана людина - то майбутнє
Вибір ніхто не робить. Розрив відбувається не через кохання, а через непорозуміння між дітьми та батьками.
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.02.2009 – 15:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.02.2009 12:28) писав:

любити дитину і керувати її особистим життям це різні речі. так вони старші, так досвіченіші, але це не дає їм право вирішувати за дитину що і як робити. вони можуть порадити і аргументувати свою пораду не більше. а коли кожна дрібниця з якою ти не погодишся, а матимеш власну думку викликає лише агресію з боку батьків — ні до чого хорошого це не призводить. це стосується і вибору друзів, і вибору майбутньої професії, вибору другої половинки, стилю життя. та навіть палити чи не палити. батьки лише можуть пояснити що це шкідливо для здоров’я дитини і які можуть бути наслідки. заборонити все одно не зможуть. а ще дуже яскраво виглядає повчання на фоні їх власних вчинків (та ж заборона палити від батьків які палять).
Мені батьки ніколи нічого не забороняли. Але! Якби я частіше їх слухалась, я б не втратила чотири роки свого життя. Я зробила таку дурницю,що зможу її виправити лише через півроку.І це тільки фізично. А те що я морально з собою зробила...це вже взагалі не виправити.Тому роблю висновки,що свою думку треба мати, ал коли мама каже "На фіга ти зустрічаєшся з наркоманом,це не любов,а мололітнє захоплення"- треба було не тільки слухати ,а й ПРИслухатись до її слів, а не тікати з дому :)

Перегляд допису-=VJ=- (12.02.2009 12:56) писав:

Особисто я вважаю, що на "власні хліба" треба подаватись одразу після закінчення школи.
Власне в тих же США це загальноприйнята практика. А у нас чомусь ніяк не приживеться.
Можливо тому,що однокімнатна квартира близько 300 доларів на місяць потребує?потребуваЛА раніше,принаймі. І це скоріше не кімната,а сарай. Я б зі своїх європейських умов проживання в таке місце нізащо не переїхала б :angry1:
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 21:17

Перегляд дописуSensssorika (14.02.2009 15:45) писав:

коли мама каже "На фіга ти зустрічаєшся з наркоманом,це не любов,а мололітнє захоплення"- треба було не тільки слухати ,а й ПРИслухатись до її слів, а не тікати з дому :)

Цікаво як.
Моїй дружині мати так само казала.
Тому Ви б так не поспішали з такими висновками :angry1:

Можливо тому,що однокімнатна квартира близько 300 доларів на місяць

Двокімнатна потребує 400. Удвох з кимось знімати по 200 - не такі великі гроші. Принаймні їх заробити досить просто ким завгодно.

І це скоріше не кімната,а сарай. Я б зі своїх європейських умов проживання в таке місце нізащо не переїхала б

Ну, сидіть під спідницею у мами до старості - хто ж проти :ggggg:
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.02.2009 – 22:58

Перегляд допису-=VJ=- (14.02.2009 21:17) писав:

Цікаво як.
Моїй дружині мати так само казала.
Тому Ви б так не поспішали з такими висновками :angry1:
Ти був/є наркоманом?! Не очікувала,якшо чесно. Тим більше,що коли тобі було стільки,скільки на той час було мені...ну не так вже й легко тоді ті наркотики діставались.... :)

Перегляд допису-=VJ=- (14.02.2009 21:17) писав:

Двокімнатна потребує 400. Удвох з кимось знімати по 200 - не такі великі гроші. Принаймні їх заробити досить просто ким завгодно.
Ну, сидіть під спідницею у мами до старості - хто ж проти :ggggg:
Я маю або друзів @нутих,з якими б я не хотіла ЖИТИ,або вже одружених.
Та я не сказала,що переїзджати не хочу. Не хочу змінювати умови і не змінюю їх. Просто мені мало від хлопця одних лише зітхань на тему яка я класна.
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 09:44

Перегляд дописуSensssorika (14.02.2009 22:58) писав:

Ти був/є наркоманом?! Не очікувала,якшо чесно.

Я теж не очікував, якщо чесно :cool2:
Не був, звісно. Але вона так вирішила.

Просто мені мало від хлопця одних лише зітхань на тему яка я класна.

Ну, якщо від нього більше нічого не можна дочекатися - то, звісно, це не варіант.
  • 0

#48 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 14:12

А я б, до прикладу, з ранку до вечора слухала б пісню "яка я класна" :cool2: Щоправда бажано з реальними доказами))

Повідомлення відредагував zav: 16.02.2009 – 14:45
Агов, тема про стосунки з батьками, а не з третіми особами.

• 0

#49 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 17:23

Я маю або друзів @нутих,з якими б я не хотіла ЖИТИ,або вже одружених.
а панна лише з друзями планує жити?

Та я не сказала,що переїзджати не хочу. Не хочу змінювати умови і не змінюю їх. Просто мені мало від хлопця одних лише зітхань на тему яка я класна.
а головніше умови матеріальні чи моральні?
якщо мені на мізки постійно капають, а живу я в чудових квартирних умовах то мені якось в халупці затишніше буде.
а якщо хлопець здатен лише на слова про обожнювання то хіба то хлопець?
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.02.2009 – 19:20

Перегляд допису-=VJ=- (16.02.2009 09:44) писав:

Я теж не очікував, якщо чесно :D
Не був, звісно. Але вона так вирішила.
Я серйозно з наркоманом зустрічалася. Рік.Угу,я знаю. Ідіотка. Та він мені най-най-най здавався.... :cool2:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (16.02.2009 17:23) писав:

а панна лише з друзями планує жити?
Я б краще одна жила. Щоб мене ніхто не чіпав, і я нікому на нерви не діяла. На жаль, за станом здоров"я, якшо я раптом втрачу свідомість...дуже страшно якшо я не прийду потім до тями через те,що просто нікому було швидку викликати.І страшно не за себе, а за батьків. Не можу навіть уявити їхній тоді стан.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (16.02.2009 17:23) писав:

а головніше умови матеріальні чи моральні?
якщо мені на мізки постійно капають, а живу я в чудових квартирних умовах то мені якось в халупці затишніше буде.
а якщо хлопець здатен лише на слова про обожнювання то хіба то хлопець?
Я практикую йогу. Це відповідь на твоє питання- це відповіль на питання,що для мене головніше.
Буквально вчора йшла з магазину і чую у свою адресу : "Какіє ножкі!!! дєвушка, вихадітє за мєня замуж!". По-твоєму це серйозна людина? І в основному такі і попадаються. Ну на фіга мені їхній егоїзм задовольняти?
Лише на слова....хлопці мого віку - тупіше покоління- здатні лише на слова. А ті хлопці,які мені подобаються загалом років на 10 старші. А якшо людина у такому віці мало чого добилася...то чи варто з нею бути?
  • 0

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.02.2009 – 17:15

Не розривала, не так по любві як по залежності від них. Іноді хочеться плюнути і поїхати додому,хай тільки лишать в спокої. Можна звичайно сказати "даа,всі ви такі малалєткі невдячні". Я вдячна тільки за те що мене годують і вдягають і взагалі забезпечують,але хіба за це я маю платити тим що вони з мене іздєваються? Просто так,по кайфу щоб хтось понервувався,а не скаже ж нічого,бо залежить.
  • 0

#52 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 17:49

Перегляд дописуSensssorika (16.02.2009 19:20) писав:

Я практикую йогу. Це відповідь на твоє питання- це відповіль на питання,що для мене головніше.
нєа не відповідь. практикування йоги абсолютно не залежить від квартирних умов. чи воно вимагає підвищеного комфорту?)))))

Буквально вчора йшла з магазину і чую у свою адресу : "Какіє ножкі!!! дєвушка, вихадітє за мєня замуж!". По-твоєму це серйозна людина? І в основному такі і попадаються. Ну на фіга мені їхній егоїзм задовольняти?
Лише на слова....хлопці мого віку - тупіше покоління- здатні лише на слова.
я ж написала, якщо хлопець здатен лише на слова і жодних вчинків, це не хлопець.

А ті хлопці,які мені подобаються загалом років на 10 старші. А якшо людина у такому віці мало чого добилася...то чи варто з нею бути?
а що означає мало чого добилася? не має двоповерхового будинку і гаража з трьома машинами?
  • 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 22:41

Перегляд дописуБлискавиця (16.02.2009 14:12) писав:

А я б, до прикладу, з ранку до вечора слухала б пісню "яка я класна" :happytwo: Щоправда бажано з реальними доказами))

zav сказав:

Агов, тема про стосунки з батьками, а не з третіми особами.
Коли батьки дитині не співають такої "пісні" в дитинстві, то потім виростають невпевнені в собі люди із комплексами :8:
  • 0

#54 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:35

Перегляд дописуБлискавиця (21.02.2009 22:41) писав:

Коли батьки дитині не співають такої "пісні" в дитинстві, то потім виростають невпевнені в собі люди із комплексами <_<

Але коли перегинають палку, "виходить" егоїст, якому все дозволено! Все повинно бути в міру!

Повідомлення відредагував Малюсінька: 25.02.2009 – 11:35

• 0

#55 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.02.2009 – 12:48

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 12:35) писав:

Але коли перегинають палку, "виходить" егоїст, якому все дозволено! Все повинно бути в міру!
Та хай вже ліпше егоїст. Він хоч себе любить, на відміну від "закомплексованого". Бо побутує думка, що той, хто не любить себе, - не любить нікого...
  • 0

#56 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 13:16

Ще раз повторюся: "Все повинно бути в міру!"
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:08

Угу, і ця міра у кожного своя)
  • 0

#58 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 11.05.2009 – 00:48

в червні 2006 року я пішла з дому.
коли стосунки в сім*ї відбуваються по схемі: "я доросла - ти мала, я мати - ти дитина, я права - ти ні, тому сиди і роби те, що тобі кажуть", ніякого конструктивного спілкування і тим більш взаємовідносин бути не може, тим більше, коли в той же відбувається безпосереднє втручання в моє особисте життя і намагання його змінити чи знищити, які, на жаль, увінчались успіхом.
тому я, мабуть, не прихильник любові до батьків по причині "вони дали мені життя", якщо це один-єдиний аргумент, яким вони пояснюють свою поведінку

Повідомлення відредагував Шалена Капелюшниця: 11.05.2009 – 00:49

• 0

#59 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:09

Я цього взагалі не розумію,але то таке.У кожного свое життя і свої проблеми.У моєї подруги така проблема між її сестрою і татом - 5 років не розмовляють(вчора жалілася мені цілий вечір).Обидва зляться один на обного,ображені.І дуже навіть хотіли б помиритися,але через гордість ніхто не заговорить першим.Хоча дорослі люди ж...А найбільше від цього всього дістається моїй подрузі,яка опинилась між двома вогнями.Невже щось може бути настільки серйозно,що не можливо було пробачити.А потім може бути пізно і все життя себе карати за свою гординю.....Не розумію.
  • 0

#60 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:12

На Сході кажуть: "Батьків треба цінувати більше за дітей, адже вони єдині, а дітей може бути багато". Тому у них дуже уважно і з повагою ставляться до батьків, у нас же батьки роблять все заради дітей, тому що вони - майбутнє. Я навіть і не знаю, якої я точки зору
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних